Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Mei fajne butki:great:
A kondycja przyjdzie z czasem, zobaczysz:yes:

Magda no bez komentarza...a te teksty o smierci i sumieniu...ja pitole:Padnięty::lup:
Moja t. miała jakies 1,5 tyg. temu grype, 5 dni temperatura, kaszel, katar itd. Leżała 4 dni i pózniej latała z dupą, nie wiem po co, bo nic do roboty nie miala, dzieciaki wtedy do niej nie chodziły, bo najpierw ja wzięłam opieke, a potem poszły juz do p-kola, więc nic a nic nie miala do roboty. W piątek zaczelo ją boleć ucho, w sobote na pogotowie, zastrzyki itp. I powiedzieli jej, że jest to nieodleżana grypa.
A wczoraj K. był u nich i juz ubrana łazi, nawet w mieście była. No nienormalna!!!

Odnośnik do komentarza

Hej, dziewczyny
U nas bez zmian, chociaż wczoraj trochę Patryk mnie przestraszył, obudził się z zapuchniętym przekrwionym, zaropiałym oczkiem, kurcze nigdy tak nie było, ale z miarę upływu dnia było coraz lepiej i dzisiaj praktycznie nic nie widać, uff.
Dzisiaj za to chodzi i kicha jak najęty?!?!
Wczoraj wzięłam się za sprzątanie, bo urodziny w domu robimy, najpierw na tapetę wzięłam małego pokój, mimo oporu Patryka trochę zabawek spakowałam pójdą na wieś, bo nie ma już gdzie ich składować (a Patrykowi oczywiście wszystko potrzebne).Jak się zaparłam to poprzestawiałam meble, bo kupiliśmy Patrykowi meble już jakiś czas temu, ale pomysłu na ustawienie nie miałam i tak jakoś stały bo stały, więc jestem z siebie dumna. Dziś chce dalej sprzątać, ale wczoraj na siatce dostałam w ramię i mam siniora na pół ręki!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

dzięki Andzia za miłe słówka, no ale starość nie radość.
Teraz siedzimy z Patrykiem i przeglądamy zdjęcia, pewnie nam zejdzie - jak zwykle, jak Patryk był mały miałam manię robienia zdjęć,więc trochę ich jest, na szczęście mania przeszła!
Kiedyś jak Wam pokazałam zdjęcie Patryka to pisałyście że szczuplak z niego, no to zobaczcie jaka kluska była, hehe
Trochę się zmieniłam?!?! buuu

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

cafe82
umowa podpisana:lol:
jak to znajomi sie smieja
wyrok:lol:
ale my jestesmy mega pozytywnie nastawieni!

dzisiaj wreszcie wybralismy plytki,kabine,baterie itd
jutro reszta i z glowy

Cuuudnie!!!! Bardzo się ciesze!!!
I zazdroszczę też:Nieśmiały:
Mój K. to taki pieprzony asekurant, ostatnio mu powiedzialam, że jak dzieci będą dorosłe to se znajdę nowego męża i z nim dom postawie...

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
umowa podpisana:lol:
jak to znajomi sie smieja
wyrok:lol:
ale my jestesmy mega pozytywnie nastawieni!

dzisiaj wreszcie wybralismy plytki,kabine,baterie itd
jutro reszta i z glowy

Cuuudnie!!!! Bardzo się ciesze!!!
I zazdroszczę też:Nieśmiały:
Mój K. to taki pieprzony asekurant, ostatnio mu powiedzialam, że jak dzieci będą dorosłe to se znajdę nowego męża i z nim dom postawie...

andziula my tez sie cykamy
naprawde!
ale teraz jest super czas na kredyt
podobno jeden z lepszych
a poza tym wiesz,ze my cale zycie wynajmowac nie mozemy
a tak to bedziemy tyrac na swoje:oczko:

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82
umowa podpisana:lol:
jak to znajomi sie smieja
wyrok:lol:
ale my jestesmy mega pozytywnie nastawieni!

dzisiaj wreszcie wybralismy plytki,kabine,baterie itd
jutro reszta i z glowy

Cuuudnie!!!! Bardzo się ciesze!!!
I zazdroszczę też:Nieśmiały:
Mój K. to taki pieprzony asekurant, ostatnio mu powiedzialam, że jak dzieci będą dorosłe to se znajdę nowego męża i z nim dom postawie...

andziula my tez sie cykamy
naprawde!
ale teraz jest super czas na kredyt
podobno jeden z lepszych
a poza tym wiesz,ze my cale zycie wynajmowac nie mozemy
a tak to bedziemy tyrac na swoje:oczko:

Kinia ale ja też się nie cykam. A K. woszem. Tłumaczę mu, że tyle lat zylismy na jednej pensji i biedy nie klepaliśmy, a teraz doszła moja i nawet jakby cała miała pójść na rate kredytu to i tak byśmy dali rade. I tlumacze, że lepiej budowac się teraz jak dzieci male, bo na starośc to po co mi chata? Mowię Ci, cięzki temat z tym moim mężem:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia

