Skocz do zawartości
Forum

Co robicie jak wam smutno??


didianka

Rekomendowane odpowiedzi

Urządam sobie podróż do dzieciństwa - namawiam dziecko na wspólne rysowanie, sadzenie kwiatów na balkonie (to wczoraj:), idę na lody, zabieram dziecko na spacer...Robię wszystko, żeby zapomnieć, że jestem dorosła i zdołowana ;) Niedawno mój syn dostałna urodziny rolki i planuję, że też sobie kupię i będę się razem z nim uczyć jeździć :)

Odnośnik do komentarza

martusia
niegdys jak bylo mi smutno to zwyklam kupowac butelke dobrego winka. odrobina alkoholu, dobry film - i juz humorek wracal...
teraz niestety karmie piersia i nie ma mowy o alkoholu wiec na poprawe humoru zajadam czekolade :Uśmiech:

No tak, ale jak się ma tendencje do upijania się na smutno, to takie wyjście nie wchodzi w grę ;)
Zazwyczaj jak złapię doła to biorę się za jakieś prace fizyczne - sprzątanie, jazdę na rowerze itp. Potrafię zacząć ścierać szafki o 23 w napadzie może bardziej furii, niż smutku ;) A na codzień na mniejsze smuteczki działają świetnie nieambitne komedie romantyczne :D

Odnośnik do komentarza

a jak mi jest smutno to łapię fazę na sprzątanie i picuję aż będzie odpicowane (choć to może bardziej jak mam nerwa :Smutny:). Ewentualnie coś słodkiego, albo dobry obiad. A jak jest mi już tak naprawdę bardzo smutno to się wtulam w mojego męża i ryczę do oporu... aż łez zabraknie. :Nieśmiały: i potem to już świat w miarę dobrze wygląda choć przez zapuchnięte oczy... :Spoko:
zależy jeszcze jaki jest powód tego smutku..

Odnośnik do komentarza

didianka
Witam was mamy!!
Coś ostatnio tak smuutno mi jest... w sumie nic się nie dzieje ale taki dół mnie ogarnia...
macie jakieś pomysły na wprowadzenie lepszego nastroju??

Ja robię tak:
słucham ulubionej muzyki
obok pali się kadzidełko lub świeczka zapachowa
popijam ulubioną herbatkę
siedzę przy łóżeczku córeczki i patrzę jak śpi lub rozmawiam z nią lub mężem jeśli jest w domu nie pracy
a jeśli w dzień mam doła to bawię się z malutką tetrórkowymi książeczkami i czytamy je.
to mi zawsze pomaga :)

Odnośnik do komentarza

Hej Didianka! fajny watek :)

ja uwazam ze czasem maly smutek nie jest zly - tak oczyszcza. Poplacze sobie, zadzwonie do mamy, zjem lody lub czekolade, wezme prysznic/kapiel - wyszoruje sie gabka taki masazyk swietnie robi, potem balsamik, muzyczka no i .. przytulenie sie do mojego mezczyzny: "oj bo mi jakos tak..." on poglaszcze, pocaluje i jest lepiej :D

http://www.alterna-tickers.com/tickers/786895.png

Odnośnik do komentarza

a ja jak mi smutno to placze,i jem czekolade lub lody dzwonie do siostry i mowie ze jakos mi zle a ona zawsze optymistycznie wola to pakuj si e i przyjezdzaj:D pije cos pysznego kakao czekolade capucino jak niema M to przytulam sie do poduszki i patrze jak moja Oliwka sie bawi prosze zeby mi cos narysowala lub poopowiadala,i muzyka oczywisci etez jest a moja corcia z racji tego ze lubi taka muzyke jak ja to mi spiewa:D no i jeszcze jeden sposob to sprzatam sprzatam az zapominam dlaczego bylo smutno.a jak jest M to poprostu sie wtulam w niego.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

Na duży dół najpierw płacz, potem sobie sprzątam, drepcę po kuchni, piekę i słucham francuskich piosenek.

A najlepiej na mnie działa jazda samochodem z muzyką na maxa. Kiedys po mega kłótni z moim M. wsiadłam w samochód i pojechałam do miejscowości mojego dzieciństwa, posiedziałam nad Sanem i wróciłam (150 km w jedna stronę). Teraz tak nie mogę ale by sie przydało.

No i niestety jem.

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...