Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Andziula to juz z gorki z chorobskami. zobaczysz - wyjda z tego i z glowy :)
Co do religii to ja mam stanowcze zdanie na ten temat - powinna byc w kosciele - bardzej w formie zabawy niz nauki. tak jak piszesz dzieci sie zniechecaja, a to juz zostaje na cale zycie. okropnie mnie to wkurza!

Co do lasek - no coz - myslalam, ze sie posikam ze smiechu jak przeczytalam :sofunny:
Wiem, zeb ylas pewnie wsciekla, ale one sa zajebiste!

Odnośnik do komentarza

I ja witam się po weekendzie. U nas weekend wietrzny, za to dziś wioooosssnnnaaa w pełni. ja w wekend na zakupach szukałam butów, bo jeszcze trochę cieplej się zrobi a ja zostaje bez półbutów!!! No i szmira,kupiłam różne rzeczy a butów niet, z moją nogą już tak mam, jak mi się coś spodoba to numeru brak, albo za szerokie!!! Będę wiosną chodzić w kozakach ewentualnie gumiakach, i od razu przerzucę się na klapki!!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Patryk też coś dziś wstał zapchany, a wczoraj narzekał na gardło, nie chce mi się nawet o tym myśleć.

Andzia
współczuję z kosmetykami,szlag Cię pewnie trafił,ale pewnie wyglądały bosko!!!
Magda Ala wygląda bosko, te zdjęcia,sama słodycz!!! I widzę że garnuszek - klocuszek na topie!
Kurcze spuchnięte kolano? od czego? może faktycznie pokaż się lekarzowi?
Cafe super że sprawy z domem tak szybko się posuwają, a kiedy planujecie się przeprowadzać?
Mei zdrówka dla Filipa!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

uuuuuu:(
ale cisza:(

mam chwilke
ciagle latamy i zalatwiamy
ale uwaga uwaga
w przyszlym tygodniu podpisujemy umowe!:yipi:

dzisiaj robimy pierwszy zakup
meble ogrodowe:)
bo tam gdzie ogladalismy podlogi jest wyprzedaz mebli wlasnie
i sa super ceny
wiek korzystamy

nic nie jadlam caly dzien a wcale glodu nie czuje
taka adrenalina:)

Odnośnik do komentarza

Cafe to już tuż tuż przeprowadzka, ale fajnie.
Co do ogrodu to tak jak napisałam mnie dopiero od dwóch- trzech lat tak wzięło na uprawianie "roli". Mamy działkę, z domkiem i tam w sumie spędzamy weekendy jak tylko pogoda pozwala i latem siedzimy, ale ja to tak bardziej warzywka, drzewka owocowe, tuje, kwiaty też, na tarasie zawsze mam pelargonie, surfinie, w ogrodzie mam różne kwiaty, niektóre cebulki dostaje od znajomej przez płot, często nazwy nie znam - taki ze mnie ogrodnik, ale konikiem jest ogródek warzywny.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Hej,
Maryska poszla dzisiaj do p-kola, Stachu na rekolekcje, a do Zoski przyjechala moja kuzynka.
Mam naprawde przeogromną nadzieje, że wychodzimy na prostą.
Od poczatku Roku nigdzie nie byliśmy z dziećmi, bo wciąż któreś chore, marzę, żeby w weekend choćby do głupiego McDonalda z nimi pojechac:D

Odnośnik do komentarza

Hej
jejku, dzien za dniem ucieka nie wiadomo kiedy. w pracy czas leci, a potem obiad i siedzimy na dworze do 18. normalnie o 18 to ich zaczynalam szykowac do spania, a teraz biegiem wracamy do domu i szalenstwo :) A Aluśka nie ulatwia, ja ganiam, a mały szogun wywala wszystko z szuflad, jak tajfun po chacie gania :) Po prostu uwielbia ciuchy, owinie sie Micha koszulkami i pelnia szczescia.

Michu juz powedrowal do p-kola i wczoraj szczesliwy nam oznajmil, ze juz nie jest najgrzeczniejszy w grupie :hahaha:
A dzisiaj P. zaszedl zaplacic za p-kole, akurat Pani byla u Micha w grupie, a on z kolesiami siedzial przy stole, reszta dzieci sie bawila, a Ci dyskutowali. Michał zobaczyl P. i nawet nie drgnal, jak P. do niego podszedl to tylko po cichu po widzial: idz juz stad!
P. postal, ale jak kolega Micha wstal i powiedzial: o wlasnie puscilem baka!
to sie ewakuowal :hahaha:
No nas cieszy, ze Michu w koncu jakos tam daje rade :)

Odnośnik do komentarza

andzia na pewno wychodzicie na prosta. nie ma innej opcji! Pogoda coraz lepsza i juz koniec sezonu chorobowego.

cafe no nie moge, jak o tym tarasie napisalas .... no zajebiscie! czekam na jakies foty domku. ale czad! I wierze, ze adrenalina buzuje i jak na skrzydlach ganiacie!

