Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

sylrom
cafe82
sylrommoze sporbuj u innego lekarza?
a dlaczego wasz nie chce przepisac,nie rozumiem
skoro wam pomagaja inhalacje??

sama nie wiem dokładnie o co chodzi, fakt że ostatnio u alergologa byliśmy pod koniec roku i nie wiedziałam że to zaświadczenie co wystawiał do tej pory nie wystarczy, dopiero jak Patryk był chory pod koniec stycznia to nasz pediatra stwierdził że na tej podstawie nie może wypisać, zresztą już nam kiedyś mówił że to tak trochę naciągane, ale jak wypisywał to wcale się nie przejmowałam, a pediatra jest w porządku, więc ten alergolog taki jakiś ostrożny. Zobaczymy w przyszłym tygodniu.

idz gdzies prywatnie i tyle
na pewno spokojnie zalatwisz

Odnośnik do komentarza

hej
noc ok .wczoraj wieczorem pocwiczylam i dzisiaj czuje takie cudowne zmeczenie :)

Cafe jak tam? polataliscie po sklepach? cos wybrane? znajac Was to juz pewnie polowa wybrana, co?

Sylrom ale bzdury z tymi zaswiadczeniami. ja nigdy takiego nie potrzebowalam, ale nie rozumiem dlaczego lekarz prywtany robi z tym problem :lup:

andzia jak Stachu? Ale odwazny, ze siedzi sam od rana w domu. super!
Michal tak jak laski - sam sie nie pobawi. Ostatnio niczym. ani granie - no nic kompletnie. I tez tak za mna łazi. a jeszcze prowokuje alkę, zeby i ona za mna raczkowala. i nie moge sie nigdzie ruszyc :)
Tez pod kibelkiem siedza i czekaja :lup:

Odnośnik do komentarza

Cafe latanie owocne?
Mebli jeszcze nie kupiliśmy, nie mamy kiedy wyjechac na zakupy:Kiepsko: Serio:Histeria:

Magda i ja poskalpelowałam wczoraj, robię już wszystkie ćwiczenia na luzie, ale za Kilera czy Turbo zabrac się nei mogę.

Sylrom wczoraj dostalam od lekarki recepte na Pulmicort, bo niby przy zap. krtani mozna przepisywac. Wzięlam od razu dwie, ostatnio pięć, więc zapasy mam:lol:

Odnośnik do komentarza

Magda pojęcia nie ma skąd to gówno:Wściekły:
Co do skalpela to to ćwiczenia na brzuchu jest jedynym, którego nie robię w jej tempie, ale i tak sukces, ze je w ogóle robię, bo na poczatku wydawało mi sie nierealne podnieśc girska do góry.
Dzisiaj koleżanka odbiera mi laski i przywiezie dopiero przed 17, więc może się zmobilizuje i machnę Kilera

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny
U nas wiosna, ja trochę wczoraj pograłam w siatkę i dzisiaj trochę czuje mięśnie, ale strasznie ciesze się że co tydzień gram bo sama to do ruchu trudno mi się zmobilizować. Ostatnio tylko robimy z Patrykiem poranną gimnastykę, oczywiście bardziej się wygłupiamy, ale Patryk ostro ćwiczy!!!

Rano byłam w starej pracy po pita. Na kawce. Oczywiście z Patrykiem
Potem pojechaliśmy na ryneczek, po warzywka, wędlinkę własnej roboty i takie tam, ale pisałam Wam chyba że szukałam firanek do pokoju, jeżdziłam po sklepach i nic mi się nie podobało, a na tym rynku jest stoisko i Pani, która szyje firanki, ma swój katalog, wybierasz sobie i obszyje, utnie, jak sobie będę życzyć, umówiłam się z nią że w sobotę przywiezie mi próbki jakie teraz ma. A co tam może akurat.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

cafe82
andziazdrowka dla stacha
i ja uwazam,ze stachu odwazny
w ogole to szczerze mowiac chyba nie zostawilabym olka samego,bo on ma taki pomysly:Szok:
ale moze za 2 lata bedzie inaczej

sylroma jakich firan szukasz?
ja nie lubie,nie mamy wcale
na nowym tez nie bedzie

magdaoj tym razem nie jest tak latwo
za duzy wybor,naprawde!

Cafe ja też polikwidowałam firanki i zasłony, jak się Pe urodził, tylko w dużym pokoju zostawiłam krótkie firanki, i właśnie takiej szukam krótkiej delikatnej, raczej bez wzoru lub z delikatnym,a wszędzie takie wzorzyste, szukam i szukam ale nic mi się nie podoba

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny:)
Ja za chwile lece do pracy:) maly juz ok. na szczescie obeszlo sie bez antybiotyku... Teraz, a nawet juz we wtorek nie bylo widac po nim choroby;) ale do konca tygodnia w domu i od poniedzialku pojdzie...
Magda, Andzia podziwiam was! Probowalam zrobic skalpel i odpadlam po 10 minutach... i to nawet nie chodzi o moja kondycje, ale o te cwiczenia... jak dla mnie nuda.... nie lubie takich... Wylaczylam Chodakowska i patrze ze jest filmik z zajec zumby https://www.youtube.com/watch?v=uDgbBdS9W54 i to jak dla mnie rewelacja... no i dzisiaj wszystko boli ale zumbe bede sobie cwiczyc:)
Cafe super, ze juz tak blisko koniec tej calej procedury kredytowej:)

