Skocz do zawartości
Forum

Starania po poronieniach - co zrobić by donosić kolejną ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

Bo jak przestalam brac globulki to wszystko ustalo. Dzisiaj zalozylam i dzisiaj znowu taka czerwona wydzielina. Zmylil mnie kolor bo normalnie wyglada jak krew.:/
Poza tym okres mialam zawsze 4 dni a to bylo 1.5 dnia i to baaaardzo skape.
Ginek na urlopie. Zostaly mi 2 do zaaplikowania wiec juz je zuzyje a na wszelki wypadek bede jeszcze smarowac mascia.
Od zabiegu minelo 4.5 tygodnia. Jak lekarka wroci i @ dalej nie bedzie to pojde na wizyte zeby mi chyba dala cos na wywolanie :/

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Tydzien temu bylo 2. A szkoda mi kasy zeby isc zrobic prywatnie czy cos sie jeszcze utrzymuje.
Lekarka wraca dopiero za 2tyg wiec mam nadzieje ze do tego czasu juz bede po @. Zeby sie tylko nie okazalo ze cos sie przyplatalo np jakies rozstrojenie hormonalne bo we wrzesniu tez cos takiego mialam :/

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny, Karola może rzeczywiście jeszcze beta utrzymuje się na poziomie np 1 i dlatego masz takie zachwianie, ile kosztuje u Ciebie zrobienie prywatnie badania? ja mam w ramach abonamentu w Luxmedzie, ale dziewczyny piszą że to koszt ok 30zł? Ja byłam dzisiaj u endokrynologa bo powtarzałam badanie prolaktyny po obciążeniu, podstawowy wbynik spadł przez 3 tygodnie o ponad 200 :) więc gin powiedział że nie bedzie mi przepisywał żadnych ciężkich leków tylko żebym brała ten Castagnus ziołowy przez 3 miesiące i to wystarczy, w październiku mam powtórzyć badanie, jestem ciekawa kiedy dostane @ ale na pewno się opóźni bo jeszcze owu nawet nie było ;/

Odnośnik do komentarza

Hmm ja nie mam az takiego rozszerzonego pakietu w luxmedzie. Badania bezplatnie moge wykonac tylko jezeli mam skierowanie od lekarza a niestety owego nie dostalam. Prywatnie beta kosztuje 30, ale lipiec mam obfity w wszelakiego rodzaju imprezy na ktore trzeba przyjsc z prezentem, mam do wymiany w aucie pasek rozrzadu i dodatkowo postanowilam pojsc do jakiegos innego endo(prytawnie) wiec raczej musze sie liczyc z kosztami zwlaszcza, ze do 20czerwca bylam na l4 wiec wyplata bedzie marna :/. Jak sie @ nie pojawi to pewnie dostane jakies skierowanie od gina z luxmedu wiec poczekam cierpliwie te 2 tyg.
Super ze wynik spada i ze nie ma potrzeby zeby Cie faszerowali jakimis silnymi lekami :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

w luxmedzie bez skierowania to ok 65zł;/ więc drogo jak nie wiem. Cholera i mnie chyba dopadła jakaś infekcja, bo od wczoraj jest nie do wytrzymania swędzi jak nie wiem, brałam antybiotyk po usunięciu migdałków i pewnie od tego, ten iladian jest bez recepty? musze coś kupić bo to strasznie meczące.

Odnośnik do komentarza

Tak iladian jest bez recepty.
To ja jak robie prywatnie to nawet nie pytam ile co kosztuje bez skierowania bo jakos tak mi sie utarlo w glowie, ze jak prywatnie to w diagnostyce :p
Silver to koniecznie bierz jakies probiotyki zeby odbudowac flore bo szkoda sie meczyc a w razie jakoejs powazniejszej infekcji znowu szpikowac sie jakimis silnymi lekami.
Wrocilas juz do sil po usunieciu migdalkow?:) mozesz juz normalnie jesc?

