Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Cobra
Przedstawiam wam Witka ☺️
Urodzony dzisiaj o 10.50, po 12h godzinach walki. Ale udało się vbac.

Moj synuś waży 4070g i ma 56cm.

Skarbie gratulacje. Jakiś słodki Wituś. Rosnijcie zdrowo. I wracajcie szybko do domu.

Ja się przebudzilam na siusiu a tu taki głód mnie dopadł że szok. Nie dalam rady zasnąć więc banana zjadłam.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Cobra cud chłopak i ładne imię. Zdrówka życzę.
Zrobiłam dzisiaj test, bo wczoraj skończyłam dupa i w razie czego bym brałam dalej ale jakoś nie jestem zaskoczona że po trzech latach starań dalej jedna kreska, już jestem tak zrezygnowana, że nawet mnie to nie smuci. Wiem, dopóki nie ma @ to jest nadzieja, ale każda taka nadzieja przynosi rozczarowanie wiec wolę jej nie mieć.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

pAleksandra
Cobra gratuluje! Rodziłaś Sn kiedy już miałaś cc? Jak poszło?

W 2016r miałam cc przy pełnym rozwarciu. Wcześniej już rodzilam SN więc wiedziałam, co mnie czeka ☺️
Było ciężko, wiadomo. Ale już to za nami. Trzymam teraz kciuki za Was niezmiennie ❤️

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Orbit
Kasie, ja wierzę, że się uda! Mój wczorajszy test był bledszy niż ściana a wczoraj robiłam o czułości 10, dzisiaj 25. Do środy może pojawić się jeszcze gruba krecha i tego Ci życzę ❤️

Dzięki :) ale teraz powiedziałam sobie, że jeśli @ nie przyjdzie to zatestuje kolejny raz dopiero w sobotę, no może piątek

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Cobra gratulacje !! Piękny synuś! Wspaniale że udało się naturalnie! Zdrówka dla Was :-) Też rodzilam 12 godzin ale mimo wszystko od razu chciałam drugie :D
Orbit Wow! Jest druga kreska ! Beta to tylko formalność :-) Rosnijcie zdrowo !
MadziaK 8 tygodni szybko zleci. Super że masz takie laskawe te ciążę. Nie chce zapeszac ale ta obecna jest zupełnie inna u mnie niz pierwsza i też się super czuje. Chyba że objawy przyjdą w drugim trymestrze :D

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Orbit i ja widzę, gratulacje! Mąż już wie czy czekasz aż wróci z pracy? Jak mu to powiesz?
Nja w pierwszej ciąży wylam jak bobr (była zaskoczeniem) i po pół godzinie nie wytrzymałam i zbudzilam męża który spał bo moal migrene i mowie że w ciazy jestem, w drugiej mówiłam że dziwnie się czuję i mnie macica boli i czy ja nie jestem w ciazy, w sumie po samych objawach wiedział zanim beta wyszła ze jestem ;)
Misia trzymam kciuki za Ciebie.
Kasie kurcze już się długo starcie, macie już jakieś dzieci? Wszystkie możliwe badania zrobiłaś i wszystko jest ok?

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

MadziaK83, dziękuję :) Jeszcze nie wie, oboje kończyny pracę o 16, po pracy idziemy na jakiś obiad, a po powrocie do domu wręcze mu książkę. I tu historia jest taka, że w ubiegłym roku straciłam ciążę 19.06, kilka dni przed zamówiłam mojemu M książkę w prezencie na dzień ojca o ojcostwie i doszła właśnie po powrocie z wizyty. Wtedy mu powiedziałam, że to prezent dla niego na dzień ojca, a on kazał mi ją schować, że nie chce go teraz widzieć i poprosił, żebym mu go dała jak kolejny raz będę mu przekazywała wieści o ciąży. Książka jest zapakowana w taki zdobny papier z kokardką więc ciekawe czy pozna i czy pamięta :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...