Skocz do zawartości
Forum

Związki mieszane czyli mężowie obcokrajowcy:)


Rekomendowane odpowiedzi

ohoho dziewczyny nie szalejcie tak bo i mi się zachciewa

kata a gdzie ty?? jak z tym testem??

bebe no mnie brzuch zdecydowanie bolał - przez kilka dni byłam pewna, że okres będę mieć ;)

flor jak tam przygotowania? mam nadzieję, że twój chłop się żółty nie zrobi od takiej ilości witaminy c ;)

mamo sloneczka najlepiej siedzieć w basenie ;) u nas niby zimna okolica a od tygodnia mamy około 30 stopni :D

u nas gorąco, spacery musiałam sobie odpuścić, chociaż dziś po południu może się coś uda. mi powoli zaczyna odbijać od tego siedzenia samemu, chyba czas na wyprowadzkę bo ja tu przyjaciół nigdy nie znajdę.... nikt mnie odwiedzać nie chce bo "nieatrakcyjnie turystycznie" normalnie "idź i nie wracaj koleżanko, mamy cię wszyscy w dupie"
do tego hormony mi szaleją nie wiedzieć czemu, ryczę ciągle i pryszczy mam tyle, że nawet jak nastolatką byłam to tyle nie miałam....
chociaż Zosia złote dziecko w nocy śpi, tylko w dzień różki pokazuje. szkoda, że nie mogę chociaż na jeden dzień komuś jej oddać - potrzeba mi trochę czasu tylko dla siebie a tu na razie nie ma co na to liczyć...

http://davm.daisypath.com/xBmDp1.pnghttp://lb4m.lilypie.com/nxkUp1.pnghttp://lb1m.lilypie.com/xBDXp1.png

Odnośnik do komentarza

:36_1_4: flor chyba na ciebie jednak poczekalam... mam nadzieje bebe ze ty dzis bedziesz miala dla nas dobre wiesci!!! ja do konca nie wiem na czym stoje jeden test o ktorym wam pisalam wyszedl pozytywny we wtorek a dzis bialo!!tylko jedna krecha...poczekam jak mi sie nic nie wykluje do przyszlego czwartku zrobie nastepny test a jak znow tfu tfu nic to musze sobie z krwi bete zrobic no i do gineksa choc sie nie ludze w koncu juz mialam niedawno 15 dni spoznienia....kurde wiem ze nie ma tak latwo ale te 2 kreseczki tak mi we lbie zamieszaly ze dzis caly dzien chodze i placze normalnie jakbym stracila...
ok nie smuce wam tu.. miki mi caly czas mowi ze jak nie w tym miesiacu to w nastepnym i ze dla nas to tylko dobrze bo wiecej bedziemy bzykac :) ale mnie macica uciska na mozg :)

u nas tez gorac!!rosalinda my z koleji mieszkamy w toskani (arezzo).. marzy mi sie wyskoczyc choc dzien nad morze z bubusiem... no nic na razie musi nam starczyc baesenik i piaskownica

bebe brzuch boli jak przed okresem w ciazy a przynajmniej mnie pobolowel i jak juz wiedzialam ze byla w brzuszku fasolka to strasznie sie tymi bolami stresowalam ale lekarz mi wytlumaczyl ze to macica powiekszajac sie moze pobolewac..a mowia zeby sie w blogoslawionym stanie nie stresowac buhahahahaha

caluski uciakmszykowac gnam gnam dla sofi

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

marmi mnie tez zostawily kolezanki a miejsce atrakcyjne turystycznie.. juz tak niestety jest ze czesto na odleglosc trudno jest utrzymac przyjaznie - chyba mama sloneczka jest wyjatkiem potwierdzajacym regule bo ona w kolko kogos gosci :) do mnie raz pryjechala kolezanka ale szczerze mowiac juz nie bylo tak jak kiedys a przeciez nawet jeszcze zosi nie bylo w planach.. a jakis mlodych mam nie poznalas?ja mam kolezanki z kursu ciazowego no i pare fajnych sasiadek :) reszta to znajomi michele i raz na jakis czas pogadamy ale bez jakis milosci :) i dobrze mi tak, mam 4 takie bliskie przyjaciolki bo co za duzo to nie zdrowo :P

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

kata biedactwo ale tak jak mówisz - jak nie teraz to za miesiąc! pamiętaj że jak będziesz ryczeć to i twój Zosik w końcu zacznie ;)
co do mam to mam jedną znajomą ale bez szaleństw, ma chłopczyka młodszego o tydzień od zosi. ale u mnie problem języka bo po niemiecku słabo mi idzie i mam taki bajzel w głowie, że jakoś nie mam ochoty się póki co go uczyć - wystarczy mi nauka francuskiego....
no nic może jak do francji wyjedziemy to jakieś mamuśki poznam ;)

http://davm.daisypath.com/xBmDp1.pnghttp://lb4m.lilypie.com/nxkUp1.pnghttp://lb1m.lilypie.com/xBDXp1.png

Odnośnik do komentarza

Kata Ty sie nie stresuj :D nie ma okresu moze byc dzidzia wiec spokojnie... zrob sobie z krwi to daje 100 pewnosci a nie bedziesz sie nerwowac testami :)
Ja to dopiero pod koniec sierpnia jesli wszystko dobrze pojdzie to po 20 sierpnia bede miec juz transfer :) :) jak sie juz nie moge doczekac :)
A M ma sie dobrze po witaminach... akurat w polowie sierpnia bedzie 72 dni jak bierze witaminy a tyle czasu potrzebuja plemniki na "dojrzałość " takze plany sa dobre a jak bedzie z realizacja to sie okaze ale jestem dobrej mysli i pozytywnie nastawiona :) :) Jutro jade nad morze na week :lol: szybciej minie czas i to beda nasze ostatnie samotne wakacje :)... i jedyne w tym roku :( ale sa rzeczy wazne i wazniejsze :)

Aniołek 6 tydz

:Płacz:
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdge54fl2flm.png
Odnośnik do komentarza

Hej SUZZy słonko ja po prostu nie umiem pisac krótko bo jak juz usiade wreszcie i poczytam i odpisze, a potem jeszcze mam napisac co u mnie to tak wychodzi...zdrówka dla ciebie i Nastki!

ale staram sie pisac czytelnie w miare :Oczko:

poza tym u mnie tyle sie dzieje, zawsze! chyba nigdy nie bede miala "nudnego" spokojnego zycia...

