Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Milciaczek

Okropny ból to wspaniałe wieści 🥰🥰 

Martyna szkoda, ale na pewno już niedługo się uda! 😙😙 

U mnie jeśli nie uda się w ciągu najbliższych 2 cykli zobaczyć 2 kresek, to będę zmuszona zrezygnować ze starań na pół roku 😔

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J
2 godziny temu, Gość Milciaczek napisał:

Okropny ból to wspaniałe wieści 🥰🥰 

Martyna szkoda, ale na pewno już niedługo się uda! 😙😙 

U mnie jeśli nie uda się w ciągu najbliższych 2 cykli zobaczyć 2 kresek, to będę zmuszona zrezygnować ze starań na pół roku 😔

A to dlaczego, na pół roku? 

Ja tam wierzę że w styczniu się uda, i mam tak każdego miesiąca że w następnym uda się na 100% więc moja wiara w koleiny miesiąca jest ogrmna 😂

Teraz będę miała spokojniejszy okres w pracy to może się uda w ciągu najbliższych miesięcy 😉

Odnośnik do komentarza
Gość Milciaczek

 

2 godziny temu, Gość Martyna J napisał:

A to dlaczego, na pół roku? 

Ja tam wierzę że w styczniu się uda, i mam tak każdego miesiąca że w następnym uda się na 100% więc moja wiara w koleiny miesiąca jest ogrmna 😂

Teraz będę miała spokojniejszy okres w pracy to może się uda w ciągu najbliższych miesięcy 😉

Niestety czekają mnie zmiany w pracy, przez które nie będę mogła pozwolić sobie na dziecko przez około pół roku. Po prostu dojdzie wtedy do sytuacji, w której zostanę bez pracy, a na to nie mogę sobie pozwolić mając w drodze, czy w planach bobasa. Wiec teraz są 2 decydujące cykle, czy uda się zajść w ciąże jeszcze przed zmianami, czy będę musiała się wstrzymać. 

Odnośnik do komentarza
Gość Czekajac na cud

Okropny ból - wspaniałe wiadomości 🙂

Martyna, zazdroszcze optymizmu 🙂 U mnie z każdym kolejnym cyklem coraz gorzej... Widzę u siebie objawy, a później rozczarowanie negatywnym testem.. Właśnie zaczynam 4 cykl  po stracie..

Zobaczymy co przyniesie kolejny rok 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Gość Okropny ból
1 godzinę temu, Gość Gość Ami napisał:

Okropny ból, świetne wieści,powiedz co bierzesz w tej ciąży? Acard?

Nie. Na razie nie biore nic, bralam dupka ale kazal odstawic i odstawilam. 

W tej ciazy, z której mam synka acard dostalalam po prenatalnych bo cos tam wyszlo z krwi, ze mozliwy przedwczesny porod przed 37tc

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J
12 godzin temu, Gość Czekajac na cud napisał:

Okropny ból - wspaniałe wiadomości 🙂

Martyna, zazdroszcze optymizmu 🙂 U mnie z każdym kolejnym cyklem coraz gorzej... Widzę u siebie objawy, a później rozczarowanie negatywnym testem.. Właśnie zaczynam 4 cykl  po stracie..

Zobaczymy co przyniesie kolejny rok 🙂

 

Ja właśnie uczę się myśleć pozytywnie i jakoś mi z tym lepiej.

Nie powiem było mi żal że znów się nie udało, ale co poradzić trzeba robić dalej 😉

Ja dziś zaczynam 5 cykl po starcie. 

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J

Milciaczek, super spadek TSH👍

 Wysyłam do was wszystkich pozytywne myśli 💌

Serio musimy sobie odpuścić, nie mówi że starania o dziecko, ale nie możemy same dokładać sobie zmartwień. Ja w pracy miałam taki kocioł od października że miałam wręcz nerwicę, nie jadłam, nie spałam itp. teraz jest koniec grudnia ja siedzę i gapię się w komputer i nie mam co robić bo wszystko ogarnęłam. I po co mi było się denerwować? Teraz mam już inne podejście i powiedziałam sobie jedno: jeśli im nie pasuje niech mnie zwolnią i zobaczymy gdzie znajdą głupią żeby robił to co ja za te pieniądze. Ja na kasę nie narzekam ale za to co robię powinnam mieć jeszcze z tysiąc więcej.

 

Także kochane, za chwilę nowy rok, nowe możliwości. Trochę relaksu i chwila dla siebie nawet 10 minut fajnej automatycznej kąpieli i wszystko się ułoży. 

Będzie dobrze, damy radę 😙

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Milciaczek

Martyna masz racje. Ja pracuje w branży, w której końcówka roku to istne szaleństwo. Po prostu masa pracy, masa nerwów, masa kłopotów.
Dotychczas ogromnie się stresowałam, urabiałam się po łokcie, byle tylko ze wszystkim zdążyć, wszystko zrobić, a w tym czasie mój kolega z działu miał wszystko w nosie, nie przejmował się niczym. 
Nikt go za to nie wywalił, nie opierniczyl ani nic 🤷‍♀️ 
Wiec ja tez przestałam się przejmować i robię teraz tyle ile jestem na spokojnie w stanie zrobić. 