Odnośnik do komentarza

Magda zrobiłam wczoraj Kilera, pot ciekł ze mnie strumieniami, ale dałam rade i nawet nie ma dzisiaj zakwasów::):

Cafe super, ze juz niedługo komcowa decyzja w sparwei domu. Na pewno będzie dobrze.
Ja laske chyba nigdy samych w domu nie zostawię

Sylrom fajnie z siatką:)

Gosia dobrze, że Kubus zdrowy.
Musze oblukać tą zumbę

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny
Andzia, matko biedni jesteście, zdrówka dla dzieciaków, a jak ty się czujesz?
Magda jak tam Ala?
Gosia dobrze że już po choróbsku, zumbe sobie zobaczyłam - fajna,ale ja to nygus jestem, więc .... . A na moją kondycję obecną przydało by się dupę ruszyć. Ale mam nadzieję że przyjdzie wiosna i na rowery ruszymy z Patrykiem.
Cafe Trzymam kciuki za decyzje banku!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wreszcie się wyspałam, chyba alergia się wycisza, Patryk spał spokojnie, ale wczoraj to go smarowałam i smarowałam, zawzięłam się bo skóra sucha. W weekend chcemy zpatrykiem wybrać się do kina bo już miał obiecane wcześniej i jakoś nam nie poszło?!? Tylko kurcze nie mam pojęcia na co? Magda albo Andzia wy chyba byliście ostatnio ? Na czym byliście z dzieciakami?

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

hej
jakos wczoraj nie moglam sie ogarnac. Alka zabkuje i takiego dramatu to ejszcze nie mielismy. rzuca sie na ziemie, glowa wali gdzioe popadnie, szwrpie zebami co tylko w rece zlapie. Szalenstwo. syrop pomoze na chwile i tyle. Noce tez okropne. nawet nie wiem ile zebow jej wylazi, bo z obu stron cały dół popuchniety. A złośnik taki przy tym, hihihi
No i od razu katar, kaszel, wrrrr

T. daje rade, w tym tygodniu siedziala z nia baaaaardzo duzo, ale nei narzeka. A Ala bardzo chetnie u niej zostaje, jak tylko P. tam chodzi to od razu do babci rece wyciaga i nawet na P. sie nie oglada :)

Odnośnik do komentarza

Cafe jak tam w banku? jaki tam metraz macie? jakie pomysly na pokoje dla chlopcow? J i C razem? No pisz, bo nie moge sie doczekac :)

Andzia ale Stasia powalilo :(((( Jak laski? Jak t? marudzi? wspolczuje calej tej sytuacji, bo wyobrazam sobie jaka musisz byc rozdarta.

Sylrom super, ze Patryk juz lepiej. chyba faktycznie ten remont mu nie sluzyl.
Co do kina to Michał byl na jakims Ralphie, ale P. mowil, ze film nudny. nie wiem jak ta Zambezia, moze to by sie spodobalo Patrykowi?

Gosia ja tez nie lubie statycznych cwiczen i nie bardzo sie moglam zabrac za ta Chodakowska. Ale warto tego Skalpela mpomeczyc, a potem zabrac sie za Killera czy Turbo.
Treningi interwalowe sa najbardziej skuteczne, no ale i najciezsze :)
Zumba tez fajna, ale jak juz sprobowalam interwalow to dla mnie za łatwa :)
Super, ze juz pochorobowo u Was!

Odnośnik do komentarza

Hej,
u mnie do dupy, do dupy i jeszcze raz do dupy.
Już dawno tak nie było:Płacz::Płacz::Płacz::Płacz::Płacz:

Wczoraj Stachu zagorączkował 39,5, teściowa dzwoniła do mnie do pracy przerażona, na szczęście po nurofenie mu zeszło i do dzisiaj nie wróciło Kaszle jakby tez lepszy.
Maryśka wczoraj gorączkowała tak pod 38, poza tym nic. A Zosia, która wczoraj była żywiołem, wstała dzisiaj z 37,5.
Ide se w łeb strzelić chyba.
Musze zaraz zadzwonić do pediatry i urwac się z pracy, żeby z nimi podjechać.
Na szczęście K. miał dzisiaj zaplanowany domowy dzień, więc z nimi siedzi. Miał co prawda jakąś robotę przy kompie, ale jakoś musi dac rade:Padnięty::Padnięty::Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Magda współczuję zębów!!!Niech jej szybko wyjdą!!!
Ale fajnie, że tak chętnie zostaje u babci i obie zadowolone. Na pewno i Tobie od razu się lże do pracy chodzi.

Sylrom
nie wiem co teraz w kinie grają, laski były na Porankach dla dzieci, ale one są inne, więc się tym nie sugeruj:Histeria:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...