Mama Sloneczka

DEVACHAN, jak tam Vic? Mam nadzieje, ze przeziebienie zwalczylas!!! Odwiedzilam tez strone Twojego salonu i zaluje, ze mam do niego kawalek drogi ;) POWODZENIA we wszystkich Twoich sprawach!!!

dziekuje serdecznie - i mnie w zyciu to jak na rollercoasterze - jak cos sie uklada to drugie sie wali, i takie bungee jumping mam non stop...
salon nie moj wprawdzie, ja bede w im tylko masowac w gabinecie, ale od czegos trzeba zaczac...
jak ja juz zrobie swój to będzie raczej w stylu japońskim albo norweskim ;)

Mama Sloneczka

MICHAELA jest po prostu powalajaca, wcale sie nie dziwie, ze nie mozecie sie Nia nacieszyc z Twoim Tata
Zdjecie w trawie z burza lokow to po prostu HIT :)))

o boska boska jest po prostu modelka sliczniutka!!!

Rosalinda
Witam wszystkich jestem tu nowa.Mieszkam w Italii od 3 lat w zwiazku mieszanym.Mamy 4miesiecznego synka.Ja to bede miala problem z jezykami(chodzi mi o dziecko jak zacznie mowic)poniewaz nie jestem z wlochem.Jestem z latynoamerykanem pochodzi z Eqadoru a poznalismy sie w Italii :) A wiec maly bedzie mial do nauki polski,wloski i hiszpanski.A poza tym podoba mi sie tu,usmialam sie troche.Wesolo jest tutaj.

juz tu dziewczyny pisaly o jezykach, dziecko chłonne jak gąbka, nauczy sie i tych jezyków które są wam ojczyste i tego, którym bedzie operowało na co dzien w przedszkolu, sszkole...
szkoda ze my tak nie łapiemy szybko!!!
ja mówie tylko w trzech - pl, ang i norweski, a mój syn tylko po polsku - bo wyjechalam z NO a jego ojciec wstydził sie rozmawiac z nim po norwesku i dlatego Vic nic nie załapał - a ja mogłabym kontynuować naukę lub cos w tym stylu - bo sama nie mówię aż tak dobrze ani nie mam tak dobrego akcentu by dziecko uczyc - tak uwazalam, zwlaszcza ze ja nie uczyłam sie w szkole tylko sama, z TV...ale egzamin panstwowy 2go stopnia zdałam (dodam ze 5ty stopien sie zdaje jak chcesz studiowac w jezyku obcym)

agha910
Sposob dodatkowy (troche fuj ale co tam) wlez do wanny z goraca woda i zlop wode zimna na maksa i po prostu sikaj pod siebie (goraca kapiej pomaga).

Kochane napisze jutro bo juz 22 a ja jeszcze chce kuchnie ogarnac i meza pomolestowac heheheh.

co, udało sie meza pomolestowac??
a twoj sposob to jedyny mozliwy jak sie ma zapalenie pecherza lub jest sie po cewnikowaniu, inaczej idzie zwariowac przy siusianiu...

justi_m82
i tak oto 24 maja zostałam mamą! :D
.

Ach, Dziewczynki, ze wszystkich imion, które Wam podawałam - nie wybraliśmy żadnego. Nasza córcia ma w końcu na imię Naira :) jest to imię islamskiego pochodzenia - oznacza "shining, glittering". I nie, nie mój mąż Muzułmanin je wybrał, a ja z moją mamą (obie Katoliczki ;)).

Pochwalę Wam się moim cudeńkiem :)

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!
I IMIE PIEKNE!
okazalo sie ze corka mojej niegdysiejszej przyjaciolki Polki mieszkajacej w NO ma dziecko z Filipinczykiem ich córeczka ma na imie Kaira :Oczko:

Bebe1

Dziewczynki mam pytanie i prosze o szybka odpowiedz..czy jak juz zaszlyscie,bolal was brzuch jak na okres ,pomimo ze okresu nie bylo????

tak bywa dosc czesto...
mnie tylko cycki bolały i swędziały, to był jedyny objaw u mnie...

Marmi
mi powoli zaczyna odbijać od tego siedzenia samemu, chyba czas na wyprowadzkę bo ja tu przyjaciół nigdy nie znajdę.... nikt mnie odwiedzać nie chce bo "nieatrakcyjnie turystycznie" normalnie "idź i nie wracaj koleżanko, mamy cię wszyscy w dupie"
do tego hormony mi szaleją nie wiedzieć czemu, ryczę ciągle i pryszczy mam tyle, że nawet jak nastolatką byłam to tyle nie miałam....
chociaż Zosia złote dziecko w nocy śpi, tylko w dzień różki pokazuje. szkoda, że nie mogę chociaż na jeden dzień komuś jej oddać - potrzeba mi trochę czasu tylko dla siebie a tu na razie nie ma co na to liczyć...

z takowych wzgledów ja sie wyprowadziłam z NO...
zero rodziny, przyjaciól, znajomi zapracowani a ich tez malo, juz na łeb dostawałam...mąż tez sie nie sprawdzil, to juz mnie tam nic nie trzymalo...

kata
marmi mnie tez zostawily kolezanki a miejsce atrakcyjne turystycznie.. juz tak niestety jest ze czesto na odleglosc trudno jest utrzymac przyjaznie - chyba mama sloneczka jest wyjatkiem potwierdzajacym regule bo ona w kolko kogos gosci :)

...ja chetnie bym zagosciła :Oczko:

flor
Jutro jade nad morze na week :lol: szybciej minie czas i to beda nasze ostatnie samotne wakacje :)... i jedyne w tym roku :( ale sa rzeczy wazne i wazniejsze :)

wypocznij, zregeneruj sie...i pofikajcie dla przyjemnosci też:Oczko:
wiesz jak to mówia, a nóż widelec:Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

I znowu referat, komu sie zechce to poczyta ;)

..a tak w ogole to mialam ciezkie dni, najpierw zabiegane, potem sie powydarzało - co wam tu ponizej przekleję, to się usprawiedliwię czemu mnie nie bylo ostatnio...

ulotki reklamowe zrobilam itepede, od poniedzialku chcialam sie wziac za drukowanie i rozpowszechcnianie, umawialam sie moim instruktorem na zrobienie mi fajnej strony internetowej, a tu mie sie dziecko rozchorowało...

auto ktore tak okazyjnie kupilismy nie przeszlo przegladu technicznego ze niby progi do wymiany - ale kupowalismy nie majac mozliwosci sprzwdzenia na kanale tej podlogi, tyle co zajrzal na pozbruku i reke wsadzil to zle nie wygladala ta podloga - znajomy z pracy wymieni te progi, blotnik (bo jak sie okazalo byl szpachlowany i sie ukruszyl po prostu przy sciaganiu progów) itd za 800zł ale dopiro w sierpniu bo idzie na urlop niedlugo...

