Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

hej
ja dziś cały czas w drodze, potrzebowałam zaświadczenia do starej pracy i musiałam przebrnąć pół Łodzi - pogoda blleeeeeee (cały czas pada śnieg z deszczem) potem z babcią do lekarza - kolejna wycieczka w Łódź, teraz dopiero usiadłam i coś zjadłam. Kurcze gdzie WIOSNA!!!

Magda super ten wózek!!!
Cafe u mnie też na topie Lego, i nie wiadomo co mu kupić, ale ostatnio dostał na urodziny tor do kuleczek - też bardzo mu się to podoba i na razie się świetnie nim bawi, tylko kulek dokupiliśmy
Tor kulkowy - 45 elementĂłw - gry i zabawki edukacyjne w Venco.pl
Andzia musisz naprawde mieć ciekawie z dziewczynami, błyszczyki, cienie, ciekawe kiedy ciuchy ci zaczną podbierać!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

cafe o kurcze, zatruli sie? chociaz tak jak piszesz pewnie jakies wirusisko :( Zdrowka dla chlopcow! najmniej odpowiedni moment :(

Michu tez dzisiaj w domu, od 2 dni cos go przeczyszcza i dzisiaj rano znowu, wiec go zostawilam, bo i tak ja jestem w domu. wzielam wolne, bo musze ogarnac chate, a mlody chodzi i jeczy :lup:

Sylrom swietny ten tor kulkowy!!!

Odnośnik do komentarza

Cafe może taki delikatny wirus, albo coś zjedli co ich przeczyściło.

Słyszłam bardzo pozytywne opinie o tej grze Dzieci z Carcassonne - GryPlanszowe.pl - Sklep z grami - gry planszowe, gry karciane, gry inne, karty do gry, łamigłówki i chca się skusze i kupię laskom na zająca. Pewnie będe musiała z nimi grać, ale niech strace:Usteczka:
A wczoraj mnie pozytywnie zaskoczyły, bo kazały sobie dyktowac wyrazy i same napiały takie 3-literowe typu kot, oko, lis itp

Odnośnik do komentarza

hej wpadam tylko na chwile
I dzien urodzin Alci zaliczony. bylo bardzo fajnie, Alka jest baaardzo towarzyska, z dziecmi to jakby dziecka nie bylo. Ona z nimi w pokoju i do nas na chwile nie chciala przyjsc :lup: Do 21.30 imprezowala i pewnie dalej by sie bawila gdybym jej nie polozyla :)
Mich ok!

Jutro dzien kolejny i konczymy w niedziele!

Odnośnik do komentarza

Cafe przykro mi

  • A jak chlopcy? mam nadzieje, ze juz sie nic nie dzialo.

    Andzia fajna ta gra, ale kurcze droga :( wrzuce ja do ulubionych.
    Brawa dla lasek za pisanie.
    Michu jakies proste wyrazy uklada z literek, pisac za bardzo nie chce. Za to liczy, przelicza - juz czasem mamy dosyc :)
    Mecz bleeeeee :(

    Sylrom Cafe ma dzisiaj urodziny :)))

    Odnośnik do komentarza

    Hej dziewczyny witam się weekendowo! Mecz wczorajszy tragedia!!! A u nas dzisiaj rura pękła pod zlewem i pół kuchni stało w wodzie!!!

    Cafe jak chłopcy?
    Andzia gra faktycznie może być fajna! A znacie tą grę? Patryk dostał ją w tamtym roku i na prawdę do tej pory wraca do niej - dość prosta, ale fajna
    Lotti Karotti - gra planszowa - Merlin.pl
    Magda super że impreza się udała i że Ala zadowolona!!!!

    :16_3_204:

    Odnośnik do komentarza

    widze,ze mam weekendowy dyzur:)

    nocka spokojna za to od rana po jednym wodnistym kupsku
    jutro oczywiscie nie pojda do zloba,kuzwa
    a i ja i K mamy jutro wyjazdy
    ja jade przed poludniem jak wroce poleci K

    poza tym nic im nie jest
    humory dopisuja
    padli po 9 i i spia jeszcze ,dziwna pora ,bo zawsze kolo poludnia maja drzemki,ale widocznie potrzebuja

    przed 7 bylam juz w pracy,teraz K pojechal na budowe

    mroz jak cholera,odechciewa sie wszystkiego!

    Odnośnik do komentarza

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...