Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Napisałam taki długi post a dodało mi tylko jego nagłówek ;/

Prawdopodobnie kończy mi się czwarty tydzień ciąży. wczoraj zrobiła trzeci test (wcześniejsze dwa miały baaardzo jaśniutką drugą kreskę) i wyszły bardzo ladne dwoe kreseczki. Jutro idę do lekarza (niby trochę wcześnie) skonsultować się. Biorę od lat tabletki antyhistaminowe - mam pokrzywkę dermograficzną - a moja dermatolog sugeruje przerwanie przyjmowania ich. Dla mnie nie jest to możliwe ze względu na uciążliwe dolegliwości.
Powiedzcie mi czy macie jakieś doświadczenia z tabletkami na alergie w ciąży?

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Agula89 i Basia witam!

Agila Ja mam alergie pokarmową i gin zalecił na razie odstawić leki. Jak dziś potwierdzi mi ciąże to idę do gastrologa żeby dał mi jakieś leki które można w ciąży przyjmować.

Basia moja mama urodziła moja siostrę jak miała 40 lat. Z obiema wszystko było w porządku. A jeżeli chodzi o poród to bardzo dużo się zmienilo na przestrzeni ostatnich 10 lat, przynajmniej moje koleżanki które mają porównanie tak mówią.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Kurczę u mnie to troche inna sprawa bo pokrzywka dermograficzna jest bardzo uciążliwa i problem w tym, że jeśli nie wezme tabletki to strasznie mnie wszystko swędzi i puchnie także na ta chwile brałam dopiero w momencie kiedy nie mogłam już wytrzymać.
Jutro mam wizytę i zobaczymy co mi powie.
Ide jutro do ginekologa, który ogólnie nie prowadzi ciąż ale chyba powie mi czy wszystko jest w porządku?

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Agila chociaż powinien ci potwierdzic ciąże.

Ja właśnie jestem po wizycie u lekarza i nie wiem czy się śmiać, czy płakać czy co.... Na usg widać dwa pęcherzyki! Co prawda lekarz zaznaczył tak jak u Migotki może jeden to może być krwiaczek. Za tydzień mam znów przyjść, bo lekarz sam jest ciekawy czy to bliźniaki :) mąż się cieszy, a ja jestem przerażona. Dopiero co zdecydowaliśmy się na drugie dziecko a tu dwójka??
Ale co by nie było najważniejsze żeby były zdrowe :)

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ja ledwo żywa. Oczy zamykają mi się o 20 i normalnie padam na pysk. Jak ja jutro wytrwam w pracy to się zastanawiam. Dotego mam coś na wardze i nie wiem czy to opryszczka czy co.. U lekarza byłam i sama zdzikła bo powiedziała że gdyby to była opryszczka to powinnam mieć ją dużo większą... Sama już nie wiem tyle się naczytałam.

Lena bardzo mi przykro przesyłam Ci mocnego przytulasa.

Witam nową mamę albo mamy wybaczcie ale ostatnio mój mózg nie jest wspómierny ze mną.

Dwa pęcherzyki super! Brat ma bliźniaki mali są super! Razem świetnie się chowają.

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam mdlosci w tej ciąży. W pierwszej miałam bardzo szybko łącznie z wymiotami do 12tyg. A teraz tylko lekko ból piersi i nic.

U mnie w rodzinie najbliższej nie ma bliźniaków, w pokoleniu moich dziadków się zdarzyły. Dlatego jeżeli to się potwierdzi to będzie szok dla wszystkich. Lekarz dał mi też duphaston tak w razie czego na podtrzymanie.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny byłam dzisiaj pierwszy raz u ginekologa i wszystko wskazuje na ciąże ale niestety nie widać jeszcze pęcherzyka :( przykro mi się zrobiło jak mi to powiedziała! Ale mowi, że to bardzo wczesna ciąża jeszcze. Dopiero koło 4 tygodnia.
Mam kolejna wizytę za 2 tygodnie i wtedy powinno byc juz widać ;)
Zrobiła mi dzisiaj krew i o 20 maja być wyniki. A jeśli chodzi o alergie to kategorycznie zabronila przyjmowania jakochkolwiek lekarstw i jak żyć!
Miłego dnia

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...