Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

No a przed weekendem (kiedy jeszcze była wiosna ) wybraliśmy się na działkę, zobaczyć co i jak ( to przez te nasze gadanie w zeszłym tygodniu o sadzeniu itd., zackliło mi się za działką) Pełno kopców kretów, posiedzieliśmy, pograbiliśmy, już zaczęłam marzyć gdzie co posadzę, a następnego ranka śnieg i budowaliśmy bałwana!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

hej

padam,,padam,paaaaadam:Męki:

goska zdrowka
fajnie,ze kiermasz udany
na co przeznaczacie pieniadze?

magdaale te zebiska was mecza!
i ja trzymam kciuki za wynajem!
daj znac

andziano ja tez ogladalam i powiem ci,ze te ktore sa fajne powyzej 5 tys kosztuja:Niespodzianka:

sylromnie rozumiem jak mogla wam nie dac zaswiadczenia
przeciez sie kuzwa leczycie
naprawde nie rozumiem!

Odnośnik do komentarza

Cafe co jest? Nie padaj:Całus:
Gdzie oglądaliście kanapy?
My bylismy min. w Agata Meble i te, które na stronie wydawały się super w rzeczywistości wyglądały jak"nie tykaj mnie". I nas ogranicza to, że musi być rozkładana. Nawet nie wiecie jak marze o sypialni:Spoko:

Sylrom ale bez sensu:Rozgniewany: A Patryk nie za mały na spirometrie? Nam pulmonolog mówił, że robią ja dzieciom ok 7 rż.

Odnośnik do komentarza

chlopcy tak dali czadu przez weekend,ze do teraz mam nerwa
no kuzwa nie wytrzymujemy juz nimi
nie wiem jak to ogarniemy z trojka kuzwa u nogi

a meble ogladalismy w takich tapicerskich sklepach,gdzie robia na zamowienie
jeszcze podjedziemy do tego goscia,ktory robil nam ten nasz naroznik
ale to pewnie latem jak bedzie kasa

na stronkach wlasnie zawszde wygladaja fajnie a na zywo dupa,masz racje

Odnośnik do komentarza

cafe82
jeszze kuzwa moi rodzice dostali pismo od ginekologa mojej siostry,ze ma pilnie sie zjawic
robila cytologie:(
kurde a ja nie robilam juz 2 lata:Nieśmiały:
zaraz po remontach ide

no i mama ma podejsc dzisiaj i sie dowiedziec o co chodzi
mam nadzieje,ze ja poinformuja

O matko, mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze:Całus:
A czadu chłopaków współczujei podziwiam, bo ja przy małych laskach nie byłam w stanie nic robić, a u Was remonty i cała kupa latania. Dacie rade!!! Duuuużo sil i cierpliwości!!!

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
jeszze kuzwa moi rodzice dostali pismo od ginekologa mojej siostry,ze ma pilnie sie zjawic
robila cytologie:(
kurde a ja nie robilam juz 2 lata:Nieśmiały:
zaraz po remontach ide

no i mama ma podejsc dzisiaj i sie dowiedziec o co chodzi
mam nadzieje,ze ja poinformuja

O matko, mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze:Całus:
A czadu chłopaków współczujei podziwiam, bo ja przy małych laskach nie byłam w stanie nic robić, a u Was remonty i cała kupa latania. Dacie rade!!! Duuuużo sil i cierpliwości!!!

a myslisz,ze ja moge cos zrobic?
teraz naprawde jest zdecydowanie najgorzej
pomijam remonty itd
ale normalnie popoludniami nie dajemy rady z tymi dziadami
w chacie rozpierdol
jeden krzyk i jek
byle do maja
wypuszcze na ogrod i niech szaleja:lol:

Odnośnik do komentarza

Cafe siiiiiił!!!!!
Moje do dzisiaj nie oglądaja bajek:Kiepsko:
Z soboty na niedziele Stachu spał u kolegi, księzniczki wstały o 6.30, przylazły do nas i zażyczyły sobie Mini Mini. K. się ewakuował, miejsca było w cholere i tak siadały, żeby tylko się kopnąc, dotknąc, wkurzyć itp.I tyle z oglądania:Histeria:

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
Cafe mam nadzieje, ze cytologia siostry nie taka zła!
A z chlopakami to az sie usmiechnelam, bo normalnie jakbys kopiowala posty Andzi sprzed 2 lat :)
Sił!

tez mam taka nadzieje,ale mam nerwa
i K mnie opieprzyl,ze tak dawno nie bylam u lekarza

i tez mam wrazenie,ze kopiuje posty andziuli!:oczko:

Mi teraz w kwietniu tez mina 2 lata od ostatniej cytologii i koniecznie musze sie umowic. i na usg piersi i podwozia.

