Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamy 2021


Gość Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Natalia

Ja sobie chyba wywroze coś złego 😭😭

Wstałam dzisiaj i przy porannej toalecie zobaczyłam... No sama nie wiem co. Papier był lekko brązowawy. Krew? Jakiś skrzep? Jezu, nie wiem... 

Siedzę jak sparaliżowana i nie wiem co robić....

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
2 godziny temu, Gość Natalia napisał:

Ja sobie chyba wywroze coś złego 😭😭

Wstałam dzisiaj i przy porannej toalecie zobaczyłam... No sama nie wiem co. Papier był lekko brązowawy. Krew? Jakiś skrzep? Jezu, nie wiem... 

Siedzę jak sparaliżowana i nie wiem co robić....

Jedz na sor albo do swojego lekarza. Nie czekaj na nic. U mnie to był wynik krwiaków. Musisz sprawdzić 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna

Niestety nadal kluje, bol podbrzusza i dziwne uczucie jakby skóry brakowało.  Wczoraj wieczorem mój, aż mi się przyglądał podejrzeliwie bo bolało, że nie mogłam się wyprostować. Przy tym też brzuch częściej twardnieje. Nie czekam i jadę do lekarza.  Wolę dmuchać na zimne. Najwyżej lekarz powie,że panikuje. Ale wolę sprawdzić niż później mam mieć pretensje,że mogłam jechać a nie pojechałam. U Ciebie Ewi wszystko dobrze?

Odnośnik do komentarza

Asiu bardzo dobrze robisz, jeśli są jakieś wątpliwości to lepiej to sprawdzić zwłaszcza po naszych przejściach. Lekarz na pewno Ci tak nie powie a nawet gdyby to miej to w d... ważny Twój spokój i zdrowie maluszka. Trzymam kciuki i koniecznie daj znać

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
2 godziny temu, Gość Ewi napisał:

Asiu bardzo dobrze robisz, jeśli są jakieś wątpliwości to lepiej to sprawdzić zwłaszcza po naszych przejściach. Lekarz na pewno Ci tak nie powie a nawet gdyby to miej to w d... ważny Twój spokój i zdrowie maluszka. Trzymam kciuki i koniecznie daj znać

Właśnie wróciłam od lekarza.  Zalecenia magnez 3 razy dziennie, wolniej chodzić i wstawać.  Znowu wszystko zaczęło się rozrastać, dlatego kluje, brakuje mi jakby skóry i brzuch twardnieje momentami. Ale mloda cala i zdrowa. Juz 300 gram waży. Czyli w niecałe 2 tygodnie 80 gram więcej. Jestem spokojniejsza,że wszystko dobrze. Co nie zmienia,że ból jest. Wskazał mi miejsce,że jak będzie boleć na pewnej wysokości po lewej stronie to problem z jelitami. Trochę mi wyjaśnił.  Bylam u innego lekarza w klinice, bo mój dzisiaj wolne miał. 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna

Czy Wam też już leci z piersi? Umnie od 2 dni zaczęło.  Przed wczoraj myslalam,że czymś się ochlapalam, ale jak wczoraj zobaczyłam na biustonoszu mokra wydzielina i po jednej stronie trochę białawą to stwierdziłam, że chyba się zaczyna.

Odnośnik do komentarza

No to kamień z serca. U mnie też już leci ale nie dużo za to bardzo swędzą mnie sutki i od dwóch dni piersi troszkę mocniej bolą. Brzuch najbardziej napina mi się jak kichnę wtedy muszę się położyć bo kroku nie mogę zrobić.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość Natalia napisał:

Ja sobie chyba wywroze coś złego 😭😭

Wstałam dzisiaj i przy porannej toalecie zobaczyłam... No sama nie wiem co. Papier był lekko brązowawy. Krew? Jakiś skrzep? Jezu, nie wiem... 

Siedzę jak sparaliżowana i nie wiem co robić....

Do Gina albo szpital. Daj znac co powiedzieli 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Gość Gość Joanna napisał:

Czy Wam też już leci z piersi? Umnie od 2 dni zaczęło.  Przed wczoraj myslalam,że czymś się ochlapalam, ale jak wczoraj zobaczyłam na biustonoszu mokra wydzielina i po jednej stronie trochę białawą to stwierdziłam, że chyba się zaczyna.

Tak😂😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
1 minutę temu, Gość Ewi napisał:

No to kamień z serca. U mnie też już leci ale nie dużo za to bardzo swędzą mnie sutki i od dwóch dni piersi troszkę mocniej bolą. Brzuch najbardziej napina mi się jak kichnę wtedy muszę się położyć bo kroku nie mogę zrobić.

Te napięcia to takie dziwne uczucie. U mnie głównie teraz już swędzą skutki.  Zresztą piersi praktycznie mi nie urosły.

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia
1 godzinę temu, Gość Gość Joanna napisał:

Natalia jak u lekarza, byłaś?

