Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czekajac na cud

Milciaczek bardzo sie ciesze🤩
Rośnijcie zdrowo 😀
Trzymam kciuki dalej za nudną ciąże.. Niech kolejne miesiące będą bezstresowe..

Okropny ból, już tak niewiele zostalo i w końcu będziesz mogła poznać synka🤩

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J

Milciaczek cudowne wieści 🥰😘😘😘

Teraz zostaje co tylko cieszyć się zdrowym maleństwem.

 

Ja niestety mam cukrzycę ciążową☹️ wracam do restrykcyjnej diety cukrzycowej i muszę przeprosić się z glukometrem.

Odnośnik do komentarza

Okropny bol- dla Maksia to pewnie abstrakcja, ale za to bedzie sie mial z kim bawic i w pilke grac, jeszcze z rok albo poltora.

 

Niesamowite jak szybko to zlecialo, i juz zaraz bedzie nastepny czlonek rodziny.

Przypomnij, jakie imie macie?

 

Odnośnik do komentarza
Gość Milciaczek

Naprawdę ciężko opisać to jak bardzo jestem szczęśliwa 🥰🥰 

Dziękuję za wszystkie dobre słowa ♥️ Teraz nie zostaje nic innego jak cieszyć się ciążą i kompletować wyprawkę dla malucha 🤩🤩 

Martyna J ja już raz miałam robiona krzywa i wyszła w porządku ale będę miała powtarzaną, ciekawe co wtedy wyjdzie 🙈🙈

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Ami

Milciaczek super!

Okropny ból powodzenia, żeby się sam poród zaczął.

Zrobiłam amh, wyszło mi 0,76 ( skonczylam dopiero 35 lat,mam 4 latke i dwa poronienia) wiec chyba niskie i się zdołowałam, badała któraś i miała takie niskie wyniki ? Czekam na wyniki nasienia

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J

Ami nigdy nie mailami badanego amh wiec nie pomogę, w temacie😟

Rena jak u Ciebie?

Milciaczek szaleństwo zakupowe już rozpoczęte?

Okropny ból już za chwilę już za momencik i będzie  tuliła maluszka. Lekkie porodu życzę 😘

 

Odnośnik do komentarza
Gość Milciaczek

Martyna J już po mału zaczynam szaleństwo 😁 ostatnio na wyprzedażach zamówiłam masę ciuszków 🙈 

Przegladam tez lokalne ogłoszenia na OLX, bo nie wszystko będę kupować nowe. I tym sposobem za grosze kupiłam nowy sterylizator do butelek i laktator elektryczny ☺️ Cały czas zastanawiamy się nad modelem wózka, zamawiamy tez dostawkę i niedługo przywieziemy do domu łóżeczko 🙈🙈

Musimy jeszcze pomalować pokój dla synka, zamówić meble do niego i wtedy to już w ogóle szał będzie jak będę mogła wszystko układać tak jak trzeba ☺️

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J

Milciaczek ja z perspektywy czasu, żałuję zakupy nowego wózka 2w1. Gabi w gondoli jeździła tyłko 6 miesięcy, potem spacerówka, a ta z zestawu to jednak ciężkawe i nie Skalda się razem ze stelażem, siedzisko trzeba zdejmować, dużo miejsca zajmuje w bagażniku.

Gdyby cofnęła czas kupiłabym używany wózek za kilkaset złotych i jakaś super spacerówkę. Zerknij na olx w twojej okolicy, zresztą masz czas na wózek więc przeglądaj co jakoś czas a my lżej trafi się perełka.

Nie wiem z resztą jako masz budżet, ja teraz jadę bardziej oszczędną opcją. Wszystkie ubranka dał małego mam z olx/vinted/ciucholandch i to co dostaliśmy po dzieciakach z rodziny. 

Z wózkiem będziemy się bujać z tym po Gabi, łóżeczko też mamy. 

Znów myślę o lekkiej spacerówce której szukam na olx, co jak co ale muszę ciąć trochę wydatki. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10/7/2022 o 11:08 AM, Gość Milciaczek napisał:

Martyna J już po mału zaczynam szaleństwo 😁 ostatnio na wyprzedażach zamówiłam masę ciuszków 🙈 

Przegladam tez lokalne ogłoszenia na OLX, bo nie wszystko będę kupować nowe. I tym sposobem za grosze kupiłam nowy sterylizator do butelek i laktator elektryczny ☺️ Cały czas zastanawiamy się nad modelem wózka, zamawiamy tez dostawkę i niedługo przywieziemy do domu łóżeczko 🙈🙈

Musimy jeszcze pomalować pokój dla synka, zamówić meble do niego i wtedy to już w ogóle szał będzie jak będę mogła wszystko układać tak jak trzeba ☺️

Milciaczek jeżeli moge podpowiedzieć to przy wyborze wózka zwróć uwagę na wymiary gondoli - żeby były jak największe bo wtedy dziecko dłużej go wykorzysta.

