Skocz do zawartości
Forum

Związki mieszane czyli mężowie obcokrajowcy:)


Rekomendowane odpowiedzi

Rosalinda

Pozdrow Lodz!Mieszkam tam(mieszkalam).Moje rodzinne miasto

Moje tez!! ja cały czas tu mieszkam :lol:

Boli mnie brzuch wrrrrr wczoraj @ przyszła i zaczełam juz brac antykoncepcyjne to jest poczatek do in vitro :) Niby mysle ze mam jeszcze troche czasu do tego wszystkiego ale to juz tuz tuz.... zaczynam sie chyba bac troche... nie tam zadnych zabiegów ani bolu tylko tego ile bede musiala brac lekow i zastrzykow i jak dlugo bo jak sie uda to do 12 tyg ciazy :Szok: najbardziej boje sie zastrzyków....w tyg to spoko bo do przychodni moge isc ale w niedziele?? :( zreszta cipa jestem bo sama musze sobie robic a nie i nie ma co panikowac :lup: tyle kobitek sobie poradzilo to i ja dam rade :) :) a Wy bedziecie za mnie trzymac kciuki i mnie wspierac dobrym slowem wiec mi sie uda !! :) :Kiss of love:

Aniołek 6 tydz

:Płacz:
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdge54fl2flm.png
Odnośnik do komentarza

Aneczka Gratuluje!!

Agha fajna ta Wasza miska jest... wyobrazam sobie jak probujecie sie od smiechu powstrzymac hahaha u mnie bedzie chyba to samo ...mam nadzieje ze moje dzieciaczki beda takie grzeczne :D albo chodz jedno... wiecie jeszcze Wam napisze bo nie wiem jak mam postapic... bo na ogol przy in vitro zapladniaja wszystkie komorki 2 podaje mi a reszta zamroza jak beda dobrej jakosci...a ja sie boje jak mi podarza 2 to beda blizniaki badz jak sie jedna zacznie dzielic bedzie 3 ale to b. rzadko sie zdarza . A ja sie boje byc w ciazy z blizniakami :( ze tam potem jest wiecej roboty przy 2 to wiadomo ale ja sie boje ze w ciazy moze cos sie dziac badz cos... niewiem... ale podajac 2 jest wieksza szansa ehh... :( ale chyba jednak wole zaryzykowac i zdecyduje sie na 2 zarodki :)

Buziaczki dla Wszystkich :) :*:*:*:*:*

Aniołek 6 tydz

:Płacz:
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdge54fl2flm.png
Odnośnik do komentarza

Flor - ja od siebie radze Ci wez ile sie da ... niestety moje 2 kolezanki sa juz po Invitro nieudanym (jedna miala 3 druga jedna probe). Szanse przy invitro sa i tak procentowo srednie wiec lepiej zaryzykowac ciaze wieloraka niz ZADNA szczegolnie ze i tak chciala bys wiecej niz jedno :D A co do trudnosci ...jasne nie jest latwo z 2 czy 3 ale za to jak odchowasz za jednym zamachem to wszystkie naraz a to plus. A nawet szybciej to idzie niz kiedy dzieci maja rozny wiek, wiadomo z pieluszek blizniaki wyjda w tym samym czasie (plus minus), a jak masz jedno 2 letnie a kolejne w drodze ... teoretycznie siedzisz w pieluszkach 5 lat a nie 2 :D Oczywiscie to czysta teoria ale znam mame trojaczkow i wiem ze wszystko to kwestia zorganizowania :) Np mleko 3 butle podgrzewaja sie w mikrofali w tym samym czasie, przewijanie to kwestia wprawy i mozna to zrobic w minute na kazdego malucha, butelki jak podaje to jednemu podklada poduszeczke pod butle i w ten sposb moze trzymac 2 pozostale :). Spacer tez proste bo sa wozki dla trojaczkow .... a najlepsze to jak sie je wsadzi do jednego lozeczka to potrafia godzinami sie same soba zajmowac HEHEHHE. Ona tez plakala ze nie da rady ale jak juz maluchy byly na swiecie to i pomoc sie znalazla i sily i checi :D. A co do zastrzykow to przyjaciolka mi mowila ze sa prawie bezbolesne bo strzykawka jest jak do insuliny taki dlugopis i igielka mikro mini i generalnie jej nie widac (ona tez panikara i strachajlo jest). Skoro ona dala rade to wierz mi kazdy da rade !!!!!!!!

