Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

hej Tynia ;) kawy ?
i ja kuna stawiam na jakąs pełnie czy inne ustrojstwo , tyle ,z e u nas to juz 3 noc ....
spindalam dziś do rodziców na noc , stary na wyjezdzie , a ja chromole sama zostać .. zreszta musze zmienić troche otoczenie , bo juz mnie mdli od tej chałupy .. 2 tyg w domu ..0 spacerów ... 4 sciany 24 h na dobe ... swira dostaje ..

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

gosiammm
andzia
5 minut temu,
kończę opróżniać zmywarę, Zośka biegnie z książką, wiec prosze, Stasiu mógłbyś jej chwilke poczytac, jak skoncze, to do Was przyjde.
Nie!!!!
Dlaczego?
Bo to są Twoje dzieci, nie moje:Szok:

:hahaha::hahaha::hahaha: no nie mogę!!!!

Andzia przeprasza, ze tak ostro, ale Staś jest ... zajebisty!!! Mądry facet Ci rosnie :)
A tekst pojechany :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Ale sie dzieciarnia zmowila na to spanie dzisiaj. Czy one tez na jakims forum rzadza???

Anouk ja tez jak tylko P. nie ma to zmykam do rodzicow. Samej nuuudno i mozna zwariowac.

Misiek 2,5 tyg na spacerze nie byl :lup:
U nas dzisiaj tak jak u Gosi +1, wiec moze na sanki go wezme.

Dzisiaj rano wesolo, bo wychodze z klatki prosto w mega zaspe. Cala noc padal snieg i jest masakra wszedzie, nie wspomne jak dlugo dzisiaj do pracy jechalam!

Odnośnik do komentarza

magda_79
Anouk
magda_79

Dzisiaj rano wesolo, bo wychodze z klatki prosto w mega zaspe. Cala noc padal snieg i jest masakra wszedzie, nie wspomne jak dlugo dzisiaj do pracy jechalam!

no i juz wiem :P

Niestety w pracy :( Ostatnio mam jakies wyrzuty, ze nie jestem z Miskiem :(
Szczegolnie teraz mi szkoda, bo ciagle tylko chce sie tulic, calowac ... :)

ale po takiej rozłace , mama jest najlepsza :)) Julka to juz ma mnie dosc :( cały czas tylko ze mna :( juz jej bokiem wychodze .. co zresztą chętnie pokazuje

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...