Zalezy mi na mojej pracy, lubie swoje zajęcie, ale nie będę się zabijać… w każdej chwili znajdę inna prace, może nie taka ale dam sobie radę 🤷‍♀️ 

Wiec w tym przypadku zgadzam się z Tobą w 100%, ze lepiej odpuścić, a nie samej sobie szkodzić. 

a przesyłaną pozytywną energię chętnie przyjmuje ❣️

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J

Mam do Was może głupie pytanie, czy zdarzą się wam przed samym okresem że najpierw macie plamienia, które po dniu czy dwóch rozkręca się w okres? 

Mam tak od urodzenia córki i teraz tak sobie myślę czy to może być normalne. 

Do tej pory jakoś się tym nie przejmowałam, po nowym roku planuję  wizytę u gina to go zapytam ale chciałbym poznać wasze zdanie.

Odnośnik do komentarza
Gość Okropny ból
14 minut temu, Gość Martyna J napisał:

Mam do Was może głupie pytanie, czy zdarzą się wam przed samym okresem że najpierw macie plamienia, które po dniu czy dwóch rozkręca się w okres? 

Mam tak od urodzenia córki i teraz tak sobie myślę czy to może być normalne. 

Do tej pory jakoś się tym nie przejmowałam, po nowym roku planuję  wizytę u gina to go zapytam ale chciałbym poznać wasze zdanie.

Ja tak mialam, prawdopodobnie niedobor progesteronu. Zrob sobie progesteron po owulacji i zobaczysz jaki poziom

Odnośnik do komentarza
Gość Milciaczek
4 godziny temu, Gość Martyna J napisał:

Mam do Was może głupie pytanie, czy zdarzą się wam przed samym okresem że najpierw macie plamienia, które po dniu czy dwóch rozkręca się w okres? 

Mam tak od urodzenia córki i teraz tak sobie myślę czy to może być normalne. 

Do tej pory jakoś się tym nie przejmowałam, po nowym roku planuję  wizytę u gina to go zapytam ale chciałbym poznać wasze zdanie.

Ja tak czasem mam, ze mam plamienia 1-2 dni przed okresem takie brązowe zapowiadające i czasami po okresie jeszcze 1-2 dni takich brązowych plamien. Lekarze mówili mi, ze to normalne i wszystko jest ok, a mam tak od początku ☺️

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wrocilam tu chyva z jakimś przeczuciem. Dziś dwie kreski. Nadzieja wygadałaś…:) jestem przerażona! Niezabezpieczalismy sie juz dosc dlugo, w tym miesiacu nie bylo jakoś duzo przytulanka, dlatego sie nie spodziewalam. Ten czas zwiazany z pierwsza ciaza i pozniej połog znioslam bardzo ciezko. Zobaczymy co z tego bedzie, termin okresu byl tydzień temu. Dziś gruba kreska. Nie wiem co robic, jakkolwiek dziwnie to zabrzmi

Odnośnik do komentarza
Gość Okropny ból
6 minut temu, Gość Aga 88 napisał:

Dziewczyny wrocilam tu chyva z jakimś przeczuciem. Dziś dwie kreski. Nadzieja wygadałaś…:) jestem przerażona! Niezabezpieczalismy sie juz dosc dlugo, w tym miesiacu nie bylo jakoś duzo przytulanka, dlatego sie nie spodziewalam. Ten czas zwiazany z pierwsza ciaza i pozniej połog znioslam bardzo ciezko. Zobaczymy co z tego bedzie, termin okresu byl tydzień temu. Dziś gruba kreska. Nie wiem co robic, jakkolwiek dziwnie to zabrzmi

Aga. Swietne wiesci! 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J
35 minut temu, Gość Aga 88 napisał:

Dziewczyny wrocilam tu chyva z jakimś przeczuciem. Dziś dwie kreski. Nadzieja wygadałaś…:) jestem przerażona! Niezabezpieczalismy sie juz dosc dlugo, w tym miesiacu nie bylo jakoś duzo przytulanka, dlatego sie nie spodziewalam. Ten czas zwiazany z pierwsza ciaza i pozniej połog znioslam bardzo ciezko. Zobaczymy co z tego bedzie, termin okresu byl tydzień temu. Dziś gruba kreska. Nie wiem co robic, jakkolwiek dziwnie to zabrzmi

Aga cudownie 🥰 teraz zdrowo rośnijcie i nudnej ciąży życzę 😘

Odnośnik do komentarza
Gość Okropny ból
2 godziny temu, Gość Gość Ami napisał:

Gratulacje Aga i powodzenia!

Powiedzcie na ten zespol antyfosfolipidowy to jakie badania trzeba?

Ja mialam na pewno bialko c,s, ant tocznia, fibrynogen, d dimery, antykoagulat toczniowy i genetyczne pai, v leiden

Ale moze dziewczyny maja wieksza wiedze bo mi wyszlo ze wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666

 Aga88 aaaaaa ale jaja super!! Będzie dobrze ogarniesz 😘 pociesze Cie ja też bardzo długo dochodziłam po porodzie do siebie psychicznie i fizycznie więc wiem co czujesz.... Ale damy rady!! A jak coś zawszs masz nas żeby się wygadać 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...