Mamo Sloneczka - hehe ja sie sprowokowac nie dam ...ja tylko w dupe nakopie :)

Kurde potrzebuje Suzzy do mobilizacji porzadkowej bo mam lenia jak cholera a ona zawsze mnie pobudza do dizalania opisami w stylu " jest 6 rano juz pomylam podlogi, poprasowalam, umylam okna, wycyklinowalam podloge ....;D "

http://www.suwaczek.pl/cache/69aff7552b.png

Odnośnik do komentarza

Agha hehe :) wiesz ja sie nie boje ze nie dam sobie rady bo jest tak jak mowisz ze jak chce sie wiecej dzieci to za jednym razem.. moja mama tez tak mowi :D a i pomoc tez sie zawsze znajdzie ( tesciowa ktorej pewnie nie bede mogla odgonic od dzieci, moja mama moja siostra ) ale boje sie ze ktoremus moglo by sie cos stac w czasie ciazy...zeby nie bylo chore itp tylko ciazy blizniaczej sie boje... a reszta to juz pikus....aby tylko zdrowe byly... ale czytalam co pisalas dla bebe i tez uwazam ze nasz organizm glupi nie jest i ze jak jest zly zarodek to niech lepiej "zginie" niz ma sie chore dziecko urodzic.
Dziekuje za mile slowa Ty to zawsze tak z "glowa" do wszystkiego podchodzisz... :* :Kiss of love:

Aniołek 6 tydz

:Płacz:
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdge54fl2flm.png
Odnośnik do komentarza

Czesc dziewuchy.
Dzis znowu u mnie rano,a ja leze z miska przy gebie..Boze to jest jakos koszmar...to jest gorsze od kaca giganta po najgorszej wodce...lbem nawet ruszyc nie moge..nie przypuszczalam ze mnie to dopadnie szok!!!!
A najgorsze jest o,ze zlapalam straszne paranoje..zanim zaszlam w ciaze,kupilismy bilety do Polski ,no i pech chcial ,ze w sezonie letnim masakrycznie drogie,na dodatek ode mnie trza leciec dwoma,jeden 10 a drugi kolo 2....lecimy we wtorek,trzech lekarzy mi mowi ze spoko,moge leciec..a teraz sie naczytalam,ze pierwszy trymestr to najgorszy czas na latanie,bo grozi wadami u dziecka badz nawet poronieniem..a ja mam ten bol brzucha jak na okres ..i te brazowe plamki mialam...kur...no plakac mi sie chce..co ja mam robic...przeciez jak cos sie stanie to sobie nie daruje...kazdy artkul mowi inaczej...moj gin i inni u ktorych bylam nawet na pogotowiu ,zycza miliej podrozy..a ja juz pierdol...a dostaje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Latala ktoras z was daleko w 1ym trymestrze??

http://s7.suwaczek.com/201102232078.png

Odnośnik do komentarza

BEBE
ja latalam zanim dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy (2gi tydzien) i potem tez, ale niedaleko, bo tylko 2 godzinny lot takze poradzic Ci nie umiem. Zaufalabym jednak lekarzom, ale tak ZAUFALABYM jak juz na 100%, bo tutaj TWOJ SPOKOJ jest wazniejzy chyba niz roznice wysokosci..?

FLOR, jestem tego zdania co AGHA, dacie rade!!!

AGHA, widocznie dobrze sobie poradzilas, bo spokoj na watku ;)))

Lece do spanka, dzis bylo NIEMOZLIWIE goraco, ale teraz juz chyba zasniemy, bo lekki wiaterek przewiewa nagrzany dom... UFF

Jutro czeka mnie dol...

Dobrej nocy i udanego weekendu MIESZANKI!!!