moze to i dobrze o tyle ze i tak bym nie mogla tego auta zarejestrowac teraz na siebie bo mnie przeciez PKO BP sciga ze mam wykazac sie czy mie stac na te kredyt mieszkaniowy co mam, dostarczylam im odcinki od wyplaty małża bo przeciez ja teraz zadnych oficjalnych dochodów nie mam, a nieoficjalne im sie nie licza ani ich wykazac nie wolno - ciekawe czy 7135zł miesiecznie netto na 2 osoby wystarczy, bo przeciez nie wiedza ze mam dziecko, nie zglaszalam sie w tej kwestii do odpowiedzi...

a pani z banku co mnie tak scigala ze do konca miesiaca musi zamknac sprawe moja to mi dzis powiedziala ze jeszcze do niej nie zajrzala bo sa tylko we dwie bo urlopy sie zaczely...
a potem pewnie wyjdzie ze ja nie dostarczylam im papierów na czas, tak samo jak wychodzi ze sie spozniam z platnosciami jesli wypada data platosci w sobote i bank sciaga w poniedzialek, co jest w umowie zgodne z prawem ale analitykom wyswietla sie ze nie zaplacilam 20go tylko 21go lub 22go!!

oprocz tego dziecko mi padlo na ostre zapalenie gardla pokladal sie juz w weekend z temperatura i wymiotami, juz panie w czw i pt w przedszkolu mowily ze kilkoro dzieci popadalo na to, nie wiadomo czy wirusówka czy bakteryjne bo nikt w PL rozmazu nie robi zanim poda antybiotyk, pani lekarz rodzinyy nie chciala dawac antybiotyku w poniedzialek,ale dzis sama poszlam ze sie obawaim zeby mu na oskrzela nie zeszlo bo nadal goraczkuje pod 39st i kaszlal w nocy i nad ranem baaaardzo, wiec poszlam dzis znow po antybiotyk jednak a ona mi mowi ze jak tylko wyzdrowieje to biegiem do laryngologa bo wg niej ma przerosniety 3 migdal...

u mojej mamy spuchnieta kostka i ona chodzaca o kulach okazala sie byc nie ukruszona łekotką tylko RZS i tez tragedia, bo nie ma sie nią kto zajac tylko ja i jej siostra bo jej wlasna corka tylko o siebie sie martwi...a ona teraz tylko o kulach sie porusza, trzeba ją kąpać, bo nie ma jak sama wejsc do wanny, ani nawet przy kuchni postać zeby sobie obiad zrobic...

a na dodatek moje dziecie placzliwe i weto a wszystko i co chwile łzy i mamunia to i tamto, na Lubego znowu ma weto, a za 2 tyg przyjezdza na 2,5 tyg małz i ja w ogóle nie wiem jak sie potem bedzie zachowywalo moje dziecko...

to takie niesprawiedliwe ze za ojcem, który ma go "w powazaniu" to jest a Lubego traktuje jak zło konieczne, bo jest o mnie zazdrosny...wierze ze sie to w koncu zmieni, mojej psiapsiolki synek mimo iz ma kochajacego ojca na co dzien to teraz tez przechodzi eta "mamusiowania" i " tata odejdz, tata zostaw, tata nie"...

zaczelam znowu żreć TONISOL ktory jakos mi troche pomaga na takie stany nerwowe...

do tego papierosy ktorych nijak nie moge rzucic, ale dzis kupilam "pseudo" papierosy od nicorette, moze dzieki nim uda mi sie rzucic - na odstawienie "od zaraz" ie mam sił, a ponadto boje sie przytyc, dopiero co udalo mi sie zrzucic 5 kg i wreszcie mi waga spadla ponizej 70kg, a ja patrze na swoje foty sprzed ciazy czy krotko po niej to mi sie ryczec chce bo wazylam 61-63,5 kg, a teraz 69,5kg...

no i jak sie wszystko zbierze do kupy to mam mega dola...

czasem mnie tak napada...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Czesc kobietki!!!
Przybywam z dobra nowina,udalo nam sie za pierwszym razem i mamy juz czterotygodniowego babelka!!!!
No nie moge uwierzyc...trzy dni temu bolalo mnie jak na okres,wiec juz wylam ze nic z tego..ale cos mnie podkusilo i kupilam taki drozszy test ,ktory mozna zrobic nawet 4 dni przed spodziewana miesiaczka...powinno sie z rana,byly dwa,wiec ja oczywiscie siknelam z wieczora i co.....plus!!!!Przebieglam caly dom i wrocilam ,czy dobrze widze...ale sie nie podniecalismy,czekalam na drugi z rana..pol nocy nie spalam..rano zrobilam o 6ej ,tez plus!!! Zadzwonilismy do kliniki,zeby zrobic u nich profesjonalny test,a ja w miedzyczasie ,hahhahaha zrobilam w domu juz taki slabszy trzeci z kolei i tez pozytywny...w klinice ,moje czarnowidzenie siegnelo zenitu,ze moze to jakas pomylka..ze jak moglo nam sie udac za 1wszym razem....ale pani wyszla i zlozyla nam gratulacje a przed chwila lekarz potwierdzil prawie 4 tyg malenstwo..teraz mamy przed lotem do Polski pierwsze usg,16ego...Boze juz ma podobno byc slyszalna wibracja serduszka..ja chyba sie posr..do tego czasu!!!!Na razie sie modke ,zeby wszystko utrzymac:))))Trzymajcie kciuki kochane...oj szczesliwe to nasze Forum..lekarz sam sie smial jacy jestesmy szybcy,dwa tyg temu przyszli ,ze zaczynaja ,za zaraz juz maja hahaha:))))
A co do samopoczucia ,nie mialam zadnych objawow,cycki nie bola,czuje sie oki ,tylko od tyg w ciagu dnia zasypiam gdzie sie da i kawa ktora kochalam mi nagle przestala smakowac..aha mam tez lekka infekcje pecherza,dostalam leki w 100% bezpieczne dla dziecka,bo dzis raniutko mi zbadali mocz,bo mialam kilka kropel krwi,ale to z cewki moczowej:) buziaczki,trzymam kciuki za reszte!!!!
A mam tylko przeokrutna ochote na ,ega slone sledzie i ogorki..wrecz chlam ta wode z ogorkow..ale czy to zachcianki tak wczesnie..watpie:)

http://s7.suwaczek.com/201102232078.png

Odnośnik do komentarza

BEBE1 - GRATULACJE :)

Mamo Sloneczka - no nie mam czasu , moj tato jest do soboty a jeszcze dzis tapetowalismy itd ... nie moge wylesc z balaganu narazie.

