Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
andzia

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej

Rekomendowane odpowiedzi

andzia
Magda może być NIechorze, może być Rewal, myslalam też o Dźwirzynie...tylko trzeba coś konkretnego i fajnego znaleźc. Myślę, że najlepiej ze śniadaniem i obiadem, co?
Super, że Alka juz lepiej i w końcu sie wyspałaś!!! A Ty jak się czujesz? Już bez gorączki?

A Aga bardzo chciala chłopca, jej maz owiedział, że jak będzie druga baba to bedą mieli jeszcze jedno dziecko:D I będzie Franciszek::):

Franek - slicznie :)

JA juz w miare, bez szalu, ale o niebo lepiej niz w niedziele :)

No my tez chcemy tylko sniadanie i obiad :)
Dźwirzyno to chyba dziura, co?
sylrom pisala, ze tam nie ma zadnych atrakcji i ja tez tak slyszalam.

Musze popytac znajomych, moze ktos ma namiary na cos fajnego i sprawdzonego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cafe82
no ja cwiczyc nie musze,bo mam silownie za darmo:oczko:
ale zerwalam juz wszsytkie panele,przewalilam chyba z tone gruzu
i padam

Ty to jestes tutaj nasza forumowa siłaczka i przodowniczka pracy :hahaha:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sylrom
Ja już w domku byłam w Urzędzie bo jakieś zamieszanie z powierzchnią działek jest w Księdze inaczej w ewidencji inaczej i teraz im się przypomniało i zawiadomienie mi przysłali, spędziłam tam godzinę i nic się nie wyjaśniło! Potem do sklepu i po Patryka. Na razie Patryk ok. coś tam z noska mu leci, ale przejdzie, mam nadzieję, ale w p-lu rozpierducha, matka tego chłopca co po zapaleniu płuc jest poszła do Pani i powiedziała, że trochę to nie poważne - podobno Pani skruszona.
A w p-lu u Patryka kiermasz ksiiążek był. Naprawdę tanie i fajne książki - nabyliśmy dwie - po 9zł - taniocha!!!
A jeszcze nie pisałam Wam że przed świętami M obciął Patrykowi włosy no i Patryk wymyślił sobie że chce mieć z tyłu dłuższe - widział w tv i tak się uparł że teraz z tyłu ma takiego irokezika!!!

Oj, wspolczuje latania po urzedach, szczegolnie bezsensownego :)
Fajnie z kiermaszem. ja musze uzupelnic biblioteczke Michała, ale jak jestem w Empiku to tyyyyle tego jest, ze nie wiem co jest naprawde sensowne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieciaki spia, a mnie cos zoladek boli. Mialam pocwiczyc, ale bez szans :(

Jeju, Michu taki pyskaty sie zrobil, ze strach sie odezwac :lup:
Teraz ma faze na punkcie cyferek i ciagle cos przelicza, pyta i chodzi z kalkulatorem :) I tylko pytania w stylu:
czy słowo imbryk moze byc na litere "o"? :lup: Głowa mi peka po takim popoludniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej dziś melduję się pierwsza. Patryk w p-lu. Zadowolony - po raz pierwszy chyba.Wczoraj powiedział że Pani im kazała malować babcię i dziadka (trochę spóźnione, ale...) a on na to że babcie to on ma trzy i może jej jedną namalować, ale dziadka nie ma i malować nie będzie, no bo po co?!!! Stawia się, ale mnie to cieszy, bo on dopiero teraz zaczął robić się taki ... zadziorny!

Magda - Patryk ciągle gada - myślałam że to tylko on tak nadaje, ale widzę że u Ciebie to samo. Normalnie my ze sobą to porozmawiać nie możemy bo on jak nakręcony - cały czas mówi, a taki małomówny był!?!? eh
Dziewczyny tak jak Wam pisałam my w Dźwirzynie byliśmy ( fakt że pod koniec sierpnia i początek września) ale naprawdę tam nic ciekawego - a na początku września to sklepy się już zwijały. Ten Darłówek Wam polecam bo i jest co robić i fajna zadbana mieścina, my byliśmy tam już trzy razy i nawet we wrześniu nie było źle, o niebo lepiej niż w tym Dźwirzynie. Jest tramwaj wodny do Darłowa, i ciuchcia dla dzieci jeździ po mieście, w tamtym roku był też dmuchany park zabaw dla dzieci. No i oczywiście wycieczki w morze statkiem pirackim - no nam się podobało! W miarę spokojnie, ale z atrakcjami.

