Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
maczetka

Darmowe próbki

Rekomendowane odpowiedzi

Juskaa
Żeby wróciło to te, które tu jesteśmy musimy pokazywać, że tu jestesmy :)
Wyszło masło maślane, ale mam nadzieję, że mnie zrozumiecie :)

popieram w 100%!!! mam nadzieję, że starsze użytkowniczki będą bardziej aktywne!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mishka80

Najlepszym miejscem gdzie dostajecie pełnowymiarowe produkty, a nie jedynie jak w przypadku innych próbki to strona www.rekomenduj.to :), wystarczy wejść i wszystko jest napisane, ja ze swojej strony gorąco polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AnkaSkakanka

http://shinybox.pl/?ref=2055ee5

Za 100 punktów bezpłatne pudełko. W tym miesiącu czerwcowe urodzinowe rewelacyjne - najlepsze jak do tej pory. Poproszę o rejestrację z linku, co pomaga zdobyć mi potrzebne punkciki. Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agata12333

Cześc Wszystkim!
Ostatnio trafiłam na fajną stronkę z produktami-próbkami za darmo. Ostatni dzięki nim dostałam darmowy kalendarz 2015, próbki perfum Yodeyma i produkty BoboVita dla dziecka.
Mogę serdecznie polecić!
http://zadarmoche.com.pl/darmo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Truskaweczka90 że też dopiero teraz weszłam na ten wątek.
A chętnie bym zgłosiła się do testowania latopic i laroche posay. Także jak dla mnie, to fajnie, że podałaś takie strony, tylko się spóźniłam. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z chęcią polecam everydayme. Jest to strona na której można dostać próbki proszków, szamponu, płynu do prania czy do płukania. Można też zostać ambasadorem danej marki. Ja na dzień dzisiejszy zostałam ambasadorem kapsułek vizir go pods.Są naprawdę rewelacyjne ponieważ skutecznie usuwają plamy nawet z ubranek najmłodszego synka (2 latka). Pranie jest czyste świeże pachnące.Nie trzeba się zastanawiać ile sypnąć proszku a jedna kapsułka wypierze aż do 5 kg ubrań , nadaje się do rzeczy białych jak i kolorowych.Poleca wszystkim mamom .

monthly_2015_10/darmowe-probki_38115.jpg

monthly_2015_10/darmowe-probki_38116.jpg

monthly_2015_10/darmowe-probki_38117.jpg

monthly_2015_10/darmowe-probki_38118.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Długo mnie nie było, ale przez ten czas znalazłam sporo stron z darmowymi próbkami dla dzieci. Uwaga lecę:P
rodzice-testuja.pl
darmowa-pielucha.pl
darmobranie.blox.pl
darmomania.com.pl
Na niektórych są też darmówki nie tylko dla dzieci, ale linki macie do działów "dziecięcych" . Miłego próbowania. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...