Skocz do zawartości
Forum

Starania po poronieniach - co zrobić by donosić kolejną ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość sznuroffka

Hej dziewczyny,nie mam dobrych wieści. A wiec...poszlam do lekarza,zbadał mnie i nic nie było widać,zrobił mi usg i dalej nic,zobaczył jakieś zmiany w lewym jajniku i powiedział że może być ciaza po za maciczna ,mam przyjść za tydzień,chyba że wystapi krwawienie lub ból brzucha ...
jestem zalamana

Odnośnik do komentarza

~sznuroffka
Hej dziewczyny,nie mam dobrych wieści. A wiec...poszlam do lekarza,zbadał mnie i nic nie było widać,zrobił mi usg i dalej nic,zobaczył jakieś zmiany w lewym jajniku i powiedział że może być ciaza po za maciczna ,mam przyjść za tydzień,chyba że wystapi krwawienie lub ból brzucha ...
jestem zalamana

Mi zawsze mówili, że nie widać w 5tc, tylko tak od 6 albo i później.
mam nadzieję, że u Ciebie, to nie jest ciąża pozamaciczna.
Ja taką miałam i nikomu jej nie życzę.

Mimo wszystko trzymam kciuki, aby za tydzień lekarz zobaczył u Ciebie fasolkę dobrze ulokowaną.

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

cooooooo ???!!!!!!!!!!!! ;/;/
nie no nie możliwe:( kurczę może jest za wcześnie poprostu? nie spodziewałam się takich informacji od Ciebie, ale nie traćmy nadzeji poczekasz tydzień i może wtedy będzie fasolke widać, może owu się przsunęła i jest młodszy tc niż wynika z ostatniej @.
Kochana jesteśmy z Tobą, damy radę, tylko proszę cię nie zamartwiaj się bo to jeszcze gorzej

Odnośnik do komentarza
Gość sznuroffka

Staram się uspokoić,otrząsnąć z tych wieści,jakoś nie mam szczęścia ostatnio,no nic i tak trzeba czekac i tak,nic nie zrobie juz teraz. Faktem jest to ze na usg nic lekarz nie zobaczyl,po za zmiana w lewym jajniku. Ale kłuje mnie w prawym czasami,powiedzialam mu o tym to powiedział że to dobrze,że macica powinna sie rozciągać i ma nadzieję że to jednak za wczesnie żeby,cos zobaczyć,ale powiedział od razu ,że jakby cos sie działo,jakiś taki mega ból to mam od razu isc do szpitala,a jakbym dostala @ to na wizyte do niego.
ogólnie od wczoraj zauwazylam u siebie taki brazowawy śluz i dzis po badaniu usg tez go widzialam na sprzecie gin,jak myslicie skąd to?
musze się uspokoić bo panikuje troche juz,przecież nie mozliwe żeby teraz sie nie udali...eh

Odnośnik do komentarza
Gość sznuroffka

Wiecie nie wiem co mam myśleć,chyba musze sie przygotować na najgorsze,a tak sie cieszyłam,martwi mnie to wszystko,w domu zrobilam test z sody i juz sie nie zapieniło,czyzby test sie pomylil? Zastanawiam się czy kupić jeszcze jeden test i zroboc,moze to jakiś blad organizmu czy cos,a moze po prostu zarodek sie nie zagnieździł i przyjdzie @...
jeżeli cykl mi sie przesunal na 37 dni to w poniedzialek powinna byc @,moze sie po prostu pospieszyłam...

Odnośnik do komentarza

przede wszystkim musisz ustalić czy to ciąża, jeżeli nie to wiadomo wynik ok 0, ale jeśli tak i jest pozamaciczna to wykaże bete, ale z tego co wiem to poziom będzie niższy niż przy ciąży wewnątrzmacicznej, ale nie chcę tu gdybać, poza tym jeśli to chociaż mam nadzieje że nie-pozamaciczna to musisz to zbadać bo to zagraża Twojemu zdrowiu, i musisz iść na zabieg. Dziwne że lekarz kazał czekać tydzień i nie dał chociażby skierowania na bete.

Odnośnik do komentarza
Gość sznuroffka

Betę zrobie jutro rano.
lekarz kazal tylko przyjsc za tydzień...
zaczynam schorować,wmawiam sobie chyba ta po za maciczna ,bo czuje takie kucie z prawej strony w okolicy jajnika i ucisk...eh
nie ma to jak szczęście dla mojej osoby.
chyba na jakiś czas sie wymelduje z forum...

Odnośnik do komentarza

Kochana pamietaj ze jestesmy tu po to aby sie wspierac w chwilach slabosci,Ja i Karola goraco Ci kibicujemy,aby za tydz okazalo sie ze jest fasolka na swoim miejscu:-* zostan z nami,bo kto nas lepiej zrozumie niz my siebie nawzajem. Musimy byc silne,Ja przezylam pogrzeb wlasnego dziecka,doswiadczenie ktorego nikomu nie zycze i myslalam ze sie juz po tym nie podniose,za kilka mies dwie kreski radosc niedowierzenie,wizyta u lekarza i diagnoza puste jajo plodowe,znowu depresja. Ale walcze o spelnienie swojego marzenia i bede walczyc do skutku chociaz czesto zycie rzuca mi klody pod nogi.
Sciskam Cie:-*:-*:-*:-* co by sie nie dzialo,jestesmy z Toba.