:16_3_204:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i ja sie melduje

jezu ale mnie wszsytko boli,masakra
a jeszcze dzisiaj mam wieczorem wyklada,na ktorym chce byc

teraz siedze sobie pod kolderka
mam z pol godziny
pozniej lece zalatawiac ubezpieczenia itd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,
u mnie znowu meksyk w pracy,w dodatku mam taki @, że głowa mała:Padnięty:
Ale się ciesze, ze już weekend, żadnych konkretnych planów nie mamy, w niedziele mają przyjechac znajomi na kawe, ale mam zamiar się w końcu wyspac-dzisiaj kładłam sie o 1.30-tak mnie wciągnęła książka:lup:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sylrom współczuje latania po urzędach-nie znosze tego!!!
My bylismy z Dźwirzynie, raz ze Stasiem, a raz jeszcze sami przed ślubem. I mnie sie podobało, takie typowe miasteczko dla rodzin z dziećmi, podobne do Dziwnowa.

Magda nic mi nie mów o pyskowaniu, ja już nie ogarniam tych małych szkodników. Czasem w p-kolu ledwo po nie zajde, tak mi podniosa ciśnienie, że do wieczora mam skopany humor. A mnie ostatnio wiele nie trzeba, dre się jak głupia...::(:

Cafe przemęczona, ale szczęśliwa, w swoim żywiole, co nie?:lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

andzia hej

co tam czytasz ciekawego?
ja ostatnio znow po kilka stron dziennie,ale padam
wczoraj przed 21 juz spalam

K dzwonil,ze dopiero kolo 14.30 jedziemy
leze i nic nie robie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no w zywiole w zywiole,ale chcialabym byc juz tam a nie tak na dwa domy
poza tm mamy tyyyyyyyyyyyle do zrobienia,dopiero to do mnie dotarlo!
no ale w weekedn majowy zrobie taaaaaakiego grilla,a co:D
mamy juz siostre K z rodzina i chrzestna czarka z rodzina zapowiedzanych na 3 dni:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cafe rozumiem, że za miesiąc chcecie już tam mieszkac?
Nie nadazam za Wami::): Super, naprawde bardzo się ciesze, bo pomimo wielkiego zmęczenia i masy roboty z Twoich postow bije sama radość:D

A czytam "Alibi na szczęscie" A Ficner-Ogonowskiej. Takie niepozorne czytadło dla bab, ale taaaak mnie wciągneło, że szok. Nawet w pracy pod biurkiem macham od czasu do czasu kilka stron jak nie ma klientów

Napiszę coś jeszcze na boku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

andzia
Nie nadazam za Wami::): Super, naprawde bardzo się ciesze, bo pomimo wielkiego zmęczenia i masy roboty z Twoich postow bije sama radość:D

A czytam "Alibi na szczęscie" A Ficner-Ogonowskiej. Takie niepozorne czytadło dla bab, ale taaaak mnie wciągneło, że szok. Nawet w pracy pod biurkiem macham od czasu do czasu kilka stron jak nie ma klientów

hahah tez to czytam
mi bardzo sie podoba!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cafe82
andzia

hahah tez to czytam
mi bardzo sie podoba!

No co Ty?
Mi zostało 50 stron, a zaczęłam ją czytać we wtorek. Musze teraz upolowac drugą część.

A z przeprowadzką super, nie wiem czemu kołatało mi się, że dopiero latem macie się przeprowadzać...zresztą ten czas leci jak szalo0ny, dopiero był Sylwester, a tu juz połowa kwietnia prawie:Padnięty:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

andzia
cafe82
andzia

hahah tez to czytam
mi bardzo sie podoba!

