Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Gość Milciaczek napisał:

Jejku ile tu pozytywnych wiadomości i nadzieji. Wszystkie wydajecie się być takie radosne i szczęśliwe. Chyba okres przedświąteczny działa magicznie. Przynajmniej mam taka nadzieje 😁 

 

u mnie @ oczywiście przyszła. Tym razem w 36 dc. Zobaczymy jak to dalej będzie 🙈 w ogóle od ciąży biochemicznej jakieś skąpe mam te @, a to już 3. Zawsze były intensywne, a teraz ledwo co 🤷‍♀️ No ale lekarz mówi, ze wszystko jest w porządku. Robiłam tez powtórkę TSH i z ponad 11 spadło mi do 5,15 wiec to chyba dobrze. Jutro wizyta u endokrynologa i zobaczymy, czy będziemy zwiększać dawkę leków.

To nadal za wysokie tsh, przy staraniach nie powinno być wyższe niż 2

Odnośnik do komentarza

Milciaczek TSH faktycznego jeszcze za wysokie, ale już widać ładny spadek. 

Ja od dziś czuję dziwne rzeczy w podbrzuszu, pobolewają mnie piersi a do okresu jeszcze tydzień, ciekawe czy @ nie przyjdzie wczesnej. 

dziś rano postanowiłam zdezerterować i zadzwoniłam do pracy u wzięłam urlop na rządnie. Pierwszy raz w życiu miałam taka awersję do pracy. 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Gość Milciaczek napisał:

Kasik, Martyna J byłam dzis u endokrynologa i dostałam zielone światło 🤷‍♀️ Nie wiem w takim razie o co chodzi 🤷‍♀️

A kiedy masz ponownie zbadać tsh? Może masz taką dawke, że jeszcze Ci się obniży ale napewo 5 to za dużo. Musisz obniżyć do 2. A badałaś dodatkowo ft4 i antyTPO? 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Gość Milciaczek napisał:

Kasik, Martyna J byłam dzis u endokrynologa i dostałam zielone światło 🤷‍♀️ Nie wiem w takim razie o co chodzi 🤷‍♀️

Przerobiłam już kilku endokrynologów i każdy mowil że przy staraniach najlepiej poziom do 2. 

Ostatnio zmieniłam ponownie lekarza i będąc z wynikiem 1,5 powiedział mi że mam zwiększyć dawke bo przy staraniach poniżej 1. Także ja przy 5 nawet bym nie probowala się starać. Oczywiście zrobisz jak uważasz ale walcze z tarczyca 2 lata, straciłam 3 ciążę także jestem ostrożna. 

Odnośnik do komentarza

Martyna nie dziekuje 😘 życzę zdrowej ciąży każdej starającej się kobiecie. Wiem ile łez ja wylałam jak co miesiąc przychodziła @. To było okropne. Tyle miesięcy starania się o maluszka, aż w końcu 21 cykl okazał sie tym szczęśliwym. Potrójna siódemka 🥰

Odnośnik do komentarza

Mam może głupie pytanie bo wiem że test ciążowy najlepiej zrobić w dniu spodziewanej @, ale kiedy najwcześniej wychodziły wam pozytywne? 

nigdy nie byłam tak niecierpliwa, ale teraz najchętniej już bym zrobiła test. Tym bardziej W dziś śniło mi się że własnej robię test i wychodziły mi piękne dwie kreseczki i tak mnie ten sen ucieszył że się przebudziła o 3 nad ranem taka szczęśliwa.

do piątku jeszcze tylko 3 dni niby nie długo, ale ciekawość jest. Mam testy o czułości 10

Odnośnik do komentarza
Gość Okropny ból
3 godziny temu, Gość Anna.a napisał:

Okropny ból dziękuje, a Ty jak się czujesz? Kiedy idziesz na pierwsza wizytę? Robiłaś jeszcze betę ? 🙂 