Kata - no daj plemniczkom i jajeczkom sie zastanowic co i jak a nie buczysz od razu :)

Deva - pomolestowalam :) ale ledwo ledwo bo pomeczeni padamy na pysk i do tego goraco :)

Dziekuje za komplementy dla Miski ... ona juz spi a ja nadal sprzatam wrrrrrrrrr. Moje PMSy chyba lekko zabilam magnezem bo zre go 3 miesiecy ..... oby jak najdluzej.

http://www.suwaczek.pl/cache/69aff7552b.png

Odnośnik do komentarza

:Kiss of love:

BEBE 1 - WIELGACHNE GRATULACJE!!!
To dopiero NOWINA!!! Ciesze sie, ze juz oczekujecie, a my z Wami oczywiscie :)

KATA - jak buczysz to moze jednak hormony sie rozregulowane i na tescie krwi cos wyjdzie? Trzymam kciuki!!!
Co do odwiedzin we wtorek przylatuja moi Rodzice, jestem przy generalnych porzadkach, ale nie ida mi przy tym upale uff...

DEVACHAN - wspolczuje... Niech Vick juz nie choruje, samochod odjedzie, a z Mezczyznami zobaczusz, ze dasz rade ;) Daj dziecku troche czasu, a samo sie wyprostuje, on pewnie jeszcze nie przyzwyczail sie do nowej sytuacji, bedzie dobrze!

FLOR - udanego weekendu!!! My tez jeszcze nie zaplanowalismy wakacji :(

MARMI, wybacz mi, ale nie zalapalam czy Wy zmieniacie kraj docelowy? Co do przyjaciol to ja mimo ze utrzymalam wiekszosc kontaktow z Przyjaciolmi (tyli przez duze "P") to jednak kilka znajomosci zweryfikowal czas... Tu mam sporo znajomosci, ale przyjaznia raczej bym tego nie nazwala, ale tylko dlatego, ze uwazam, ze najlepsze przyjaznie zawiazuje sie "za mlodu" hehehehe ;))) Jakby co mamy watek ;)

AGHA, podrzuc magnez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Slowo, ze zaczelam brac Supradyn na wzmocnienie juz, bo jak padam przez upal i chronicznie niskie cisnienie to zabilabym wokol wszystkich ;) Ale jakos na razie trzymam nerwy w ryzach, tylko, ze jak przyjdzie PSM to... :/// ;)))

DOBRANOC WSZYSTKIE MIESZANKI!!!

P.S.
ASIK...
AGATKO...
JESTESCIE???

:36_3_15:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

dzień dobry!!

mamo sloneczka ja chcę do Francji. mój Y już też ma dość - niemiecka kultura dość mocno od naszej odbiega. no i chcielibyśmy coś swojego kupić a tak od ręki to nas nie stać na nic większego niż mieszkanie. no i kwestia uwiązywania się kredytem żeby dom kupić tutaj to trochę nam się nie podoba... plany planami a teraz pracę znaleźć to inna sprawa. no nic zobaczymy.... przyjaciół zazdroszczę bo pomimo tego że moi to też tacy przez duże P to nikt się nie kwapi do przyjazdu - wydaje mi się, że to też może być kwestia dziecka - jestem zupełnie pierwsza reszta jeszcze nawet o tym nie myśli (no oprócz jednej pary która zaciążyła, no ale oni z kolei zero wyjazdów bo za miesiąc i trochę termin ;)....

bebe :yuppi: a to niespodzianka :D cieszę się razem z wami i teraz będziemy wszystkie czekać na twojego maluszka :D

justi kochana zapomniałam ci napisać - piękne to twoje dziecię i jakie śliczne imię :36_3_3:

deva eh ja zawsze czytam te twoje referaty :sofunny: współczuję problemów z autem (kurde ale tak to jest kupować z drugiej ręki - zawsze się coś przyplącze, chyba, że kupujesz ze sprawdzonego źródła to wtedy jest szansa na coś co jest ok) życzę duuuużo zdrówka dla Vicka - oby choroby poszły precz! co do języków to wielka szkoda że twój mąż nie chciał z Vickiem po norwesku rozmawiać - mały już by na pewno w dwóch językach sobie radził. trzymam kciuki, żeby twój syn zaakceptował Lubego jak najszybciej

flor to dobrze, że jesteś dobrze nastawiona - moim zdaniem to połowa sukcesu :D ja będę dużo o was myśleć i mocno trzymać kciuki :D a ty jedź póki możesz bo potem wiesz - tylko brudne pieluchy i stanie nad garami :sofunny:

agha życzę ci szybkiego wyjścia z bałaganu :P

u nas ok - młoda przespała całą noc (już trzecią z rzędu) budząc się o 6.30 na jedzenie :D teraz dalej śpi - ja niestety już zasnąć nie mogłam. póki co nie jest jeszcze tak gorąco więc wietrzę mieszkanie - co prawda nie za dużo to daje bo wiatru ani ciut i nie chce się wymienić powietrze :/
poza tym wyglądam jak nastolatka od wczoraj, masakra jakaś - wysypało mi pryszczami całe czoło. jak do poniedziałku nie przejdzie idę do lekarza.
idę ćwiczyć - zabrałam się za A6W dziś 8. dzień ;)

http://davm.daisypath.com/xBmDp1.pnghttp://lb4m.lilypie.com/nxkUp1.pnghttp://lb1m.lilypie.com/xBDXp1.png

Odnośnik do komentarza

hej kochane!!!!!
bebe GRATULACJE!!!!!! przekaz nam tzn mnie i flor koniecznie pozytywne fluidy (tylko nie swintusz wcale nie prosimy o wypozeczenie malzonka :D:D ) ja wczoraj totalne dno ale mnie moj miki porozsmieszal (nawet sobie nawymyslal ze musi celniej "strzelac" wiec juz dzis nastroje lepsze choc nadal nie trace nadzieji ze moze jednak i ja zafasolkowalam...
marmi ja mysle ze we francji poczulibyscie sie bardziej w domu, przede wszytkim z jezykiem - pisalas chyba ze po francusku mowicie w domu, tak? a oza tym to juz ta inna mentalnosc choc mnie np paryska srednio odpowiadala hihi ale pewnie trafialam na snobow, wyjatki potwierdzajace regule, duzo fajniej bylo na poludniu francji :) a wy ew w jakie rejony?? i gratuluje 3 nocek przespanych!!!zuch z zosi!!!!
deva ja tez czytam referaty choc mi sie w oczach mieni :D:D a tak na powaznie to sciskam cie mocno!!!i zyvcze zeby sie ulozylo wszytko ze zdrowiem, samochodem no i prywatnie z mezczyznami!!!!!
a na papierosowy nalog mojemu kuzynowi bardzo pomogl taki sztuczny papieros tylkonie wiem gdzie kupil... to taki elektryczny papieros, jest nawet dym i zar ale dziala na oljki w smaku twoich ulubionych papierosow... plusem jest oczywiscie brak nikotyny i substancji smolistych a masz czym zajac rece :) jakbys nie wiedziela gdzie tego szukac naisze smsaa do kuzyna i sie zapytam!!!
agha juz nie bucze :)
mamo sloneczka obys miala racje!!!!!dzis nawet jak sprzatalam lazienke to mi niedobrze bylo od tych zapachow ale jak znam zycie to sobie wmawiam albo jeszcze mi sie ciaza uroila co gorsze.. my tez bez planow wakacyjnych a wlasciwie plan jest taki ze zostajemy w domu i pracujemy nad dzdziusiem :P:P jakos nie mozemy sie przekonac do latania w ciazy wiec stwierdzilismy ze zostaniemy i za miesiacprzyjada do nas moi rodzice na jakies 10dni- 2 tygodnie
p.s. mnie chyba tez supradyn potrzebny bo mam te same obiawy co mama sloneczka.. a moze ty tez jestes w ciazy??:D:D