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe siiiiiił!!!!!
Moje do dzisiaj nie oglądaja bajek:Kiepsko:
Z soboty na niedziele Stachu spał u kolegi, księzniczki wstały o 6.30, przylazły do nas i zażyczyły sobie Mini Mini. K. się ewakuował, miejsca było w cholere i tak siadały, żeby tylko się kopnąc, dotknąc, wkurzyć itp.I tyle z oglądania:Histeria:

hehe, dobrze, ze ja na to wszystko trafilam, ale w jednym egzemplarzu. ufff :hahaha:

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
Cafe siiiiiił!!!!!
Moje do dzisiaj nie oglądaja bajek:Kiepsko:
Z soboty na niedziele Stachu spał u kolegi, księzniczki wstały o 6.30, przylazły do nas i zażyczyły sobie Mini Mini. K. się ewakuował, miejsca było w cholere i tak siadały, żeby tylko się kopnąc, dotknąc, wkurzyć itp.I tyle z oglądania:Histeria:

hehe, dobrze, ze ja na to wszystko trafilam, ale w jednym egzemplarzu. ufff :hahaha:

no alutka ma duuuzy potencjal:lol:

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe co jest? Nie padaj:Całus:
Gdzie oglądaliście kanapy?
My bylismy min. w Agata Meble i te, które na stronie wydawały się super w rzeczywistości wyglądały jak"nie tykaj mnie". I nas ogranicza to, że musi być rozkładana. Nawet nie wiecie jak marze o sypialni:Spoko:

Sylrom ale bez sensu:Rozgniewany: A Patryk nie za mały na spirometrie? Nam pulmonolog mówił, że robią ja dzieciom ok 7 rż.

Andzia to kwestia dziecka jak dobrze dmucha, to nie problemu, my już mieliśmy robione w tamtym roku w szpitalu,poćwiczyłam z nim dmuchanie baloników, lubił grać na harmonijce ustnej i dał radę, ale przed nami robiła dziewczynka starsza na oko od Patryka i jakoś nie dała rady.Teraz też ćwiczę z nim dmuchanie,więc mam nadzieję że jakoś pójdzie!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Dmuchanie baloników jak znalazł bo nie wiem czy Wam pisałam,ale w sobotę i niedzielę robimy 5-te urodziny Patryka.

Cafe mój też nie oglądał bajek dopiero niedawno polubił i czasami przysiądzie. Faktycznie latem będziesz miała fajnie wypuścisz na ogród i już. Ogrodzoną macie działeczkę?, a sąsiadów oblukałaś?

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Heloł!

Dziewczyny, nie ma co mnie podziwiać za cierpliwość... Prawda jest taka, że po prostu nic nie mogę zrobić... Mogę się z nim żreć, ale nie mam okazji do darcia się na niego bez udziału Filipa:Rozgniewany: Zresztą nawet bym nie chciała. Szkoda moich nerwów, bo do niego nic nie dociera. Jak grochem o ścianę... No książkę można by napisać! Ostatnio mi też niezły numer odwalił, ale o tym kiedyś i na boku::):

Kupiłam Filipowi buty w deichmannie:
markowe buty dziecięce - Marki - DEICHMANN
Na zdjęciu takie sobie, ale na żywo wyglądają bardzo fajnie.
U nas znowu leży śnieg. Jest zimno, mi bez przerwy chce się spać mimo, że wpierdzielam magnez+b6. Jem chrom i zapisałam się nawet na spinning, ale nadal jestem gruba jak bela:Oczko: Nie oczekuję cudów, ale trwa to jakiś czas a wagowo i centymetrowo stoję w miejscu. Trochę to zniechęcające, ale chociaż kondycję sobie poprawiłam.
Za to Filipa wypisałam z tej piłki nożnej. Kasa szła, a on w ogóle nie chodził... A to chory, a to był u P. a temu się dupy ruszyć nie chciało i go nie odprowadzał... Dałam spokój na razie. Jak będzie miejsce jak zrobi się cieplej to znów go zapiszę i tyle.

