Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gość Anna.a napisał:

Kasik tak mi przykro z powodu Twojego taty, pamietam, ze kilka razy pisałas, ze jest chory, pamietam tez ze zeszly rok dla Was był ciezki. Bardzo Ci współczuje i składam kondolencje. Życzę Wam, aby ten rok był dużo lepszy niż poprzedni. A co do chłopców to dużo dużo zdrowka dla nich. Trzymaj się cieplutko kochana.

Dziękuję Kochana. Los nie jest dla mnie łaskawy w ostatnim czasie i narazie nie widzę światełka w tunelu. Za Ciebie oczywiście trzymam bardzo kciuki, niech ten rok będzie dla Ciebie cudowny i wyjątkowy. 

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J

Kasik, bardzo Ci współczuję 😞

Życie czasem tak nam daje w kość że nie wiadomo jak to wytrzymać. Całym sercem jestem z Tobą

Dużo zdrówka dla całej rodziny i wytrwałości. Musisz być dzielna dla swoich chłopców 😚

 

 

Odnośnik do komentarza

Kasik,wyrazy współczucia ,bardzo mi przykro 😞Miałam mamę w październiku w szpitalu miała zawał na szczęście narazie wszystko dobrze ale wyglądało to bardzo zle ,ile nocy nie przespanych i przeplakanych .Trzymaj się kochana 😍Nadzieja jaka śliczna kruszynka,niech się zdrowo chowa.Okropny ból co u ciebie😍jak tam się czujesz ?Jak Maksio ,niedawno byłyśmy z brzuszkami a tu juz 2 latka za chwile ,masakra jak ten czas pędzi dziewczyny .Soniamalutka ,Sandawilla,Agi,Pikey,Fiolka co u was i u reszty dziewczyn 

Odnośnik do komentarza

Nadzieja- cudowna dziewczynka 😍

 

Mario- tez mam te same przemyslenia ze dopiero w ciazy chodzilysmy a juz 2 lata w przyszlym miesiacu mija...i juz'stare' dziewczyny drugie albo juz urodzily albo w ciazy 🤗

 

Czas zasuwa, bardzo nawet. 

My dobrze, Krysia rosnie, psoci, do przedszkola na razie raz w tyg, ale to dla nas akurat. Gada troche po swojemu a troche albo po polsku albo po angielsku ( my w UK- maz anglik) czasem i jedno i drugie, wiec smiesznie to brzmi.

 

Okropny bol- kiedy prematalne pisalas, przypomnij prosze.

 

Aga88- a to Ci niespodzianka 😁

Odnośnik do komentarza

Macie rację dziewczyny naszej dzieci rosną zdecydowanie zbyt szybko. 

Moja córka ma już 5 lat, a ja tak na nią patrzę i zastanawiam się kiedy ten czas minął. 

Pierwszy wspólny rok nam się dłużył, ale jak Gabrysia ruszyła na nóżki to czas jakbym przyspieszył

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Ami

Nadzieja gratulacje.

Kasik bardzo mi przykro.

Dziewczyny, zrobiłam genetyczne, wyszła płeć żeńska a mam już córkę ,wiec odpada ze np. problemy w ciazach z synkiem. Probka nie nadawala sie do badan chorob, a trombofili nie mam, wszystkie mutacje wyszły prawidłowe.

Mam jeszcze tą konsultacje genetyka do zrobienia z tego pakietu z test dna,ale to zbieram w glowie pytania zeby miala sens,bo sama nie wiem co zapytac procz tego co na przyszłość zaleca i jakie badania itp.

Co myslicie zbadac, skoro miałam poronienie,potem corka zdrowa i znowu poronienie. Serca przestaja bić kurcze w 9 tyg.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Okropny ból
25 minut temu, Gość Gość Ami napisał:

Nadzieja gratulacje.

Kasik bardzo mi przykro.

Dziewczyny, zrobiłam genetyczne, wyszła płeć żeńska a mam już córkę ,wiec odpada ze np. problemy w ciazach z synkiem. Probka nie nadawala sie do badan chorob, a trombofili nie mam, wszystkie mutacje wyszły prawidłowe.

Mam jeszcze tą konsultacje genetyka do zrobienia z tego pakietu z test dna,ale to zbieram w glowie pytania zeby miala sens,bo sama nie wiem co zapytac procz tego co na przyszłość zaleca i jakie badania itp.

Co myslicie zbadac, skoro miałam poronienie,potem corka zdrowa i znowu poronienie. Serca przestaja bić kurcze w 9 tyg.

 

 

 

 

 

Ja mialam konsultacje z tym genetykiem to namawiala mnie tylko do zrobienia kariotypow u siebie i meza... 

Moze zrob jeszcze jakies badania, Fiolka moze doradzi, Albo Aga88.

Ja jeszcze robilam ANA pamietam

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Ami

Dziękuję Okropny ból, tak czytam co to za badanie i ja mam taką tendencję do swedzacej podraznionej skory i wygląda to podobnie jak na zdjęciach ten toczen, na dloniach tez mam taką swedzaca pekajaca skore ale to dermatolog twierdzi ze azs.

