Skocz do zawartości
Forum

Prezent z okazji urodzenia dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie, odpoczynek i spokój a już na pewno nic dla dziecka. Może to i praktyczne ale chyba chodzi o to żeby sprawić mamie radość... fajnym pomysłem jest np. dać takiej mamie jakiś karnet do spa, albo najlepiej porwać ją tam ze sobą. My tak kiedyś zabrałyśmy we 2 z koleżanką naszą przyjaciółkę do spa cece, i to był bardzo dobry pomysł. Odpręży się, odpocznie od obowiązków no i też często po porodzie kobiety się troche zaniedbują bo nie mają tyle czasu dla siebie więc akurat.

Odnośnik do komentarza

Mój tata kupował mamie złote pierścionki - kiedyś to był dużo większy wydatek niż teraz i przyznam, że to dość wzruszające. Może więc jakaś biżuteria? Karnet spa jest też rewelacyjnym pomysłem - tylko trzeba w tym czasie zorganizować opiekę nad dzieckiem. Ja już planuję zabiegi kosmetyczne po porodzie:-)

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Odnośnik do komentarza

mama225
Jaz zawsze od męża piękny bukiet kwiatów, to zawsze miłe, no i widok jego łez radości, niezwykłe i wspaniałe.

Bukiet jako "nagroda" za wysiłek i uśmiech na twarzy mężczyzny to piękna rzecz. Można też potem np.dać tort złożony z pieluszek albo po prostu pomóc przewijać, wstać po dziecko do karmienia w nocy itp. kobiety zauważają takie drobne rzeczy, nie trzeba szaleć z drogimi prezentami-liczy się intencja

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...