Skocz do zawartości
Forum

Związki mieszane czyli mężowie obcokrajowcy:)


Rekomendowane odpowiedzi

Rosalinda
DEVA-dziekuje ci bardzo za infor.o moim brzuszku juz od dzisiaj zaczne te cwiczonka bo nie moge dopiac spodni :) a co ty ojca Vica bedziesz w domu goscila?Jak ma twuj syn na imie?Wiktor?

tak, Victor Leon. Nazwisko ma moje:Oczko: obywatelstwa dwa. Ja jedno, ojciec dwa.

tak, od 23lipca jest w Pl ojciec Vica, byl jedna noc u mnie, potem ich wywiozlam razem z rodzinka na domek nad jeziorem, gdzie obowiazkowo musialam spedzic z nimi weekend...

Rosalinda
DEVA-mam problem bo nie moge uniesc nog nad podloga nawet jeden cm.A moze jeszcze za wczesnie na to cwiczonko?

jesli nie mozesz, to za wczesnie...
mozesz sprobowac unosic nogi ugiete w kolanach i do wyprostu, ale tylko jesli nie czujesz bolu i dajesz rade...

Bebe1

Aha z obywatelstwem jest tak,ze moj maz jest obywatelem ,wiec dzieciak bedzie mial podwojne..zreszta zaraz sie wywiem dla pewnosci:)

pod warunkiem ze USA nie wymagaja zrzeczenia sie innego obywatelstwa na rzecz ich...bo tak wymaga NO.
Vic ma dwa tylko dlatego ze PL otrzymal jako drugie - bo PL nie wymaga zrzekania sie wczesniej otrzymanego innego obywatelstwa.

agha910

Bebe - jak ja Ci zaraz przywale za ta gebe pulchna, i dupe i biodra to padniesz ...ty tu kobieto wielkich babek jak ja w dola nie wprowadzaj bo ja na diecie od 6 dni walcze heheeh. :*

Mamo Sloneczka - ja teraz na diecie Dukana bo to chyba jedyna ktora mnie nie zabije i nie zaglodzi i nie sfrustruje heheh. A co do osiadania na laurach oj jak latwo sobie odpuscic :)

Dukan si, tylko dlaczego jak zaczynam to od razu chce mi sie slodkiego, ktorego normalnie nie jem??
ja schudlam ponad 6 kg ostatnimi miesiacami, i juz mialam ponizej 68kg co dla mnie jest taka maksymalna granica normy, a powyzej to juz grubas ze mnie - jakos sie trza ustawic na wage w ktorej swiatelko alarmowe miga...
nie wiem czy nie przytylam tylko po tych 2 weekendach na domku z rodzinka bo to grille niby i salateczki ale tez duzo piwek redds ktore b.lubie czy drineczków z łyskaczyka do grillowanego mieska - a to juz lubi w dupko wchodzic...
na razie brat mi wage z domu wyniosl to nawet sie skontrolowac nie moge, choc pewnie jutro pojde na apteczną jak bede w centrum handlowym...
a propos slynnego brzucha Heidi Klum, ktora 8 tyg po porodzie chodzila na wybiegu Victoria's Secret to ja widzialam jej diete i treningi,uffff, a samo to ze nawet majac brzuch to ona chyba nigdzie indziej nie przytyla, majac dietetyka cala ciaze i cwiczac do konca drugiego trymestru - tego nikt normalnie nie robi, chyba ze cialem zarabia...

pamietam jak moja ulubienica Angelina Jolie byla w pierwszej ciazy i czytalam ze tak zle sie psychicznie czuje bo az 11kg przytyla do porodu!
a co to jest 11 kg??
po 2 mies bym tego nie miala...(zrzucilam sama ze sie 14kg z 17tu w 10tyg)
ale rozciagnieta skora na brzuchu to zupelnie inna sprawa, zadbanie o rozciagajaca sie skore to jedno a genetyka to drugie...
u mnie w rodzinie wszystkie kobiety mialy brzuchy oprocz mojej bardzo szczuplej babci(zonie dziadka) po ktorej genów nie odziedziczylam - i zawsze zastanawialam sie czy gdybym miala wiekszy procent swiadomosci ciazowej w 1szej ciązy i mogla o siebie zadbac tak jak w drugiej to czy bym miala takie rozstępy i ten miekki bebenek ponizej pępka...
bo nawet jak przed Vickiem bylam taka odchudzona do 59kg to nadal mialam pod pepkiem taka mala gąbeczkę ktorej nie moglam sie pozbyc cwiczac caly czas na silowni...

