Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamy 2021


Gość Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

Natalia

Ja mam za to kręte żyły i też najczęściej kilka podejść ma pani od pobierania 🙈.

Połówkowe mam 11.06 a wizytę u prowadzącej ciążę mam w piątek. Ale od kilku dni czuje się słabo i włączyłam magnez a w sobotę to nawet nospe bo mialam wrażenie że brzuch się robi twardy jak kamień. W piątek powiem żeby sprawdziłam czy z szyjka wszystko ok bo przy takich napięciach może coś się zacząć dziać🤔.

http://s1.suwaczek.com/201305174562.png
http://s7.suwaczek.com/201608031761.png

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
28 minut temu, marta_joanna napisał:

Natalia

Ja mam za to kręte żyły i też najczęściej kilka podejść ma pani od pobierania 🙈.

Połówkowe mam 11.06 a wizytę u prowadzącej ciążę mam w piątek. Ale od kilku dni czuje się słabo i włączyłam magnez a w sobotę to nawet nospe bo mialam wrażenie że brzuch się robi twardy jak kamień. W piątek powiem żeby sprawdziłam czy z szyjka wszystko ok bo przy takich napięciach może coś się zacząć dziać🤔.

Super, że już wiesz kiedy masz połówkowe. 😃😃😃  dzisiaj tez mialam wrażenie, że moje podbrzusze robi się twarde, a wizyta dopiero 10 maja.  Pierwszy raz mialam takie dziwne odczucie, ale dosłownie po chwili przeszło. Dzięki, że o tym piszesz, to swojemu ginekologowi zwrócę na to uwagę. A magnez wtedy pomaga?. Ile bierzesz?Jutro pobranie krwi i w środę wizyta u endokrynologa.  

Odnośnik do komentarza

Joanna 

Wszystko zależy od magnezu jak bierzesz bo tam są opisane dawki. W 1 ciazy brałam magne b6 lek i tam była dawka 3 razy dziennie po 1 tabletce.

Ja dziś dzwoniłam do endokrynologa z wynikami i wszystko w porządku czyli tarczyca zaczela wariować przez ciążę i wymioty a teraz wraca pomału do normy 😉 mam zrobić kontrolne wyniki jeszcze po 25 maja.

Dostałam tez wyniki z Papa i też niskie ryzyko. Jakiś dzień dobrych wiadomości mam😊

http://s1.suwaczek.com/201305174562.png
http://s7.suwaczek.com/201608031761.png

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
19 minut temu, marta_joanna napisał:

Joanna 

Wszystko zależy od magnezu jak bierzesz bo tam są opisane dawki. W 1 ciazy brałam magne b6 lek i tam była dawka 3 razy dziennie po 1 tabletce.

Ja dziś dzwoniłam do endokrynologa z wynikami i wszystko w porządku czyli tarczyca zaczela wariować przez ciążę i wymioty a teraz wraca pomału do normy 😉 mam zrobić kontrolne wyniki jeszcze po 25 maja.

Dostałam tez wyniki z Papa i też niskie ryzyko. Jakiś dzień dobrych wiadomości mam😊

Moje gratulacje 😀😀😀😀 bardzo się cieszę, że wszystko  jest dobrze.  Mój gin podchodzi,że najlepsze są naturalne witaminy, ale patrząc po wynikach krwi to chyba nie wystarcza. 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
30 minut temu, Gość Ewi napisał:

Dziewczynki super, że badania wyszły dobrze, można spać spokojnie. Ja biorę Femibion 2 i dodatkowo witaminę D3 oczywiście jeszcze duphaston. Mój mały lokator dał się dzisiaj posłuchać przez całe 3 sekundy😁

Do tej pory brałam pregna plus, ale to mało.  Zaczynam odstawić po mału luteinę jak kazał lekarz.  To zaszalał Twój lokator😅😅😅 czyli mała wiercipięta. 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
30 minut temu, Gość Ewi napisał:

Adhd po mamie😁

To tak jak moja. Jak ją lekarka mierzyła 5 kwietnia  bo się pojawił krwiak to miała 7cm, a 2 dni później na kontrolnej wizycie u mojego lekarza wyszło 6,7cm bo nie mógł jej uchwycić.   Jestem ciekawa ile będzie miała 10 maja bo to będzie 17 +1 tc. 😀😀😀😀😀

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
12 minut temu, Gość Ewi napisał:

To jednak nie jesteśmy w tym samym tygodniu, Ty jesteś tydzień dalej, ja mam dziś 14+4

Rzeczywiście.  Ja mam dzisiaj 15+4 . No cóż  jakieś zakręcenie nam wpadło.  😀😀😀😀

Odnośnik do komentarza

To i ja chyba powinnam zacząć brać jakieś witaminy, bo lekarz nic mi nie polecał oprócz tego obowiązkowego zestawu typu acard, luteina itd. a wyniki krwi wyszły mi dość średnie.

