Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

czekając na cud - pewnie boisz się cieszyć, ja przez cała ciąze tak bardzo sie balam cieszyc i caly czas nie nastawialam sie na dziecko, ze nawet jak urodzilam płaczace dziecko to spytałam lekarzy czy serce bije. To było pierwsze pytanie, które zadawalam na kazdym usg. 

Odnośnik do komentarza
Gość Smutek86
8 godzin temu, Gość Kasik napisał:

Martyna, Okropny ból gratuluję i trzymam dalej kciuki za Was. 

Ania jak się czujesz? 

Smutek86 czytasz nas jeszcze, co u Ciebie? 

Czytam czasami w wolnej chwili jeszcze forum... taki chyba sentyment 🙂

Wszystkim dziewczynom gratuluję ciąży i życzę nudnych miesięcy z rosnącym brzuszkiem🤞😀

U nas dobrze... dzisiaj o 19:20 Michaś skończył 10 miesięcy🥰❤ nawet nie wiem kiedy ten czas minął... jesteśmy teraz na etapie dolnych dwójek 😔 synuś sam już ładnie stoi👍 jest duży, jak na swój wiek, bo już ubranka 80/86 nosi🙃😆 od września idzie do żłobka, a ja zacznę szukać pracy😁 dni mijają nam bardzo szybko, czekam na wiosnę i cieplejsze dni by w końcu większą część dnia spędzać na zewnątrz 🌞

a co u Was? Jak chłopcy?

Odnośnik do komentarza
Gość Czekajac na cud

Martyna J, Okropny ból - wspaniałe wiadomości 🙂 Rośnijcie zdrowo 🙂 Dalej trzymam kciuki 🙂

Dziewczyny to prawda, że się boję, nawet jeszcze nie robiłam bety..  Biegam jak szalona do łazienki i sprawdzam czy @ nie przyszła bo mam cały czas takie 'okresowe bóle  brzucha'..

Pierwsza wizytę będe planowała na 7- 8 tydz.  żeby już więcej było widać.

Narazie staram się nie stresować, zwolnić tempo w pracy i wiecej odpoczywać.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Gość Kasik napisał:

Martyna, Okropny ból gratuluję i trzymam dalej kciuki za Was. 

Ania jak się czujesz? 

Smutek86 czytasz nas jeszcze, co u Ciebie? 

Czuje się dobrze, dziękuje 🙂 czasem mimo brania kropli do nosa alergia mi dokucza, ale jest znośnie. 
Od dziś została mi studniówka do dnia terminu porodu 😅 a od jakiegos czasu wyprawkowe szaleństwo trwa. Dostałam mnóstwo ubrań dla małej od kuzynki po jej córce, niektóre ubranka tez się przydały po moim synu plus to co nowe kupiłam, także mam co robić 🙂 piorę i prasuje, ale musiałam zwolnic trochę tępo, bo ostatnio przesadziłam trochę. 

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J

Czekając na cud, jak ja cię dobrze rozumiem, każda wizyta w toalecie zaczyna się od wstrzymania oddechu i sprawdzenia bielizny. 

Także trzymam kciuki za nas wszystkie, te w dwupaku, te starające i już mające dzieciaczki w domu. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Martynaa

Hej Dziewczyny,

I ja do Was dołączam. Dzisiaj zrobiłam test. Minęły 2 miesiące po ostatnim poronieniu, jestem po 3 stratach ciąży. Cały czas boli mnie brzuch jak na okres, do lekarza idę w pn narazie kazał brać tylko acard. Bardzo się boje.  Ciągle wydaje mi się, że zaraz dostanę okres. 

Odnośnik do komentarza
Gość Okropny ból

Bete zrob za 48 h wtedy Ci powiemy czy jest dobra, pierwsza mogłaby wynosić nawet 20 i oznacza ciaze. Progesteron mialam 26 bodajze, mozesz sobie podniesc luteina lub duphastonem, tylko duphaston jest syntetyczny w w badaniu nie wyjdzie czy podniosl sie czy nie, ale dziala 🙂

gratuluję 

Odnośnik do komentarza

A tak z innej beczki. Dziś z mężem jechaliśmy po części do mojego auta i pojechaliśmy przypadkiem inną drogą niż zwykle a tam fabryka Szumisiów i sklep firmowy,  jakieś 30 km od nas! Nie wiedziałam że jest tak blisko. 

 

Mój mąż zaproponował żebyśmy skręcili i kupili jednego, trochę mnie tym zszokował. Wybraliśmy  szumiącego króliczka dostaliśmy nawet mały rabat. Jestem nim zachwycona. 

Musiałam się zalogować bo inaczej nie umiem wstawić zdjęcia🤷

Screenshot_2022-02-17-13-16-37-847_com.android.chrome~2.jpg

Edytowane przez Martyna J
Odnośnik do komentarza
Gość Czekajac  na cud

Martyna J pocieszny ten szumiś 😀

Martyna gratuluje, trzymamy kciuki✊🏻

Wczoraj wieczorem dostałam plamienia, mój mąż mnie pocieszał, że to napewno implementacyjne, ale niestety w nocy się rozkręciło..

Na teście już tylko cień cienia..

W poniedziałek muszę zrobić badania krwi i zobaczymy czy będzie w stanie mi powiedzieć co tym razem poszło nie tak...

Odnośnik do komentarza
Gość Okropny ból
18 minut temu, Gość Czekajac na cud napisał:

Martyna J pocieszny ten szumiś 😀

Martyna gratuluje, trzymamy kciuki✊🏻

Wczoraj wieczorem dostałam plamienia, mój mąż mnie pocieszał, że to napewno implementacyjne, ale niestety w nocy się rozkręciło..

Na teście już tylko cień cienia..

W poniedziałek muszę zrobić badania krwi i zobaczymy czy będzie w stanie mi powiedzieć co tym razem poszło nie tak...

Przykro mi, ale moze jeszcze nie wszystko stracone

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wpadłam w mega dołek psychiczny. 
Oto moje wyniki po teście obciążenia glukoza:

na czczo- 83

po 1 godz- 188

po 2 godz- 66

 

niedosc ze cukrzyca ciążowa to jeszcze ten wysoki spadek cukru pomiędzy pomiarami, a wizyta dopiero w czwartek 😞 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...