Martyna super, rośnijcie dalej zdrowo 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Milciaczek

Kasik, Martyna J - jeśli chodzi o wózek to planuje kupić używany od samego początku. Nowe wózki są bardzo drogie, dodatkowo mam świadomość tego, ze spacerówki z tych wózków 2w1 są na chwile zanim nie kupi się jakiejś osobnej, lepszej 😁 Gdybyśmy z mężem planowali więcej potomstwa to może bym się skusiła na nowy, bo zostałby dla kolejnego bobasa. Jednak jak nie planujemy więcej dzieci, to używany w zupełności wystarczy. 
O wymiarach gondoli również pamietam, żeby kupic jak największa ☺️ 

Martyna J - ja fundusze na wyprawkę dla dziecka nową bym znalazła ale osobiscie żyje trochę w duchu zero waste i dodatkowo uważam, ze kupowanie bobasowi wszystkiego nowego jest bez sensu. 
Początkowe ubranka itp. dziecko poużywa dosłownie chwile, wiec po co kupować wszystko nowe, skoro mogę kupic w super stanie od kogoś ☺️ Rzeczywiście były ostatnio wyprzedaże, wiec troszkę poszalalam i zamówiłam kilka paczek body nowych (w różnych rozmiarach) i kilka par spodenek nowych. Tak to planuje przeglądać OLX i vinted, plus grupy sprzedażowe mojego miasta na FB, żeby kupic super rzeczy za grosze 😁 

Z nowych rzeczy to na 100% kupię pieluszki tetrowe i muślinowe, czapeczki, skarpetki i rajstopki. To są po prostu rzeczy, których nie przełknę używanych 🙈🙈 Wiadomo coś pewnie dostanę od rodziny i sama jeszcze kupię kilka nowych rzeczy ale większość używanych 😁 

A Twój Michałek rośnie jak na drożdżach 🥰🥰 ja wizytę u ginekologa mam dopiero w przyszłym tygodniu i już się nie mogę doczekać 🥰🥰

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J

Milciaczek ja po Gabi też nie planowałam więcej dzieci a zobacz co się stało 🤭 i tak powiem Ci na ucho że jeśli uda się SN na wiosnę przycisnę męża na trzecie🤫

A tak na serio ja uwielbiam jak uda mi się coś kupić taniej. Dla Gabi zabawki też kupuję używane. Na olx i vinted są tego setki i większość naprawdę w bardzo dobrym stanie.  Ubrania też poszukuje bo Gabi na razie w przedszkolu bardzo niszczy ubrania i szkoda mi dużo wydać bo wiem że legginsy są na maks dwa prania. Potem robimy z nich krótkie spodenki od Ana lato a potem to bawiły się w krawcowe i przystosowany do nich guziki łatki, po takiej eksploatacji idą do śmieci. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Martyna J napisał:

Milciaczek ja po Gabi też nie planowałam więcej dzieci a zobacz co się stało 🤭 i tak powiem Ci na ucho że jeśli uda się SN na wiosnę przycisnę męża na trzecie🤫

A tak na serio ja uwielbiam jak uda mi się coś kupić taniej. Dla Gabi zabawki też kupuję używane. Na olx i vinted są tego setki i większość naprawdę w bardzo dobrym stanie.  Ubrania też poszukuje bo Gabi na razie w przedszkolu bardzo niszczy ubrania i szkoda mi dużo wydać bo wiem że legginsy są na maks dwa prania. Potem robimy z nich krótkie spodenki od Ana lato a potem to bawiły się w krawcowe i przystosowany do nich guziki łatki, po takiej eksploatacji idą do śmieci. 

Martyna poczekaj narazie na drugie... Ja zawsze chciałam 3-4 dzieci a jestem tak wykończona przy dwójce, że przeraza mnie, że niedługo pojawi się trzecie. 

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J

Kasik u nas między Gabi a Michałem będzie 6 lat różnicy. 

Wiem że brat zupełnej zmieni jej życie, i pewnie będzie zazdrość, płacz dwoje dzieci do opieki i podział czasu na ich dwoje.

Pamiętam jakiego szoku doznałam gdy Gabi się urodziła i jakiej potężnej opieki. Byłam tak zafiksowana na punkcie bycia idealna mamą i żoną że w końcu zabrakło mi czasu na moje szczęście. Przerobiłam zapalanie nerwowe. Teraz już wiem z czym się wiąże noworodek, więc nie doznam tego szoku co wtedy.

Wiem że na początku będzie ciężko i nie wiem co życie przyniesie, czy by się w ogóle udało. Na dzień dzisiejszy chciałbym jeszcze raz spróbować, ale tak jak pisze życie weryfikuje nasze plany.

