Skocz do zawartości
Forum

Związki mieszane czyli mężowie obcokrajowcy:)


Rekomendowane odpowiedzi

Moniq wielkie dzieki za pocieszenie, ale fakt dzisiaj opuchlizny juz nie mam o dziwo boli wogole jakby nie bolalo, fakt faktem jak sie dotknie to czuc ze kosc troche odstaje ale da sie zyc bo nie widac tego, w takim razie nie bede sie wybierala na zlamanie nosa po co mam sie o bol isc prosic... az mi ciarki przeszly... hehehe

Wogole zdjecia sa super, chlopaki juz takie duze...
Oczywiscie prawa jazdy oge tylko pozazdroscic ale obiecalam sobie ze w tym tygodniu pojde na ten glupi egzamin ze znakow.. mam nadzieje ze lenistwo mnie nie powstrzyma od tego... :lup: tez sie boje samochodow tym bardziej ze ja to napewno jakis wypadek spowoduje, zamist patrzec przed siebie w lusterka to ja na biegi czy oby napewno dobrze zmieniam... ;-D

ale dzisiaj dzien, na poczatek obiad u dziadkow Nastki ale to niedzielna tradycja hehehe a pote bylismy w mini (hahaha) cypryjskim zoo :D z czego 70 zwierza to papugi i inne ptoki... :lup: ale wazne ze jest... Nastka padla spi juz od 7:30 oby do 8 ... jak dzisiaj , obudzila sie o 8:30 ehhh zyc nie umierac..

Kata cos sie chcialam zapytac, mowi Twoje dziecie juz cos? jak to u Ciebie i w jakim jezyku?

wogole mam taki bajzel w szafie z ciuchami mymi ze az mi sie nie chce otwierac i na to patrzec .... ale trzeba kiedys bedzie to uporzadkowac zeby znowu butow nie szukac przez godzine...

Odnośnik do komentarza

hej!

flor u nas ten dokument ważny był 3 miesiące, tak samo odpis od aktu urodzenia nie mógł być starszy niż 3 miesiące. a lostów już niedługo koniec będzie więc się szykuj :D:D:D

kata moje dziecię super ;) właśnie zasypia. gaduła się z niej straszna zrobiła - dziób jej się nie zamyka. w środę było szczepienie, trochę pogorączkowała potem ale dostała czopek i był spokój :D heroes też uwielbiałam ale ostatni sezon strasznie mnie zawiódł i przestałam oglądać...

monikouette ależ duże twoje chłopaki - super wyglądacie :D no i widzę, że monsieur patate jest dobrym kumplem ;) gratulacje prawka! ja już od roku mam i też niby nie lubiłam jeździć ale z czasem się człowiek przyzwyczaja

Suzy nie martw się przyjdzie wprawa to i patrzeć nie będziesz musiała na biegi ;) albo automat sobie kup :smile_move: a my dziś wcinaliśmy halloumi - ot, taki cypryjski akcent :D

u nas pogoda ładna ale już na jutro zapowiadają burze - chociaż jeden dzień słońca był ;) urządziliśmy sobie piknik i Zosia przesiedziała w parku prawie całe popołudnie :D a jeszcze tydzień i w końcu do polski jedziemy :36_27_5::36_27_5::36_27_5:

http://davm.daisypath.com/xBmDp1.pnghttp://lb4m.lilypie.com/nxkUp1.pnghttp://lb1m.lilypie.com/xBDXp1.png

Odnośnik do komentarza

ooo haloumi :D jak smacznie... najlepiej jest go pod smazyc ;)

a co do seriali to ja obejrzalam wszystkie czesci Prison Break.. i obejrzalabym jeszcze raz z checia, a teraz jestem na etapie Desperate Housewives choc fakt faktem 6 sezonow sie skonczylo i trzeba czekac na 7 a to dopiero w listopadzie chyba ..... czy we wrzesniu...