Andzia bardzo bym się zdziwiła, gdybyś napisała, że impreza była do banio:D Fajnie, że się wyszalałaś! Tylko pozazdrościć:yes:

Cafe trzymam kciuki za siostrę... Może napiszcie oświadczenie, żeby mama bez problemu dostała informację. To powinno wystarczyć.
Wstyd się przyznać, ale jak przed ciążą badałam się regularnie, tak teraz...:Nieśmiały:

Magda mówisz, że czerwoną buźkę Michał dostał? Super:lol:
Alutka pewnie jeszcze nie raz Wam numer wywinie nie gorszy od dziewczyn:Psoty:

Sylrom w domu robicie urodzinki?

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Hej,
zaraz kończe prace i zmykam do mojego syfy:Oczko:

Mei nie wyswietlają mi się buty::(:
Za spokój do P. i tak podziwiam.
I super ze spinningiem, zobaczysz, że powoli efekty będzie widać-mówi to ta, która od listopada na diecie, od 1,5 miesiaca na ćwiczeniach i nadal gruba jak świnia z bebzolem do kolan:Oczko: Ale grunt to dobre nastawienie, nie?:lol:

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
andzia
Cafe siiiiiił!!!!!
Moje do dzisiaj nie oglądaja bajek:Kiepsko:
Z soboty na niedziele Stachu spał u kolegi, księzniczki wstały o 6.30, przylazły do nas i zażyczyły sobie Mini Mini. K. się ewakuował, miejsca było w cholere i tak siadały, żeby tylko się kopnąc, dotknąc, wkurzyć itp.I tyle z oglądania:Histeria:

hehe, dobrze, ze ja na to wszystko trafilam, ale w jednym egzemplarzu. ufff :hahaha:

no alutka ma duuuzy potencjal:lol:

:lol:

Odnośnik do komentarza

Andzia nastawienie to podstawa:D Powiem Ci, że w sumie nie zapisałam się tam nawet, żeby schudnąć nie wiadomo jak, bo za rzadko tam chodzę, ale żeby trochę kondycję sobie poprawić chociaż... Niestety dalej ze mną źle:lup:
Szkoda, że buciory się nie wyświetlają...
Spadam spać. Dobranoc kobietki!

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

hej jestem dzisiajw domu.
Zueplnie bez sensu, ale t. wczoraj panike zasiala, ze Ala chora i w ogole. jak po nia przyjechalam to juz widzialam, ze ma katar i tyle. T. nie mogla zrozumiec, ze w nocy nie spala przez katar i dlatego odsypiala w dzien. i ze kaszel, ktory ma od czasu do czasu to od kataru. no kurcze, juz wiem kiedy reagowac. i nigdy nie lekcewazylam chorob dzieciakow.
a ta teksty, ze dzieci wlasnie tak umieraja, ze bede ja miala na sumieniu!!!! itp.
Wkurzylam sie, umowilam ja na dzisiaj do lekarza, bo musze miec L4, zeby z nia siedziec. Obled. Alka w zajebistym humorze, bez kaszlu, troche zakatarzona, a ja bede glupa palic u lekarza. dobrze, ze do naszego miejsc juz nie bylo.
a szkoda brac mi wolny dzien, a t. nie chciala z nia taka chora zostac :lup: kabaret.

Odnośnik do komentarza

Mei super ze spinningiem, chociaz ja fanka akurat tego nie jestem :)
Naprawde wspolczuje relacji z P., bo naprawde jestes bezsilna :(
Butki Filipowe super. ja bede szuakla raczej czarnych, ale tez cos w tym stylu.

Andzia nie narzekaj, ze mało shcudlas. tyyyyyle cm zrzucilas, ze szok! Ja na razie tylko tyje :(

cafe jak tam? dzialacie?

Sylrom jak Patryk?

Odnośnik do komentarza

Hej,
jakas nieteges jestem dzisiaj...musze zrobić sobie koniecznie badania, bo coraz częściej budze się z spuchnietymi oczqami, czarne cienie i pipy takie, że szok. I nie ważne czy się wyśpię czy nie, czy posmaruje kremem czy nie...:Padnięty:

Wczoraj była Aga z Jagoda na kawie i po raz kolejny się załamałam:Płacz:
Zołzy są mega inne...już chyba nawet Jagoda nie będzie chciala do nich przychodzic...no niczym nie potrafiuą się zająć, zabawić, na niczym skupić, tylko lataja, dra papy, kłócą sie i co chwile przyłażą z rykiem skarżyć na siebie...no jestem bezsilna i naprawe nie wiem co z nimi robic...:Płacz::Płacz::Płacz:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...