:Kiss of love:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny - ja jak zwykle jak po ogien, bo mnostwo sie u nas dzieje, ale poki co nic nie powiem, zeby nie zapeszac.
generalnie tygodnie nam mijaja blyskawicznie, taplamy sie z Izula dziennie na basenie, a potem jest za goraco na jajkiekolwiek pozadomowe aktywnosci do wieczora, a wieczorami pracuje, takze pelny etat ostatnio mam;)
przepraszam,ale strasznie pobierznie przegladam ostatnio forum i wlasciwie to chyba nie skupilam sie specjalnie na zadnym poscie...

moze poza BEBE, kochana nie panikuj:) ja lecialam w pierwszym trymestrze do Polski i bylo wszystko ok, pod koniec pierwszego trymestru zaczelam odrobine plamic i jedyne co lekarz zalecil to wstrzymac sie od zbyt duzej aktywnosci fizycznej. ciaza to nie choroba BEBE, to wspanialy stan, okres zmian, rozwoju i nowych doznan. polecam przestac czytac bzdury o poronieniach i innych takich, odprezyc sie w kapieli i z ksiazka, zjesc cos pysznego jak mdlosci przejda i odpoczywac, bo jest to ostatnie 9 miesiecy w Twoim zyciu, gdzie mozesz zajac sie soba w 100%. potem najwazniejsze bedzie malenstwo:)

AGHA - gratuluje zabkow! Izul ma 12 i chyba zaczynaja sie jakies inne wykluwac, chociaz poki co tez zabkujemy bezobjawowo:) akcje z telewizorem i time out katem przerabiamy na wlasnej skorze;) z tym ze Iza ma tv gdzies, duzo bardziej lub dokuczac kotom albo mi. ale czasem robi akcje pt. skrada sie do wiezy i ciach! wylacza ja:D ostatnio odkryla tez, ze zabawka uznana przez nas za zepsuty bubel wcale nie byla zepsuta - po prostu nie wyciagnelismy zabezpieczenia. zabawka ma 2 lata....dziecko potrafi:D
no i staramy sie nauczyc Mloda sikania i kupkania do ubikacji. wciaz sprzet uznawany przez Ize za malo ciekawy,ale nie poddajemy sie;)

FLOR - Ty wiesz co ja mysle, wiec nie bede sie powtarzac. ale ades mozesz mi przeslac juz, zebym te paczki co je mam przygotowane, mogla w koncu wyslac;) bedzie dobrze, w razie czego mam idealny zestaw ciuszkow dla trojaczkow;)

MAMO SLONECZKA - u nas tez zar leje sie z nieba...37 C w cieniu i wilgotnosc chyba ze 100%, wlasciwie nawet nic nie robiac poce sie jak nie wiem..ale za chwile bede plakac, ze zimno,wiec chwilo- trwaj:D
buziaki i ochlody zycze!

http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/mWgg.jpghttp://lb3f.lilypie.com/mWggp2.png

Odnośnik do komentarza

Jeszcze 2 tygodnie i moja mama zobaczy pierwszy raz swojego wnuka!Podziwiam ja bo ma juz 75 lat i podrozuje autokarem a to jest ponad 24h.Kocham ja bardzo bidulka sie umeczy.Ale co sie nie robi dla takich bobaskow:)Przyjezdza 3 sierpnia z moim bratem.Spotykamy sie wszyscy u mojej siostry,ktora mieszka odemnie 300km dalej.Ona mieszka nad morzem a ja w gorach.Tak wiec dziewczynki znikne na caly miesiac.

BEBE1-masz racje,natura jest madrzejsza,niema co utrzymywac ciazy na sile bo organizm lepiej wie czy jest jakies zagrozenie jesli tak to wyrzuca wszystko jesli jest wszystko ok to pozwala na rozwijanie sie plodu.A co do rzyganka to wspolczuje ci bo ja cala ciaze przeszlam bez wymiotow.Jedyne co to pod koniec ciazy meczyla mnie cholernie zgaga,ze spac po nocach nie moglam.

ANECZKA86-bierzcie smialo nowe autko,zawsze masz gwarancje na pare lat i wiesz,ze nowe.Chociaz moi znajomi mieli pecha bo kupili nowy i najpierw mieli 2 stluczki a potem po miesiacu wypadek i nie oplaca im sie naprawiac.Auto do kasacji.Teraz jezdza starym wrakiem i do tej pory jeszcze splacaja nowy.Tak wiec nacieszyli sie tylko miesiac.Mowimy,ze to ten czarny kolor chyba przyniusl pecha.A mi sie tak strasznie podobaja autka w tym kolorze ale nie bierzemy bo moze nas spotka to samo.

