Skocz do zawartości
Forum

Starania po poronieniach - co zrobić by donosić kolejną ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość sznuroffka

Czuje się dobrze rwanie tylko w jajnikach,rano lekkie mdlosci ale nie wymiotuje póki co .
no właśnie ze względu na poprzednia sytuacje chce sprawdzić tylko czy ok i od początku byc pod opieką lekarza.
wiem ,ze za wczesnie na cokolwiek jeżeli chodzi o usg.

Odnośnik do komentarza
Gość sznuroffka

U mnie w mieście beta droga jest,kosztuje do 70 zł.... :/
jutro wybieram się do lekarza. Zrobi badanie i zobaczymy.
dziś z objawów zaobserwowałam zawroty głowy i mdłości.
i odrzucili mnie od fajek,bo palił,ale to akurat na plus.

Odnośnik do komentarza

sznuroffka nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę tych mdłości, zawrotów głowy. Odrzucenie od fajek to mam nawet bez ciąży :P
To strasznie drogie macie u siebie te badania :oo mi czasem było szkoda 30zł :P a 70 to gruuuuba przesada.
to faktycznie, lepiej pójdź do lekarza,może da skierowanie :)
o której masz jutro wizytę? Bo oczywiście będziesz się nam chwalić z przebiegu? (pytam bo nie wiem jak zaglądać na forum :P)

a nam wczoraj dzień przepadł bo jak wróciłam to A. już spał i nawet jak go trącałam łokciem żeby się obudził to tylko na drugi bok się odwrócił (miał zarwany weekend więc wcale się nie dziwię, że spał tak twardo).
Ale w następnym cyklu mu nie odpuszczę :> :P

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza
Gość sznuroffka

Rano wstane o się zarejestruje ,na którą jeszcze nie wiem,bo to tak z rana dają numerki do lekarza ale myślę że do 12 będzie wszystko wiadomo :)
no badanie strasznie drogie,dlatego poczekam na wizyte i zobacze co lekarz powie.
a co do fajek to masakra mój straszny nałóg...niestety.
ale kto wie moze ciąża pomoże rzucić ten nałóg hehe
Karola moja rada to odpuścić na początku cyklu ,ja podczas całego cyklu nie myslalam o staraniach,raczej przytulaliśmy sie z przyjemnością,niż z myślą ze musi byc ciąża, dopiero pod koniec cyklu jak @ miala sie pojawić to zaczelam sie zastanawiac czy sie,udało.
w końcu i wam się uda :)
życzę wam tego dziewczyny, mi sie udalo po 3 cyklu od poronienia, teraz też się boje że coś może byc nie tak,ale przecież każda ciaza jest inna :)
będzie juz dobrze w to wierze :)

Odnośnik do komentarza

ja poczekam na @ i chyba pójdę zrobić sobie badania hormonalne w nowym cyklu, żeby się nie zastanawiać czy jest ok czy nie.
Wiesz jak to jest;) przytulamy się dla przyjemności, ale jak mi ginek powiedziała, że jak chcemy to żeby działać to chciałam działać na 120% żeby wykorzystać okazję :P
Teoretycznie @ powinna przyjść ok 26 lipca (czyli 14 dni po owulacji)- tak nie do końca fajny termin bo akurat miałam jechać do chrzestnicy na urodziny pod Wrocław a ja mieszkam pod Krakowem więc kawał drogi..

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

hej:)
sznuroffka poproś gina niech da skierowanie na bete, myślę że nie będzie robił problemu i tak samo na usg żeby zobaczyć fasolinke :) Ja czekam na @ poiwnna być pod koniec tygodnia, akurat na szczęście przed urlopem :)
Sznuroffka tylko Ja Cię proszę zero fajków już teraz ok ?, może po ciąży w ogóle nałóg przejdzie.
Karola teraz my teraz my :)

Odnośnik do komentarza
Gość sznuroffka

Silver od rana odrzuca mnie od fajek wiec nie pale,chce żeby wszystko bylo ok z moja fasolką,jutro pójdę do lekarza i zobaczymy co powie :)
ale chyba będzie za szybko żeby zobaczyć fasolkę coś mi się tak zdaje,jutro będę was informować :)

Odnośnik do komentarza

po rozmowie to nie wiem czy się śmiać czy płakać, generalnie sranie w banie żadnych konkretów, że prowadzimy rozmowy prywatne przez tel, że przeszkadzamy innym,że atmosfera jest rozluźniona i takie tam pierdy, a na temat pracy ani słowa bo wszystko jest ok :) szukanie dziury w całym, sami nie wiedzą co chcą. Oj Karola niech Twoje słowa będę prorocze z tymi świętami :) życzę nam tego z całych sił:* oby tak się stało.
Sznuroffka no już będzie widać na usg pęcherzyk na pewno :) tylko chyba za wcześnie żeby serduszko już biło.

Odnośnik do komentarza

generalnie ma do wszystkich problem, ale do mnie chyba jakiś szczególny nawet nie wiem czemu. wystawiłam wniosek urlopowy w poniedziałek i do dzisiaj mi go nie podpisała,zaczyna mnie wpieniać. ale no nic poczekam do poniedziałku i napisze do niej czy dostane urlop czy nie, bo muszę wiedzieć na czym stoję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...