Odnośnik do komentarza
Gość Milciaczek
10 godzin temu, Gość Martyna J napisał:

Milciaczek ja po Gabi też nie planowałam więcej dzieci a zobacz co się stało 🤭 i tak powiem Ci na ucho że jeśli uda się SN na wiosnę przycisnę męża na trzecie🤫

A tak na serio ja uwielbiam jak uda mi się coś kupić taniej. Dla Gabi zabawki też kupuję używane. Na olx i vinted są tego setki i większość naprawdę w bardzo dobrym stanie.  Ubrania też poszukuje bo Gabi na razie w przedszkolu bardzo niszczy ubrania i szkoda mi dużo wydać bo wiem że legginsy są na maks dwa prania. Potem robimy z nich krótkie spodenki od Ana lato a potem to bawiły się w krawcowe i przystosowany do nich guziki łatki, po takiej eksploatacji idą do śmieci. 

Wiesz co zobaczymy jeszcze jak to u nas będzie 😅 na ten moment ani ja ani mąż więcej dzieci nie chcemy, mówimy to w sumie od dawna 🙊 

Dodatkowo stres związany z tymi ciążami 😐 nie wiem, czy chce przechodzić to ponownie. 
Poza tym życie zmieni się już wystarczająco przy jednym bobasie, a gdzie tu więcej dzieci 😅 

Niemniej Tobie życzę powiększenia rodzinki do takiej ilości dzieciaczków jak tylko sobie wymarzycie 🥰🥰

A co do używanych rzeczy to jest dokładnie tak jak mówisz ☺️ Nie dość, ze ma się frajdę z kupienia czegoś super za grosze, to jeszcze nie jest tak szkoda kiedy się zniszczy 😝 Wiec moim zdaniem to co robicie z Gabi jest super ☺️

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Martyna J napisał:

Kasik u nas między Gabi a Michałem będzie 6 lat różnicy. 

Wiem że brat zupełnej zmieni jej życie, i pewnie będzie zazdrość, płacz dwoje dzieci do opieki i podział czasu na ich dwoje.

Pamiętam jakiego szoku doznałam gdy Gabi się urodziła i jakiej potężnej opieki. Byłam tak zafiksowana na punkcie bycia idealna mamą i żoną że w końcu zabrakło mi czasu na moje szczęście. Przerobiłam zapalanie nerwowe. Teraz już wiem z czym się wiąże noworodek, więc nie doznam tego szoku co wtedy.

Wiem że na początku będzie ciężko i nie wiem co życie przyniesie, czy by się w ogóle udało. Na dzień dzisiejszy chciałbym jeszcze raz spróbować, ale tak jak pisze życie weryfikuje nasze plany.

Faktycznie, 6 lat to już naprawdę fajna, mądra dziewczynka. U mnie młodszy synek miał 3 lata jak urodziłam. Teraz mam na pokładzie 4 latka, roczniaka i poród 3 listopada. No i chyba jestem na skraju zalamania właśnie. Przed wczoraj zrobiłam mężowi awanturę o brak jego zaangażowania w dom. Na mojej głowie jest opieka nad dziećmi, gotowanie, pranie, prasowanie i sprzątanie całego domu. Mąż prowadzi własną firmę co wiąże się z tym, że pomimo tego że kończy niby po 15:30 to i tak wisi na telefonie co chwilę, szykuje materiały na następny dzień do pracy dla pracowników itd. A zanim wróci, obrobi się, zje obiad to i tak jest 17. A o 19 to już myslimy o kolacji dla dzieci żeby ogarniać ich do spania. 

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J

Kasik nie dziwię się że jesteś zmęczona, zła i załamana. Takie maluchy to na pewno ciężkie zadanie. 

Jeśli cię to pocieszy mój mąż też ciągle poza domem, więc teraz przy Michale też nie będzie za bardzo pomagał. 

Dlatego po Gabi nie chciałam więcej dzieci. Przerosło mnie że byłam praktycznie całą dobre sama, mąż wracał z pracy i szedł do bydła albo w pole. Ale najgorsze minęło i teraz wiem jak wygląda życie z noworodkiem więc na wiele rzeczy jestem przygotowana i na pewno nie będę tak przerażona jak za pierwszym razem.

 

Kaski czy dobrze pamiętam że teraz czekasz na córeczkę? Wybraliście już imię?

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Gość Martyna J napisał:

Kasik nie dziwię się że jesteś zmęczona, zła i załamana. Takie maluchy to na pewno ciężkie zadanie. 

Jeśli cię to pocieszy mój mąż też ciągle poza domem, więc teraz przy Michale też nie będzie za bardzo pomagał. 

Dlatego po Gabi nie chciałam więcej dzieci. Przerosło mnie że byłam praktycznie całą dobre sama, mąż wracał z pracy i szedł do bydła albo w pole. Ale najgorsze minęło i teraz wiem jak wygląda życie z noworodkiem więc na wiele rzeczy jestem przygotowana i na pewno nie będę tak przerażona jak za pierwszym razem.

 

Kaski czy dobrze pamiętam że teraz czekasz na córeczkę? Wybraliście już imię?

Tak, dziewczynka - Gabrysia 😉

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...