Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też miałam niektóre listy z poczty uszkodzone, ale zadzwoniłam na pocztę i zgłosiłam to że trafiła mi się rozerwana koperta która była pusta w środku (ktoś ukradł zawartość), i od tamtej pory jak narazie mi się takie sytuacje nie zdarzyły.

Z tego co ten kurier mi wczoraj mówił to ta moja paczka nie była zostawiona u żadnego z moich sąsiadów. Po prostu u zupełnie obcego człowieka. Tak się zastanawiam czy np.ten kurier który właśnie gdzieś przesiał tą moją paczkę sam nie podpisał za mnie tego potwierdzenia odbioru i nie przywłaszczył sobie tej paczuszki i np.nie dał żonie albo komuś z rodziny. Może żonka sobie wzięła mleczko do ciała i kilka próbek, a że zgłosiłam zaginięcie paczki to oddała te reszte kosmetyków których jeszcze nie pootwierała. Po ludziach to można się wszystkiego spodziewać. A paczka zanim w końcu dotarła w moje ręce to musiała być niedługo przed tym rozpakowana z tej folii, bo u nas padał wczoraj deszcz a pudełko bylo mokre, więc najprawdopodobniej zamokło od deszczu, bo gdyby była w folii to by nie zmokła od deszczu. No chyba że zamoczyła się u kogoś w domu od wody np.w łazience. Ale musiało się stać to niedługo przed tym zanim kurier mi ją przywiózł

Odnośnik do komentarza

kasiaja1
U mnie dziś paczka ze street z kosmetykami j&j. miałam duży problem z ta paczką, wczoraj status tej paczki był jako dostarczony a ja tej paczki nie miałam! dziś dzwoniłam do centrali firmy kurierskiej, kazano mi dzwonić do oddziału w legnicy. tak dowiedziałam się że paczka została niby dostarczona do mnie wczoraj i podpisana moim nazwiskiem! a u mnie nikogo nie było i nikt nie kontaktował się ze mną! po moim telefonie za jakiś czas zadzwonił kurier i przywiózł paczkę, powiedział że inny kurier dostarczył ją nie tam gdzie trzeba. ale nie zmiania to faktu że ktoś podszył się pode mnie i podpisał się moim nazwiskiem. to przestępstwo przeciez! na dodatek gdy otworzyłam paczkę to okazało się że paczka była już wczesniej otwierana bo folia była rozerwana i sklejona taśmą i brakuje kilku kosmetyków! :( zgłosiłam to do street i jutro mam z kurierem spisać protokół że paczka była uszkodzona i wybrakowana. no normalnie szok! pierwszy raz mi się to zdarzyło

Ale chamstwo!
Ja bym chyba kuriera podejrzewała...

Odnośnik do komentarza

emaran
Mama225, Bogdanka2-zagłosowane.
A co do tej sytuacji z paczką, to jest nie do pomyślenia, by kurier dał byle komu.:(. Ja kiedyś miałam wartościową rzecz do odebrania, w domu byli rodzice, kurier nie dał, bo powiedział,że muszę osobiście ja z dowodem. Jasne,że moi rodzice ,by paczkę mi przekazali. Ale kurier powiedział,że już miał taką sytuację, gdzie zaszła pomyłka z paczką i sam musiał pokryć koszty zawartości- ok. kilku tysięcy zł...

To u mnie niestety nagminnie mają miejsce sytuacje, że kurier zostawia paczkę u sąsiadów, nawet mnie o tym nie informując. A przecież telefon zawsze jest podany, więc wystarczyłoby zadzwonić i zapytać czy mi to odpowiada :lup:

Odnośnik do komentarza

krolowa_angielska
asioczek84
Dziewczyny Kochane,
zwracam się z uprzejmą prośbą o przeniesienie rozmów dotyczących głosowania do wątku "Prosimy o głosik:)". Bo tak to się nam bałagan tu porobi. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Popieram i pozdrawiam! :D:D:D

i ja również o to proszę!!!!!!!!!!!!
dziewczyny czy pozwoliłybyście aby ktoś u was w domu tak zaśmiecał?? żeby obierał ziemniaki w salonie a kąpał się w kuchni?? chyba nie.... Dlatego jeszcze raz proszę nie róbcie bałaganu!!!