DEVA-tak karmie piersia ale juz jest ok :) Przykro mi,ze twuj zwiazek sie rozpada,szkoda bo na tym ucierpia dzieci ale masz racje nie warto zyc na sile jak pies z kotem.Mysl tez o sobie bo dzieci predzej czy pozniej opuszcza nas by zalozyc wlasna rodzine.Moje siostry sa po rozwodach....i td tak wiec wiem cos na ten temat.Badz silna.

NASZE KOCHANE SERDUSZKO

http://www.suwaczek.pl/cache/12c1ea5b84.png Karol.

Odnośnik do komentarza

Macie dziewczyny racje,skoro paru lekarzy powtarza jak mantreze mam leciec,to widocznie nie moze byc zagrozenia!!! A moj gin,to wogole kazal mi kompletnie wylaczyc neta na wakacjach,bo sie smieje ,ze czasem sa tam takie bzdury ,ze to szok...a on opiera swoje info na faktach,a nie wymyslach glupich ,przewrazliwionych osob:)
Musze tylko uzbroi sie w tone torebek do zyganka,bo podejrzewam ,ze jedna,ktora jest w siedzeniu nie wystarczy..:)))

http://s7.suwaczek.com/201102232078.png

Odnośnik do komentarza

A tak wogole,to poradzcie doswiadczone w tej kwestii kolezanki,cos na to beltanie,bo juz po 3 dniach nie jest mi do smiechu..myslalam ,ze to tylko ''poranne mdlosci'' a dzis zygalam rowne 5 razy,od 8 ej rano a ostatni raz o 16ej..cale gardlo mnie boli i piecze,bo ja z tych beltajacych ''na lwa'' czyli porykujac wnieboglosy...tak tylko mysle ,ze jak rykne dlawiac sie w samolocie( a oba startuja w porach porannych mdlosci) to chyba ludzie beda blagac o przymusowe ladowanie buahaha....a jeszcze lecimy z nasza Bebe (jest mala,wiec bedzie z nami w kabinie) i juz sie stresuje jak sie nam mala posra....wspolczuje komus kto bedzie siedzial kolo nas...panna zyga ,pies sra...super 10 godzinny lot co??/Ahahahahah:))))

http://s7.suwaczek.com/201102232078.png

Odnośnik do komentarza

Aha i jeszcze jedno..otoz stoje przed gigantycznym dylematem...lece jak wiecie na dniach do Polski i wiadomo,czlowiek po dlugiej nieobecnosci chce sie jakos pokazac no tak??A ja mam jakby to delikatnie ujac ,ciemny odrost na 3 cm na jasnym blondzie...moj gin ,powiedzial,ze nie poleca mi robienia niczego w pierwszym trym....pytalam fryzjerki ,ona mowi ze maja bardzo delikatne farby bez amoniaku i mozemy tylko zakamuflowac odrost na folie ,zeby nie tak jak zawsze klasc wybielacz od skory...nie zbesztajcie mnie dziewczyny,ja naprawde jestem w kropce..nie chce narazc malenstwa,ale czytam ,ze mnostwo dziewczyn chodzilo w 1 trymku i wszystko bylo super..trzeba tylko klasc delikatne ,w miare bezpieczne farby i nie od skory..a wy ,chodzilyscie do fryzjera w 1 trymestrze?????
Kurcze gdyby nie ta podroz,oalabym odrosty nawet do konca ciazy..czy ten jeden raz moze zaszkodzic...tak samo przeciez wdychamy lakier do wlosow,czy kladziemy lakier na pazurki:((

http://s7.suwaczek.com/201102232078.png

Odnośnik do komentarza

WITAJCIE!!!
JEST CHLODNIEJ... NARESZCIE :) W nocy obudzila nas wielgachna burza, ale na szczescie obylo sie bez szkod.

DRAGON LADY, nie zapeszajac trzymam kciuki za wszystkie Wasze plany!!!