karakaya

Za 2 miesiące konczy 2,5 roku takze zamierzam wysłac ja do przedszkola i trosze zajac sie firmą. Muszę Wam przyznac, ze cieżko bedzie mi zaufac osobie, ktorej powierzę dziecko, juz zaczęłam sie nawet rozglądac ale koniec końców nie wiem jak to bedzie.

witam cie na forum, wiesz, kazda to przechodzi - na szczescie PL przedszkola sa w wiekszosci przypadkow bez zarzutu, niepubliczne czy prywatne tym bardziej, bo grupy mniejsze i wieksze zaangazowanie czy wymagania z powodu kasy jaka płacisz... Mój syn mial pierwsze szlify w prywatnym,ale ciezko bylo - mial 2 lata i 3 miesiace...kolejna proba w niepublicznym jak mial 2lata 8 mies i juz bylo cacy, zadnych placzów, pełna aklimatyzacja...
teraz od wrzesnia pojdzie do publicznego, bo sie dostal - a mamie manna z nieba nie leci, wiec mam nadzieje ze mimo iż tansze okaze sie tak samo dobre - pani mloda i fajna, a samo przedszkole pieknie wyremontowane, jestem dobrej mysli...

FLOR
tobie powodzenia z tymi zastrzykami i zafasolkowaniem w niedalekiej przyszlosci, trzymam kciuki!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

i na szybko co u mnie - weekendy w towarzystwie rodziny i bylego meza na domku w lesie nad jeziorem, nawet spokojnie oprocz jednego razu dzien po urodzinach Vica co sie napil jak bąk i mial do mnie za dużą miętę...

Mój brat pomogl mi zdemontowac te szafki co zaslanialy grzejnik i pojechal ze mna na urodziny Vica, było piknikowo - tort auto, piccolo szampan dla dzieci a potem grillowo salatkowo - Vic dostal od rodzicow auto na akumulator (byly placil) a od dziadków namiot z pileczkami i jeszcze troche drobiazgów ubranek i zabawek...
Potem dojechala tez brata przyjaciolka i oni wrocili wczesniej, wobec czego Luby aż tak sie nie nudzil (Brat mieszka u mnie czasowo),dodam tylko ze mi Luby tak mieszkanie wysprzatal w weekend kiedy mnie nie bylo, ze szyb nie widac w oknach takie sa wypolerowane...jak to dobrze ze niektorym facetom jak sie nudzi to potrafia ten czas wykorzystac konstruktywnie...

szkoda tylko ze jak mi w piatek sciagali grzejniki i piony rur to mi gumówka pojechali po płytce a na kolejnych trzech i na lustrze sa wypalone odpryski od iskier i nie demontowalam blatu w kuchni (a z wyjeciem szafek i tak byly jaja!!!) bo sie balam ze nie uda sie go potem spasowac - to mi dziure zrobili w blacie!!!
!@#$%^&*()!@#$%^&*()
przeciez tego mozna bylo uniknac jakby tylko cos podlozyli i na blat i zaslonili plytki!

i jeszcze mi teraz przyszli obmierzyc lustro czy takie dostana na rynku a ja im na to ze ja nie chce z rynku oni ze takie samo a ja na to ze niebagatelne pieniadze wydalam na remont i byle czego nie dam sobie zalozyc...

a blat pan obejrzal i mi "gwarantuje ze nic nie bylo uderzone" aja na to ze mam zdjecia a on ze wie pani ja sobie zdjecia tez moge zrobic a ja mu na to ze mam z data i godzina zrobienia dzien wczesniej i nie ma sladu...........

pan kierownik budowy prosil o zorientowanie sie czy moge dokupic plytek - bo mam dwie, a potezebne sa 4, tyle nie zostalo, no to gres szkliwiony jest!
no i czy firma BRW jest i w stanie naprawic ten blat - bo jak nie to wymiana!a ja mam blat w "eLkę" łączony (jakby byl w jednym kawalku to by dopiero bylo!!!) ale to i tak polowa blatu, a caly kosztowal prawie tysiaka
poryczalam sie jak to zobaczylam wczoraj po powrocie do domu...
bo jeszcze byli uprzedzeni ze mieszkanie po remoncie i zeby zrobili tak zeby nie bylo strat...
i byly kartki zeby sie na blacie nie opierac itp, byl zabezpieczony ale mimo to ponaklejalam a tu zobaczcie jak mnie urzadzili..............