Sylrom ale masz zaciecie ogrodkowe. Ja sie kompeltnie na tym nie znam :lup:
Jak Patryk?

Odnośnik do komentarza

Magda no uwielbiam Twoja Alkę::):
Super, że Michu się rozkręca, domyslam się ja to cieszy.
I strasznie Wam zazdroszcze wychodzenia na dwór, juz nie mogę się doczekac, aż wyjdziemy na prostą i pójdziemy w końcu na dłuuugi spacer. Albo na rowery.
Kupiłam kije do nauki jazdy bez kółek, bo jak na jesień je uczyłam to mi plecy do dupy wchodziły, mam nadzieje, ze szybko obcykają jazdę na dwóch kółkach i przesiąda się na większe rowery

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny
Ja dziś obolała,wczoraj dostałam wycisk na siatce i ramiona mnie bolą.
A Patryk - taki zapchany wstaje rano potem z upływem dnia jest nieco lepiej, zaobacze co dziś powie alergolog.
Co do działki i ogródka to mi przyszło z wiekiem (haha), kiedyś wogóle mnie to nie pociągało, teraz nie mogę się doczekać kiedy zacznie się sezon i wyruszę na działkę.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Andzia dobrze że u Was lepiej, wiosna idzie,będzie dobrze!!! rowery mi też już się marzą, niestety Patryk jeszcze jeżdzi na czterech kółkach (on taki z wszystkim ostrożny) nawet w tamtym roku pod koniec sezonu zaczynał jeździć na dwóch ale ktoś musiał być obok,więc się nalataliśmy.
Magda super z Michałem,koledzy, bąki te sprawy, już tata, mama w odstawkę:hahaha:

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Sylrom i u mnie działkowqanie przyszlo z wiekiem:Oczko:
W zeszłym roku miałam swoje salaty, rukole, lodową, roszpunke, zioła typu bazylia, oregano, tymianek itp.
Zasadziałam tez poziomki i borówki.
W tym roku musze jakies kawiatki posiać, albo mały skalniaczek zrobić.
Ale krety nam strasznie poryły i nie wiem czy nie trzeba będzie przekopac i posiac od nowa trawy::(:
Zdrówka dla Patryka, u Was tez się to ciągnie i ciągnie:(

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda no uwielbiam Twoja Alkę::):
Super, że Michu się rozkręca, domyslam się ja to cieszy.
I strasznie Wam zazdroszcze wychodzenia na dwór, juz nie mogę się doczekac, aż wyjdziemy na prostą i pójdziemy w końcu na dłuuugi spacer. Albo na rowery.
Kupiłam kije do nauki jazdy bez kółek, bo jak na jesień je uczyłam to mi plecy do dupy wchodziły, mam nadzieje, ze szybko obcykają jazdę na dwóch kółkach i przesiąda się na większe rowery

No zupelnie inaczej czas leci jak siedzimy na dworze.
a kupiliscie juz laskom rowery? my chcemy kupic Michowi na świeta, ale cos nie mozemy sie zdecydowac. no i mam nadzieje, ze dziadki sie dorzuca, bo ceny wysokie. ale o nauce na 2 kolkach to mozemy pomarzyc :hahaha:

Odnośnik do komentarza

andzia
Sylrom i u mnie działkowqanie przyszlo z wiekiem:Oczko:
W zeszłym roku miałam swoje salaty, rukole, lodową, roszpunke, zioła typu bazylia, oregano, tymianek itp.
Zasadziałam tez poziomki i borówki.
W tym roku musze jakies kawiatki posiać, albo mały skalniaczek zrobić.
Ale krety nam strasznie poryły i nie wiem czy nie trzeba będzie przekopac i posiac od nowa trawy::(:
Zdrówka dla Patryka, u Was tez się to ciągnie i ciągnie:(

O super Andzia, ja w tym roku też chce skalniak pokombinować, kamienie już mam (ha!!). W tamtym roku miałam swoją dynie, kabaczki, cukinie, koperek, buraczki, no i owocki - brzoskwinie,śliwki, truskawki i jabłka i wisienki. My dopiero od nie dawna zaczęliśmy dziłać na działce, w tamtym roku stanął domek, posadziłam tuje itp. w tym roku chce się wziąść porządnie za wygląd działki.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...