Przedszkolaki

Fasolki sierpień 2015

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~martula32

~martula32

Dziewczyny powiedźcie jak u was z mdłościami macie je cały czas że tak powiem systematycznie czy zdarzają wam się dni bez mdłości ?

ania0704

ania0704

Ja jak narazie bez mdłości, ale jeszcze może się to zmienić chociaż w pierwszej ciąży też nie mialam. Mam nadzieję, że teraz również obejdzie się bez. Ale w zamian bola mnie tak nogi ze właśnie o takiej godzinie juz nie wiem co mam z nimi zrobić.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3ugpje3uct678.png

42058 ania0704 Kobieta, 29 lat, choj
~ania125

~ania125

hej
według kalkulatora mój termin to 08.08, ale nie mam jeszcze odwagi się cieszyć... W sb test mi wyszedł negatywny, więc w poniedziałek poszłam na testy z krwi i beta 84 :) więc chyba jestem na tak.
Ale wizyta u lekarza dopiero za tydzień, 11ego, więc poki co staram się nie ekscytować, tyle bywa powikłań.
W sumie dopiero co zaczęliśmy się z mężem starać, byłabym przeszczęśliwa gdyby sie teraz udalo!
Nie mam mdlości ani innych objawów, jedynie takie uczucie pelności w brzuchu i powiekszone piersi, ale nie jakos strasznie.. czy to nie za mało?

~martula32

~martula32

Ania125 poczekaj do dnia w ktorym powinnaś dostać @ i zrób test chociaż jezeli beta wyszła to chyba możesz się po cichu cieszyć nie wszystkie kobiety mają mdłości i inne objawy a niektóre maja ich mnóstwo ja w pierwszej ciąży nie miałam objawów no tylko po kawie miałam mulenie w żołądku ale nie kojarzyłam tego z ciąża a w tej ciąży zaczęło się od bólu podbrzusza i klucia w jajnikach później doszedł ból piersi który z dnia na dzień się nasilał doszly mdłości i zgaga a i apetyt zrobiłam dwa testy po terminie @ i oba pozytywne a do lekarza idę we wtorek także nie martw się tylko cierpliwie czekaj i daj znać jak będziesz wiedzieć cos więcej trzymam kciuki dobranoc

~ania125

~ania125

dziękuję :) ja co prawda test w domu robiłam juz po terminie @ (ostatnia 31.10) ale widać parę dni za wczesnie...
no nic, zagryzam zeby i czekam do 11ego!
będę tu zaglądać i czekam na wieści od pozostałych.

~martula32

~martula32

Jak byłam w aptece po test to pani mi opowiadała ze jej bratowa robiła 10 testów wszystkie były negatywne była nawet na usg i nic nie było widać w końcu poszła na inne usg i okazało się że była w 4 miesiącu ciąży wiec wszystko jest możliwe i każda z nas jest inna jeszcze raz powodzenia

Luśka.RN

Luśka.RN

Witajcie dziewczyny,
Tyle tutaj piszecie o "widocznych" objawach ciąży... Ja niby tez mam ale w sumie to nie jakos straszne. (Mowie o dniu dzisiejszym :D ) Pobolewa mnie podbrzusze, mam lekki wstręt do jedzenia... I to tyle. Nie bolą mnie piersi, nie mam nudności... Ale śpiąca jestem ciagle... I rozkojarzona - dzisiaj pierwszy raz w życiu spóźniłam sie po mojego juniora do zerowki :P to co bedzie dalej ?! :D

Ja dopiero w poniedziałek bede szła na HCG, zobaczę co tam sie dzieje i bede sie próbowała zapisać do jakiegoś lekarza... Problem w tym, ze nie mam bladego pojecia do jakiego lekarza sie zapisać :( czy patrzycie rowniez na to, zeby lekarz był dostępny w szpitalu przy porodzie itd ? Bo w moim miescie według mnie nie ma żadnego dobrego lekarza... A zas chce tutaj rodzic... No i dylemat mam straszny... Bo do mojej teraźniejszej lekarki mam 40km a po drugie do konca ciąży bede bez kasy no bierze tyle, ze głowa mała :) wiec chce z niej zrezygnować...
Ale no nie wiem na kogo... Uhh...

Któraś tutaj pisała o strachu przez leki - nie ma co sie martwić - większość z nas robi rożne rzeczy dopóki nie wie, ze jest w ciąży a dzidziusiom nic nie jest :) ja np. Do przedwczoraj jeszcze paliłam jak smok ;) zrobiłam test, betę i z miejsca odstawiłam palenie... Ale wcześniej tego nie zrobilam bo po prostu nie wiedziałam, ze jestem w ciąży :)

Buziaki :*

40996 luska-rn Kobieta, 30 lat, Śląsk
~martula32

~martula32

Co tu taka cisza gdzie się wszystkie podziałyście??????

ania0704

ania0704

Martula właśnie chcialam też się o to zapytac:) Luska a co racja ja mam bardziej psychiczne objawy ciąży niz wizyczne. Jestem strasznie nerwowa kompletnie brak mi cierpliwość, no i ta ciagla chęć ryczenia. Jeszcze dodatkowo dowiedziałam się, że mąż nie dostanie wolnego na swieta więc nie jedziemy do Polski i prawdopodobnie dopiero na Wielkanoc jedziemy to dobija mnie juz totalnie. ..

--

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3ugpje3uct678.png

42058 ania0704 Kobieta, 29 lat, choj
~ania125

~ania125

Ja nic nie piszę, bo zagryzam zęby i czekam na czwartkową wizytę u lekarza ;) Z objawów tylko piersi mnie trochę bolą i jakby napuchły, poza tym OK, żadnych mdłości itp.
Zastanawiam się - kiedy jest właściwy moment na powiedzenie bliskim? Rodzicom...
Ja bym się chwaliła nawet już, ale z jednej strony lepiej nie zapeszać, z drugiej - to w końcu rodzina...
A w pracy? Kiedy jest na to dobry moment? Dodam, ze mam spoko szefa który sie juz spodziewa wiesci, bo wie, że jako młoda mężatka sie bede starac...