w czwartek znow jade na domek, bo byly se wymyslil tatuaz na klacie z podobizna Victora, strasznie negatywnie jestem nastawiona do tego pomyslu, no kto to widzial zeby takie tatuaze robic!
ja tatuaze uwielbiam,ale uwazam ze takie cos to przesada!
jakby sobie imie syna wytatuowal na przedramieniu to bym nie miala nic przeciwko,ale jego buzie?

no i trzeba go zawiezc bagatela 200km do tego tatuazysty, wiec ja pojade na domek, dam kluczyki tatusiowi i on z nim pojedzie bo ja nie zamierzam dygac w ciagu jednego dnia prawie 500km w te i we wte dla jego widzimisie...

ale moze brat tez ze mna pojedzie to byloby super, a w sobote popoludniu koniec tego wywczasu i w poniedzialek 9go wysylam bylego do NO... i bede miala spokoj bo dopiero wrzesien/pazdz bede musiala poleciec z synem na odwiedziny (no i tez zeby troche swoich spraw pozalatwiac i pozabierac rzeczy bo sie Qrna doprosic nie moge by poprzywozili)

pozdrawiam was serdecznie i ide dalej walczyc z praniem itp a potem sie poupiekszam troche bo zaroslam krzaczorami ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Witam mieszanki,

od niespełna roku prowadzimy lokal gatronomiczny, jak zapewne się domyslacie jest to kuchnia turecka :), która osobiscie bardzo mi odpowiada.

Dzisiaj zaczęłam poszukiwania osoby, której oddam swe dziecie pod opieke :). Znalazłam jedno ogłoszenie od Pani, która prowadzi takie domowe przedszkole. Ma wyszktałcenie pedagogiczne, doświadczenie w pracy z dziecmi a także wiele pozytywnych opinii no i co dla mnie istotne, mieszka pobliżu. W grupie ma max 4 dzieci. Muszę sie z nią spotkac.

Moze powiecie, ze jestem zła matka ale jestem cholernie zmeczona psychicznie siedzeniem w domu. Moje dziecko chyba to wyczuwa i jeszcze bardziej daje mi w kośc. Wiekszosc czasu spedzamy same bo maz wiecznie w pracy tzn zajmuje sie prowadzeniem lokalu. Takze chyba lepiej nam wszystkim zrobi jak sie na kilka godzin dziennie rozstaniemy.

Pozdrawiam

http://www.suwaczek.pl/cache/14696a309d.png

Odnośnik do komentarza

karakaya Witaj, jeszcze sie z Toba nie witalam :cmok:

A co do tej zlej matki to uwazaj jak przyjdzie agha i Cie opitoli o takie pisanie :lol:
Ja jesczze w ciazy nie jestem a juz wiem ze dam moje dziecko do przedszkola :D
Szczesclia mama to szczesliwe dziecko kazdy to wie, wiec jesli Tobie da szczescie kilka godzin "spokoju" i chwil dla siebie to dziecko tez bedzie szczesliwe.. :)

Aniołek 6 tydz

:Płacz:
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdge54fl2flm.png
Odnośnik do komentarza

Witaj Flor,

ja jestem na Waszym a teraz juz naszym :) wątku bardzo długo, poznałam Was przez to trochę i równie mocno jak pozostale dziewczyny trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie.

W podobnej sytuacji jak Twoja jest siostra mojej bratowej, już nie długo poddają sie zabiegowi invitro i mam nadzieje, ze im sie uda bo równiez bardzo chcą miec dzidziuia. Mają wszczepic 3 jajeczka, marzą im sie bliźnieta, a jak by była jednak trójeczka..... :)

Moj brat ma parkę, są tylko o 2 miesiące młodsi od mojej Julki, cieszy mnie to bardzo bo dzieku temu ma kontakt z rówieśnikami a ja nie wiem czy bede mogła zdecydowac sie na jeszcze jedno dziecko.

