Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Magda jedna będzie miała rower po Stasiu-16-już w zeszlym roku na nim śmigały- a drugiej dokupimy taki sam. My mamy z Decathlonu i taki chce upolowac, ale najlepiej uzywany.

Co do cwiczeń to od kilku dni mam lenia, ale wczoraj dostałam @, więc tym się tłumaczę.
Niestety, od weekendu do wczoraj włacznie zjadłam tyle słodyczy, ile nei zjadłam od listopada::(:
Ale od dzisiaj wracam do dietki, do treningów, musze być laska i tyle.
A dupa, brzuch i uda trzesą mi się jak galareta...

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda jedna będzie miała rower po Stasiu-16-już w zeszlym roku na nim śmigały- a drugiej dokupimy taki sam. My mamy z Decathlonu i taki chce upolowac, ale najlepiej uzywany.

Co do cwiczeń to od kilku dni mam lenia, ale wczoraj dostałam @, więc tym się tłumaczę.
Niestety, od weekendu do wczoraj włacznie zjadłam tyle słodyczy, ile nei zjadłam od listopada::(:
Ale od dzisiaj wracam do dietki, do treningów, musze być laska i tyle.
A dupa, brzuch i uda trzesą mi się jak galareta...

No i my chcemy do Decathlona pojechac. tylko, ze oni maja tylko stalowe, a mi sie marzy dla niego lekki aluminiowy. no, ale zobaczymy.

Ja jestem zalamana, ze nie moge cwiczyc, bo juz sie tak wczulam. A teraz jak nei cwicze to od razu i wiecej jem. i to same gowna.
a brzuch mi teraz na pasku wisi. a tez mialam byc laska :(((

Odnośnik do komentarza

Magda ale te rowery sa leciutkie i jeździ się nimi bardzo łatwo i lekko. Jak macie okazję to podjedźcie do Decathlona i obczajce na żywo.
A co z tym kolanem? Nadal boli?
Zoska ostatnio czesto budziła się w nocy i ja za każdym razem jak do niej wstawałam, a była to 2-3-4 w nocy-to musiałam skubnąc coś słodkiego. I tak zeszłej nocy zżarłam paczkę delicji i góralka:lup; Bez komentarza.
Ale od dzisiaj koniec kropka:Wściekły:

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda ale te rowery sa leciutkie i jeździ się nimi bardzo łatwo i lekko. Jak macie okazję to podjedźcie do Decathlona i obczajce na żywo.
A co z tym kolanem? Nadal boli?
Zoska ostatnio czesto budziła się w nocy i ja za każdym razem jak do niej wstawałam, a była to 2-3-4 w nocy-to musiałam skubnąc coś słodkiego. I tak zeszłej nocy zżarłam paczkę delicji i góralka:lup; Bez komentarza.
Ale od dzisiaj koniec kropka:Wściekły:

Ja żre jak szalona w pracy jak jestem :( ciagle cos podgryzam, kompletnie nad tym nie panuje. a jak mi sie konczy to mam 50 m do biedronki czy Netto :lup:

Kolano wieczorami boli coraz bardziej :(

A jak mowisz, ze te rowery leciutkie to chyba wlasnie na taki sie zdecydujemy!
Pamietam, ze byliscie tez zadowoleni z tych mniejszych.
Musimy znalezc jakis neutralny kolor co by Alka tez miala :)

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda ja do pracy zabieram tylko dwie kromki chleba i jabłko, w domu rano zjadam owsiankę. I spokojnie mi to starcza. Najgorzej jest wieczorami w domu, głodna nie jestem, ale mam jakies głupie zachcianki i apetyty:lup:

o matko, to glodowa racja. ja od rana zjadla 2 buły z maselkiem i szyneczka, wafelka i jem wlasnie kaszke manne :) aaa, jeszcze sezamki zjadlam :lup: I moglabym tak bez konca :(

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
Ciezko taki dostac :)
Ale fajne te rowery, moze Michał w koncu bedzie chcial jezdzic :lup:

Poczekaj jeszcze chwile, ciepło się zrobi to ludzie zaczną sprzedawać pojazdy.
My w zeszłym roku kupowaliśmy Stachowi jakoś w marcu, na all nic nie było, a w kwietniu nagle fulll

no jeszcze chwile poczekamy, bo i tak ma byc od piatku brzydko, ale jak tylko zrobi sie cieplej na stale to musimy cos kupic.

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda wcale a wcale nie śmiesza. Ciesze się, że Michu się rozkręca.
A Aluśka co tak czadzi, żeby od 3-ciej nie spać?

Cafe my mamy tez drewniane meble, jak znajde jakie to Ci pokaże.
Ogólnie są ok, ale w tym roku K. coś bręczał, że musi je zakonserwować.

A Aluśka walczy z zebami. spac nie mogla, w koncu sie rozbudzila, a jak tata jest z boku to i zabawa najlepsza, wiec szkoda czasu na sen. Ona przeciez i tak przesypia pobyt u babci :sofunny:

Super z rowerami!!!!!

Ja musze Ali buty kupic, bo na placu zabaw wyrywa mi sie z rak :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...