ROSALINDA, kontakty rodzinne sa bardzo wazne dla nszych szkrabow (dla nas rowniez). Od nas wczoraj odlecieli nasi Rodzice, pusto sie zrobilo :( Dobrze, ze Twoja Mama dzielnie wybiera sie w podroz!!! Przed "zniknieciem" jeszcze sie "zobaczymy" tutaj :)

FLOR, nie ma za co!!! :***

BEBE1 nie znam niestety dobrych sposobow na mdlosci, bo ich nie przechodzilam, uwazaj tylko, zeby sie nie odwodnic i pilnuj spadku wagi!!! Jakby co mysle, ze lekarze moze doradza co robic, a w ogole kiepska ze mnie doradczyni, bo wlosow tez nie farbowalam w ciazy :( (w ogole nigdy jeszcze nie farbowalam...) ;))) Zycze Ci, zeby skonczyly sie te uciazliwe objawy!!!

Lece wstawiac paste, nareszcie mozna oddychac :)))

MILEJ NIEDZIELI BEZ PROBLEMOW DLA WAS MIESZANKI!!!

:36_2_53:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

Bebe - w farbowaniu wlosow chodzi tylko o wdychanie chemikaliow wiec jesli uda Ci sie zrobic pasemka jakas bez amoniakowa to bedzie dobrze, najlepiej jak by Ci sie udalo poza salonem zeby Ci jakas babka z boku nie smierdziala bo to nie bedzie mialo sensu. A jak sie nie uda to SRAJ NA TO rob kucyk wysoko i nie patrz co ludzia gadaja ...jestes w ciazy wiec masz prawo wygladac jak "zza winkla", byc zielona od rzygania i przytyc w tylku. A jak sie komus nie podoba to niech sie wali na ryj !!!!!.
Co do sposobow jedyny ktory mi pomagal na chwile to zanim wstalam w lozka to musialam cos zjesc ale byc bez ruchu ...po prostu po otwarciu oczu wyciagalam reke po biszkopta, krakersa itp. i powoli jadlam a pozniej wstawalam. Niestety pomagalo tylko na chwile a pozniej nigdy nie wiedzialam co mnie pobudzi do kibla ... przez jakis czas byl to zapach kurczaka i tymianku , oregano i bazylii. Moglam jest tylko sol i pieprz heheh. A jak mowila Mama Sloneczka musisz duzo pic ale powoli ...bardzo powoli i najlepiej zimnego.
A co do pieska idz do weterynarza niech wam da tabletki na uspokojenie. Sa niegrozne a pies po nich po prostu albo spi albo ma wiekszosc w tylku co sie dzieje, moze warto sprobowac? Nie wiem jak psy reaguja w uszach na zmiany cisnienia ale moze tez warto na wszelki wypadek dac jej w tym czasie cos do rzucia (psie ciasteczko czy cos takiego).

Mamo Sloneczka - heheh mam nadzieje ze podzialalo

Dragon - moja Miska odkryla dodatkowe 4 przciski na grajku w lozku o ktorych ja nie mialam pojecia !!!!!!! Izula SLICZNOSCI :D

Flor bedziemy trzymac kciuki wszystki i slac dobra energie !!!! I pamietaj akurat w przypadku posiadania dzieci jest w dzisiejszych czasach dzieki medycynie o wiele wiecej szans niz kiedys.

Rosalinda - bedziemy czekac na opowiesci z wakacji :) Pewnie mama zapomni o podrozy jak tylko dzidzie zobaczy :D