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

Kata przekazuje wam fluidy bzykania z wkladka:))))
A tak serio ,to ja sama w to nie wierze za Chiny...
nawet lekarz sie smial,ze szybcy jestesmy...no bo dopiero co bylismy i gadamy ze chcemy miec dziecko,na co ona nami mowi,ze zdrowej parze powinno to zajac kolo pol roku i zeby wtedy przyjsc i brac witaminki..a my po dwoch tygodniach przybywamy z paroma testami pod pacha buahahahah:)
Ja sie wogole przestraszym ramo ,przed lekarzem ,jak sikam w bolach a tam krople krwi..mysle sobie ,Boze ,pewnie juz po wszystkim:( ale pan doktor wzial moj sik,zbadal i mowi,ze spokojnie to krew z infekcji pecherza,no i juz biore leki,wiec spoko..bo juz mi przeszlo na pare dni ,a potem wrocilo ze zdwojona sila,a to jest tak meczace ze wylam jak wilk:)na kibelku:DDD
Teraz to juz nie wiem jak doczekam tego 16ego lipca i pierwszego USG ,dopiero jak uslysze ta wibracje serca ,troszke odetchne (na chwile haha) ,juz lekarz mi mowil,ze moze sie zdarzyc ze nie uslysze,ale ja zapowiedzialam,ze rozbije tam obozowisko z namiotem i garem zupy na ogniu i nie odejde dopoki serducha nie uslysze!!!!
Ogladam teraz jak dziecko wyglada dzien po dniu i to jest niesamowite,jak szybko rosnie i sie zmienia....Boze..podobno teraz te dwa tygdnie sa najwazniejsze i bardzo decydujace,kazdy szkodliwy czynnik ma bardzo zly wplyw..chyba sie zamkne w kuchni hahahahahahah,zartuje oczywiscie,staram sie nie myslec i dotrwac do 16ego:)
Trzymajcie kciuki,a wam zycze szybkiego zafasolkowania:DDDD
Buziaczki i dziekuje za gratulacje,oby udalo sie przetrwac najblizszy czas i wszystko bylo ok:)

http://s7.suwaczek.com/201102232078.png

Odnośnik do komentarza

MAMOSLONECZKA-niestety przezylam to trzesienie ziemi,mieszkam 150km od Aqila.Pierwszy raz w zyciu czulam jak dom sie trzesie,spalismy w ubraniach,wszystko bylo pod reka w razie ucieczki,balam sie wziac natrysk bo to nie wiadomo gdzie i o ktorej cie spotka,kilka razy uciekalam z domu z placzem i niewiedzialam gdzie uciekac a moj amorek byl wtedy w pracy.Jak sie zegnalismy to z lzami w oczach bo moglismy sie juz nie zobaczyc itp,itp. Ale najsmieszniejsze jest to :) ze po tych wstrzasach wlasnie w kwietniu zaszlam w tak upragniona ciaze :)))

NASZE KOCHANE SERDUSZKO

http://www.suwaczek.pl/cache/12c1ea5b84.png Karol.

Odnośnik do komentarza

no widzicie jak wstrzasy dzialaja na zaciązanie???to tak a propos posta Rosalindy...

Bebe, z ciebie to fuksiara jakas, tak szybko zafasolkowalas, ale moze to da nadzieje naszym dziewczynom...

Kata sloneczko ty moje, wiem co to za e-papieros, wybralam jeszcze inna wersje, by szybceij sie odzwyczaic ;)
tobie tez zafasolkowania zycze skoro tak pragniesz...

ja to jakbym odstawila krązek też bym zaszła od razu, mogłabym nawet takie jaja rozdawac chętnym...

dla mnie macierzynstwo to taka oporna sztuka, ze szok, nic mi w zyciu tak ciezko nie idzie jak to... generalnie chodzi mi o to, ze ze wszystkim co trzeba wzgledem dziecka to sobie radze z palcem w d... tylko nie z emocjami jakie temu towarzysza, poczuciem uwiazania, zalu, straty czasu, jego spowolnienia,i bezsensownych jak dla mnie działan typu chodzenie z wozeczkiem na spacerki wokolo chaty , to mi nigdy nie sprawialo przyjemnosci,ale moze dlatego ze moje dziecie darło papę non stop, tylko jak jadł był cicho i jak spał - a ze spaniem byly jazdy od samego poczatku...
w chwilach slabsci sie astanawiam dlaczego Bóg posłał mi akurat takie dziecko co ćwiczy moja wytrzymalosc na kazdym kroku i musi wysłuchiwac tego jak sie na niego nadzieram a niestety robie to czesto jak tylko marudzi bez powodu i ma w oczach łzy o byle pierdołę bo powiem, ze lody dopiero po obiedzie a nie natychmiast,itp itd... takie jęczenie mnie wkurza niepomiernie...i zawsze wtedy mysle ze sie nie nadaje na matke, bo matki powinny byc cierpliwe itp a ja jestem choleryczka po prostu...

acha BEBE ty to teraz powinnas brac kwas foliowy bardzo wazne - jesli bralas witaminy od co naijmniej 3 miesiecy to starczy dawka 0,4mg, ale jesli nie to lepiej przyjmowac raz dziennie 5mg, to na recepte,ale zapobiega wadom cewy nerwowej, a w ogole uklad nerwowy u dziecka kształtuje sie w pierwszych 7 tygodniach...