Odnośnik do komentarza

suzy u nas był halloumi z grilla :D od seriali to ja jestem strasznie uzależniona i jak zwykle w wakacje złość mnie ogrania, że wszystkie mają przerwę - no ale chociaż trochę mój mózg odpocznie ;) a oglądam desperate housewives, lost, how i met your mother, the big bang theory, grey's anatomy, private practice i house'a - prawie codziennie coś do oglądania (chociaż niektóre wyjątkowo w celu lekkiego odmóżdżenia), przynajmniej się nie nudzę jak karmię małą :hahaha:

http://davm.daisypath.com/xBmDp1.pnghttp://lb4m.lilypie.com/nxkUp1.pnghttp://lb1m.lilypie.com/xBDXp1.png

Odnośnik do komentarza

Marmi wstawiam linki
Open Toe Gladiator Zip-Wedge Heel Platform Sandal UK3-6 UK 4/US 6.5/EU 37 Beige on eBay (end time 28-May-10 18:06:25 BST)

Buckle Strap Heels Pumps Platform Sandals Shoes US 5-8 6.5 Apricot on eBay (end time 29-May-10 18:42:04 BST)

BNWOB Nude/Peach Peeptoe Flower Detail Platform Heels 4 on eBay (end time 30-May-10 19:28:36 BST)

wszystkie mi sie podobaja ale.... po co mam je kupic jak mi sie podobaja...i to tylko, bo przeciez uzytku z nich wielkiego nie bedzie... wiadomo z dzieckiem do figloraju w takich nie pojde , gdziekolwiek z dzieckiem to buty te akurat sa na nie... a ja nie chce kompletnie plaskich , bo czuje sie jak kaczka... i taki mam dylemat, a dodtego kolor uuufuuu

ide spac moze mi sie przysni co mam kupic

dobranoc wstretne baby co sie na noc nie pokazaly!
:Całus:

Odnośnik do komentarza

moniq buziaki!!!!chlopcy juz tacy duzi!!piekne zdjecia, juz straszne dawno ich "nie widzialam"...gratuluje prawka!!!
suzy nie martw sie nawet jak sie troche na biegipopatrzysz to potem ci przejdzie :) bede trzymac kciuki za znaki!a u was jaki jest ruch?"normalny" czy angielski?:36_1_1:
bubus mowi CIAO i to na wszytkie mozliwe pytania tak odpowiada hihi czasem jeszcze pa pa ( z czego czasem jej wychodzi pao hihi) no i mamamama mniam i ciao ba (niby czesc tato a przynajmniej tak sobie to miki tlumaczy, moja mama twierci ze ona tak do niej mowi hihi), z kojazenia to raczej kuma bo jak sie wydzieram NIEEEEEEEEEE to sie zlosliwiec smieje w glos.. aha i jak sie bawimy we wloskie kolko graniaste to wie kiedy ma upasc na ziemie :)i to tyle.. a nastka?:)
marmi suzy co to za danie o ktorym sie tak rozpisujecie??:)
ah zebym ja miala czas na ogladanie seriali, mysmy jeszcze mamy 3 serie heroesow zalegla i nie ma kiedy, obejrzelismy 2 odcinki ale trzeba bedzie zaczac jeszcze raz bo nicnie pamietam.... faktycznie nie byly najlepsze zreszta ja sie czesto gubie w tych heroesach, jakies pomagtwane ale fane :)
ogladalam grey's anatomy i dr house jak male bylo male :) a teraz nie mam czasu, prywatna praktyka mnie zawiodla...sciagamy losta tylko kiedy go obejrzymy??!?!
buziaki!uciekam prasowac bo sie nie wyrobie!!
suzy a twoja nastka to o ktorej idzie spac?bo mnie wieczorami nie ma bo uspypiam:( przed 22:£ raczej nie schodze na dol a potem herbatka ijabluszko, klade sie zordoeana na kanapie i czasem nawet zasyiam:)

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

wszystkiego najlepszego mamusie!!!:****
u nas standardowo, male spi wiec mam chwile dla siebie choc wypadaloby umyc lazienke...
juz sie szykuje na wyjazd do polski choc to jeszcze ponad tydzien zostal uffff ale bubusiowi nakupuje zabawek :) znacie te firme mochtoys?kolezanka mi zachwalala ze dla takich maluchow swietne proste zabawki i niedrogie- podoba mi sie ich rowerek:) no i moze piaskownica haha musze potem jakos transport zorganizowac:)
marmi trzymaj trzymaj kciuki choc ja na razie nie wariuje i sie nie nastawiam- tym razem wiem ze to nie takie chopsiu i ze czasem potrzeba czasu :)
suzy z butami ci nie pomoge mam cos schrzanione na laczu juz z miesiac pracuja i nie wszytskie strony od razu i prawidlowo mi sie laduja, niestety nie wyswietlalo mi zdjec:(

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

jestem jestem!

