Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kochane!
Wczoraj niby leniwy dzien, ale jakos nie mialam kiedy zajrzec. A dzisiaj od rana narada, wiec dopiero teraz na chwilke wpdam.
Wczoraj bylismy na sankach i nareszcie Michał zadowolony. Bylo slonecznie, bezwietrzenie - cudnie! Pobawilismy sie na placu zabaw - na ukochanej ciuchci Miśka. Bo moj syn jest ostatnio zafascynowany ciuchciami :lup: I nauczyl sie mowic ciuchcia :)
W ogole codziennie nowe slowko :). P. zwsze go ganial i mowil: ja ci dam. No i Michałwczoraj gonil P. i krzyczal: ja Ci dam :hahaha: Fajnie to wygladalo!

Odnośnik do komentarza

Witajcie...

Andzia super że imprezka udana, ale wy macie siły żeby balowac do 8 rano- dla mnie to szok bo ja nie jestem takim długodystansowcem:)
a co do teściowej, to bym ją za kudły wytargała, wiedźma i tyle!!! ona szacunku do Was i serca do dzieci nie ma:36_11_1:

Gosia narzekasz na mały ruch przez weekend, a sama nie lepsza, na n-k to kilka razy cię przyłapałam że byłas dostępna, a na forum nie zajrzałas... :Oczko:

Magda zadziwiasz mnie tym co piszesz...alez Michałek szybko łapie słówka- brawo!!!

Cafe suuuper fotka:)) co on takiego jadł???

co do fotek, to zaraz coś wrzuce ide tylko chałupe ogarnąć, bo dziś późno wstalismy, Ł. pojechał dopiero do pracy a ja w polu ze wszystkim...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

hej babki :)) narwszcie w domu :) fanie tak troche sie powłuczyć , zeby potem do domu zatęsknić :) wrócilismy wczoraj wieczorem , ale byłam tak wyssana z energii , ze padlam na filmie razem a Julką ..
Madzia ale mała gaduła Ci rosnie :D
a Gosia co robiła w weekend , ze mało aktywna ? :D
Cafe Olo boski , sam jadł jak domniemywam ? :))
Mei super , ze juz w domku ,dochodzcie do siebie i zdrówka zycze :)
Anielinka foto super , te oststnie naprawde rewelacja :)
Andzia , co tu duzo gadać , poprostu FANTASTYCZNIE !! gadanie tu juz nic nie pomoze ... trzeba dac trzy strzały ostrzegawcze w tył głowy , albo niech popełni sepuku z łuku ... no katastrofa kuna . no ! dobrze , ze na imprezie chociaz fajnie było :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...