Skocz do zawartości
Forum

Waga w ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

hej,
ja jestem w 17 t.c. i jak na razie schudłam od początku ciąży jakieś 4-5kg... Jem normalnie, nawet więcej niż przed ciążą, nie dręczyły mnie żadne wymioty czy nudności, a pomimo, że okolice brzucha rosną, to jeansy, które przed ciążą były akurat - teraz zdejmuję bez rozpinania guzika i suwaka - a jak idę to muszę je co chwila podciągać bo spadają... ;)
Jakoś mój lekarz nic złego w tym nie widzi i nawet zaczęłam się zastanawiać czy to z nim czy ze mną jest coś nie tak....

Odnośnik do komentarza

Witam,
Troszkę wam zazdroszczę zamiast rosnącej malejącej wagi. Ja jestem w 25 m-cu ciąży i przytyłam już 8 kg czuje się jak balonik wypełniony ołowiem i zamiast chodzić to się toczę. Pocieszam się jednak że jestem bliżej niż dalej i niedługo będę mogła walczyć ze zbędnymi kilogramami a teraz sobie wmawiam że to nie ja rosnę a mój ukochany synek :bye:

:bocian: Moje maleństwo pokaże się za 104 dni :36_3_8:

Odnośnik do komentarza

Elfka
hej,
ja jestem w 17 t.c. i jak na razie schudłam od początku ciąży jakieś 4-5kg... Jem normalnie, nawet więcej niż przed ciążą, nie dręczyły mnie żadne wymioty czy nudności, a pomimo, że okolice brzucha rosną, to jeansy, które przed ciążą były akurat - teraz zdejmuję bez rozpinania guzika i suwaka - a jak idę to muszę je co chwila podciągać bo spadają... ;)
Jakoś mój lekarz nic złego w tym nie widzi i nawet zaczęłam się zastanawiać czy to z nim czy ze mną jest coś nie tak....

Jesli dziecko dobrze przybiera na wadze, to nie ma problemu. Moja coreczka jest bardzo malutka ale narazie rosnie. Musze miec usg co dwa tyg, zeby kontrolowac czy rosnie.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8u69pcplinbj.png

Odnośnik do komentarza

natalinkaaa
Elfka
hej,
ja jestem w 17 t.c. i jak na razie schudłam od początku ciąży jakieś 4-5kg... Jem normalnie, nawet więcej niż przed ciążą, nie dręczyły mnie żadne wymioty czy nudności, a pomimo, że okolice brzucha rosną, to jeansy, które przed ciążą były akurat - teraz zdejmuję bez rozpinania guzika i suwaka - a jak idę to muszę je co chwila podciągać bo spadają... ;)
Jakoś mój lekarz nic złego w tym nie widzi i nawet zaczęłam się zastanawiać czy to z nim czy ze mną jest coś nie tak....

Jesli dziecko dobrze przybiera na wadze, to nie ma problemu. Moja coreczka jest bardzo malutka ale narazie rosnie. Musze miec usg co dwa tyg, zeby kontrolowac czy rosnie.

jestem w 20 t.c. - nadal ważę mniej niż przed ciążą, ale mój chłopaczek waży 371g, więc powyżej średniej (320g). Więc chyba wszystko jest ok :-) Mój brak przybierania na wadze już mnie tak nie martwi :-)

Odnośnik do komentarza

Wagą w ciąży nie ma się co martwić jeśli zdrowie dopisuje. Tylko po ciąży warto sprawdzić, czy wszystko jest ok. Ja przytyłam ok 12 kg i nie mogłam potem zrzucić 5 kg, okazało się że zachorowałam na niedoczynność tarczycy, co się często zdarza:( Więc teraz tyjcie na zdrowie, a później jeśliby się przydarzyły problemy, sprawdzajcie tsh, ja niestety kilka miesięcy się męczyłam (fatalne samopoczucie) zanim miałam dobrą diagnozę ::(:

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...