Bylam dzisiaj z Nastka u lekarza wreszcie, na szczepionce i sprawdzic tego guzka - ktory o dziwo zmalal, doktorka powiedziala ze to nic groznego z pewnoscia, bo male dzieci czesto miewaja powiekszone wezly chlonne, nie mniej jednak bedzie obserwowa, a ja umieram wlasnie na owulacje ... u mnie to gorsze niz okres...i trwa ta dlugo.

Kata moja Nastka chodzi spac cdziennie max 20:30 czasem nawet 7:45 :D jak ja dobrze wymecze :P Tak jest nauczona i tyle. Ja sobie inaczej nie dam dmuchac w kasze :P
a co dogadania, to roznie, mowi duzo slowek i w roznych jezyka np. "oko" nos" mama papa "jaja"-(babcia)po grecku papus po grecku dziadek, mowi tez po polsku babci :D jak chce jesc to mowi amuuu :P a jak spac to nana, mowi imie swojej ulubionej kolezanki Danaya, mowi opa... znaczy ze idziemy na dwor, mowi pies, mowi messa(po grecku).. znaczy sie do srodka , jak chce wejsc do szafy .. a jej glownym komuniakktorem ze mna jest yyy yyy yyy pokazuje palcem i jak osiol tak robi yyy yyy juz czasem to mam tego dosyc...

a zapomnialam wszystkiego najlepszego dziewuchy.

wypadaloby mi isc spac hehehe
totez pojde jutro napisze cos wiecej :zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

JEstem i ja ... ale kuzwaaaaaaaa jego mac !!!!!! Jak nie urok to sraczka i od 3 dni znowu mam polamane plecy i jade na prochach do wczoraj ibuprofen 600 a dzis na diclofenaku .... Dajcie mi moze w pindu morfiny to przejdzie !!!!! Wiem ... najaram sie dzis wieczorem trawy moze pomoze przeciez opiaty pomagaja na bol i rozluzniaja heheheh. Ze tez ja na to nie wpadlam wczesniej, tylko ze ze mnie dupa nie palacz i po jednym buchu pojde pewnie spac ...no ale moze bez bolu w koncu :D.

W domu bajzel na kolkach bo przeciez ja nie dam rady nic nawet z podlogi podniesc SUZZYYY POMOZ KOCHANA !!!!

Monique - no to teraz ja sie zabiore za prawko skoro ty zdalas to i ja dam rade tylko ze ja pojade sobie do Polski robic bo cenowo jest 2 razy taniej a mieszkac bedziemy z Michaela u mamy wiec zero dodatkowych kosztow. A co do klotni to ja cie prosze jak siostry to siostry. A diete podpatrze chociaz ja i diety to lipa ale skoro ruszac sie nie moge to chociaz moze to :)

Deva - ta moja dieta bez slodyczy to tylko ma dzialac nie pobudzajaco bo jak sie czlowiek budzi na wkurwie i kladzie spac z wkurwem to lepiej w ciagu dnia sie nie pobudzac stad te zero slodyczy i kawy i coli :(.

Kata - dzialaj dzialaj bo 3 maluchow to kupa czasu zeby zmajstrowac, donosic i urodzic :)

Flor daj znac jak wyniki a moze meza faszeruj zen szeniem na poprawe plemniczkow.

Suzzy - buty super wszystkie wiec wierze ze masz dylemat ja ostatnio kupilam fajne ale przeciez nie moge nosic przez plecy ...rece opadaja !!!! Kurcze ja nawet nie wiedzialam ze tu masz problem z gotowaniem bo zawsze mi sie wydawalo ze ty taka obrotna we wszystkim. Zreszta z tym jak ze wszystkim trening czyni mistrza i ja kiedys matol do ciast torty robie heheh.
A co do zgodnosci z J to chyba wlasnie to jest tez problem bo jak sie nam cos nie podoba to na tym samym poziomie i nikt nie chce w tej "zgodnosci" ustapic :)

