Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

mam na weekend tesciow
teraz mam szkole i z dziecmi oczywiscie mial zostac K
ale przelamalismy sie i poprosilismy tesciow,zeby przyejchali
bedzie tez moja mama
a tesciu i moj tata pomoze K
jednak przez 2 dni mozna kuuuupe zrobic

wiec ogarniam troche,zeby wstydu nie bylo
i tak juz pudla i inne duperele wszedzie rozpierdzielone
no ale przez najblizszy mieisac tak bedzie

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za życzonka, Patryk niczym innym nie żyje tylko urodzinami, a wczoraj już miał pierwszych gości - trochę nas zaskoczyli, ale Patryk wniebowzięty.

Andzia tort - motyl przepiękny, jak zrobię i mi się uda to zrobię zdjęcie, miej na uwadze że pierwszy raz go robię - taki trójwarstwowy z kremem gotowanym,mam zamiar polać go czekoladą,a na wierzch kupiłam cukrowe biedronki - chyba Wam pisałam że Patryk ma zajawkę na biedronki, więc jak się uda to pokażę.

Dzisiaj już zrobiłam faszerowanego kurczaka - pod dyktando babci,wystarczy upiec, teraz idę zrobić ciastka Patrykowe - bo Patryk zażyczył sobie ciaastka i popcorn na urodziny!!!
Chce zrobić jeszcze sałatki ze dwie, jedną z kurczakiem i ananasem, a na drugą nie mam pomysłu, może któraś z Was podpowie - tylko łatwą.
Chce zrobić jak najwiecej bo obawiam się że połowa może być mało jadalna!!!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Cafe pisz jak najwięcej o domu i przygotowaniach,super się to czyta! O świętach chyba pomyślę dopiero w przyszłym tygodniu. Teraz Patryk mnie nakręca na te urodziny. Chodzi dziś za mną i z paczką balonów i żebym mu dmuchała, nadmuchałam jeden i ledwo żyje. Pompkę od piłki wzięłam i sobie pomagam, a ma ich sztuk 30 i pewnie nie odpuści!:36_2_13:

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Sylrom hehe, fajnie, ze masz taka babcie pomocna. ja jak cos robie to tylko tu od dziewczyn moge sie czegos nauczyc :)

Cafe ja uwielbiam jak piszesz o remontach itp., a wiadomo, ze teraz tym zyjecie. Olas wie o przeprowadzce? widzial nowy dom? podoba mu sie?
fajnie, ze sie przelamalas i t. przyjada. w takiej sytuacji nie ma co swirowac, a przynjamniej podzialacie.

andzia jak po lekcji pokazowej u dziewczyn???

Odnośnik do komentarza

U nas ok. Alcia dalej zasmarkana. wstaje juz teraz o 4!!!!! masakra. i reszta dnia jak na doladowaniu, nie wiem skad ma tyle sily. ja juz wymiekam. dzisiaj dorwala sudocrem, nie musze pisac co z nim zrobila, nie??? potem wrzuce fotki.
i kuzwa wyjsc nie mozna z nia, bo co buty zaloze to po sekundzie ma juz zdjete i tak w kolko, wrrr.

Mieszkanie wynajete na dwa lata. ale sie ciesze. ufff
i babka oddala kase za zalanie tamtego mieszkania, w szoku jestem :)

Odnośnik do komentarza

No ja z roletami nie pomoge :( Mamy zwykle.

Z z zalaniem to walczymy juz od pazdziernika. Babka z gory zalała nam to mieszkanie, kotre wynajmujemy. no i obiecywala, zwodzila. A mieszka w Hiszpanii, ubezp nie ma. masakra. juz stracilam nadzieje. wlasciwiei to nawet nie jej wina do konca, bo miala ekipe remontowa, a oni zostawili pootwierany grzejniki, zaczal sie sezon grzewczy i masakra. w kazdym razie wczoraj nagle napisala, ze wysle kase i patrze dzisiaj juz jest na koncie. szok.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...