prosimy o 10 (dla koleżanki)
można głosować co godzinę (do 14.11)
Wosana
dla synka
pierwszy z

Odnośnik do komentarza

lisi
krolowa_angielska
asioczek84
Dziewczyny Kochane,
zwracam się z uprzejmą prośbą o przeniesienie rozmów dotyczących głosowania do wątku "Prosimy o głosik:)". Bo tak to się nam bałagan tu porobi. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Popieram i pozdrawiam! :D:D:D

i ja również o to proszę!!!!!!!!!!!!
dziewczyny czy pozwoliłybyście aby ktoś u was w domu tak zaśmiecał?? żeby obierał ziemniaki w salonie a kąpał się w kuchni?? chyba nie.... Dlatego jeszcze raz proszę nie róbcie bałaganu!!!

Dokładnie tak- nie robić bałaganu:) Chodzi tylko o to, że potem w wątku dotyczącym czegoś zupełnie innego przechodzi się przez dwie strony serdeczności, próśb i podziękowań. To jest cudowne, że potrafimy sobie pomagać i być dla siebie uprzejme, ale to nie w tym wątku. "Prosimy o głosik:)" specjalnie do tych właśnie celów został kiedyś tam stworzony i szanujmy to. Buziole

http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/auVqCvV.jpghttp://lb3f.lilypie.com/auVqp1.png http://s2.pierwszezabki.pl/040/040309980.png?9490
http://www.suwaczki.com/tickers/hy8kxzdvw4pwctfw.png
[url=http://www.su

Odnośnik do komentarza

asioczek84

Chodzi tylko o to, że potem w wątku dotyczącym czegoś zupełnie innego przechodzi się przez dwie strony serdeczności, próśb i podziękowań. To jest cudowne, że potrafimy sobie pomagać i być dla siebie uprzejme, ale to nie w tym wątku. "Prosimy o głosik:)" specjalnie do tych właśnie celów został kiedyś tam stworzony i szanujmy to. Buziole

Mnie również o to chodziło ;D
Te co chcą glosować to będą i nie potrzeba im przypominać ;P
ja mam wszystkie linki w zakładkach i głosuję jak tylko mogę (teraz nie mogę bo mój net ma prędkość chyba "zero" i co chwilę mnie rozłącza) a przecież wystarczy jak każda ma link w podpisie ;D i się udziela....

do mnie dziś dotarła paczka Ambasadorki Kubusia GO i normalnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczona zawartością a moje dzieci.... tego nie da się opisać ;D
a tak poza tym to chyba będzie moja najszybsza kampania.... a zarazem z najmniejszą liczbą raportów
Jutro moja córa ma urodziny i chyba wszystkie buteleczki rozdam w jeden dzień ;D

a co do kurierów to chyba miałyście mało do czynienia.... oni nie mają obowiązku dostarczania przesyłek do rąk własnych.... chyba że jest to zaznaczone.... co się rzadko zdarza bo to dodatkowe koszta.... poza tym nie wiem od czego jest to zależne ale czasem nie pytają się o nazwisko nawet a już nie pamiętam kiedy dowód pokazywałam... kilka razy nic nie podpisywałam a czasem tylko na tablecie... na szczęście ze Streetcomu nic nie zaginęło :D
kiedyś natomiast jeden zostawił paczkę na schodach (wtedy mieszkałam w domku) dorwał się do niej mój pies rozerwał połowę rozerwał na szczęście był to Makaron dla niego a kurier nic z tego sobie nie zrobił spisał protokół i na tym się skończyło bo nic więcej zrobić nie mogłam....

prosimy o 10 (dla koleżanki)
można głosować co godzinę (do 14.11)
Wosana
dla synka
pierwszy z

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...