Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

hej
czuje sie jak dupa sraka. od wczoraj mam goraczke, boli mnie wszystko i w ogole bleeee.
Zeby bylo malo to i Ala od wczoraj goraczkuje, ale u niej to ewidentnie zeby, bo pojawily sie tez rzadkie, cuchnace i zrace kupska :((( Okropnie juz pupka wyglada, jak wielka rana :(
P. wstal dzisiaj z zawalonymi zatokami i tez z goraczka. No zyc nie umierac :(
Na szczescie wczoraj wrocil moj tatko i dzisiaj juz przyjechal po Michała i zabral go do niedzieli.

Ala od razu poszla do dziadka i na dzien dobry sprzedala mu wielkiego i soczystego buziaka. A moj tata wniebowziety :hahaha:

No i młoda przeprosila sie z nowym pchaczem. Do dzisiaj przesuwala sie bokiem przy meblach i nagle odkryla, ze chodzi sie do przodu. Przez kila kgodzin chodzila prawie bez przerwy, zacieszajac sie od ucha do ucha. jak pchacz sie nudzil to moje rece byly dobre i taka zgeita za nia chodzilam. Smieszne, ze wczora jwzieta za rece nie wiedziala, ze trzeba do przodu nogi stawiac, a dzisiaj smiga jak szalona :)

Odnośnik do komentarza

Andzia i ja czekam na zdjecia Waszej trojcy!
Kicha z kasa, ale dobrze, ze K. troche chociaz odsapnie!
Ciuchow nie przesylaj, cos tam mamy po KAcprze, cos dokupimy i bedzie ok. Ale dzieeeeki :Kiss of love:

Sylrom ehhh, szkoda, ze babcia musi poddac sie tym operacjom. Ale jak trzeba to trzeba! Bedzie dobrze :)
Co do roweru to wlasnie chcemy pojezdzic po sklepach, zeby Michał poprobowal. Wiem, zen ie moze byc za ciezki.

Cafe :Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love:
Cuuudna kurtka!
Czy ten Wasz adres to na razie aktualny?

Odnośnik do komentarza

Hallloooo???
Upiekłam dzisiaj już biszkopt, zrobiłam kremy do tortu, bo przez noc musza być w lodówce, posprzątałam całe mieszkanie i zaraz zalegniemy z K. na Incepcji. Jutro z rana pomalujemy jaja, potem ze Stachem na base, do święconki i popołudniu będziemy pichcić:) Aż się boje ile przytyje przez te święta, nawet nie liczyłam ile dzisiaj zjadłam jajek w czekoladzie:lup:
A co u Was?

Odnośnik do komentarza

Oooo Magda, chyba jednocześnie pisałyśmy::):
Ale Was porozkładało, kurujcie się szybciutko:Całus:Mnie też coś próbuje dopaść, ale łykam jakieś ferwexy i mam nadzieje, że przejdzie. Ale nie ćwiczyłam już 4 dni, bo nie mam siły i czuje, że brzuch jak balon::(:
Fajniutka Alcia::):Dziadek musiał być w siódmym niebie. Ani się obejrzycie jak zacznie sama śmigać::):

Odnośnik do komentarza

i ja witam

andziaty to masz z tymi tortami:oczko:
tym razem co pysznego zrobisz?
a K faktycznie dlugo urlopuje i domyslam sie,ze wiaze sie to z postojem i brakiem kasy
no ale jak trzeba to trzeba

magdawiedzialam,ze ci sie spodoba
a adres to zebcowska?
bo kurde nie pamietam co wpisalam:)
fajnie ,ze michu juz u dziadkow
zdrowka

ja olka tez jutro zawoze do moich rodzicow
bo ja do pracy,pozniej jeszcze K na budowe
w niedziele do tesciow
a w poniedzialek do moich rodzicow albo rodzice do nas,zobaczymy

Odnośnik do komentarza

O rany ale się tu dzieje.
Magda koniecznie się kurujcie, żeby szybko przeszło, Na Alę pewnie można patrzeć godzinami co!?! Fajnie że Michał u dziadka - pewnie w siódmym niebie jest!
Andzia rany ty to jesteś błyskawica, tyle już porobiłaś! a niedawno w pracy byłaś!
My dziś z Patrykiem malowaliśmy jaja, a większość obkleiliśmy naklejkami.Ja upiekłam "marchewkowca" - ciasto dla Patryka i dla niego też zrobiliśmy ciastka owsiane.Teraz stygnie mi masa na czekoladowe z bakaliami, a jutro jeszcze babkę chce zrobić. My w niedzielę idziemy do mojej mamy, a wieczorem do znajomych,w poniedziałek do babci i tyle. No teraz podpatruje Incepcje. Dobrej nocki.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

U nas święta skromniutko. Dzisiaj pokolorowałam jajca, trochę już żeśmy z mamą nagotowały. Filip też pomagał::): Odwiedziła nas koleżanka, posprzątałam i dzień zleciał. W ogóle szok przeżyłam, bo znów śniegu u nas nawaliło:Kiepsko:
Jutro idę do pracy więc młody z babcią powędruje do kościoła. Za to w niedzielę wszyscy złażą się do nas. Będzie sajgon:Padnięty:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Andzia to pierwsze zdjęcie rewelacyjne:D Zresztą wszystkie są spoko:yes: Dziewczyny się niby różnią, ale ja ich za nic nie potrafię odróżnić... Jakbym była przy nich trochę, to luz, ale tak na zdjęciach to dla mnie czarna magia:Oczko:
A włosy Filipa nie są takie właśnie fajne:/ Są grube i dosyć sztywne. Za nic w świecie nie chcą się układać. Najgorzej jest z grzywką, bo ciągle mu do oczu włazi i trzeba mu podcinać. Teraz spróbuję podciąć mu po skosie, bo w takiej wygląda jakby był od garnka obcięty:Psoty:
Przepis wrzuciłam::):

Magda
zdrówka dla Was!!! Dobrze, że Michu pojechał i nic od Was nie podłapał...
Ala szybko rozkmini jak tu się sprawniej przemieszczać i dopiero będziecie mieli wesolutko:lol:

Sylrom wieki temu jadłam marchewkowca, pycha ciacho... Chyba w końcu upiekę.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

hej
i u nas sniegu nawalilo.
a ja mega chora :(((( temp. ok. 39 stopni, ale najgorszy bol calego ciala :(
O nocy nawet nie chce myslec, obłęd, bo ja sie trzeslam, a Alka budzila sie co kilka min i tylko do mamy.
bidulka.
teraz P. ja zabral na spacer, bo tez ciagle na mnie wisi, a ja nie mam sily :(

Dzownilam rano do rodzicow, Michu szczesliwy, nawet nie chcial ze mna rozmaiwac :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...