Cuuudnie!!!! Bardzo się ciesze!!!
I zazdroszczę też:Nieśmiały:
Mój K. to taki pieprzony asekurant, ostatnio mu powiedzialam, że jak dzieci będą dorosłe to se znajdę nowego męża i z nim dom postawie...

andziula my tez sie cykamy
naprawde!
ale teraz jest super czas na kredyt
podobno jeden z lepszych
a poza tym wiesz,ze my cale zycie wynajmowac nie mozemy
a tak to bedziemy tyrac na swoje:oczko:

Kinia ale ja też się nie cykam. A K. woszem. Tłumaczę mu, że tyle lat zylismy na jednej pensji i biedy nie klepaliśmy, a teraz doszła moja i nawet jakby cała miała pójść na rate kredytu to i tak byśmy dali rade. I tlumacze, że lepiej budowac się teraz jak dzieci male, bo na starośc to po co mi chata? Mowię Ci, cięzki temat z tym moim mężem:Kiepsko:

ale my wlasnie sie cykamy:oczko:
wiadomo,ze to lata zobowiazan,ale bez tego nic bysmy nie zdzialali
gdybysmy nie musieli tyle bulic za wynajem,to tez wolelismy sie budowac
ale to z rok-dwa jak nic
a tak to za miesiac bedziemy juz na wiosce:D

Odnośnik do komentarza

Oj dziewczyny,ja z tymi cieniami pod oczami to walczę od jesieni do wiosny,tylko latem jest w miarę spokój, jeszcze do tego mam takie wysuszone i wtedy najbardziej zmarszczki widać, kupiłam w Rossmanie sobie takie płatki pod oczy,nazywa się to złote płatki pod oczy (podobno z drobinkami złota). Poleciła mi koleżanka, ona zachwycona,rozświetlają i oczy nie puchną, a nie są drogie, ale czytałam opinie to są różne. Jeszcze nie używałam, zobaczymy. kurcze a jeszcze parę lat temu ...... (haha)

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

No bylam u lekarki. Osluchala, do gardla zajrzala i tak jak mowilam nic jej nie jest. katar od tych cholernych zebow i jak splynie to troche pkasluje, ale kaszlem bym tego nie nazwala. mam L4 do konca tygodnia. T. zadowolona, bo pozalatwia sobie wszystko co potrzebuje.

Jutro jade o 11 podpisac umowe z ynajmujacymi :yuppi: nawet nie wiecie jak sie ciesze!
Do tego babka, ktora zalała nam tamto mieszkanie napisala mi dzisia maila, ze jutro wysle mi kase. poki co sie nie ciesze, bo nie do konca jej wierze. tak czy inaczej i tak jestem w szoku, ze to napisala.

Odnośnik do komentarza

Sylrom super z Ciebie babeczka!!! Nawet podobnie sobie Ciebie wyobrazalam :)
Ja tam nie widze, zeby Patryk byl grubasek jak byl maly, nozki i racki chudziutkie - tylko na buzce pyzaty. Pokaze Ci malego Michała to zobaczysz grubaska :)
Super z porzadkami. Duzo osob bedzie na urodzinach? My za tydzien robimy 2 razy :)

Cafe :yuppi::yuppi::yuppi:
to juz klepniete i teraz bedziecie szybciutko dzialac. jeju, daj jakies fotki tego domku, coooooo?

Andzia ehhh, z lasami nie poradze bo wiesz, ze u nas wszystko w druga strone. Laski same sie nawzajem nakrecaja i tyle. a jak w p-kolu? bawia sie? koncentruja? dokuczaja sobie?

Odnośnik do komentarza

magda_79
Sylrom zobacz te fałdy Michałowe :) akurat ne moge znalezc zdejcia gdzie lepiej to widac :)

ale słodziak,trochę ciałka nie zaszkodzi, haha, muszę znaleźć jedno takie zdjęcie, gdzie wyszedł taki grubasek że szok, no przynajmniej w porównaniu do tego co teraz jest.Ostatnio jeszcze skoczył do góry.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Magda my robimy urodziny Patryka w sobotę i niedzielę, na dwie tury,w niedzielę ma być rodzina 8 osób,a w sobotę (tutaj to do końca nie wiem, zależy kto przyjdzie, ale tak do 10 osób). Patryk przejęty strasznie, wczoraj dzwonił, zapraszał, oczywiście wszyscy wcześniej wiedzieli,no ale... .
Ja Sprzątam i sprzątam,ostatnio nie chciało mi się, więc sporo mam, ale nie jest źle, łazienkę dzisiaj zrobiłam na błysk, więc do przodu. Przeraża mnie tylko gotowanie zaczynam jutro zakupy, babcia obiecała pomoc,więc jakoś będzie.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Magda ja też wcześniej nie widziałam Cię- laska z Ciebie!!! i powiem Ci że jak sobie wyobrażałam Ciebie to jest to bardzo zbliżone.
Andzia Ciebie od razu widziałam i super wyglądasz!!!!!!!
Laski z Was że hej!
Nie widziałam jeszcze zdjęć pozostałych dziewczyn, :36_1_21: Fajnie porównać wyobrażenie z rzeczywistością.

Magda A Ty robisz urodziny w domu, Ala już kończy roczek? Jest z marca?

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...