Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamy 2021


Gość Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, dziewczyny! Czytam Was od dłuższego czasu, ale dopiero się odzywam 🙂 U mnie 15tydz i 1 dzień. Chciałam się Was zapytać czy też miewacie tak niskie ciśnienie? U mnie 54/88, głowa pęka..Też jeszcze nic nie kupiłam, bo trochę się jeszcze boję- nie wiem, może głupia jestem, ale pierwsza ciąża, a ja panikara 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gość Karo napisał:

Cześć, dziewczyny! Czytam Was od dłuższego czasu, ale dopiero się odzywam 🙂 U mnie 15tydz i 1 dzień. Chciałam się Was zapytać czy też miewacie tak niskie ciśnienie? U mnie 88/54, głowa pęka..Też jeszcze nic nie kupiłam, bo trochę się jeszcze boję- nie wiem, może głupia jestem, ale pierwsza ciąża, a ja panikara 

wróć! 88/54 miało być 😅

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Gość Natalia napisał:

No ja właśnie kompletnie nie wiem i mega zaskoczył mnie ten artykuł. Już wpadam w panikę,że zaraz coś przeocze 🤷

Także mam nadzieję, że doświadczone mamy coś nam podpowiedza 🙂

Ja nie chodziłam i sie nie wybieram. U mniei tak cc i nie pierwsza  ciaza.  Ale do poloznej sie idzie po 22 tyg bo wtedy jest uznane za dzieckoa nie plod

. W razie w 

..

Do 22 ttg nie ratuja dziecka wiec ja  bym poczekala. Chyba ze w duzych miastach kolejki. 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
33 minuty temu, Gość Ania napisał:

Ja sie dzies jakos slabo czuje a jeszcze tyle przed nami🙈🙈🙈🙈

A co się dzieje? 

 

3 godziny temu, Gość Karo napisał:

Cześć, dziewczyny! Czytam Was od dłuższego czasu, ale dopiero się odzywam 🙂 U mnie 15tydz i 1 dzień. Chciałam się Was zapytać czy też miewacie tak niskie ciśnienie? U mnie 54/88, głowa pęka..Też jeszcze nic nie kupiłam, bo trochę się jeszcze boję- nie wiem, może głupia jestem, ale pierwsza ciąża, a ja panikara 

Karo ja mam niskie ciśnienia,  ale u mnie to normalne. Zawsze tak miałam.  Skontaktuj się Koniecznie z lekarzem. 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
1 godzinę temu, Gość Ania napisał:

Dzis ok, ake wczoraj jakos slabo, zero mocy, jakos mnie brzuch do dolu ciagnal...ach.... oby przyszlo słońce i moc 😁😁😁😁

Cieszę się, że u Ciebie już lepiej.  U mnie mega zachmurzenie i masakryczny wiatr. Wiec nawet się nie wynóżam z domu. 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
19 minut temu, Gość Ewi napisał:

Ania to super że dziś ok. U mnie świeci słonko ale wiatr dość mocno wieje i już mnie głowa boli. 

Joanna a jak u Ciebie? Dalej boli? Ja od kilku dni ślinię się jak buldog 😁

Bóle ustały, tylko chwilę pojawił się przy twardnieniu macicy. Twardnienie jest,  w poniedziałek kontrolna wizyta. Mam nadzieję, że od badania nic się nie zmieniło.  Zobaczymy co na to powie mój lekarz.

Odnośnik do komentarza

To daj koniecznie znać po wizycie. Ja mam za tydzień w czwartek i już nie mogę się doczekać żeby zobaczyć mojego okruszka.

A wracając do tematu szkoły rodzenia to owszem trzeba się powoli rozglądać bo tam gdzie chce iść trwa to 5 tygodni najbliże zajecia zaczynają się 11.05 ale  to za wcześnie a następne nie mam pojęcia ostatnie były w lutym, więc żeby też potem nie było za późno.

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia

A gdzie teraz najlepiej szukać takiej szkoły? Gdzieś w okolicy czy online? Jakie są w ogóle koszta?

Dużo osób mi pisało że nie wybrało szkoły właśnie ze względu na dużo kasy, ale położna wszystko tak ładnie wytłumaczyła, że szkoła nie była potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Natalia, ta szkoła którą oglądałam jest przy szpitalu i jest darmowa i mogą korzystać kobiety bez względu na miejsce zamieszkania. Też zastanawiam się nad online bo nie wiadomo jaka będzie sytuacja. Kiedyś nie było szkół rodzenia tylko położne i babki jakoś sobie radziły

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
47 minut temu, Gość Ewi napisał:

A jak dziś u Was samopoczucie? Zwłaszcza u Ciebie Asiu z tymi bólami?

Cześć jakbys zgadła. Juz do mojego mówię  jeden dzień twardnienie,  drugi dzień ból.  W sumie to nie mogę się doczekać poniedziałkowej wizyty u lekarza. Może chociaż coś da na te twardnienie i sprawdzi ponownie szyjkę macicy. Wczoraj były u mnie dziewczyny z pracy,a że miałam w ostatnim czasie urodziny to kupiły mi kojec do spania😃😃😃 chyba już wypróbuje.  Jeszcze poszewka schnie, bo wyprałam.  Dzisiaj stwierdziłam że witaminy od wczoraj urosly bo aż mnie po nich zemdlało.  Mam nadzieję  że się  dobrze czujecie.  😀😀😀😀 co myślicie o hartowaniu sutków. Bo jak były dziewczyny to właśnie powiedziały mi, że to wskazane. Jednak ja tego nie widzę.  Czytałam w książce,że nie powinno się tego robić.  

Odnośnik do komentarza

Od hartowania mam męża🤣 Dziś rano też miałam małe mdłości ale przeszło na szczęście za to od kilku dni walczę ze zgagą mam ją już nawet po wypiciu wody. Kojec do spania super sprawa sama się nad nim zastanawiam bo rano wstaję połamana. Ogólnie to lubię spać na brzuchu ale z tym się już mogę pożegnać

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
2 minuty temu, Gość Ewi napisał:

Od hartowania mam męża🤣 Dziś rano też miałam małe mdłości ale przeszło na szczęście za to od kilku dni walczę ze zgagą mam ją już nawet po wypiciu wody. Kojec do spania super sprawa sama się nad nim zastanawiam bo rano wstaję połamana. Ogólnie to lubię spać na brzuchu ale z tym się już mogę pożegnać

Myślę,  że mąż aż tak się nie znęca nad Twoimi piersiami jak mi  mówiły dziewczyny🤣🤣🤣. Współczuję Ci zgagi. Nigdy nie miałam, ale podobno straszne paskudztwo. Co do połamania to też taka wstaję jak Mój tak chrapie,że przenoszę się na kanapę 😅😅😅😅 jednak ile można spać na lewym boku. Chociaż do tej pory zawsze spałam, a teraz jakoś tak by człowiek się powiercił.

Odnośnik do komentarza

Mi cały czas wypadają włosy, u mnie kilka czynników się na to nakłada, farbowanie, prostowanie, tarczca a 3 lata temu wypadały garściami ale to był stres bo w ciągu zaledwie dwóch miesięcy straciłam siostrę i mamę

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
5 minut temu, Gość Ewi napisał:

No i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Joasiu!

Współczuję Ci bardzo z powodu straty. Dziękuję.  U mnie też tarczyca zaczyna buszować więc zaczęłam większa dawkę.  Chyba zetnę wlosy do ramion bo coraz cieńsze są.  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...