Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamy 2021


Gość Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość Joanna
49 minut temu, Gość Ania napisał:

A kiedy planujecie isn ma l4??

 

Mi sie opryszczki ani inne rzeczy nie robia wiec nie pomoge.

Tez mam opryszczki, ale wtedy plaster I po dwóch dniach juz nie mam. Na l4 od początku bo krwiaki. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Natalia napisał:

Zajad. W kącikach ust. Tak to się przynajmniej u mnie nazywa xd mam typowa maść na to i właśnie pomaga tylko chwilo.

Ja pracuję w szkole, więc do czerwca na zdalnych pociągnę, a L4 od września. Gdybym miała jakaś fizyczną pracę pewnie już dawno byłabym na L4. Lekarz bez problemu mi wypisze

 

A czego uczysz??🙈🙈🙈

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Gość Gość Joanna napisał:

Czujecie już pierwsze ruchy?  Bo moja Hanka bananka wczoraj się ujawniła. 😀😀😀 tak się przekręciła, że aż wypchało na chwilę podbrzusze. No i pierwsze łaskotanie było 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Jejku, pewnie super uczucie. Ja jeszcze nic nie poczułam, mam nadzieję, że niebawem to nastąpi

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Gość Joanna napisał:

Czujecie już pierwsze ruchy?  Bo moja Hanka bananka wczoraj się ujawniła. 😀😀😀 tak się przekręciła, że aż wypchało na chwilę podbrzusze. No i pierwsze łaskotanie było 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

O jaaa ❤️ ja czytałam że jeszcze mam czas, więc czekam. Ale to musi być dziwne uczucie 🤭

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
3 godziny temu, Gość Natalia napisał:

O jaaa ❤️ ja czytałam że jeszcze mam czas, więc czekam. Ale to musi być dziwne uczucie 🤭

Jak mnie połaskotali, to się uśmiechnęłam. To było tylko raz. Dziwne uczucie było jak się przekręcała. 

Odnośnik do komentarza

W pierwszej ciazy czułam ruchy kolo 18 tygodnia w drugiej tej skomplikowanie czyli leżącej pierwsze muśnięcia w 13 tygodniu a teraz jestem 13 i 5 dni czasie wydaje mi się czuje takie delikatne prześlizgiwanie ale chyba mi się wydaje 😁😁

A tak szczerze to z jednej strony to już bym chciała  bo jak się rusza to wiem że wszystko ok a z drugiej jak sobie przypomnę jak na końcu się rozpycha dziecko to aż mi słabo. A jak stopę wcisnie w jakiś narzad to gwiazdki widziałam przed oczami 🙈

Dzisiaj powiedzieliśmy naszym chłopakom że będą mieć młodsze rodzeństwo 😁 starszy synek stwierdził ze tyle czasu się modlił o tą siostrę że nie może się doczekać a młodszy ale ja chce brata 🤣🤣🤣🤣 Wytłumaczyłam im że dziecko jest jedno i narazie nie znamy płci. Ale było zabawnie 😊

http://s1.suwaczek.com/201305174562.png
http://s7.suwaczek.com/201608031761.png

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
9 godzin temu, marta_joanna napisał:

W pierwszej ciazy czułam ruchy kolo 18 tygodnia w drugiej tej skomplikowanie czyli leżącej pierwsze muśnięcia w 13 tygodniu a teraz jestem 13 i 5 dni czasie wydaje mi się czuje takie delikatne prześlizgiwanie ale chyba mi się wydaje 😁😁

A tak szczerze to z jednej strony to już bym chciała  bo jak się rusza to wiem że wszystko ok a z drugiej jak sobie przypomnę jak na końcu się rozpycha dziecko to aż mi słabo. A jak stopę wcisnie w jakiś narzad to gwiazdki widziałam przed oczami 🙈

Dzisiaj powiedzieliśmy naszym chłopakom że będą mieć młodsze rodzeństwo 😁 starszy synek stwierdził ze tyle czasu się modlił o tą siostrę że nie może się doczekać a młodszy ale ja chce brata 🤣🤣🤣🤣 Wytłumaczyłam im że dziecko jest jedno i narazie nie znamy płci. Ale było zabawnie 😊

Jak widać Twoje maluchy mają różne życzenia czyli za rok kolejne😀😀😀😀😀

Odnośnik do komentarza

Joanna 

To moja ostatnia ciąża 😉 Wszystkie dzieci były planowane i wyczekane, ale więcej to już niebezpiecznie w mojej sytuacji. Ja rodziłam przez cesarskie cięcie 2 razy i teraz też będe miała cięcie. Już do 3 ciecia zabezpieczają krew dla matki na wypadek komplikacji więc nie będę ryzykować. Następna sprawa musielibyśmy zmienić auta na 7 osobowe i ja już mam swoje lata więc trójka mi wystarczy😁.

U nas jak chodzi o zbliżenia nie ma zakazu ale chęci małe z mojej strony 🙈

http://s1.suwaczek.com/201305174562.png
http://s7.suwaczek.com/201608031761.png

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, marta_joanna napisał:

Joanna 

To moja ostatnia ciąża 😉 Wszystkie dzieci były planowane i wyczekane, ale więcej to już niebezpiecznie w mojej sytuacji. Ja rodziłam przez cesarskie cięcie 2 razy i teraz też będe miała cięcie. Już do 3 ciecia zabezpieczają krew dla matki na wypadek komplikacji więc nie będę ryzykować. Następna sprawa musielibyśmy zmienić auta na 7 osobowe i ja już mam swoje lata więc trójka mi wystarczy😁.

U nas jak chodzi o zbliżenia nie ma zakazu ale chęci małe z mojej strony 🙈

Oj tam oj tam😁😁😁 niespodzianki chodza po ludziach:-)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, marta_joanna napisał:

Joanna 

To moja ostatnia ciąża 😉 Wszystkie dzieci były planowane i wyczekane, ale więcej to już niebezpiecznie w mojej sytuacji. Ja rodziłam przez cesarskie cięcie 2 razy i teraz też będe miała cięcie. Już do 3 ciecia zabezpieczają krew dla matki na wypadek komplikacji więc nie będę ryzykować. Następna sprawa musielibyśmy zmienić auta na 7 osobowe i ja już mam swoje lata więc trójka mi wystarczy😁.

U nas jak chodzi o zbliżenia nie ma zakazu ale chęci małe z mojej strony 🙈

A mam pytanie... czy przy 3 cc ta krew to standardowa procedrura czy zalezy od szpitala???

Odnośnik do komentarza

Ja mam wizytę w piątek. Dzisiaj byłam na pobraniu krwi. 3 razy mi się wbijali 🤦 ja ogólnie jestem ciekawym przypadkiem, bo mam zrosty w żyłach po chemii, także jak nie trafię na doświadczoną pielęgniarkę wygląda tak jak dzisiaj...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...