Buziaki

PS. Chciałam Wam pokazac moje szczescie ale nie wiem jak sie tu wkleja zdjecia. Będę wdzięczna za pomoc

http://www.suwaczek.pl/cache/14696a309d.png

Odnośnik do komentarza

Karakaya jak zrobisz odpowiedz i klikniesz na zaawansowana to ponad oknem pisania jest taki jakby spinacz, klikasz to (zalacznik) pojawia sie kolejne okno, pierwsza linijka to wczytaj plik z komputera (ale nie moga to byc foty o bardzo duzej rozdzielczosci bo maja za duzy rozmiar i nie wstawisz) robisz przegladaj, szukasz zdjecia na kompie, klikasz wyslij - mozesz tak wstawic 5 zdjec, jak to zrobisz to klikasz wstaw zalaczniki i zamykasz to male okienko, a zalaczniki powinny sie zapisac w poscie jako miniaturki zdjec, ktore potem czytajacy otwiera klikajac na nie...

ja ci sie nie uda tym sposobem, to wstawiaj foty na fotosik.pl i potem link do zdjecia wpisujesz w okienko ktore ci sie wyswietli jak klikniesz opcje wstaw obrazek (ta ikonka ponizej spinacza, taa jakby z górami i sloneczkiem)

i na pewno ci ulzy ja oddasz dziecko pod dobra opieke a sama zajmiesz sie czymkolwiek innym chocby na kilka godzin dziennie...tez myslalam ze jestem zla matka bo nie wyrabialam z moim synem, ktory sam starczal za blizniaki - poslanie go do przedszkola (za rada pani psycholog!) bylo najlepsza rzecza jaka moglam zrobic...

Flor
ja trzymam za ciebie kciuki co by sie wszystko udalo!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Czolem dziewczyny.
chcialabym sie sie dowiedziec od was - kobiet w zwiazkach z obcokrajowcami - jak wygladaja wasze zwiazki - zalezy mi zwlaszcza na uwagach kobiet ktore sa w zwiazkach z mezczyznami innego wyznania. Ja jestem zona Irakijczyka mamy dwojke dzieci i generealnie nie narzekam. W tej chwili prowadze pewne badania i jezeli macie chwile czasu dajcie mi znac czy jestescie zainteresowane.

Dziekuje.

Odnośnik do komentarza

wróciłam ;)

doczytałam was w końcu :D

flor trzymam mocno kciuki - aż sine się już zrobiły!

kata przeogromne gratulacje!!! razem z tobą skaczę pod sufit :cherli3: zdrówka dla Zosi!

mamo sloneczka ale to tak na stałe się pakują? w każdym razie bardzo się cieszę, że będziesz mieć spokój choć na chwilkę.

agha trzymam kciuki za wytrwałość w diecie ale wiedzę, że i bez tego dajesz radę ;)

monikouette o i ty jesteś! fajnie, że się odezwałaś.

bebe super, że u fasolki wszystko ok i współczuję podróży. co do porodu wiesz co - ja się bałam, bo w niemczech rodziłam a że się nie dogadam a że coś będzie nie tak i teraz w sumie głupio mi, że tak myślałam. poród to poród czy w stanach czy gdziekolwiek indziej za dużo nie musisz z nikim rozmawiać a PUSH zrozumiesz ;) no ale jak ci będzie w polsce lepiej to pewnie w polsce urodź bo po co masz się jakoś dodatkowo stresować. tylko wiedz, że miesiąc po porodzie ciężko ci będzie lecieć - ja taka harda się zarzekałam, że zaraz z zosią wszędzie samolotem a to już prawie pół roku i jeszcze nigdzie nie lecieliśmy - wszędzie samochodem. poza tym na początku jak to noworodek (czyli chyba do 6 tygodni) w ogóle latać się nie powinno ze względu na płucka dziecka - jakieś tam problemy mogą być tylko nie wiem dokładnie co to lekarza musisz podpytać. nasz pediatra jak mieliśmy lecieć z zosią 4 miesięczna jeszcze nosem kręcił, że lotniska to siedliska chorób i lepiej unikać bo takie maluchy to wszystko zaraz łapią. a powiedz jak tam twoja psinka zniosła podróż bo nic nie pisałaś.

deva ty to ciągle w biegu, jak czytam twoje posty to normalnie mam cię przed oczami jak nogami przebierasz ;)

karakaya witaj :) dziecię masz przesłodkie :D

dla reszty mieszanek wielki buziak :Kiss of love:

