Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jak dobrze, ze to juz ostatni dzien pracy, bo ten tydzien byl fatalny. Jakis kryzys mnie dopadl. Mam mnostwo pracy, ale ogolnie w pracy luuuuz, bo o 9 impreza na placu - przekazanie samochodow, wiec wszyscy biegaja jak szaleni :)

A u nas standardowo - ZĘBY! Oszalec mozna!

Andzia ale kicha z tymi zakupami. A jutro jak Twoja mama wezmie dziatwe to nie moglibyscie skoczyc do P-nia? Wiem, ze to kawal drogi, ale moze by sie udalo??!!
A jak maluchy? Mam nadzieje, ze juz ok!

Gosia super gratki dla Kubusia! Rozkreci sie z tym chodzeniem. Pierogi zrobilas?

Cafe mam nadzieje, ze noc u Was ok! U nas tez mlody wczoraj budzil sie co kilka minut doslownie.

Odnośnik do komentarza

andzia
Hej, zołzy przwspały w końcu całą nocke, za to wstały o 6.10:Padnięty:
Ja pożarłam dwa kawałki babki, dobry zakalec nie jest zły:lol:

Magda no sobota odpada, bo jak zawieziemy dziewczyny, to przychodzi Stasia dwóch kolegów, juz mu to od dawna obiecałam, wiec nie moge mu tego zrobic

ehhh, to faktycznie odpada. To moze K. zostanie z chlopcami, a Ty sama pojedziesz??? Juz nie wiem. A moze jednak uda sie z siostra K.??
Trzymam kciuki, zeby jakos soe udalo pojechac, bo wiem jaki to bol jak nie ma co na siebie zalozyc :(

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Bo Michałek jest baaaardzo do P. podobny... Ale jak był malutki to był bardziej do niego podobny niż teraz - tak mi się wydaje... Na niektórych zdjęciach (zwłaszcza te w wannie) jest podobny bardzo do Magdy:)

Gosia ma racje. Michał ma kolory Przemka, ale rysy twarzy ma coraz bardziej podobne do mnie. Ale to widac "na żywo" najbardziej :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
gosiammm
Bo Michałek jest baaaardzo do P. podobny... Ale jak był malutki to był bardziej do niego podobny niż teraz - tak mi się wydaje... Na niektórych zdjęciach (zwłaszcza te w wannie) jest podobny bardzo do Magdy:)

Gosia ma racje. Michał ma kolory Przemka, ale rysy twarzy ma coraz bardziej podobne do mnie. Ale to widac "na żywo" najbardziej :)

No co Ty:Nieśmiały:Ja widze małego tate::):

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...