Wstawie Miski zdjecia pozniej bo juz musze wstac od kompa bo pozycje czas zmienic ...najlepsza jest na podlodze na brzuchu ale ile ja moge tak lezec ??? Michaela jest na etapie teletubisiow po holendersku i za kazdym razem jak sa calowanki to leci do mnie na buziaki. Poza tym mowi mama (zadko) tata, baba, papa, baybe, i rozumie po polsku i francusku. W nastepna sobote sa dni otwarte w przedszkolu kolo mnie wiec sie przejde popatrzec bo po wakacjach moze pracy poszukam chociaz na pare godzin to mi mozg odpocznie. Z Jonathanem narazie ok zobaczymy na jak dlugo :)

http://www.suwaczek.pl/cache/69aff7552b.png

Odnośnik do komentarza

Agha dobrze ze napisalas bo juz myslalam ze miasto duchow nam powstanie.

Totez teraz mam duzo do napisania ;)

Poczynajac od...
Tez nie masz prawa jazdy :D fajnie wiedziec ze nie ja sama :-) ale wkoncu sie trzeba zmobilizowac, otworzyc ksiazke ze znakami i do boju ...

Moja Nastka jakos nie lubi Teletubbies, za to uwielbia (az sie trzesie jak jej sie powie) BLUES CLUES! polecam bo naprawde nie glupia bajka- a teraz ciezka o fajne bajki nie tak jak kiedys. Te co we wloszech jak korzystaja z NOVA to pewnie wiedza jakie beznadziejne kanaly dla dzieci sa :) Cartoon Network to juz wogole tylko glupote sieje w glowie, naszcescie moja Nastka nawet na to nie chce patrzec. Lubi tez ogladac wloskie POCOYO ;) i Mikcey Mouse Club House :)

Wogole to Agha poruszylas dobry temat. Praca i przedszkole :D Bo ja z tych matek co ciezko sie przekonuja a raczej ciezko na mysl o ""rostaniu"" :-/ I tak tez mam dookola siebie presje z zewnatrz zeby Nastke dac do przedszkola od Wrzesnia... i sama nie wiem... wtedy bedzie miala prawie 2 latka... pomozcie mi sie wewnetrznie przekonac..:lup:

Co do sprzatanie moje drogie to nie dzisiaj :) bo sama juz zrobilam tyle ze zaraz chyba umre... a co bycia obrotnym Agha to jestem - tak mi sie wydaje, a bynajmniej porownojac do cypriotek to jestem nawt jak diabel tasmanski... :D Tyle ze gotowac mi sie nigdy nie chcialo, lubie ale jakos nigdy nie mialam fantazji ale teraz jest juz lepiej ;)

ide wieszac pranie ale jak co to jestem :D

Odnośnik do komentarza

agha, no widzisz, prawko nawet, mamy wspolne (tzn juz nie mamy) ja we Fr wydalam majatek, szlag mnie trafial ale co zrobic, ja do Pl nie jezdze wiec, a poza tym to uwazam ze we FR fajnie ucza, tylko 1500euro :lup:

a co do diety, ja i dieta to tez lipa a tym razem, widzac zaskakujace efekty wytrwalam i nadal trwam i mam 4.5kg na minusie
sil i niech Ci juz przejdzie ten kregoslup!! bo u mnie nawet ostatnio jakos nie nawala to i u Ciebie powino sie wyprostowac :D

suzy, z Ciebie jest super babeczka a juz przy Cypriotkach to w ogole zloto a nie kobieta!!!!

Odnośnik do komentarza

Moniq to mi zakomplementowalas :) dzieki :zwyrazami_milosci:
Bo ja nie wiem czy wam pisalam ale wiekszosc cypriotek to by tylko jadla i imprezowala i na koncu swojej listy dom miala, nawet do dzieci, nawet do jednego do poocy maja Filipnki ;) Ostatnio to juz sie robi nie do zniesienia jak widzisz mame spacerujaca z corka za reke (mama oczywiscie w szpilkach) a za druga raczke trzyma filipinka ...nie ktore rodzint to maja nawet po dwie filipnki druga do sprzatania- jakas moda taka...

1500 euro za prawojazdy to ja dziekuje, tutaj dokladnie nie wiem ale napewno nie az tyle !!!!!

pierwsze pranie powieszone, czekam na drugie a potem trzecie i knoiec, troche sie nazbieralo ale wiecie... przescieradla, poszewki kocyki itp...