No co Ty?
Mi zostało 50 stron, a zaczęłam ją czytać we wtorek. Musze teraz upolowac drugą część.

A z przeprowadzką super, nie wiem czemu kołatało mi się, że dopiero latem macie się przeprowadzać...zresztą ten czas leci jak szalo0ny, dopiero był Sylwester, a tu juz połowa kwietnia prawie:Padnięty:

a ja miesiac mecze i jestem na 150 stronie
jak dziewczyny pojechaly do pani irenki na swieta:Nieśmiały:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cafe82
andzia
cafe82

hahah tez to czytam
mi bardzo sie podoba!

No co Ty?

Ja ostatnio zdecydowanie preferuje thrillery, ale ta ksiązka mnie zauroczyła i nie mogę się od niej oderwac::):

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

andzia
cafe82
andzia

No co Ty?

Ja ostatnio zdecydowanie preferuje thrillery, ale ta ksiązka mnie zauroczyła i nie mogę się od niej oderwac::):
a ja tak roznie
mam KROK DO SZCZESCIA,ale nie mam pojecia kiedy ja to przeczytam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cafe82
andzia
cafe82

a ja tak roznie

A masz swoje?
Podaj mi Kinia koniecznie Wasz adres, musze Ci w końcu odesłac tamte ksiażki.
A czytac będziesz juz u siebie, w ogrodzie...:Podziw:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

andzia
cafe82
andzia

a ja tak roznie

A masz swoje?

no kupilam chyba w grudniu:)
a tamte oddasz jak przyjedziecie,ok?

i masz racje bede czytac se w ogrodzie,a jak:lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cafe82
andzia
cafe82

a ja tak roznie

A masz swoje?

no kupilam chyba w grudniu:)
a tamte oddasz jak przyjedziecie,ok?

i masz racje bede czytac se w ogrodzie,a jak:lol:

ok::):

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

andziai jednak beda biale schody:)

i tak mysle o olkowym pokoju
myslalam o czerwonym,bialym i granatowym
co mowicie?
tylko ma sosnowe lozko i myslalam,ze na bialo przemalowac?
czy za zostawic?
nie wiem juz

nasze lozko bede malowac,bo na razie nowych mebli na pewno nie kupimy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cafe Ty masz większa wyobraźnię jeżeli chodzi o planowanie wnętrz, więc na pewno będzie pięknie::):

A białe schody...moje marzenie...:Podziw:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

andzia
Cafe Ty masz większa wyobraźnię jeżeli chodzi o planowanie wnętrz, więc na pewno będzie pięknie::):

A białe schody...moje marzenie...:Podziw:

e tam
za rada K reszte decyzji beziemy podejmowac jak juz sie przeprowadzimy
bo teraz naprawde nie potrafie sie zdecydowac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

andzia
Sylrom współczuje latania po urzędach-nie znosze tego!!!
My bylismy z Dźwirzynie, raz ze Stasiem, a raz jeszcze sami przed ślubem. I mnie sie podobało, takie typowe miasteczko dla rodzin z dziećmi, podobne do Dziwnowa.

Magda nic mi nie mów o pyskowaniu, ja już nie ogarniam tych małych szkodników. Czasem w p-kolu ledwo po nie zajde, tak mi podniosa ciśnienie, że do wieczora mam skopany humor. A mnie ostatnio wiele nie trzeba, dre się jak głupia...::(:

Cafe przemęczona, ale szczęśliwa, w swoim żywiole, co nie?:lol:

Dziwnowa nie znam, a w Dźwirzynie tak jak pisałam byliśmy ostatni tydzień sierpnia i tydzień wrześnie, więc koniec sezonu, pewnie w sezonie jest trochę inaczej!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja odebrałam Patryka z p-la a z nosa woda mu leci jak z kranu, zresztą mało dzieciaków dziś było - pewnie wietrzenie odniosło skutek, eh wkurzona jestem, bo ostatnio już dobrze się trzymał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...