Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czekajac na cud

Martyna J - super, rośnijcie zdrowo 🙂
 Z tego co pamietam, zamierzałaś spróbować olej z wiesiołka.

Przyjmowałaś go w tym cyklu?

Ja właśnie zaczęłam brać komplet witamin (wcześniej suplementowałam tylko kwas foliowy) i właśnie się zastanawiać czy od nastepnego cyklu nie włączyć oleju z wiesiołka.

Odnośnik do komentarza
Gość Milciaczek

Martyna J to wspaniałe wieści 🥰🥰 z niecierpliwością czekam na wieści po wizycie ♥️
 

Mi @ przyszła wczoraj i tez właśnie byłam kupic dzis kapsułki z olejem z wiesiołka. Od jutra zaczynam brać 🙈 zobaczymy co z tego wyjdzie 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość Czekajac na cud napisał:

Martyna J - super, rośnijcie zdrowo 🙂
 Z tego co pamietam, zamierzałaś spróbować olej z wiesiołka.

Przyjmowałaś go w tym cyklu?

Ja właśnie zaczęłam brać komplet witamin (wcześniej suplementowałam tylko kwas foliowy) i właśnie się zastanawiać czy od nastepnego cyklu nie włączyć oleju z wiesiołka.

No właśnie w tym cyklu go stosowałam i może troszkę pomógł, ale też miałam bardzo spokojny okres w pracy więc nie chodziłam w stresie 😉

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666
W dniu 26/1/2022 o 10:41 PM, Gość Milciaczek napisał:

Martyna J to wspaniałe wieści 🥰🥰 z niecierpliwością czekam na wieści po wizycie ♥️
 

Mi @ przyszła wczoraj i tez właśnie byłam kupic dzis kapsułki z olejem z wiesiołka. Od jutra zaczynam brać 🙈 zobaczymy co z tego wyjdzie 

Polecam olej z wiesiołka w płynnej formie np firmy Olini

Odnośnik do komentarza

Eve ja piłam olej lniany. Zamawiałam na allegro - brzozowa_dolina. Mają świeżutkie i bardzo mi od nich posmakował. Na tyle, że nadal go piję. Trzeba go trzymać w lodówce. Co do mutacji Pai - od kiedy brałaś zastrzyki i acard? Bo jeśli od pozytywnego testu to jest to za późno przy tej mutacji. Na ANA brałam encorton mimo że miałam słabo dodatni wynik przy ANA1. 

Dziewczyny, gratuluję ciąż, rośnijcie wszystkie zdrowo 😘

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz. 

mhsvi09kn09woi4m.png

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Fiolka87 napisał:

Eve ja piłam olej lniany. Zamawiałam na allegro - brzozowa_dolina. Mają świeżutkie i bardzo mi od nich posmakował. Na tyle, że nadal go piję. Trzeba go trzymać w lodówce. Co do mutacji Pai - od kiedy brałaś zastrzyki i acard? Bo jeśli od pozytywnego testu to jest to za późno przy tej mutacji. Na ANA brałam encorton mimo że miałam słabo dodatni wynik przy ANA1. 

Dziewczyny, gratuluję ciąż, rośnijcie wszystkie zdrowo 😘

Fiolka87 ja mam olej lniany z oleofarm.

Zastrzyki bralam od pozytywnego testu jakieś 3 dni przed spodziewana miesiączka. Acardu nie bralam nigdy. 

Nowy ginekolog twierdzi że problem mam gdzies w immunologii. I myślę że bedzie drążył az znajdzie. 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Eve napisał:

Fiolka87 ja mam olej lniany z oleofarm.

Zastrzyki bralam od pozytywnego testu jakieś 3 dni przed spodziewana miesiączka. Acardu nie bralam nigdy. 

Nowy ginekolog twierdzi że problem mam gdzies w immunologii. I myślę że bedzie drążył az znajdzie. 

Eve ja ciąży nie donosiłam biorąc acard 75 i heparyne 0,4 i encorton 5mg od pozytywnego testu. Zmieniłam giną i on powiedział, że przy Pai jest problem z zagnieżdżaniem zarodka więc trzeba od owulacji robić zastrzyki. Brałam aspitin cardio 100 przez cały okres starań + encorton 15 mg + clexane 0,6 od owulacji (to bardzo ważne). Ciąże donosiłam. 