Odnośnik do komentarza

Yo Laseczki:D

Haa mam dobry humor bede sprzatac lalala :D:D ( ciekawe kiedy odpadne) :lol:

Suzy mi sie te buty na koturnie podobaja :D A Nastka boska jest :D i w ogole taka juz duzzaa :O

Moniq Gratki za prawko !! :) I reszta brac sie do znaków:D mowie wam jak fajnie miec prawko:D

Spoznione ale szczere zyczenia dla Was na dzien mamusi :36_3_19:

Dobra ide bojak sie tu zasiedze i bardziej wkrece to nic nie zrobie:*

Aniołek 6 tydz

:Płacz:
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdge54fl2flm.png
Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny :)
W czwartek w przedszkolku byl dzien mamy i taty, moze nie powinnam, ale pojechalam z Lubym, w koncu to on tak bardzo udziela sie w kwestii Vica, byl chyba bardziej przejety niz ja - i dopiero na tym wystepie zobaczylam jaki moj maluszek , mlodszy srednio o rok lub kilka miesiecy od dzieci w swoejej grupie (poszedl do starszych bo w maluszkakch do lat 3 juz ie bylo miejsc) jest dzielny i zdolny mimo tak duzej jak na ten wiek róznicy wiekowej...

przedstawinie bylo piekne mimo niedociagniec, papa mi sie smiala caly czas
a potem byl mily poczestunek dla dzieci i rodzicow, Vic wsunal rownowartosc obiadku w ciastkach,ale jak mu bylo nie pozwolic skoro wszystkie inne dzieci mogly (ale za to i zęby dal sobie bardziej niz zwykle wyszorowac bez tlumaczenia dlaczego a o ząbki to jest jazda 2x dziennie mimo mycia po kazdym posilku w przedszkolu)
a wieczorem jak urzeczona ogladalam i chwalilam sie bratu nagraniami z przedszkolnego wystepu, a Luby byl chyba nadal bardziej nakrecony i przejety niz ja...Dostałam też mój portret zrobiony przez synka z pomoca pań i piekna laurkę :)

dodoam iz po raz pierwszy dostalam przepiekna przedlugasna róże od mojego synka na dzien matki z inicjatywy Lubego oczywiscie, na ktorego tekst wysadzajac mnie i Vica pod domem , ze musi jechac cos zalatwic zdazylam sie pogniewac, i jakze mi sie glupio zrobilo jak za kwadrans moje dziecie przymaszerowalo do mnie z róż dłuższa od siebie samego popychane lekko z tylu przez Lubego szeptajacego mu na ucho "powiedz mamusi sto lat' az mi se miekko zrobilo i glupio jednoczesnie wzgledem Lubego...moj wlasny mąz nigdy nie pomyslal na dzien matki czy urodziny kupic mi chocby malego tulipanka (kwiaty w No drogie,ale tulipany sprzadaja na kazdej stacji beznzynowej) i wreczyc i niby od synka......................................

tak wiec ostatnie dni uwazam za bardzo mile :)

PS: cholera, zapalenia spojowek przeszlo na moja siostre mlodsza i jej mame czyli moja chrestna, do tego siora ma zaplenia krtani, a mie boli gadzielko i do tego cos mi sie dzieje z oczami, ropieja i swedza, i mi sie przyplatalo 2 dni temu,ale zaraz zaczelam zakraplac i po poltorej doby bylo juz lepiej......

W piątek popoludniu byliśmy na Dniu Mamy u mojej, hm, teściowej tzn.mamy Lubego, Vic z powodu odczulania na mleko krowie jest na bezmlecznej diecie, więc lody zjedlismy my dorośli a on uraczony został torcikiem i truskawkami (bez bitej smietany niestety) a potem zostalismy jeszcze na kolacji i było przemiło, w domu wylądowalismy tak późno, że Vic miał już "dzień dziecka" w kwestii kąpielowej ;)

Dzis bylismy na festynie, hm okazał się niebogaty w atrakcje dla dzieci, ale Vickowi i tak sie podobalo - a popoludniu zabralismy go na salę zabaw, którą swego czasu poleciła nam koleżanka z forum- i ledwo nam sie udało dziecko stamtąd wyciagnać po ponad 2 godz mimo iz uważam, że troche za mały jest na niektóre atrakcje jak dmuchana mega zjeżdzałnia, skakalnia, trampolina - ale nawet mój Luby był zadowolony mogąc pod pozorem pomocy Viciowi skorzsytac z powywijania tam :)

pozdrawiam i zycze miłego wieczoru oraz spokojnej nocy :)

