Skocz do zawartości
Forum

Sport to zdrowie - zadbajmy o siebie :)


Rekomendowane odpowiedzi

dopiero dzis do Was dotarlam... mnie strasznie brak samozapracia ale tez strasznie brakuje mi.... umiesnionego brzucha.... :)
wiec od paru juz dni cwicze sobie po swojemu, troche podobnie do 6W, ale nie tyle samo serii i cwiczen. nie wiem czy beda skutki ale zobaczymy. mysle ze jak juz sie zmobilizuje do regularnego cwiczenia to sie moze przymierze do tego Wadera... potrzeba mi tylko samozaparcia, dlatego zaczynam od lekkich cwiczen prze okolo 10 min dziennie, same cw na brzuszki....
poki co bede Was podczytywac i dopingowac, jesli chcecie.

Odnośnik do komentarza

Madziulek
Witajcie,my już po zakupach,udało nam sie kupić taniej praleczke,deske z żelazkiem,i instrumenty tchibo:Psoty: ahaaaa i suszarke do włosów to wszystko dla Majci,troche tego za dużo jak na świeta i mikołajki,ale jakoś to rozdzielimy.W kazdym razie w realu zabawki są przecenione
jedźcie i kupujcie:Śmiech:

może i ja się wybiorę :D dzieki za info :D

wiolonczela
Madziu ale super zakupy

Mąż się ze mnie śmiał że robię zdjęcie butom
IMAG0329.JPG | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl

świetne butki

oj praca wzywa.. ale będę nadrabiać ;)

http://b3.lilypie.com/lA4ip1/.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny!!!
ja tez pomału dostaję rozdwojenia jaźni jak mam pisać na N i na P to samo. trzeba się na coś zdecydować..........MI SIę TU BARDZO PODOBA :brawo:

na kontrolę nie dojechaliśmy bo.................... od wczoraj K był jakiś markotny. nie chciał jeśc jgo ulubionych kluseczek z sosem ani rosołku. w ciągu dnia zrobił strasznie rzadka kupę, wieczorem po kąpaniu dostał mleko, wypił całe i nagle wszystko zwymiotował. całe łózko miałam obrzygane :oops:. przebtałam go i dałam na chwilę Jankowi. wyczyściłam łóżko, podłozyłam ręcznik i wzięłam znów do uspienia.....a K wypił 2 łyki herbaty i znów zwymiotował...........znów przebieranie. potem już zasnął. ale obudził się parę razy z odruchem wymiotnym ale nie zwymiotował bo nie miał czym.
w nocy było ok. spał ze mną w łózku, kręcił się, kopał, prawie nic nie spałam.
nad ranem o 4tej zaczął wołać am więc dałam mu herbatkę........przyszedł J i mówi że zrobi małemu mleko ale ja powiedziałam że jeszcze czas na mleko i że herbatka wystarczy. to poszedł do pracy.
my lezeliśy sobie w łóżku. K co chwile zasypiał, to znów się budził. o 7mej poszłąm zrobić mleko....wypił i było ok....ale za chwile przychodzi mówi ee(to jego nowe "słowo" :) )i pokazuje na pieluchę. patrzę a tam biegunka.....przewinęłam i wzięłam się do szykowania do wyjścia a on sibie leżał.za chwilę znów przychodzi i mówi ee. ja patrzę a tu kupa od kolan aż po pachy.. wszystko do przebrania no i opatrunek ubrudził. wymyłam, wyczyściłam wszystko, ubrałam do wyjścia no i sobie zasnął. musiała go obudzić i pojechaliśmy.
nie ujechaliśmy nawet 1 km jak zaczął wymiotować, mlekiem(a właściwie to serkiem bo prosto z żołądka). zatrzymałam się, wytarłam trochę i wróciliśmy do domu. przebrałam Bąbelka, zrobiłam herbatkę ze smectą, napił się trochę i teraz sobie śpi.......
c.d za chwilę

