Skocz do zawartości
Forum

Starania po poronieniach - co zrobić by donosić kolejną ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

sznuroffka, nie martw się na pewno się okaże że wszystko jest ok, nie wiedziałam że miałaś puste jajo z pierwszą ciążą, mi to się przytrafiło za drugim razem ;/
poczekaj cierpliwie do wizyty i wszystkiego się dowiesz, chociaż wiem że trudno być cierpliwym. masz dlegliwości więc to dobry znak, nawet jak raz są a raz ich nie ma-gorzej jakby w ogóle ustały, a tak nie ma czym się martwić:)
Ja siedzę ostatnie godziny w pracy, o 14:00 ruszam na urlop :)

Odnośnik do komentarza

Ja po wizycie u endo.
Generalnie nic nowego mi nie powiedziala. Kazala brac euthyrox 25, pokazac sie na wizyte za 2 miesiace przed wizyta zrobic tsh. No i powiedziala ze obowiazkowo usg bo golym okiem widac ze na 80% sa wole... :/
Zla a moze raczej jestem rozgoryczona bo co ide do lekarza to znowu cos zle wychodzi. U kardiologa znowu mi srednio wyszedl holter bo po 2 lekach wyszla tachykardia i dodatkowe leki na noc musze brac. Tutaj zas wole :[

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Powiedziala ze w ciagu miesiaca tsh spadnie do 1.5 czyli optymalnego stezenia.
Nic nie mowila ze nie mozemy sie starac. Powedziala ze jak zaciaze przed planowana wizyte to szybciej sie zglosic. A na to usg ide dopiero we wrzesniu bo jakby wyszlo cos nie tak to bym sie denerwowala do polowy wrzesnia a tak to nie bede wiedziec wiec nie bede sie zamartwiac na zapas ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza
Gość sznuroffka

No to Karola życzę żeby wszystko szybko się unormowało i żebyś zobaczyła upragnione 2 kreski i żeby wszystko już było Oki.
a ja się pochwalę,wczoraj coś źle się poczułam i postanowilam że dziś pójdę do gin bo chcialam sprawdzić czy wszystko ok. I jest Oki,mam zdjęcie kropka :D
i co najważniejsze jest akcja serca ,bardzo się ciesze . Oby tak dalej kolejna wizyta 1.09.14 miedzy czasie badania.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny:-) sznurufka ciesze sie,ze mamy od Ciebie dobre wiesci,bo na poczatku bylo troche nerwow ale najwazniejsze,ze jest ok,to ktory to tc?
Karola,ja tez musze sie wybrac na usg tarczycy ale to jakos na jesieni.

My sie urlopujemy,pogode mamy super,jutro tez ma byc ladnie,sa u nas znajomi z dzieckiem ale jutro juz wyjezdzaja i na kolejny tydzien zostajemy sami:-D

Buziaki,sciskam was:-*:-*

Odnośnik do komentarza
Gość sznuroffka

hej dziewczyny,sorki że was zaniedbuje, ale ostatnio coś szwankuje mi internet w domu...
Weekend miałam pełen niespodzianek i w sumie to nie miłych , bo wczoraj wylądowałam na pogotowiu. W sobotę złapał mnie taki ból podbrzusza ,że nie mogłam się wyprostować..
a w niedziele rano zaczęłam plamić i strach...ehh...
pojechałam na pogotowie, ale na szczęście jest dobrze , nie zagroziło to poronieniu (lekarz mi wytłumaczył że jak występuje plamienie to jest to 85% że z ciąża jest w porządku a 15% że jednak poronienie) , serduszko bije i moja fasolka urosła 3 mm :) teraz według ostatniej @ jestem w 7 tc, ale według USG w 6 , termin mam na+/- 25.03.15 r.
widziałam już zaczątki małego człowieczka we mnie , super uczucie :)
nie wiem jak doczekam wizyty bo mam ją dopiero 1.09 ale jakoś będę cierpliwa :)
czekam teraz na was, na wasze dobre wieści :)
czekam z niecierpliwością aż zobaczę na forum , że i wy w końcu zobaczyłyście upragnione 2 kreski na teście i że wszystko ładnie się rozwija .
Pozdrawiam i ściskam was dziewczyny.

Odnośnik do komentarza

silver- działajcie do oporu :)
a u mnie z tego cyklu chyba nic nie będzie chociaż to 13 dzień cyklu, ale męża w ogóle nie ma w domu :(
pocieszam się, że test owu jeszcze nie wyszedł pozytywny więc może nie wszystko stracone... dopiero dzisiaj pokazała się druga kreska na teście, ale jest bledsza więc jeszcze negatywna

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny, straszna tu u nas cisza.
Rozumiem, że problemy z internetem, ale smutno mi tu samej..
Robiłam w tym cyklu testy owulacyjne. Dopiero wczoraj rano pokazała się druga kreska, ale była troszkę jaśniejsza od tej co zawsze wychodzi. A dzisiaj rano już piękne dwie grube krechy więc popołudniu wzięliśmy się do "roboty". Wieczorem jak sprawdzałam, to już ewidentnie bledsza kreska więc męża jeszcze rano "pogonię" chociaż on należy do śpiochów więc nie wiem czy tak łatwo mi pójdzie, żeby go dobudzić zwłaszcza, że jutro idę na rano do pracy ;)
odezwijcie się czasem ;)
Silver- jak pogoda?
Sznuroffka jak samopoczucie? kiedy idziesz robić jakieś badania?

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza
Gość sznuroffka

Hej Karola,ja badania będę robic poniedziałek ,skierowanie na badania dostalam na poprzedniej wizycie, a w srode pójdę do lekarza bo luteina mi się kończy i przy okazji zobacze czy jest ok,opowiem o plamieniu przy okazji.
samopoczucie dobrze,chociaż czasami martwie sie czy oby na pewno wszystko ok,bo raz mam objawy a raz nic,dzis np. męczą mnie mdłości a wczoraj nic zero objawów. Ale jestem dobrej myśli.
Karola jak zobaczyłaś juz te 2 kreski na owulacyjnym to działajcie,fajnie by bylo jakby sie wam udało ,będę trzymać kciuki za ciebie. Ciekawe co u Silver ,jak jej urlop leci.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...