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

tak już jest ok :) zaczęłam jeść tak normalnie od wczoraj, ale boje się jeszcze jeść chleb i jakies takie kanciaste rzeczy typu schabowy że coś tam porusze, cieszę się że mam to za sobą bo drugi raz bym się nie zdecydowała :) pierwsze 8 dni po operacji to istny koszmar!!! mówiłam mojemu m. że nici z seksu oralnego przez miesiac tak jak mi mówiłaś :) powiedział że jakoś wytrzyma :) hahaa
to po pracy pobiegne do apteki bo już nie wyrabiam, a osłonke brałam do antybiotyku a i tak mnie jakieś cholerstwo dopadło;/

Odnośnik do komentarza

To zupelnie jak ja. Przypuszczam ze jakbym wiedziala jak to wyglada w praktyce to bym sie nie zdecydowala, ale z drugiej strony angina co 3 tygodnie. Nie wiem co bylo gorsze ;)
Jesli chodzi o te uciechy oralne to miesiac to minimum, ale wszystko zalezy jak Ci sie goi :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze jestem jakos w stanie zniesc u naszych chrzesniakow (juz sie dorobilismy 2 dziewczynek i chlopca) bo to od mojej strony rodzensta dzieciaczki. A najblizsza rodzina wiedziala co sie stalo. A od A. Wiedziala mama i dziadki. A to wlasnie jak na zlosc wszystkie mozliwe kuzynki "w wieku rozrodczym" albo juz maja maluchy albo po kolei zachodza w ciaze....

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Co slychac Dziewczyny? Korzystalyscie ze slonecznego weekendu? Ja jak na zlosc od piatku pracuje caly weekend po 11h wiec nie bardzo nawet mialam jak naprodukowac witaminy d :(
Moja mama z siotra i jej rodzina wyjezdzaja do Bulgarii, ale im dobrze. Beda sie byczyc przez 2 tygodnie :)

Minelo mi juz 5tygodni od zabiegu a @ ani widu ani slychu :/

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza
Gość sznuroffka

Hej, dziewczyny :)
u mnie weekendzik relaksująco :)
słoneczko, jeziorko (w planach było morze ale w weekendy wakacyjne to masakra ) wiec opalenizna jeziorkowa.
Zastanawia mnie jedno, a mianowicie to że od kilku dni bolą mnie suki, miałam już takie objawy, ale jak skończyłam brać tabletki ( jakiś 1,5 roku) wiem , że w dni płodne się przytulaliśmy bo po zabiegu jakoś tak bardzo czuje te dni w cyklu, a teraz widzę ża piersi większe i jakieś pełniejsze , do tego ten ból sutków taki zastanawiający.
no nic poczekam do @ i zobaczymy czy to napięcie przed miesiączkowe czy jak... jeszcze jakiś taki apetyt na słodkie mam, ale to tak zawsze na @.
a jak wasz weekendzik dziewczyny?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,ktore stracily swoje fasolki,powiem jak bylo u mnie,bo nie wolno sie poddawac,ja stracilam ciaze 3 razy,bylo to ogromne przezycie bo pierwsza ciaza w 11stym tygodniu okazala sie pustym jajem plodowym,musialam miec zabieg,bylam zalamana,potem robilismy badania ja i maz i niby wszystko ok,nastepna ciaze poronilam w 6stym tygodniu,wtedy uwzalam ze juz wszystko stracone,nastepnie zaszlam w ciaze po roku i donosilam,nic sie dzialo zlego,nie mialam nawet specjalnych zalecen z uwazaniem na siebie,dobze sie czulam i przyszedl na swiat Karolek,za 3 tygodnie skonczy 5 lat,potem chcielismy drugie dziecko,znowu poronilam w 6 tym tygodniu,ale sie nie poddala,wiedzialam ze Bozia o mnie nie zapomni i udalo sie,zaszlam i donosilam znowu bez zadnych komplikacji,nie lezalam,robilam to co musialam bo nikt mi przy dwuletnim karolku nie pomagal.Po porodzie stwierdzilam ze juz koniec,mam dwoje dzieci i ok,dziekowalam Bogu,tak sobie czasami mowilam ze gdybym wiedziala ze moglabym miec jescze jedno dziecko tylko ze coreczke,to postaralabym sie ale nie zdecydowalam sie,bo opieka nad moimi synkami bywa czesto ciezka bo takie dwa lobuzy i czasami nie mam sily!Az tu nagle ja co zawsze uwazalam ze w ciaze nie mozna wpasc i zajsc przypadkiem,zaszlam kolejny raz,nie wiedzac o tym,myslac ze okres sie spuznil,nie zwracalam na to uwagi a ja chodzilam z fasolka pod serducchem,wpadlam,nie zdazylam isc do lekarza po tabletki,zawiodla prezerwatywa i wystarczylo,teraz dokladnie za miesiac,mam Termin na cesarke,ale coreczki nie bedzie,bedzie synus jescze jeden,bardzo go pragne i ciesze sie ze tak wyszlo.
Tak mysle ze mam 3 aniolkow w niebie i bedzie trzech rozrabiakow tutaj z nami,dodam ze w tej ciazy naprawde nie uwazam na siebie bo sie nie da,sama praktyczie zajmuje sie moimi szkrabami bo maz caly dzien jest w pracy,po orostu tak mialo byc,Bog tak to poukladal!