Nie. Mój lekarz nie odbiera, przychodnia dzisiaj zamknięta. Na sor mam 30 km i do godz 17 nie ma mnie kto zawieźć. 

Na szczęście to była tylko jednorazowa sytuacja i teraz jest już tylko biały śluz. 

Ponoć po stosunku może się pojawić małe krwawienie, bo narządy delikatniejsze itd, więc tego się trzymam, bo wczoraj wieczorem seks był.

Poobserwuje się, będę jeszcze męczyć mojego lekarza telefonami. Jeśli to nic nie da, to jutro i tak do niego lecę, bo przyjmuje, więc mam nadzieję że gdziekolwiek mnie wciśnie

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
6 minut temu, Gość Natalia napisał:

Nie. Mój lekarz nie odbiera, przychodnia dzisiaj zamknięta. Na sor mam 30 km i do godz 17 nie ma mnie kto zawieźć. 

Na szczęście to była tylko jednorazowa sytuacja i teraz jest już tylko biały śluz. 

Ponoć po stosunku może się pojawić małe krwawienie, bo narządy delikatniejsze itd, więc tego się trzymam, bo wczoraj wieczorem seks był.

Poobserwuje się, będę jeszcze męczyć mojego lekarza telefonami. Jeśli to nic nie da, to jutro i tak do niego lecę, bo przyjmuje, więc mam nadzieję że gdziekolwiek mnie wciśnie

To daj znać czy dodzwoniłaś się do lekarza i co Ci powiedział.  Fakt mój tez mówił,  że po współżyciu moze być plamienie.  

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia

Byłam dzisiaj na wizycie. Wszystko jest ok. Prawdopodobnie to był właśnie efekt tamtego seksu. 

Wychodzi że będzie dziewczynka. Jestem w mega szoku, bo pomimo że marzyłam o córce to z racji tego że poprzednio była dziewczynka z wada genetyczna to myślałam że tym razem trafiliśmy w chłopaka.

Zwinięta w kłębek miała ponad 10cm, lekarz mówil że po wyprostowaniu może być ok 12-13cm. Wydaje mi się jakoś tak mało, bo ostatnio miała niecałe 10cm, ale niby wszystko jest w normie i takie wymiary są w porządku.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
4 minuty temu, Gość Natalia napisał:

Byłam dzisiaj na wizycie. Wszystko jest ok. Prawdopodobnie to był właśnie efekt tamtego seksu. 

Wychodzi że będzie dziewczynka. Jestem w mega szoku, bo pomimo że marzyłam o córce to z racji tego że poprzednio była dziewczynka z wada genetyczna to myślałam że tym razem trafiliśmy w chłopaka.

Zwinięta w kłębek miała ponad 10cm, lekarz mówil że po wyprostowaniu może być ok 12-13cm. Wydaje mi się jakoś tak mało, bo ostatnio miała niecałe 10cm, ale niby wszystko jest w normie i takie wymiary są w porządku.

Super. Bardzo się cieszę,  że wszystko jest dobrze😀 . To teraz już możesz ustalić ostatecznie imię dla córeczki 😀😀😀😀😍😍😍

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia

Ej dziewczyny, można sobie uszkodzić jakoś nerw robiąc te zastrzyki? 🤦 

Wczoraj zrobiłam sobie zastrzyk w udo. Wszystko ładnie, ale po kilku godzinach zaczęła mnie cała noga boleć. Dzisiaj to nawet mam problem żeby normalnie wstać i iść 🤦 mam takie wrażenie, jakbym miała cała nogę w zakwasach. 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
11 godzin temu, Gość Natalia napisał:

Ej dziewczyny, można sobie uszkodzić jakoś nerw robiąc te zastrzyki? 🤦 

Wczoraj zrobiłam sobie zastrzyk w udo. Wszystko ładnie, ale po kilku godzinach zaczęła mnie cała noga boleć. Dzisiaj to nawet mam problem żeby normalnie wstać i iść 🤦 mam takie wrażenie, jakbym miała cała nogę w zakwasach. 

Nie wiem czy można. Raz jak zrobiłam zastrzyk w nogę, to kroku nie mogłam zrobić,  tak mi zdrętwiała, ale to tylko na pół godziny.  

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Gość Natalia napisał:

A macie już wybraną położna? 🙂

Jeszcze nie, pytałam w jednej przychodni to powiedzieli mi że dostanę numer do położnej i po powrocie z maluszkiem do domu ona przyjdzie a z tego co wiem to położna przysługuje od 21tc

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna

My jesteśmy w trakcie juz przewożenia rzeczy do nowego mieszkania.  Ale pewnie nie wyprowadzimy się do września.  Wiec ciężko powiedzieć,  gdzie będę rodzic i skąd będzie położna.  Na razie się nie dopytywałam nigdzie.  Mój ginekolog tez powiadomiony i już dał namiar do dobrego w mieście, do którego mamy się przeprowadzić jakby coś się działo 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...