my po urlopie wypoczęci i z naładowanymi akumulatorami pięknym południowym słońcem (wiem wiem niektóre z was maja to na co dzień ale dla nas to rarytas - obecnie mamy 15 stopni i deszcz non stop ;) zosia rośnie jak na drożdżach tylko coś leniwa jest - nie chce się obracać, za to pięknie siedzi prawie bez zachwiania ;) gada jak najęta, nawet w czasie jedzenia.
zajada już pięknie marchewki i jabłuszko a wieczorem po cycu dostaje jeszcze butle z kaszką bo darła papę niemiłosiernie z głodu to w końcu się złamałam. trochę mam wyrzuty sumienia, że już trochę sztucznego mleka wieczorami jej daję ale w dzień ciągle jeszcze cyc króluje więc jeszcze trochę dajemy radę
lecę coś podziergać - zabrałam się tym razem za kombinezon na zimę - brązowego miśka :D
a na prywatnym wątku wstawię wam foty zosika z wakacji :D

miłego wieczoru!!! :Kiss of love:

http://davm.daisypath.com/xBmDp1.pnghttp://lb4m.lilypie.com/nxkUp1.pnghttp://lb1m.lilypie.com/xBDXp1.png

Odnośnik do komentarza

Marmi,co do pieska..kochana,ja do dzis nie wierze ,ze mam taka zlota istotke,10- godzin bidactwo nawet siku nie zrobilo,bo nie chciala na pada(takiego papierowego) i chowala sie na naszych kolankach przed obsluga,bo jedna suka ja non stop kazala wsadzac do ciasnej torby,ale ja olalismy:) w powrotna strone ,Bebe juz spala w torbie ,ale wiekszosc u nas na kolankach,bo panie byky wspaniale i jej przynosily smakolyki oraz calowaly:))
Ja juz mam wogole mega dylematy,noby wybralam klinike w Po;sce ....i wiem ze tam urodze..dziewczyny,ja sie po prostu asekuruje..co tu duzo gadac,nie jest super z moim mezem,nawet teraz gdy jest u nas mama....poki co ja obywateltwo dostane jak dobrze pojdzie za 3 lata,a do tej pory jesli tu urodze,jestem zalatwiona,bo moze mi nie pozwolic wyjechac,sytuacja zmienia sie gdy mam juz i ja obywatelstwo..gadalam juz z prawnikiem.Jesli urodze w Polsce ,mam spokojna sytuacje...a potem dziecko moze miec podwojne obywatelstwo ,ale jesli mam tez je ja,sytuacja jest jasna i klarowna...wiec nie mam wyjscia..wiem ze sie kochamy z mezem i bedzie dobrze,ale zycie mnie nauczylo....jesli nie wyjdzie nam ,ja w Usa zycia nie widze,wiec musze miec furtke:(
Buziaczki ,uciekam spac..robimy codziennie suuuper spacery nad oceanem i sie dotleniamy z malenstwem:))))) ech powiem wam ze mi juz tak brzunio sie zmienil hahha,zamiast kosci wybila taka guuula ..poza tym nic nie pomaga(kapucha,sliwki,blonnik) i kompletnie nie kupkam:(((( bol jelit,wzdecia,...ech ,czekam na dostawe czopkow z Polski ,buauauau:)
A poza tym przeszlam mega przeziebienie,klima w samolocie i wszyscy umieralismy,ale gin mi zbadal wydzieine z gardla i nie kazal brac antybiotkow tylko jakis lekki syrop dal,poza tym goraczki nie bylo..najgorszy jest kaszel mokry jeszcze teraz ..boje sie ze jak sie tak dusze w nocy,to wywolam poronienie bo skurczy dostane (juz sie kur..naczytalam w necie)..ale z drugiej strony jak kobiety non stop beltaja...tez moga miec skurcze...oj dobra nie wydziwiam juz:DDDD cmok!!!

http://s7.suwaczek.com/201102232078.png

Odnośnik do komentarza

Bebe - nie chce Cie straszyc ale pamietaj o tym ze niezaleznie od obywatelstw ojciec czy matka zawsze musza osobiscie (u nas w Holandii przed pracownikiem gminy) wyrazic zgode na wyjazd dziecka za granice. W UK np matka sama z dzieckiem musi pokazac paszporty plus miec potwierdzona notarialnie zgode ojca i ze wie on o tym wyjezdzie. Mam nadzieje ze co by sie nie dzialo to dogadacie sie czy to do zgody czy do opieki nad dzieckiem. Do tego teraz prawa ojcow sa bardzo pilnowane i jesli sad zarzadzi np pol roku w Polsce a pol u taty w USA to nic nie poradzisz chyba ze udowodnisz ze ojciec sie na ojca nie nadaje bo sam rozwod o tym nie swiadczy. Mam jednak nadzieje ze to tylko hormony a po porodzie kiedy emocje i strachy opadna wszystko wroci do normy :)