Płytki krwi i hemoglobina poniżej normy.  Jutro mam kontrolę to zapytam. 

A jak tam Wasze samopoczucie? Mnie dzisiaj takie kurwice łapią że jeszcze kogoś zabije xd no tak mnie dzisiaj kilka osób zdenerwowało że nie wytrzymam xd

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna

Natalia współczuję.  U mnie 3 dzień na nogach bez bóli i po raz kolejny mam nadzieję,  że już tak zostanie. Za to od rana tak mnie swędzą sutki i chce mi się pić, że co chwilę biegam do toalety. Jak wielbłąd. 

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Gość Gość Joanna napisał:

Jeszcze ponad tydzień do wizyty. Juz nie mogę się doczekać. Miesiąc to wieczność.  Dobrze, że detektor kupilam, bo bym oszalała

Prawda...miesiac to wiecznosc

 . Ja 4 maja i juz nie moge się doczekac. 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna

10 mam ostatni dzień zwolnienia, to dlatego tak późna wizyta. Ale to jak cała wieczność.  Ania daj znać jak wizyta. U mnie 5 endokrynolog w pierwszej kolejności.  Z tego co mówił lekarz, to teraz będą te wizyty raz w miesiącu.  Ostatnio dopadają mnie koszmary, ktore mialam po stracie dziecka. Więc pewnie dodatkowo się dłuży.  

Odnośnik do komentarza

Ja też żyję od wizyty do wizyty z tym że mam najdłużej co 3 tygodnie. Odkąd mogę podsłuchiwać mojego szkraba jest trochę lepiej. Jeszcze 2 tygodnie i znów to zobaczę.

Też jestem pod kontrolą endokrynolog bo mam wysokie przeciwciała i guzki na tarczycy tsh póki co w normie kontroluję co miesiąc 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna

Tak majoweczka😀😀😀 odpieram spody do tortu, bo my obydwoje z początku maja. Chyba ponownie trzeba Apytac się gina odnośnie szczepienia. Od środy wszędzie debata i Polskie Towarzystwo Ginekologiczne rekomenduje szczepienia.

Odnośnik do komentarza

No i ja już po wizycie, mogę odetchnąć na miesiąc, do kolejnej 🤦😅 

Lekarz określił moje dziecko "duży rojber", bo faktycznie, tak się wyginął że zaczęłam się bać, że jak urośnie to mi brzuch rozsadzi. Płci nie dało się określić, bo pozował tyłem. Kręgosłup ma ładny xd 

Wyniki z prenatalnych w normie, szyjka ładna, ponoć wszystko książkowo.

Pytałam o szczepienie i powiem szczerze że już nie pamiętam co mi lekarz powiedział 🤦 

Ale ogólnie stwierdził że już jest coraz więcej informacji że można pod koniec ciąży, tak w ok 30 tygodniu, więc Zobaczymy. No w sumie jeszcze dużo przed nami.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
20 minut temu, Gość Natalia napisał:

No i ja już po wizycie, mogę odetchnąć na miesiąc, do kolejnej 🤦😅 

Lekarz określił moje dziecko "duży rojber", bo faktycznie, tak się wyginął że zaczęłam się bać, że jak urośnie to mi brzuch rozsadzi. Płci nie dało się określić, bo pozował tyłem. Kręgosłup ma ładny xd 

Wyniki z prenatalnych w normie, szyjka ładna, ponoć wszystko książkowo.

Pytałam o szczepienie i powiem szczerze że już nie pamiętam co mi lekarz powiedział 🤦 

Ale ogólnie stwierdził że już jest coraz więcej informacji że można pod koniec ciąży, tak w ok 30 tygodniu, więc Zobaczymy. No w sumie jeszcze dużo przed nami

Super😀 cieszę się,że wszystko jest dobrze.  Teraz wypoczynek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...