http://www.suwaczek.pl/cache/69aff7552b.png

Odnośnik do komentarza

Buahahahah,Agha Twoje teksty sa zabojcze!!!
Co do lotu,mamy taki syropek -Benedryl ,to jest dla dzieci na alergie i sen,super dziala na pieski i doroslych ludzi i jest w 100% bezpieczny w ciazy,wiec gin mi pozwolil.Co najlepsze poznalam ten lek dzieki mojemu psu hahahah,super dziala na sen ,zwala z nog,wiec mam nadzieje i bagam Boga ,zeby przespac choc ze 4 godzinki w samolocie:) a najbardziej nie moge sie doczekac jak juz wyladujey w Amsterdamie i juz tylko 1 .50 minut do mojej ukochanej Warszawyyyy...chyba bede juz wyc widzac Polske pod soba ,a jak zobacze mame to sie rozhisteryzuje na bogato;DDDD
Oczywiscie polskie zarcie juz czeka..a co do mdlosci,ja nie mam wstretu do jedzenia..po zyganiu staje sie wilczo glodna,a dzis jak tylko wstalam zjadlam kabanosa i sucharka i jak na razie jest spoko:) moze te mdlosci nie sa kazdego dnia:(
Co do wlosow,wlasnie dzwonila do mnie ta dupa z salonu,zeby potwierdzic,maz pytal o wszystko i jeszcze jutro kazali przyjsc wczesniej zeby zrobic konsultacje,wiec podejrzewam,ze sprobujemy tylko ''zakamuflowac ''odrost,niestety nie tak jak zawsze ,ale uzyc magii,zeby go troszke podrasowac hahahah:))))
Buziaczki dziewczynki,ide sie do konca pakowac:)i robic ogory malosolne,zeby byly jak wrocimy z moja mama:)

http://s7.suwaczek.com/201102232078.png

Odnośnik do komentarza

kochane jestem!!mialam komputer w naprawie poszla nam scheda madre- mamo sloneczka ratuj hihi w kazdym razie ta glowna plyta czy jak to sie tam nazywa..potem miki chcial troche polepszyc pceta no i sie zeszlo ale juz jest szybki jak blyskawica
no a ja szybko jak blyskawica przekazuje wam nowine ze.... tratatata JESTEM W CIAZY!!!!!! te testy co mi niewychodzily nie wiem czemu bo w piatek pobrali mi krew na beta hcg i dzis odebralam wyniki 14000 wiec juz jakis 5-6 tydzien co czuje od jakiegos czasu bo mdlosci mam w kolko ale nie tak silne jak z zosia wiec jem :) jestesmy przeszczesliwi!!!!w czwartek ginekolog wiec bede wam mogla wiecej napisac:)
teraz uciekam przepraszam ze nie przeczytalam nic:( nadrobie!!!a teraz musze szybko skypea instalowac i dzwonic do rodzicow bo juz sie z nimi baaaardzo dawno nie szlyszalam, smsy to nie to samo...
caluski dla wszytkich!!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

Kata GRATULEJSZYNS!!!!
Ja wpadam tylko na chwilke dziewczynki,zeby sie pozegnac,bo nad ranem wylatujemy do Pooooolski:))))
Juz sie nie moge doczekac,tylko beltanka sie boje,bo dzis u fryzjera czulam sie super,ale teraz leb mi peka i chyba bede zygac:( posadzila mnie z dala od farb i zrobila kamuflaz odrostu na folie ,wiec nie tknela skory glowy i wyglada calkiem fajnie:)
Buziaczki,odezwe sie po powrocie:)
Mam ambitny plan nagrac na You Tuba moja Bebe w samolocie hahahah ,to dam wam potem linka,bo bedzie ubaw hahahah,Bebe podaza w powietrzu do Polski:)))
Buziaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://s7.suwaczek.com/201102232078.png

Odnośnik do komentarza

jestem!troch was poczytalam ale nie za duzo bo zaraz sie musze leciec myc a potem wychodzimy z bubusiem na dworek, u nas mamo sloneczka tez byly straszne upaly, teraz od wczoraj chlodniej bo troche wiatru jest ale od czawrtku chyba maja wrocic te ieznosne temperatury...
dziekuje dziekuje dziekuje, nie musze wam pisac jak skacze z radosci pod zyrandol.. z zosia o wszytsko sie balam i tzreslam teraz jestem duzo spokojniejsza, mdlosci znosne, przygotowywalam sie na gorsze :)jedyne co mnie troszke dokucza to sennosc ale zosia potrafi mnie rozbudzic elegancko :D
dragon udanych wakacji!!widzialam zdjecia, super!!!!jaka juz duza twoja izulka!!!wszyscy mowia ze zosik tez ale ja jakos tego nie widze hahaha
bebe szzcesliwego lotu bez haftowania i sprzatania kupek psiny :) mdlosci rzechodza wiec glowa do gory!!!teraz to i tak juz po ptakach ale i tak ci napisze ze ja np wlosow nie farbowalam i straszylam odrostem, teraz tez nie bede ewentualnie po skonczeniu 3 miesiecy machne sie bezamoniakowym ale moje kolezanki jechaly sobie utleniaczem po calosci (a wiadomo ile trzeba rozjasniac wlosy ciemych wloszek :) ) i dzidziom nic sie nie stalo wiec tak jak ci zrobila fryzjrka na pewno jest bardzo bezpiecznie no i przeciez mama tez sie musi dobrze czuc psychicznie a odrost nieprzyjemna sprawa :)
flor trzymam baaaardzo mocno kciuki!!!
rosalinda ale masz cudowna mame!!!na pewno oszaleje na punkcie wnuczka!!!!!
ok laseczki moj czas sie skonczyl ide pod prysznic bo muchy zaczynaja krazyc :)
buziaki

