Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
gosiammm

Andzia moje dziecię dzisiaj wstało lewą nogą... jak nie płacze, to łobuzuje:/ już sił na niego nie mam... Teraz zasnął, a ja biorę się za sprzątanie i obiad...

Gosia u mnie to norma, jak sa za grzeczne i za spokojne, to mierze temperature, bo to nienormalny objaw:Oczko:

:hahaha:

Musiałabym ciągle z termometrem biegac :lup:

Gosia moze zebole go tak mecza, co?

Odnośnik do komentarza

andzia
gosiammm

Andzia moje dziecię dzisiaj wstało lewą nogą... jak nie płacze, to łobuzuje:/ już sił na niego nie mam... Teraz zasnął, a ja biorę się za sprzątanie i obiad...

Gosia u mnie to norma, jak sa za grzeczne i za spokojne, to mierze temperature, bo to nienormalny objaw:Oczko:

:hahaha::hahaha:

Magda być może zębole go męczą:/ ciężko stwierdzić...
Aż się boję z jakim humorem się obudzi:/

Odnośnik do komentarza

Wiecie, chyba pojedziemy::):Głupi ma zawsze szczescie.
Siostra K. przyjezdza dzis popołudniu ze swoim facetem do tesciów, pierwszy raz z nim. Stwierdziłam, ze nie bede jej prosic, bo tak głupio, oni jada do tesciów, a ja ich bede do siebie sciagac itd. ALe przed chwilka zadzwoniłą do mnie, czy nie chcemy gdzies wyjsc wieczorkiem, oni chetnie zaopiekuja sie dziecmi, bo zostaja u t. do niedzieli i jej facet ma straszna treme i nie bardzo mu sie usmiecha spedzic całego wieczoru z nimi::):Nie dziwie mu sie, jeszcze chłopak nie wie co go czeka:Oczko:

Odnośnik do komentarza

andzia
Wiecie, chyba pojedziemy::):Głupi ma zawsze szczescie.
Siostra K. przyjezdza dzis popołudniu ze swoim facetem do tesciów, pierwszy raz z nim. Stwierdziłam, ze nie bede jej prosic, bo tak głupio, oni jada do tesciów, a ja ich bede do siebie sciagac itd. ALe przed chwilka zadzwoniłą do mnie, czy nie chcemy gdzies wyjsc wieczorkiem, oni chetnie zaopiekuja sie dziecmi, bo zostaja u t. do niedzieli i jej facet ma straszna treme i nie bardzo mu sie usmiecha spedzic całego wieczoru z nimi::):Nie dziwie mu sie, jeszcze chłopak nie wie co go czeka:Oczko:

ALE SUPER! I w ogole mega fajna ta siostra, ze w ogole to zaproponowala, bo inaczej to mogliby sie po prostu do Was na wieczor wprosic i tyle. I nic im nie bedzie - to tylko jeden wieczor. Co najwyzej jeszcze dlugo nie zdecyduja sie na dzieci :)

No to sie udało! :yuppi:

Odnośnik do komentarza

andzia
Wiecie, chyba pojedziemy::):Głupi ma zawsze szczescie.
Siostra K. przyjezdza dzis popołudniu ze swoim facetem do tesciów, pierwszy raz z nim. Stwierdziłam, ze nie bede jej prosic, bo tak głupio, oni jada do tesciów, a ja ich bede do siebie sciagac itd. ALe przed chwilka zadzwoniłą do mnie, czy nie chcemy gdzies wyjsc wieczorkiem, oni chetnie zaopiekuja sie dziecmi, bo zostaja u t. do niedzieli i jej facet ma straszna treme i nie bardzo mu sie usmiecha spedzic całego wieczoru z nimi::):Nie dziwie mu sie, jeszcze chłopak nie wie co go czeka:Oczko:

no i się wszystko samo ułozyło, suuuper!!!:taniec1::taniec1:...czasami lepiej coś wyjdzie bez planowania:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

cafe82
musialam wrocic wczesniej,bo nie mial kto z olkiem zostac
K bedzie wieczorem
super:(
i prawdopodobnie jutro i ja i K w pracy-a z mlodym nie mamy co zrobic:(pewnie pojedzie z nami i bedzie ze mna w sklepie-nie moge sobie tego wyobrazic,tymbardziej ze mam przyjecie towaru:le:

Hej Cafe...no to kiepsko wyszło z tą opieką:(( młody się zanudzi chyba w sklepie, co??...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
cafe82
musialam wrocic wczesniej,bo nie mial kto z olkiem zostac
K bedzie wieczorem
super:(
i prawdopodobnie jutro i ja i K w pracy-a z mlodym nie mamy co zrobic:(pewnie pojedzie z nami i bedzie ze mna w sklepie-nie moge sobie tego wyobrazic,tymbardziej ze mam przyjecie towaru:le:

Hej Cafe...no to kiepsko wyszło z tą opieką:(( młody się zanudzi chyba w sklepie, co??...

HEJ ANIELINKA
jednak przelozylam wszsytko na poniedzialek,olek bedzie wtedy nocowal u moich rodzicow a ja do nocy pewnie bede walczyc

Odnośnik do komentarza

Ale tu dzisiaj cichutko!

Cafe fajnie, ze udalo sie wszystko poprzekladac, ale mimo wszystko nie za fajnie z tym ciaglym kombinowaniem z Olkiem :( Buziolki!

A ja musze sie pozalic na tesciowa. Juz dawno tego nie robilam.
Dzisiaj P. wszedl do nich bez uprzedzenia i co zobaczyl?
Michała w wozku przed tv. Masakra :( I znowu rozwazamy zlobek :(((
Ta kobieta jest niereformowalna!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...