Skocz do zawartości
Forum

Ile miałaś lat wychodząc za mąż ?


ronia

Rekomendowane odpowiedzi

pulus2008
Małgosia
ja bym np jeszcze dodała poza wiekiem- czy podobała Ci się Twoja suknia ślubna ;)

Mi się moja bardzo podobała :36_1_21::36_1_21::36_1_21:
A tak poza tym, to Małgosiu konia z rzędem dla Ciebie jeśli znajdziesz mi Pannę Młodą, której nie podoba się jej własna suknia ślubna :36_1_11::36_1_11:
No to musze sie przyznać że mi sie moja suknia nie podobała, wprawdzie było to 19 lat temu ale już wtedy mi się nie podobała, była cała z tiulu i koronek i wyglądałam w niej jak choinka, wtedy były modne atłasowe gładkie i subtelne, ale mi suknię wybrała i kupiła teściowa i ja nie miałam w tej sprawie nic do powiedzenia zresztą nie tylko w tej, dobrze ze to juz była tesciowa ale to już inna historia.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=6974
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=6975

Odnośnik do komentarza

adriana8899
75sylwia1
adriana8899
Ja miałam 19l i 10 dni. Dokładnie rok więcej niż Rońka. :D
Suknia? Hmmmmmm. Podobała mi się ale pół wesela spędziliśmy jak w załączniku. Druty się rozchodziły i trzepałam nimi gości po nogach. Hehehe. Aż w końcu pobiegliśmy do sklepu po kropelkę i skleiliśmy dziady. Do tej pory nie chce się rozkleić. :D Na dodatek kierowca samochodu który wiózł nas do ślubu zapierniczał strasznie i goście ledwo nas doganiali. Nie zwracał uwagi jak prosiłam żeby zwolnił. No i rękawiczki... Jechałam po nie do sklepu 90km a na ślub zapomniałam... :hahaha: Ale nie odpuściłam i z Urzędu pojechaliśmy do domu bo musiałam je założyć. :D

:sofunny::sofunny::sofunny: A ja myślałam że przyjemniejsze rzeczy tam pod sukienką robiliście:))

Musiałabyś widzieć gości jak się rzucili na aparaty i ten ryk śmiechu na sali jak nas "przyłapali"... :hahaha:

hahahaha nieźle ;) a fotka "przyłapana: REWELACJA :D

mi moja suknia się podobała ... pojkechałam z mamą mierzyc różne i ta ubrałam jako pierwszą ... i już rzadna inna mi nie pasowała ... wszystkie były jakieś nie takie tylko w tej jednej podobałam się sobie :)

a 21.10 obchodziliśmy z D 10 rocznicę ślubu :)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...