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny, coś cisza tu ostatnio zapanowała.
Silver, co z Tobą? Dawno się nie odzywałaś..

My się wczoraj poprzytulaliśmy (jakoś byliśmy w nastroju na takie delikatne) z A. i mnie strasznie dzisiaj boli jajnik, nawet nie mogę normalnie usiąść tylko tak ostrożnie :/ Po zabiegu też tak miałam to mi drugi antybiotyk przepisali bo stan zapalny jajników.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

jestem jestem :) tylko siedzę cicho :) dziś idę do lekarza na 18:30, mam już 20 któryś dzień cyklu i zastanawiam się czy była owu, bo jakoś nie czułam jej objawów, ale jak mi gin dziś zrobi usg to będę wiedziała, coś mi się poprzestawiało z owulacją po zabiegu w kwietniu;/ nie wiem co się dzieje, i czuję że @ też przyjdzie z opóźnieniem. i jak tu zacząć starania jak nie wiem co i kiedy...
Karola może to objawy owu z tym jajnikiem, bardzo boli czy tak kłuje delikatnie??

Odnośnik do komentarza

silver, owu już na pewno miałam bo byłam 16 czerwca u gina i miałam usg robione i było widać jajeczko.
Jak usiadłam to jakby mi ktoś całą szpilkę wbił. Trochę już zelżało, ale i tak muszę ostrożnie siadać.
Mam nadzieję, że @ szybko nadejdzie bo to wieczne oczekiwanie jest męczące :/

silver to koniecznie daj znać co i jak po wizycie.
Może nie odczułaś owu bo trafił się cykl taki bezowulacyjny. (chociaż mam nadzieję,że nie)
może zacznij sprawdzać testami na owulacje? Ja chyba je zacznę stosować jak się pojawi @

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Mysle, ze to przez ta infekcje mi sie przesunelo. Przestraszylam sie ze moge byc w ciazy bo bralam te globulki(antybiotyk) i masc z antybiotykiem ale test wyszedl negatywnie. A na internecie jak czytalam to do 7 tygodni od zabiegu moze sie pojawic @.
A robilam tez beta hcg chyba 24 i 25 czerwca i beta spadala wiec watpie zeby to mala fasolka byla. Chociaz nie ukrywam ze mialabym wieeeelka niespodzianke ;)
Czekam na wiesci od Ciebie pod wieczor

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Hmm nie wiem co mam myslec :/
Zrobilam test dla swietego spokoju ze @ tyle czasu nie ma. Kreska sie od razu nie pokazala wiec zajelam sie czyms innym. A jak spojrzalam po jakoms czasie ( chyba kolo 4 godzin po zrobieniu testu) to jest druga krecha. Ale sie nie nastawiam bo to pewnie jakas reakcja w tescie byla. Bo wczoraj zrobilam test i byl negatyw

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...