Odnośnik do komentarza

sznuroffka, jeżeli czujesz potrzebę zniknąć to odpocznij, ale szybko do nas wracaj.Jesteśmy tu po to żeby się wspierać nawzajem. Żeby cieszyć się razem i wspierać w trudnych chwilach. Silver napisała, że trzymamy mocno kciuki i to szczera prawda! Bardzo mocno dopinguje, żeby się okazało, że było jeszcze za wcześnie na usg i za tydzień na usg zobaczysz swoją ukochaną fasolkę.
Ściskamy mocno!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza
Gość sznuroffka

Hej dziewczyny,dziś zrobiłam betę wynik będzie dopiero jutro,ale już się przemęczę do jutra z ta niepewnością.
wczoraj troche się zawiodłam po tych wszystkich wiadomościach. Słuchajcie a może ja nie jestem w ciąży,moze to po prostu taki "kaprys" organizmu że pokazał 2 kreski. Może @ przyjdzie ,a ja za szybko się nakręciłam. Dzis rano widziałam taki śluz brudnawy jak zawsze przed @...
znam przyklad z forum gdzie dziewczyna też zobaczyła blada kreskę na teście zrobiła betę i pokazało jej że jest ,a po tygodniu dostala @,jutro będzie wynik to czarno na białym będzie widać co jest grane. W weekend jedziemy z moim m. nad morze żeby się odstresować,postanowiłam odpuścić na jakoś czas starania jeżeli teraz nic nie ma,bo za bardzo się nakręcam na to wszystko,a później takie o rozczarowania.
pozdrawiam was i milego dnia życzę.
p.s. Nie zostawię was,macie rację kto nas zrozumie bardziej niż my same.

Odnośnik do komentarza

sznuroffka ja czytałam gdzieś, że testy czasem pokazują fałszywie dodatki. Nie zdarza się to często, ale mimo wszystko. Czytałam gdzieś że pokazuje || w razie jakiś tam przypadłości (chyba torbiele). Chociaż nie ukrywam, że mocno trzymam kciuki żeby się okazało, że było za wcześnie na usg i stąd ta pomyłka lekarza.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

A ja bylam wczoraj u tego endokrynologa no i...
W zwiazku z tym ze tsh mi sie tak rozszalalo to mam poki co brac taka mala dawke 25. Stawic sie na wizyte pod koniec sierpnia no i " niewskazane zachodzenie w ciaze przez najblizsze 3-4miesiace" :/
A wszystko przez ta lekarke z luxmedu bo mi kazala wszystko odstawic :( az do niej pojde z wynikami i ciekawe co mi powie :/

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza
Gość sznuroffka

Ale jak to?
przecież urlop ci się należy,odpoczynek i relaks od pracy...
co za ludzie,masakra
Silver moze zmieni jeszcze zdanie ta twoja szefowa? Trzymam kciuki za to abys miala ten urlop.
a ja wam powiem,ze głupi lekarz mnie tylko nastraszył,a ja za szybko do niego poszlam,mam lekkie brązowawe plamienia,to pewnie na @ ,a test nie wiem,czemu wyszedl pozytywny. Jutro wynik bety i bede miala pewność .
pójdę do lekarza w przyszlym tygodniu niech mi w o co chodzi,a i podjelam decyzje,ze ze staraniami wstrzymamy sie aż mi sie cykl wyrówna bo teraz to wiecej stresu niż radosci.

Odnośnik do komentarza

ja też się jeszcze nie spotkałam z takim czymś dlatego wiem że się jędza na mnie uwzięła, napisala mi w mailu, że mój urlop koliduje z dwoma uwaga DWOMA dniami innej osoby o czym wiedźma wiedziała już dawno bo podawaliśmy plany urlopowe, i że jest za duże obłożenie pracy w zespole, a najlepsze jest to że tylko mi odrzuciła urlop,mam dosyc na prawdę:(
Sznuroffka to czekamy na jutro i wynik bety, bardzo jestem ciekawa jaki wyjdzie.
Karola powiem Ci że z tym że ta dr kazała odstawić leki na TSH to nie jestem w stanie tego zrozumieć;/ tylko namieszała w oragniźmie. a czemu lekarz kazał się wstrzymać od starań?

Odnośnik do komentarza
Gość sznuroffka

Hej,odebrałam wynik bety : 192,1 i jest strzałka w górę czyli rośnie...
tylko w tym przedziale pokazuje 4tc (10-750) albo 5-6 (158-31795) nie wiem jak to odczytać.
boje się teraz isc do lekarza normalnie ,po tym co mi powiedział ehh...
nie wiem jak mam to odczytać,w poniedziałek powtórzę betę i zobacze.
dziewczyny teraz to mam dopiero stracha...eh

Odnośnik do komentarza

sznuroffka czyli coś tam się dzieje, oby tak jak mówi nasza Karola owu się przesunęła i okaże się że wszystko jest ok, na kiedy masz zaplanowaną wizytę u lekarza ?
Karola to teraz ja nie wiem co robić bo zabieg miałam w kwietniu, i sama już nie wiem czy powinnam się starać od sierpnia boje się :(
ale z drugiej strony gin nie powiedział że już można.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...