udanego weekendu moje mieszaneczki, ja jutro z sunusiem pojade do mojej mamy, trzeba ją wykąpac i umyc jej głowę, o9na o kulach to nie ma jak sama, w poniedzialek wezme ja na ocene do mojego MIstrza od masazu - bioenergoterapeuty, zobaczymy co powie, ale juz na RZS zalecil staranie sie o zabiegi lecznicze w kriokomorze, a nie tylko miejscowo...

w niedziele idziemy z Lubym na obiad do mojej ciotki - i to na jej osobiste zaproszenie, ale mysle ze by sie nie zdecydowala gdyby nie to ze jej najstarszy syn jest w PL i nie pofatygowałby sie gdyby nie zaprsila jego z jego przyjaciółką...a w tej sytuacji mnie nie mogla zaprosic samej...

ale i tak mojego malza broni, bo to teraz "najlepszy przyjaciel" jej męża czyli mojego tatausia, skoro mieszkaja razem...

buziaki dla was :)

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

sory ze wczoraj doszla tylko jedna wiadomosc dla jednej mamy,napisalam wiecej ale tu w gorach bardzo czesto ginie zasieg.nieraz napisze litanie i w momencie wyslania wszystko znika a ja nie mam czasu pisac potem wszystko od poczatku bo maly kwili lub co innego :( . DEVA-masz racje wiem ze dzieci szybko sie ucza jezykow,slyszalam tez ,ze dzieci mieszane sa bardziej otwarte na swiat.Ja niestety taka nie jestem.Jestem bardzo zamknieta osoba musze kogos naprawde dobrze poznac zeby sie otworzyc.Chociaz powiem Ci,ze niewiem czemu ale tutaj bardzo duzo opisalam o sobie,otworzylam sie:) dziwne ale jak czytam wasze posty wydaje mi sie wszystkich znam od lat :))) A co do trzesienia to okropne przezycie,terz sie smieje bo przeszlo.minelo...ale tutaj w kazdej chwili powrucic.Slyszalam,ze srodkowa czesc wloch pod wplywem wstrzasow peknie i rozdzieli sie Pn,Pd . BEBE1-gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale jestes szybka jak blyskawica a moze twuj aniol stroz ci pomogl(tata)?przykro mi z powodu smierci twojego taty ale nie jestes sama moj tez zmarl 11 lat temu i wiesz co zawsze jak mi sie sni to ostrzega mnie przed czyms lub kims.Nie zartuje pomugl mi 2 razy ja go zlekcewazylam ale po fakcie przyznalam mu racje teraz jak mi sie sni to biore wszystko na powaznie.Widzisz jednak cos w tym jest.Buziaczki dla fasolki.Chcecie chlopca czy dziewczynke?

NASZE KOCHANE SERDUSZKO

http://www.suwaczek.pl/cache/12c1ea5b84.png Karol.

Odnośnik do komentarza

Rosalindo, to mam dla ciebie rade na ginacy zasieg - pisz w notatniku i kopiuj tekst do okna szybkiej odpowiedzi i dopiero jak ci sie wyswietli ze opublikowalo posta to kasuj z notatnika lub innego programu do pisania...albo zanim opublikujesz to kliknij na tekst ctrl+A i skopiuj całość, kliknij zapisz wiadomosc i zobacz czy opublikuje - jak nie to wystarczy wejsc znów w szybka odpowiedz, wkleic skopiowany test i opublikowac znowu...

ja sie tak nauczylam robic bo jak piszesz dlugo to cie automatycznie wylogowuje z systemu i zeby opublikowac posta wyrzuca cie na strone ponownego logowania, a wtedy jak sie zalogujesz to sie okazuje ze cale twoje pisanie zniklo, wiec ja najpierw kopiuje, potem sie loguje i wklejam tekst ponowanie w okno szybkiej odpowiedzi - ale sama widzialas jakie ja pisze referaty ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Rosalindo ,marzymy o zdrowym ,ale bardzo o dziewczynce..a najsmieszniejsze jest to ,ze w dniu (najprawdopodobniej) zrobienia dzidzi,przysnila mi sie w takim realnym snie malenka smiejaca sie dziewuszeczka i juz czulam ze ja mam pod serduszkiem:))
Dziewczyny,pocieszcie mnie jakos...od paru dni mam taki lek w sobie ze to szok,naczytalam sie o poronieniach i drze teraz ,ze jak pojde 16ego na pierwsze usg to sie zalamie...nawet test wczoraj robilam kolejny,zeby sprawdzic czy nadal jestem...naczytalam sie ze nawet mala infekcja moze teraz byc tragiczna w skutkach i sram ze strachu:((( wy tez tak na poczatku mialyscie???

http://s7.suwaczek.com/201102232078.png

Odnośnik do komentarza

WITAJCIE NIEDZIELNIE
:36_1_67:

BEBE1, po 1sze przestan czytac o poronieniach, po 2gie mysle, ze wszystkie balysmy sie o swoje dzieci w brzuszkach... Tym bardziej, ze hormonalne rozstrojenie robi swoje, ale co innego strach, a co innego obsesja wiec uwazaj ;))) Na pewno wszystko bedzie dobrze i szkoda popsuc sobie czas oczekiwania, ktory kiedys minie ;) Calusy :*

ROSALINDA, dziekuje za posta ;) Wspolczuje przezyc z trzesienia ziemi, a z opowiesci, ze odzieli Wlochy na pn i pd ucieszyl sie moj M ;))) Zartuje oczywiscie, mam wrazenie, ze takie legendy wynikaja troche ze stereotypow dzielacych Wlochow, jak myslisz? ;)
Buona domenica :)

DEVACHAN, nie przejmuj sie za bardzo podejsciem, bo nasze 3-latki swietego moga z rownowagi wyprowadzic ;) Jak nie dajesz rady to nie wiem czy vzytalas kiedys nasz referat o glebokim oddychaniu? ;))) Powodzenia!!!

KATA, i jak tam Twoje samopoczucie?
Milej (upalnej) niedzieli dla WAS!!! :***

POZDROWIENIA DLA CZYTAJACYCH ;)
:Kiss of love:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

Mamo słoneczka, nie czytałam, podeślesz linka??

wczoraj w nocy mojej dziecie z powodu przestawienia mebli z sypialni wyszlo mi z lozeczka górą i się uderzył o moje łóżko, przygryzł sobie buźkę w środku, krew sie polała, stres oczywiscie, ech...