U nas spokojnie .... ale musze uciekac do nauki bo Miska spi wiec trzeba korzystac, wpadne pozniej BUZIAKI

KATA - dzis wysle Ci ksiazke

http://www.suwaczek.pl/cache/69aff7552b.png

Odnośnik do komentarza

Boze nie strasz mnie..ja jak zyje ,nie slyszalam o czyms takim ,zeby dziecko bylo rozerwane po pol roku w roznych krajach..musi miec jakas stabilizacje ,szkole...
A co do wyjazdu z kraju,dlatego chce urodzic w Polsce i potem zobacze,ale zeby malenstwo mialo obywatelstwo amerykanskie ,ja musze na to wyrazic zgode,czego nie zrobie do czasu az ja je otrzymam.
Wjedzie do Usa na innych zasadach ,maja przez jakis czas tylko obywatelstwo polskie od urodzenia...

http://s7.suwaczek.com/201102232078.png

Odnośnik do komentarza

BEBE - rozne sa sytuacje i rozni sedziowie, ja znam chlopaka ktory cala mlodosc latal do USA i tam tez chodzil do szkoly a jak uzyskal pelnoletnosc zdecydowal jednak zamieszkac na stale z ojcem tam a nie z matka w Polsce. Ale Ty sie nie denerwuj na zapas i nie zakladaj ze sie rozstaniecie bo podswiadomie zaczniesz do tego darzyc !!! :).

Kata ksiazki za duze na meila , musze je najpierw czyms zmniejszyc a ze robilam system to nic nie mam na kompie hehe. Ale przyjda obiecuje. Co do efektow 3 kg w dol i jesli nie bedzie JO-JO to bede szczesliwa z efektu jak cholera bo te pare kg wisialo na mnie po ciazy nie do ruszenia.

http://www.suwaczek.pl/cache/69aff7552b.png

Odnośnik do komentarza

Flor - ksiazke dostaniesz jak zmniejsze i jak juz dziecko wykarmisz w przyszlowsci heheh bo ta dieta nie dla kobiet starajacych sie. Ty masz jesc co chcesz i kiedy chcesz ... to tez podobno pomaga w zajsciu w ciaze bo znam 2 chudzinki ktorym ginekolog wrecz zapisala pizze i lody na recepte i po paru miesiacach zaciazyly. Ty sie szprycuj , relaksuj a nie mysl o dietach :) Dla Ciebie mam inne ksiazki na potem na ktorych idealne dziecko Michaela zostalo wycwiczone :)

Ja tez czytam ale malo czasu na pisanie bo jak Miska spi to sie uczyc probuje ...kosztem sprzatania wiec znowu sie z niczym nie wyrabiam. Ja jestem chyba marnie zorganizowana ehhehe.

http://www.suwaczek.pl/cache/69aff7552b.png

Odnośnik do komentarza

agha910

Ja tez czytam ale malo czasu na pisanie bo jak Miska spi to sie uczyc probuje ...kosztem sprzatania wiec znowu sie z niczym nie wyrabiam. Ja jestem chyba marnie zorganizowana ehhehe.

AGHA
ja wiem, ze jestem swietnie zorganizowana i to samo dotyczy Ciebie ;)
Dlatego wlasnie przez te ch.... organizacje i milion spraw czasami forum musi poczekac, ale naprawde zagladam ;))) Zycze Ci ogarniecia wszystkiego i wiecej czasu na relaks!!!

Ja dzis mam proszona kolacje u siebie na 10 osob i dowiedzialam sie o tym rano wiec same rozumiecie hahahaha lece

:36_2_53:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny. Troche sobie Was poczytalam, a teraz pozwole sobie przylaczyc sie do Was.
Mieszkam od kilku lat w Danii i jestem od dobrych kilku lat zona Dunczyka.
Oprocz bycia zona DUnczyka, jestem jeszcze mama dla 19-letniej cory, 13 letniego syna, 5 letniego goldena i rocznego jamnika.
Aaa... no i od 15 tygodni mama dla malej Idy, ktora siedzi sobie jeszcze w brzuchu :)
DUza ta nasza rodzinka, ale zawsze o tak wielkiej marzylam :)

Pozdrawiam Was i lacze nadzieje, ze bedzie nam sie mile dyskutowalo.

http://s2.pierwszezabki.pl/041/0414929a0.png?9507

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73l6r9nxfg.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...