Także skusze sie i zrobię to

Odnośnik do komentarza

Nadzieja gratuluję. Słodka kruszynka ♥️ 

Okropny ból takie uroki ciąży. Ja to się cieszyłam jak miałam mdłości i cycki mnie bolały - byłam wtedy umęczona ale spokojniejsza. Dla mnie panikary każde wymioty były jak miód na moje serce, hehe 😁

Ami zbadałabym panel tarczycowy, krzywą insulinową i glukozową (3 punktowe koniecznie), ANA, babskie hormony w odpowiednich dniach cyklu, p/p katdiolipinowe i fosfolipidowe no i białko C i S. Serduszko przed zatrzymaniem nie biło zbyt wolno?  

Mario no czas leci zdecydowanie za szybko, nawet nie wiem kiedy a pyknął Witkowi 16ty miesiąc. Tak patrzę na niego i nie mogę uwierzyć, że to już taki chłopiec się robi a dopiero co był malutką kluseczką ❤️

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz. 

mhsvi09kn09woi4m.png

Odnośnik do komentarza

Ami do tego co napisała Fiolka w sumie nic nie mogę dodać. Mi wyszła niedoczynność tarczycy i Hashimoto, mutacja V-Laiden,MTHFR. W udanej ciąży miałam wyrównaną i kontrolowaną co 2 tyg tarczyce. Brałam letrox, neoparin 0,4, duphaston (pozniej luteine), acard, i witaminy metyle. Teraz mam ten sam zestaw.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Ami

Tarczycowe do kontroli mam juz zlecone 6 tyg po, badałam przed ciążą i na początku, biore jedynie euthyrox 0,25 to mi dala by nieco obnizyc,bo w sumie mialam w normie.

Serca możliwe że biły słabo bo nie mierzyli uderzen nawet teraz, pierwsza ciaza to roslo prawidlowo a teraz za pozno wystartowal zarodek i za slabo rosl, pewnie byl slaby albo przeplywy slabe. 

 

Odnośnik do komentarza

A u mnie dziewczyny alergia przybrała na sile. Wiadomo, ze podczas ciąży nie biorę leków na alergie, ale dziś już nie daje rady. Oczy mnie swędzą, mam spuchnięte do tego łzawią, nos mnie swedzi, katar leci, kicham co chwile. Od tego, aż głowa mnie boli i stan podgorączkowy dostaje. Tak jak kiedys zanim nie brałam leków. Wyglądam jakbym chora była. Zwariować idzie. Wizyta u alergologa pod koniec marca. Zadzwoniłam dziś do lekarza pierwszego kontaktu, bo tak nie da się funkcjonować.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, dzieki za pamięć 😉

Nadzieja gratulacje ❤️❤️ Ada jest przeslodka😍

Aga88 Tobie rowniez gratuluje niespodzianki i trzymam kciuki za spokojna ciążę 😉 

Kasik bardzo mi przykro z powodu taty 😔

Ami ja poronilam w tym samym tygodniu, wyszly mi pozytywne ANA. 

 

A u nas co?? Jak to z trojka dzieci. Lena to juz prawie nastolatka, zaraz komunia w maju, tez duzo problemow jest... 

Domi jak to Domi daje popalic🔥🔥🔥 dziewczyna petarda😂😂 poki co zadne mi tak w kosc nie dalo😂 placzka, histeryczka i urocza 19 miesieczna dziewczynka w jednym😁😂 u niej od smiechu do histerii bardzo cienka linia😁

Wercia ma 2.5 miesiaca, odnalazlysmy sie, ogarniam 💪 ale jest ciezko😉 priorytetem nie jest moje sniadanie czy obiad, czesto nie zjem nawet ktoregos posilku, nawet glodu nie czuje hehhe jest kochana, spi dużo, nie placze dużo tylko jak ma problemy, podejrzewam refluks ukryty. Za 2 tyg mamy neonatologa i porusze ten temat bo mi sie dzieciatko meczy. Do tego bioderko jedno do kontroli, usg glowki nieprawidlowe, juz widze napiecie u niej wiec pewnie niedlugo rehabilitacja. Do tej pory nie szczepiona i Domi tez nie. Od grudnia  viagle choruja. Cos strasznego...

A ja jako mama dzieci rok po roku odnajduje sie super w tym! Jestem zmeczona ale szczesliwa.  Nie zaluje tego. W maju mamy komunie z chrzcinami wiec mam glowe ciągle tym zajeta😁 malo spacerujemy, wyjscie zajmuje nam 40 min a gdzie drzemki, zabranie starszej ze szkoly, obiad. No slaba pora roku. Pomocy nie mam zadnej ale juz sie przyzwyczailam do tego. Jak wyrosniemy ze spacerowki to kupie podwojny wózek i bedzie latwiej😉

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...