Skocz do zawartości
Forum

Starania po poronieniach - co zrobić by donosić kolejną ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie, ja raczej z tych co chodzą na zakupy z listą żeby nie pokupować jakiś pierdół ;) no i lubię mieć wszystko wcześniej zorganizowane ;) mojego A szlag trafia jak chce planować wakacje w kwietniu a ja z kolei "cierpię" i zaciskam zęby żeby później coś zacząć załatwiać, w końcu i tak kończy się na tym, że kupujemy tylko ubezpieczenie i jedziemy w ciemno ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny :)
Mam pytanko....jesli poronilam 13 listopada, czy mozliwe zeby owulacja przyszla dopiero dzisiaj?Kurcze jakos pozno...ale testy owulacyjne pokazuja mi usmiechnieta buzie :).Poza tym nie mam ani sluzu takiego jak potrzeba ani zadnych bolesci ...
wszystko mi sie jakos pozmienialo....
tez tak mialyscie?

anioleczek * 13 listopad 2014 :(

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny teraz mam plodne dni dlaczego zaraz po stosunku raz wyplywa mi sperma raz zostaje ladnie w srodku??to jest takie wkurzajace wczoraj mialam pizytywny test owu cholera i wszystko wyplynelo ...a dzisiaj to juz z m sie poklocilismy Bo ja chce jak najszybciej sie kochac a on zebym nie naciskala na niego..no ku...wa..chyba mnie szlak trafi dzisiaj

Odnośnik do komentarza

Zetakasia,po Twoim wpisie przypomniala mi sie scena z "Galerianek".
Nawet jezeli wiekszosc wyplywa na zewnatrz to i tak czesc-napewno wystarczajaca na zaplodnienie zostaje srodku,mysle,ze przesadzasz. Nie naciskaj na swojego lubego bo to jeszcze gorzej,sex co drugi dzien jest wystarczajacy zeby sie starac,plemniki zyja nawet do 4 dni.

Mi dzisiaj znowu peka glowa:-/

Odnośnik do komentarza

nie wiem jak to jest z tym wypływaniem nasienia, ale u nas też czasem tak było, że czasami dopiero rano przy sikaniu a czasami od razu wypływało.
Może wypływa jakaś zawiesina, w której te żołnierzyki żyją, a może to zależy od siły wytrysku albo od pozycji.

nigdy się w to specjalnie nie zagłębiałam.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...