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

SuzyMummy

Wogole to Agha poruszylas dobry temat. Praca i przedszkole :D Bo ja z tych matek co ciezko sie przekonuja a raczej ciezko na mysl o ""rostaniu"" :-/ I tak tez mam dookola siebie presje z zewnatrz zeby Nastke dac do przedszkola od Wrzesnia... i sama nie wiem... wtedy bedzie miala prawie 2 latka... pomozcie mi sie wewnetrznie przekonac..:lup:

ja probowalam jak Vic mial 2 lata i 3 miesiace i okazalo sie to niewypalem,plakal polowe pobytu w przedszkolu jak byl 5 godz to wył 2,5godz, jak byl 3 to wył poltorej...
musialam troche poczekac i jak poszedl majac 2 lata 8 miesiecy to bylo super udane... dzieci maja wszystko indywidualnie,ale jak macie jakies otwarte przedszkola to pochodź z nia i zobacz jak sie aklimatyzuje... Vic poszedl chętnie ale jak przypomnialo mu sie o mamusi to juz byl piec...
ja teraz wlasnie do pracy sie szykuje, juz znalazlam jeden maly salon urody chetny do wspolpracy, mysle ze tak na poczatek bedzie latwiej zdobyc klienetele bez kosztów...a potem swoj wlasny biznes, jak znajde odpowiedni lokal...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

hej , dlaczego nikt nic nie pisze? co to za polityka?

Deva ale mialas atrakcji ostatnio ... uuufff , zazdroszcze. Choc ja tez nie narzekam, staramy sie mniej siedziec w domu , a to odkrywamy co rusz nowe figloraje i parki :) a to nad morze, a to do zwierzakow itp itd...

No nic dziewczyny.... nie poszlam na test w tam tym tygodniu :D ale w tym pojde :D hehehe :lup:

Deva buty fajne, zastanawiam sie tylko bo one wszystkie sa z Chin ... i zastanawiam sie jaka bedzie ich jakos, jeszcze nigdy nie zamawialam... i ciekawe jak z rozmiar ale z drugiej strony wszystkie buty jakie mamy tutaj w sklepie sa MADE IN CHINA :p to co za roznica...

wstawie wam zdjecie fajne :P

Odnośnik do komentarza

:36_1_67:
UDANEGO DNIA DZIECKA DLA WSZYSTKICH MIESZANYCH DZIECIACZKOW!!!

KATA, dlaczego w kraju, w ktorym wszyscy wariuja na punkcie dzieci nie obchodzi sie tego swieta? ;)
My dzis rano "poswietowalismy" malutko, male Cars z kiosku hehehe, ale Babcia i Dziadzius zadbali o kolorowanki, ubranka itp. Chwala im za to :)))

Wracam do Was, wesele za nami - bardzo udane. Wczoraj jeszcze odsypialam ;)))
Wybaczcie, ze jednak nie dam rady po kolei odpowiadac, bo nawarstwilo mi sie troszke papierkowej roboty, ale juz od teraz postaram byc bardziej na biezaco :*

CALUJE MIESZANKI!!!
:Kiss of love:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

Hej foremki!!!

od razu napisze co by nie zapomniec powiem iz jedno z zyczen syna na dzisiejsze swieto spelnilam zakupowywując mu pistolet power rangers swiecąco hałasujący przerabiający sie na miec i z pasem swiecącym, chyba bedzie zadowolony (chcial pistolet i lalkę, ale za tym drugim musze sie rozejrzec )

a chrzesniakowi Lubego jako dodatek do kupionego juz auta (w drodze z wesela) dokupiliśmy piżamkę Hot Wheels bo uwielbia znowuz resorki i te cale bajery.......

a z okazji dnia dziecka zycze naszym pociechom szczesliwego dziecinstwa kazdego dnia - a nam, mamom, by te nasze dzieciaki byly kochanymi aniołkami

SUZY

ja ci powiem ze wlasnie mnie tez te chiny odstreczaja, bo nawet jaky rozmiar nie pasowal to z wymianą już trudniej niz jak kupujesz skądś bliżej, a tak ten czas dostawy 2-3 tygodnie to dla mnie za duzo czekania...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...