Bebe
ty panikara jestes!
nie czytaj głupot, tylko dbaj o siebie, bierz witaminki, chodź na kontrolę jak trzeba i już!
ciąża to nie choroba...
a zarodek to mocny gość (gościówa?) i sie juz tam dobrze trzyma jak sie zagnieździ...
co do poronień to jest taka prawda, że jeżeli sie zdarzają, to dlatego, że natura jest mądra i dzieje sie tak w przypadku, gdy taki zarodek jest chory - np. występuje jakas wada genetyczna , i na to nie mamy zadnego wpływu...
po prostu wyluzuj, bedzie dobrze - takie nastawienie powinnas miec, a nie sie stresowac, bo to ani tobie ani ciązy nie służy...
bądź szczęśliwa i ciesz sie ciążą :)

PS.ja cała ciaze bylam przekonana ze mam dziewczynke w brzuszku, nie chcialam poznac płci na usg, ale na ostatnim, miesiac przed terminem porodu (chodziłam srednio co miesiąc-dwa,) mój gin sie zapomniał i powiedział ze "wszystko w porządku, jajeczka dwa i siusiak" to sie prawie załamałam...taka bylam zła ze mi popsul "niespodziankę" ale przynajmniej zaczelam szukac imion chłopięcych i nie byłam "zawiedziona" ze sie urodził chłopie a nie dziewczynka...Pozdrawiam!

aaaa, co do infekcji - je trzeba po prostu leczyc, u ciebie byla podrazniona cewka moczowa, bez paniki!!!
mozna by sie martwic jakbys miala no nie wiem, ciezkie zapalenie płuc i musiała brac krowiaste antybiotyki itp, a i teraz medycyna jest na takim stopniu ze nawet w ciazy mozna antybiotyki brac i nic sie dzieku nie dzieje, ja jestem na to najlepszym dowodem, w pierwszej ciązy z zapalenia oskrzeli wywiązało mi sie zapalenie płuc, a niedoleczone miało nawrót i nawet nie wiedzialam ze jestem w ciąży i dostawałam normalna antybiotykoterapie a dziecko urodziło sie zupełnie zdrowe!!! tak wiec spokojnie, bez nerw!

milej niedzieli mieszaneczki!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Dziekuje kochane,nawet nie wiecie jak mnie to podnioslo na duchu!!!
No wlasnie tak sobie ostatnio myslalam,ze jak mi Bozia da urodzic i wogole,to przede mna cholera ...cale zycie juz martwienia sie o dziecko hahah,bo matka podobno marwti sie nawet o starego byka:D a to sobie teraz takie nieswiadome lewituje i niczym sie nie martwi buahahah:))) a to ziarenko no:DDD
Wczoraj mimichodem buahah weszlismy do sklepu giganta dla malutkich dzidziulkow,od mebelkow,poprzez nianie elektroniczne z kamerka na noktowizjer po ubranka...wyszlam stamtad tak najarana i zajarana ,ze do tej pory nie moge dojsc do siebie buahahah...ale juz buciki w rozmiarze zero cale z brokatu ,takie tenisoweczki ,mialam prawie w koszyku,tylko w pore sie opamietalam:))) nie zapeszac,nie zapeszac:))
ps.nie mowiac o malenkich panterkowych z kokardka w rozmiarze zero:DDDDDDDD

http://s7.suwaczek.com/201102232078.png

Odnośnik do komentarza

BEBE!!!!!przestan czytac glupoty o poronieniach!!!!! wszystko bedzie dobrze a ty sie powinnas cieszyc ciaza kochana a nie rozmyslac ne wiadomo o czym!!!na pocieszenie ja bralam antybiotyk wlasnie na zapalenie pecherze taki w jednej saszetce monuril tutaj sie nazywa nie wiem jak tam u was w stanach i zobacz jaka moja zosia zdrowa i sliczna :) co do przeczuc ja ja nazywalalam beniamino zanim dowiedzialam sie ze jednak dziewczynka uhahah a konsultowalas kalendzra chinski plci??mnie sie zgadza i sporo dzioewczyn tez potwierdzilo no ale 100% trafnosci nie daje zreszta nie wszscy w te glkupotki wierza:) teraz tak szybko mozna zobaczyc co masz w brzuszku, mnie powiedzieli ze bedzie zosia 1lipca (ostatnia data okresu 19 marzec wiec nawet 4 miesiecy nie skonczylam :) ) jak dobry aparat i lekarz to pomylki zaaadko sie zdarzaja :)
rosalinda mysmy tez czuli, pisalam tu dziewczynom ze tez sralam po gaciach mimo ze my tak daleko i tutaj sie "tylko zyrandol" ruszal.. zosia miala 3 miesiace wiec strasznie zle spalam tylko zawsze gotowa zeby zlapac mala i nasza kike (psa) i wybiec z domu.. niby u nas w scianach wiecej stali niz cementu ale i tak strach byl.. a dzis w matrix ogladalyscie fragmenty koncertu pausini&co??wzruszylam sie choc ta pausini to troche nie za bardzo sie nadaje do tego typu wywiadow.. mowila tylko jak odwiedzila miejsce katastrofy ze jest UN PO' triste i ze to szytsko jest pazzesco... no coz nie ma jak inteligentny dobor slow.. ale lubie za to jak spiewa :)
mamo sloneczka :** nie przestalismy pracowac hehe moze mi sie jajeczkowanie przesunelo i jeszcze przed okresem uda nam sie mnie zafasolkowac :) u nas tez goooorac!!siedzimy w baseniku i malej piaskowniecy i jest fajnie :)
deva a jak teraz z buzka??juz dobrze??nie boli??co za nocne przygody!!!!
laseczki sorkiucekam bo mi kupa zalecialo ide pieluche zminiec :P:P
buziaki!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

hej hej!!

kata my chcemy w rejony franche-comte, albo rhone-alpes czyli Francja środkowo wschodnia. Południe to nasze marzenie (jeździmy co roku do Toulon bo mam tam teściów ;)) ale póki co nas jeszcze nie stać ;) Paryż NIGDY. jakbyśmy tam chcieli się wynieść to już 4 okazje były, super warunki umowy, ekstra pensja ale co z tego jak np Zosia by nie miała gdzie po łączce pobiegać ;) ja to z tych co spokój lubią, własny ogródek i nie za dużo ludzi ;) zresztą paryżanie to niestety w większości snoby - na świecie jest Paryż i reszta świata. mąż szwagierki to czystej krwi paryżanin, uh nawet na nasz ślub nie przyleciał sama z dzieckiem i babcią leciała. gdzie on do Polski będzie jechał, jeszcze go niedźwiedzie zjedzą...
dobrze, że Miki tak cię rozpogodził ani się obejrzysz a będzie fasolinda :D ja mocno trzymam kciuki i przesyłam dużo dobrych fluidów
flor do Ciebie też!!