 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz. 

mhsvi09kn09woi4m.png

Odnośnik do komentarza
Gość Milciaczek

Nadzieja nie jestem w stanie przełknąć oleju w płynnej postaci, wiec zdecydowałam się na kapsułki.

Nie sadze jednak, ze coś w tym cyklu wyjdzie. Moj mąż ma pozytywny COVID, wiec raczej nici ze starań, bo jest bardzo osłabiony. 

Martyna to świetnie beta rośnie 🥰

Odnośnik do komentarza

Cześć 🙂 u mnie 23+6. Czas jakoś leci 🙂 czuje się przeważnie dobrze i czekam niecierpliwie na maj ❤️ 
 

Martyna J a jakies dolegliwości ciążowe masz czy dobrze się czujesz ? 🙂 i nie stresuj się kochana. Wszystko jest napewno dobrze 😗

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J
2 godziny temu, Gość Anna.a napisał:

Cześć 🙂 u mnie 23+6. Czas jakoś leci 🙂 czuje się przeważnie dobrze i czekam niecierpliwie na maj ❤️ 
 

Martyna J a jakies dolegliwości ciążowe masz czy dobrze się czujesz ? 🙂 i nie stresuj się kochana. Wszystko jest napewno dobrze 😗

U mnie objawy ciąży raczej skąpe. Najwyraźniejszy to brak @ i ból piersi. Ale dziś rano ból się zmniejszył i oczywiście już trochę fiksuję. 

Czy już wiesz kogo przywitasz w maju? Będzie chłopiec czy dziewczynka? Może podałaś ale jakoś nie pamiętam 🤦 

 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Gość Martyna J napisał:

U mnie objawy ciąży raczej skąpe. Najwyraźniejszy to brak @ i ból piersi. Ale dziś rano ból się zmniejszył i oczywiście już trochę fiksuję. 

Czy już wiesz kogo przywitasz w maju? Będzie chłopiec czy dziewczynka? Może podałaś ale jakoś nie pamiętam 🤦 

 

Eh nie dziwie się, ze fiksujesz, ale jestem przekonana, ze jest wszystko dobrze z Twoim maluszkiem. A na objawy ciążowe jeszcze przyjdzie pora, ale to przecież wiesz 🙂 

a u mnie będzie dziewczynka 🙂 synek zadowolony, ze będzie mieć siostrę. Ciekawe jak długo potrwa jego radość jak już ona się urodzi 😅

Odnośnik do komentarza
Gość @fiolka87

Hej:) a miałbyś mi napisać jakie dawki leków brałaś? Gdzieś czytałam że biorąc po testach straciłaś ciąże, dopiero od owulacji się udało. Ja jestem już po 3 stratach, pierwsza.na acard i luteinie, a druga acard, luteina, clexane od pozytywnego testu. Teraz od owulacji biorę acard 75, luteina 2x100, neoparin 0.4. po pozytywnym teście lekarz ma mi dolaczyc encorthon. Mam tak jak Ty mthfr i pani w hetero i słabo dodatnie ANA, dlatego ciekawa jestem Twoich dawek.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Ami

Gratuluję pozytywnych wieści.

Acard nie bierzecie w okres rozumiem, dopiero po? Ja właśnie dostałam pierwszy okres po poronieniu,6 tyg po. Trochę było przebojów przez to,ze nie mialam zabiegu i miesiąc krwawilam, a potem mialam dwa tyg czystego śluzu,no ale ja raczej prawie wcale sluzu nie mam a tu sporo, może hormony lepiej pracuja po stracie,bo plamienia przed okresem tez nie miałam.

Po okresie mam zbadac beta hcg czy spadlo do zera i kontrola u gin

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Martyna J napisał:

@Anna.a czy już wybraliście imię dla córeczki?  

My wybraliśmy imiona zanim zaszłam w ciążę, jakoś mi łatwiej z myślą że imona już wybrane.

 

 

 

Tak, w moim brzuszku mieszka Olga 🙂 

A wy jakie macie imiona wybrane ? 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...