Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

Aga na zatoki robiłam płukanie zatok irigasin, a na kaszel to miałam leki do inhalacji od lekarza. Może jednak warto żebyś zadzwoniła, tym bardziej, ze zmieniły się już zasady i nie ma kwarantanny i izolacji.

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J

Byłam na wizycie u mojej gin. 

Maleństwo pięknie rośnie, serduszko bije równo. Na liczniku mamy dzień do przodu czyli 13+1. Karotka podskakiwała i się ruszał że hej, nie dała się dobrze podejrzeć 😉

Jak mnie ta wizyta uspokoiła🙂

We środę prenatalne,ale wiem że będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J

Już po I USG prenatalny. 

Wg. USG wszystkie prawidłowo 🥰 jestem mega mega szczęśliwa. 

Jeszcze czekam na pobranie krwii do Pappa, ale doktor mówi że to tylko formalność, przy takim obrazie USG

Jaka ja jestem szczęśliwa i już spokojna. 

Nie mogę w to uwierzyć!

Odnośnik do komentarza
Gość Okropny ból
14 minut temu, Gość Martyna J napisał:

Już po I USG prenatalny. 

Wg. USG wszystkie prawidłowo 🥰 jestem mega mega szczęśliwa. 

Jeszcze czekam na pobranie krwii do Pappa, ale doktor mówi że to tylko formalność, przy takim obrazie USG

Jaka ja jestem szczęśliwa i już spokojna. 

Nie mogę w to uwierzyć!

Martyna super 🙂

ja po polowkowych, maly wazy prawie 500g i tez wszystko w porządku 🙂

Odnośnik do komentarza

Martyna,Okropny ból super że po badaniach wszystko Ok .Rośnijcie zdrowo ❤️U nas czas zasuwa tez bardzo szybko Bruna zaczyna juz tak ładnie mówić ,śpiewa nam piosenki ,daje tyle radości i szczęścia ❤️Tylko jest strasznym niejadkiem ,mało co je,dobrze że pije jeszcze butle mleka z kaszką rano i wieczorem ,na obiad to tylko zupy ale je prawie wszystkie to o tyle dobrze .Myśle ze im starszy to będzie lepiej z tym jedzeniem tak było z corkà .Pozdrawiamy was😘Niedawno ja odliczałam do porodu a tu juz za chwile 2,5 styknie ,za szybko ten czas ucieka

BE704E61-1BF8-46F1-8ED8-D06929985685.jpeg

CF53DD34-9D71-4A87-AF15-BAE018F0BAC2.jpeg

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Kasik napisał:

Tak ale czekamy na szczegółowe badania. W przyszłym tygodniu genetyczne o nie wiem czy jeszcze później czegoś nie zleci nam 

Trzymam za Was kciuki żeby wszystko było dobrze. Dawaj znać po badaniach ✊🏻💪🏻

Odnośnik do komentarza

Uuaa, dziewczyny, jeszcze tu jesteście??!! Pamiętacie mnie? Chciałam sprawdzić czy ten wątek jeszcze istnieje, bo chciałam (niestety) go komuś polecić. Patrzę, a tu wy nadal jesteście ☺️

Mario, kto jeszcze zagląda tu że starej ekipy? Nietoperek się pojawia? 

Bruno duży chłopak ☺️ Kuba też, też niejadek, i z mową mamy trochę problemy, ale myślę, że to przez dwujęzyczne wychowanie. Zdjęcia chyba nie chcą się wstawić. Pozdrawiamy cieplutko

 

https://www.suwaczki.com/tickers/o148h371w8sqcg5i.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...