Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Hejooo...
ja po fryzjerze, ach jak fajnie :yuppi:
pogoda u nas przeokropna, cała noc padało i wiało, tak jak Anouk pisze że śnieg pada poziomo :D mega zaspy, Ł. rano nie mógł wyjechać, więc musiał całe podwórko odśnieżyć (fajna rozgrzewka o 6 rano:), przez co spóżnił się do pracy :zaklopotany:
ja już rano myślałam że nici wyjdą z tego fryzjera, ale na szczęście mój brat mnie podrzucił, ale za to wracałam autobusem, a co się na mieście dzieje to szok nie widać gdzie chodnik a gdzie droga...:ocochodzi:

a co do nocki to chyba się nie wypowiem, bo mnie pogonicie miotłą :Oczko:

Andzia ale narobiłas tych pierogów, o matko!!!
a ze Stasia tekstu to się naśmiałam :D ależ z niego cwaniaczek hehe...
Gosia ale wrażliwy ten twój Kubuś, ja też nie widziałam tej reklamy...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

hej Anielinka , ale Ci zazdroszcze z tym fryzjerem ...tez musze sobie cos wymodzić na tej głowie bo wyglądam jakbym zmoknietą kure na głowie nosiła .... a pogoda masakra !!
Andzia zleci , zleci ...jakoś ..chyba ... :D
ja u rodziców od 16 jestem , wymigałąm sie od robienia karkówki w domu ^^ zajazdzam i zgadnijcie w czym mi tata kazał rzeźbić ? no ..no.. nosz oczywizda ze w karkówce :DD brat teraz Julkę zabawia a ja odsapnac do Was przyszłam :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Anielinka ja też czekam na zdjęcie :Oczko:
Anouk fajnie, że jesteś u rodziców, ja już też fisia w tej chacie dostaję :Padnięty:

Moje dziecię już śpi:yuppi: mam nadzieję, że dzisiaj lepiej będzie spał niż wczoraj... Zobaczymy...
Naczytałam się o pierogach... i coooo??? i już mam wszystkie składniki do nich i będę robić hurtowo... te ze szpinakiem już dawno za mną chodziły, a i Kuba z chęcią sobie zje:)

Odnośnik do komentarza

No przeżyłam. Ale ciężko było. Jestem już zmęczona tym siedzeniem w domu. Jeszcze przed chwilą wróciłam ze sklepu, musiałam jakieś zakupy na jutro zrobić:Kiepsko:
Do tego wszystkiego Stachu znowu kaszle. Zwariuje, przysięgam:glass:
K. chciał mnie jutro wieczorem zabrac na zakupy, bo ie mam co na siebie włożyc w ta sobote, ale tradycyjnie nie mamy z kim zostawic dzieci::(:

Anouk widać karkówa Ci przeznaczona:Oczko:
Gosia ja mam to samo, jak Wy gadacie o jakimś żarciu, to tez od razu nabieram na nie ochoty:D

Odnośnik do komentarza

Andzia szkoda, że nie masz z kim dziewczyn zostawić... A może jednak coś dacie radę wymyślić??? Szkoda, że my nie mieszkam w Poznaniu, zawsze mogłabyś do ciotki Gosi podrzucić :Oczko: Zdrówka dla Stasia!!!

AAAAA bo ja zapomniałam napisać:yuppi::yuppi: Kuba zrobił samodzielnie kroczek:yuppi::yuppi::yuppi: jeden malutki... ale i tak jak go obserwuję to widzę, że już jest o wiele odważniejszy:yuppi:

Odnośnik do komentarza

gosiammm
ooo cześć Anielinka:)
ja zaraz mykam spać:)
Ale Amelka późno zasypia... No ale podam sobie śpicie przynajmniej do późna... ja to pewnie o 6 będę miała pobudkę:)

no zgadza się... dziś rano budze się, patrze na zegarek a tu 9 godz. a do fryzjera miałam na 10, więc szybko wstałam ogarnełam się, a moja córcia dalej spi... więc o 9.15 musiałam ją budzić bo niewiem do której ona by spała:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...