Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamy 2021


Gość Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość Joanna

Strasznie ciężko wybrać. Marta Zaczęłam po Twoim poscie oglądać komody z przewijakiem. No mój by powiedział czy laskę tez robi. Tym bardziej, że nie są jakiś dużych rozmiarów.  Niektóre 1900zl. To juz przesada.  Chyba też się skusze na ikea. 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Gość Gość Joanna napisał:

Strasznie ciężko wybrać. Marta Zaczęłam po Twoim poscie oglądać komody z przewijakiem. No mój by powiedział czy laskę tez robi. Tym bardziej, że nie są jakiś dużych rozmiarów.  Niektóre 1900zl. To juz przesada.  Chyba też się skusze na ikea. 

😂 rozbawiłaś mnie. A gdzie Ty takie drogie komody znalazłaś? Ja też pooglądam w Ikei albo poszukam jakiś używek w dobrym stanie bo skąd na to wszystko kasę brać, a jeszcze łóżeczko z materacem wózek...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, ewi84 napisał:

😂 rozbawiłaś mnie. A gdzie Ty takie drogie komody znalazłaś? Ja też pooglądam w Ikei albo poszukam jakiś używek w dobrym stanie bo skąd na to wszystko kasę brać, a jeszcze łóżeczko z materacem wózek...

Wrzuciłam w net komody z przewijakiem i zaczęłam przeglądać po kolei strony. Przeraziłam się cenami. Kurcze tak naprawdę ta komoda będzie na ok. rok. Potem I tak odzywczajanie , pieluchomajtki na podróż i wyjścia. Interes życia zbijają. Wózka tez nie kupię za 7 do 8 tysięcy.  Lepiej potem lepsza spacerówkę.  I rzeczywiście jednak 2w1 niż 3w1.  Juz mi siw w głowie kręci od tych cen.

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia

Dziewczyny, w 5-10-15 jest promocja z okazji dnia dziecka do -55%. Tak jak nic nie chciałam kupować, tak mam już pełen koszyk 🙂 Warto zajrzeć.
Od razu pytanie do doświadczonych mam. Bo wyhaczyłam przecudne body bożonarodzeniowe.   Jaki rozmiar mogą nosić nasze dzieciaczki w grudniu? 62? 68? W ogole nie mam jak porównać 😄

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość Joanna napisał:

Wrzuciłam w net komody z przewijakiem i zaczęłam przeglądać po kolei strony. Przeraziłam się cenami. Kurcze tak naprawdę ta komoda będzie na ok. rok. Potem I tak odzywczajanie , pieluchomajtki na podróż i wyjścia. Interes życia zbijają. Wózka tez nie kupię za 7 do 8 tysięcy.  Lepiej potem lepsza spacerówkę.  I rzeczywiście jednak 2w1 niż 3w1.  Juz mi siw w głowie kręci od tych cen.

Z wozkiem to jest klopot. Bo niby wszyscy wiedza ze lepiej 2w1 a chyba wiekszosc jednak kupuje 3w1 to te spacerowki masywniejsze. Ceny to kosmos, prawda. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Natalia napisał:

Dziewczyny, w 5-10-15 jest promocja z okazji dnia dziecka do -55%. Tak jak nic nie chciałam kupować, tak mam już pełen koszyk 🙂 Warto zajrzeć.
Od razu pytanie do doświadczonych mam. Bo wyhaczyłam przecudne body bożonarodzeniowe.   Jaki rozmiar mogą nosić nasze dzieciaczki w grudniu? 62? 68? W ogole nie mam jak porównać 😄

Natalia ja kupiłam bluzeczkę i rajstopki na 68 że smyka na święta dla małej 😉 Mój straszy syn urodził się 56 cm długi i nie mogłam wpiąć go w pajacyk na wyjście że szpitala tzn rozpinał mu się na kolanku 🙈 dla młodszego ju kupowalm wszytsko na 62 na start ale oni urodzili się 3600 i 3800 więc teraz obstawiam 4kg bo każde moje dziecko jest większe😊

Jak chodzi o 5.10.15 to ja się kilka razy naciełam na ich ubarnkach i już nie kupuje od nich. Albo materiał zleżały i wypadały dziury po parniu albo przysłali mi zmechacone ubrania że sklepu internetowego.

http://s1.suwaczek.com/201305174562.png
http://s7.suwaczek.com/201608031761.png

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
8 godzin temu, marta_joanna napisał:

Ja zastanawiam się nad takim kocykiem do fotelika🤔 co sądzicie?

https://allegro.pl/oferta/kocyk-otulacz-z-kapturem-do-fotelika-bawelna-minky-10035537119

z jednej strony spoko bo są dziury na pasy i kocyka się nie zgubi😉 można maleństwo zakryc przed chłodem a w aucie znowu odkryć żeby się nie przegrzało. Może któraś miała coś takiego. 