Odnośnik do komentarza

jeszcze mnie teściu wkurzył, bo robiłam herbatkę dla K
a Kamilek zobaczył wodę niegazowaną była zimna, porsto z lodówki
i chciał ją a ja nie chciałam dać
no i teściu wlazł na góre i gada czemu mu nie dasz ...on chce to mu daj
a ja mu na to grzecznie że robię herbatkę dla K z lekarstwem i że woda jest zimna
a on że ja nie dam se nic powiedzieć, a ja że ma byc cicho
a on dalej że ja stara baba że nie dam se nic powiedzieć
to mu powiedziałam że ma se iść na dół i się nie wtrącać
to zaczął coś tam pod nosem marudzić
a ja mu że mam za tyle trosk żeby się jeszcze nim przejmować
a on: a co ty możesz mieć za troski ??????
nic już z nim nie gadałam bo bym powiedziała za dużo....wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
on by kamilowi dał wszystko co mały chce
a ja uczę że nie wszystko można co się chce
kurcze....już widzę te pół roku ja K będzie z teściem w domu
ja Kamila nie poznam in go rozbestwoina maxa
ale jestem wkurzona..........wqrrrrrrrewfdsvbsgdsfbdfc
sorki dziewczyny, musiałam się wygadać...........:duren:

Odnośnik do komentarza

Justyśka
Żal mi tylko tego, ze może sie odezwą jeszcze bk, malaladypank, axelrose, Asiaak Basiapiniu Iftel, Caze Eli80 Olciaa i inne dziewczynki na Noworodka. A nie myslę, zeby tu chciały sie logować :( Ale faktycznie sposób w jaki jesteśmy traktowani na N jest nie do przyjęcia.

Eli80 jest na tym forum :D

nusia
dzien dobry
moj pierwszy post tutaj:jap:
wy juz macie tyle naklikane a ja?
no ale..przyszlam za wami..
dziwnie mi tu ale wie ze to kwestia przyzwyczajenia\na N odwalilam wam mega posta
tylko prosze was nie smiejcie sie bo sobie chyba tak zrobie:duren:

super, ze i Ty z nami jesteś :D

monikouette
dopiero dzis do Was dotarlam... mnie strasznie brak samozapracia ale tez strasznie brakuje mi.... umiesnionego brzucha.... :)
wiec od paru juz dni cwicze sobie po swojemu, troche podobnie do 6W, ale nie tyle samo serii i cwiczen. nie wiem czy beda skutki ale zobaczymy. mysle ze jak juz sie zmobilizuje do regularnego cwiczenia to sie moze przymierze do tego Wadera... potrzeba mi tylko samozaparcia, dlatego zaczynam od lekkich cwiczen prze okolo 10 min dziennie, same cw na brzuszki....
poki co bede Was podczytywac i dopingowac, jesli chcecie.

Witam Cię serdecznie i życze powodzenia :) wiem, że dasz radę :D Jakby co to Cię zmotywujemy ;)

cdn

http://b3.lilypie.com/lA4ip1/.png

Odnośnik do komentarza

madziugodziwie?..mam 5 zl na godzine..niezaleznie od tego czy pracuje 10 godz dziennie czy 17....ostatnia moja wyplata byla 1500 zl ale policz ile wyrobilam godzin...w sumie 303h...

katjankodobrze ze kamilek spi..wtedy wypoczywa i szybciej mu przejdzie

ja wkoncu ruszylam tylek i wzielam sie za obiad...

a teraz siedze z wami i pije pije pije.....sok egzotyczny...no suszy mnie jakbym tydzien chlala

aa madziu ja musze m zapytac co ustatliliscie bo on napomknal mi tylko ze weekend i tyle..ja nic jeszcze dokladnie nie wiem...ale w grafiku zrobilam na czerwowo napis WOLNE

Odnośnik do komentarza

Nusia to zbuntuj sie troszke z ta kasa,wrrrrrr,jak tak można :Smutny: co do weekendu,który dzien to pogadam z K i odezwe sie wieczorkiem na gg :)
Paula tak jest Eli i pisze z nami na Mamusie 2005 :) zapraszam oczywsicie,choć powiem ze ja już tu jestem na tylu wątkach ze powoli nie wyrabiam ale i tak uwielbiam to forum,wiec u Eli dobrze,idzie na badanie 3D niedługo,płci jeszcze nie znają i przytyła tylko 2,5 kg :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...