bebe przestań głupoty czytać!!!!! ja to jak tylko w ciążę zaszłam to sobie postanowiłam "nie będę czytać dziwnych rzeczy na internecie ani oglądać filmików z porodów" bo to można zgłupieć. znalazłam tylko stronkę z fazami rozwoju płodu razem ze zdjęciami usg i tam zaglądałam ;) z bucikami to ty się kobieto jeszcze wstrzymaj bo nie wiadomo czy chłopinki mieć nie będziesz - jemu nie założysz panterkowych z kokardką ;) moja mimo, że dziewczynka do dziś bucików nie nosi bo wybrednisia z niej mała i jak jej choć odrobinkę niewygodnie od razu się drze. dżinsów nie cierpi, sukienki są tylko dobre do jedzenia (chociaż jak się uprę to na krótką metę da się ją wcisnąć np na jakąś imprezę) więc tylko zwykłe t-shirty, body i jakieś spodenki z szeroką gumką (cienka odpada bo zaraz krzyki). także czekaj jak najdłużej i na początek kupuj jakieś takie zwykłe ubranka bawełniane pajacyki czy coś bo jak jakichś piękności pokupujesz to potem tylko lalki będą to nosiły ;)

Deva biedny Vick, mam nadzieję, że buźka już lepiej! na szczęście w buzi się szybko goi.

mamo sloneczka u nas też upały, tylko że tutaj to nienormalne bo do teraz ciągle tylko padało ;) na szczęście ratuje nas duży basen nieopodal i basenik dla Zosi :P a jak wy sobie radzicie?

uf u nas potwornie gorąco i burze więc ani na spacer pójść ani w domu wytrzymać się nie da, bo to tak co 15 minut zmiana. Siedzimy z Zosią jak w jaskini, rolety pospuszczane okna pozamykane, no ale udaje nam się utrzymać temperaturę do 25 stopni.
ja się zabrałam za A6W dziś 10 dzień i straszna męczarnia, czasem mam wrażenie, że głowa mi odskoczy od szyi i poleci za kolana... no ale pocieszam się jeszcze tylko 32 dni :sofunny: a za 11 dni jedziemy do Francji!! :cherli3: już dziś kolejna debata na temat przeprowadzki rano się odbyła i stwierdziliśmy, że zanim w drugą ciążę zajdę to na bank już musimy się stąd wynieść bo potem przeprowadzka z dwoma maluchami to musi być niezły burdel. lecę robić trzecią serię ćwiczeń a potem szybko prycho bo pewnie zaraz moja chichotka się obudzi :D

http://davm.daisypath.com/xBmDp1.pnghttp://lb4m.lilypie.com/nxkUp1.pnghttp://lb1m.lilypie.com/xBDXp1.png

Odnośnik do komentarza

Devachan
Mamo słoneczka, nie czytałam, podeślesz linka??

DEVACHAN, duzo zimnego lodu i szybkiego gojenia dla Vicka!!! Takie wypadki tez niestety sie zdarzaja... Co do linka to nie podesle, bo ten "referat" to po protu fragment naszych rozmow w momentach kryzysowych ;))) Takze kilka-nascie lub -dziesiat stron w tyl na watku :)

Bebe1
juz buciki w rozmiarze zero cale z brokatu ,takie tenisoweczki ,mialam prawie w koszyku,tylko w pore sie opamietalam:))) nie zapeszac,nie zapeszac:))
ps.nie mowiac o malenkich panterkowych z kokardka w rozmiarze zero:DDDDDDDD

Stany, Stany ;))) Ciesze sie, ze doszlas do wlasciwych wnioskow BEBE, bedzie super!!! Czekamy z Toba na 1sze USG, bo wiadomo, ze dopoki sie nie zobaczy to trudno w to nawet uwierzyc (ja przynajmniej tak mialam) ;)))

kata
mamo sloneczka :** nie przestalismy pracowac hehe moze mi sie jajeczkowanie przesunelo i jeszcze przed okresem uda nam sie mnie zafasolkowac :)

TRZYMAM KCIUKI!!! :***

Marmi
u nas też upały, tylko że tutaj to nienormalne bo do teraz ciągle tylko padało ;) na szczęście ratuje nas duży basen nieopodal i basenik dla Zosi :P a jak wy sobie radzicie?

MARMI, ja tez marze wlasnie o spokojnej, a przede wszystkim CICHEJ zyciowej przystani, tutaj niestety sie nie da... :( Ale nie poddajemy sie i marzen naszych nie oddajemy, na pewno KIEDYS sie nam uda ;)))
Co do upalow MARMI to my podobnie, okiennice zatrzasniete, basen przydomowy itp....
Jutro przyjezdzaja moi Rodzice HIP HIP HURRA!!! Lece dalej przygotowywac...

:36_3_15:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

marmi ja tobie tez zycze zeby szybko udalo sie z wlasnymi czterema katami w SPOKOJu!!tak jak napisala mama sloneczka u nas tragedia z tym spokojem wczoraj tez sie pozarlismy z michele no bo nigdy nie ejstesmy sami... nawet sie nie czepiam specjalnie ze jak wieczorem wychodzimy posiedziec przed domkiem to juz sa tam tesciowie, przyzwyczailam sie choc srednio mi sie to podoba..najgorsze ze mielismy jechac dzien nad morze a moj malzonek chce zaprosic tez swoja siostre!!!tak tak te siostre ktorej nie trawie i ktora doprowadza mnie do bialej goraczki... a jak mowie ze choc raz nie chce wszedzie z nimi bo znow po jakiego grzyba mam sie denerwowac to on ze to rzeciez jego siostra i wychodzi na to ze to ja jestem wredna malpa!!!!a ja sie staram zapraszam na rodzinne imprezy, co sobote razem na kolacji jestesmy jeszcze jej niegdy nie kazalam spieprzac na bambus!!choc mnie kusilo, przelykalam jak mi od wrednych bab wytykala bo nie pozwalalam zosi w usta calowac...
no nic wyszlo na moim ze nie zaprosimy choc miki mowi ze nie wie jak jej powiedziec ze jedziemy sami bo ona od razu jak sie dowie ze my nad morze to bez zaproszenia sie bedzie chciala wscisnac wiec pewnie klotnia na nic i sie wprosi....ja to mam z ta rodzina tutaj przesrane!!dzis tez tesciowa dupe trula ze zosia chodzi bez butow!!!owszem amamy zwirek i pewnie nie musi to byc najprzyjemniejsze ale jak zosi nie przeszkadza to co ja mam jej zabraniac, zreszta jak wychodzi z baseniku to ma obok gruby material rozlozony wiec nie chodzi po kamyczkach z braku laku tylko widocznie jej sie to podoba...
uciakm karmic dziecko.. to wam nasmucilam :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...