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

witam

KATA GRATULACJE!!!!!!!!!! OBY WSZYSTKO BYLO DOBRZE :)

DRAGON LADY powodzenia we wszystkich planach :)

BEBE spokojnej podrozy ;)

A my w ten weekend byliśmy na weselu u kuzyna Lubego, w Łodzi, sala pełen exclusiv z klimą, więc dalo sie wytrzymac, jedzenie pyszne, zabawa super - tylko mam naiewiele zdjec, bo bylo tak intensywnie towarzysko ze zapomnialam z aparatem biegac...
niestety straciłam bransoletke od mojego najdrozszego zlotego kompletu, musiala mi sie w tancach odpiąc albo co, mimo podwójnego zapięcia, teraz mi sie tylko kolia ostała...zorientowalam sie dopiero po powrocie do domu...
.

Buziam was laski zadzieram kiece i lece z tym koksem jakmawial moj dziadek, bo musze jeszcze w domu ogarnac (kuchnie juz zrobilam) ale jeszcze podlogi, pranie i prasowanie, a na 14ta ide zrobic masaz klasyczny na szczescie w tym gabinecie niedaleko domu, potem po malego i pobyc z nim troche bo sie stesknil za mna przez ten weekend a wczoraj nie mielismy za duzo czasu dla siebie bo mialam masaz o 18ej, to nam pol popoludnia ucieklo...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

hej kochane!!!
deva o rany ale przygoda z te branzoletka!!!strasznie mi przykro, ja mma ukochany rozaniec na szyje, taki lancuszek i jak zosi mi za niego lapie to az oddech zatrzymuje zeby mi nie zerwala, bardzo jestem przywiazana wiec wiem jak ci musi byc przykro....

flor a no widzisz jaka ze mnie wredna baba?:) mialam poczekac i co?? bo ja w goracej wodzie jestem kapana ale mysle o tobie i przekazuje ci pozytywne fluidy!!!
trzymam kciuki zeby przyszly tydzien byl bardzo owocny!!!!

u nas znow sie upalnie robi, nie wiem jak to zniose jak bym tylko spala i spala:)

mamo sloneczka ja dopiero zauwazylam uffff jaka ze mnie pierdulka ale niestety jak nie mma komputera to zapominam :( ucaluj pourodzinowo ode mnie alexa!!!!!:love_pack: ale masz juz malego mezczyzne!!!!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

DZIEN DOBRY WSZYSTKIM!!!

BEBE1 , mam nadzieje, ze juz szczesliwie dolecieliscie!!! Udanego pobytu w Polsce i dobrego samopoczucia przede wszystkim!

DRAGON LADY, udanych wakacji!!! P.S. ale tajemnicza jestes ;) trzymam kciuki dalej :)

DEVACHAN, moze ktos uczciwy znalazl branzoletke tylko nie wie komu oddac... Czasami cuda sie zdarzaja, sprobuj podpytac w lokalu... Duzo sil w pracy!!!

FLOR, bedziemy slac Ci mnostwo fluidow jak juz zaczniecie!!!

KATA, spij, odpoczywaj, a przede wszystkim oszczedzaj sie o ile Zosik pozwoli i dziekuje!!!

:36_1_67:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...