Widzę, że to samo oglądamy. Też się nad otulaczem zastanawiałam, ale nie mam kogo się podpytać czy funkcjonalny jest. 

Odnośnik do komentarza

Joanna kocyk piękny,  a ze rodzimy przed zima przyda się.  Ja juz z doswiadczenia wiem ze zakupy wczesniej bo potem wszystko ba raz to wychodzi duzo kasy i czesci sie rezygnuje. Ja czekam na polowkowe i zaczynam zakupy. 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Gość Ania napisał:

20 tydzien 🤩🤩🥰🥰🥰 a ze cc to mniej niz polowa🤩🤩🤩🤩

Ja dziś równo 19 tydzień😍 jeszcze tydzień i połowa.

Też oglądałam te otulacze i zamierzam kupić bo na pewno się przyda zwłaszcza że termin na drugą połowę października a  samochodem jeżdżę często, chyba częściej będę korzystać z fotelika niż z gondoli.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Gość Joanna napisał:

Dzisiaj robię pełna rozpiskę co kupić i zaczynam juz rozpisywać po stronach. Część zamawiać.  😀

Ja już rozpiskę taką wstępną mam oczywiście jeszcze będę ją uzupełniać😊

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Ewi napisał:

Ja dziś równo 19 tydzień😍 jeszcze tydzień i połowa.

Też oglądałam te otulacze i zamierzam kupić bo na pewno się przyda zwłaszcza że termin na drugą połowę października a  samochodem jeżdżę często, chyba częściej będę korzystać z fotelika niż z gondoli.

A u mnie jutro 19 tydzień 😁 

 

Ania 

U mnie też CC więc przektycznie połowa za nami 

 

Dziewczyny ja jeszcze nikomu nie powiedziałam że będzie dziewczynka. Bo mnie tak wszyscy drażnią tymi pytaniami i tekstami że chyba do porodu nie powiem. Dla mnie to nie ma znaczenia najważniejsze zdrowie dziecka i moje. A już połowa osób mi wciska ciuszki dla dziewczynki od momentu jak się dowiedzieli że jestem w ciąży🙈

http://s1.suwaczek.com/201305174562.png
http://s7.suwaczek.com/201608031761.png

Odnośnik do komentarza

My teraz dopiero zaczynamy mówić rodzinie że ja jestem w ciąży bo jakoś wcześniej miałam obawy, a moja cioteczka kochana wiedząc ile ja przeszłam jak jej powiedziałam że będzie chłopczyk to mi uwaliła tekst "oj to szkoda" aż mi się przykro zrobiło zwłaszcza że jest mi wszystko jedno byle urodziło się zdrowe

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
Godzinę temu, marta_joanna napisał:

A u mnie jutro 19 tydzień 😁 

 

Ania 

U mnie też CC więc przektycznie połowa za nami 

 

Dziewczyny ja jeszcze nikomu nie powiedziałam że będzie dziewczynka. Bo mnie tak wszyscy drażnią tymi pytaniami i tekstami że chyba do porodu nie powiem. Dla mnie to nie ma znaczenia najważniejsze zdrowie dziecka i moje. A już połowa osób mi wciska ciuszki dla dziewczynki od momentu jak się dowiedzieli że jestem w ciąży🙈

Usłyszałam, że podobno po mnie było widać,że dziewczynka bo mega blada jestem. A nigdy taka nie byłam.  Z mojej strony wiedzą a mój dopiero zaczął mówić swoim braciom, że to dziewczynka. 

 

36 minut temu, Gość Ewi napisał:

My teraz dopiero zaczynamy mówić rodzinie że ja jestem w ciąży bo jakoś wcześniej miałam obawy, a moja cioteczka kochana wiedząc ile ja przeszłam jak jej powiedziałam że będzie chłopczyk to mi uwaliła tekst "oj to szkoda" aż mi się przykro zrobiło zwłaszcza że jest mi wszystko jedno byle urodziło się zdrowe

Mam takie samo podejście najważniejsze, aby zdrowe się urodziło.  Jedno mam na cmentarzu. I nie miało dla mnie znaczenia czy to będzie dziewczynka czy chłopiec.  Cieszę się, że w brzuchu zdrowo rośnie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...