O dziwo sie czuje bardzo dobrze 🙂 nie, nie robilam juz. Wizyte mam w następny pt. Za mna 3 straty, wiem ze nie mam wplywu na to co będzie, wiec trochę spokojniej podchodze do tego juz. Oczywiście chcialabym pojsc juz, ale pewnie serca by jeszcze nie bylo widac, a nie chce sie niepotrzebnie denerwować

Martyna

Odnośnik do komentarza
Gość Milciaczek

Eve, Kasik dzięki za rady. Zaufałam lekarzowi, a teraz wy piszecie co innego, poczytałam jeszcze trochę i faktycznie dziwne, ze dała mi zielone światło 😕 

robilam aTPO, ft3, ft4, aTG i USG tarczycy. Mam hashimoto i będę już ciagle brać leki. Na ta chwile mam zwiekszona dawkę z euthyrox 50 na 75, może dlatego pozwoliła, skoro ładnie spada, to przy większej dawce mysli, ze jeszcze więcej spadnie? 
Nie wiem co nią kierowało, ale wiem, ze macie większe doświadczenie w tym temacie i wstrzymam się ze staraniami. To nie zrobi mi jakiegoś problemu, a mam nadzieje, ze dzięki temu uniknę utraty aniołka. 
 

Anna.a cudowne wieści ! ❤️❤️ Dbaj tam o siebie i swoją mała córeczkę pod serduszkiem. Trzymam kciuki żeby ciąża przebiegła Ci szynko, przyjemnie i poród był łagodny 🥰 

 

Martyna trzymam kciuki za 2 kreseczki !  

 

Okropny ból trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze ❣️

Odnośnik do komentarza

Anna,super wieści 😍Martyna pamietam jak ja robiłam co miesiąc z nadzieja że się uda ,niestety wciąż było rozczarowanie .Dałam sobie spokoj bo juz byłam tak załamana ze odpuscilam.Po 1,5 roku doczekałam się pięknych dwóch kresek na teście .Nerwy były cała ciąże tak bardzo się bałam ale udało się mamy Bruna ❤️Szczęście nasze❤️(Mam jeszcze corke 21 lat i syna 16 ,też szczęścia moje ❤️❤️)Trzymam bardzo kciuki Nurkowanie znalazłaś nas?czytasz ?

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, jestem po jednym poronieniu- 10 tyg lyzeczkowanie, mam córkę 3 letnią, teraz jestem w 6 tyg 5 dniu i byłam na usg a tam pecherzyk i ciałko żółte bez zarodka, wg usg 5 tyg 5 dni.  lekarz kazal przyjsc za dwa tygodnie ale juz straciłam nadzieję że coś z tego będzie, na tym etapie to zawsze juz byl zarodek z sercem 😞

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Milciaczek napisał:

Eve, Kasik dzięki za rady. Zaufałam lekarzowi, a teraz wy piszecie co innego, poczytałam jeszcze trochę i faktycznie dziwne, ze dała mi zielone światło 😕 

robilam aTPO, ft3, ft4, aTG i USG tarczycy. Mam hashimoto i będę już ciagle brać leki. Na ta chwile mam zwiekszona dawkę z euthyrox 50 na 75, może dlatego pozwoliła, skoro ładnie spada, to przy większej dawce mysli, ze jeszcze więcej spadnie? 
Nie wiem co nią kierowało, ale wiem, ze macie większe doświadczenie w tym temacie i wstrzymam się ze staraniami. To nie zrobi mi jakiegoś problemu, a mam nadzieje, ze dzięki temu uniknę utraty aniołka. 
 

Anna.a cudowne wieści ! ❤️❤️ Dbaj tam o siebie i swoją mała córeczkę pod serduszkiem. Trzymam kciuki żeby ciąża przebiegła Ci szynko, przyjemnie i poród był łagodny 🥰 

 

Martyna trzymam kciuki za 2 kreseczki !  

 

Okropny ból trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze ❣️

A kiedy teraz do niej idziesz? Ja na twoim miejscu poszłabym na tsh miesiąc po wcześniejszym badaniu i skontrolowała czy spadło jeszcze. Jeśli nie to masz za mała dawke leków, jeśli spada to super 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...