Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamy 2021


Gość Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Gość Ewi napisał:

My teraz dopiero zaczynamy mówić rodzinie że ja jestem w ciąży bo jakoś wcześniej miałam obawy, a moja cioteczka kochana wiedząc ile ja przeszłam jak jej powiedziałam że będzie chłopczyk to mi uwaliła tekst "oj to szkoda" aż mi się przykro zrobiło zwłaszcza że jest mi wszystko jedno byle urodziło się zdrowe

U mnie tez za bardzo nikt nie wie. Jestem juz spora ale jak ktos ma przyjśćczy ja gdzies ubieram odpowiednią sukienke. Czekam na usg połówkowe, chce spokojnie je odbyc i bede mowic

.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
15 minut temu, Gość Ania napisał:

U nas bardziej obawyniz samo ukrywanie. 

Dzis to mnie piersi bola, takie mega ciezkie...

Współczuję.  Mi w aptece polecono maść co fakt dla niemowląt,  bo jeszcze nie karmimy, ale na sutki. Jak  chcesz podam nazwę. Mi pomaga. Schodzi mi skóra z brodawek wiec jest ulga. Nie jest droga.  

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia
4 godziny temu, Gość Ewi napisał:

My teraz dopiero zaczynamy mówić rodzinie że ja jestem w ciąży bo jakoś wcześniej miałam obawy, a moja cioteczka kochana wiedząc ile ja przeszłam jak jej powiedziałam że będzie chłopczyk to mi uwaliła tekst "oj to szkoda" aż mi się przykro zrobiło zwłaszcza że jest mi wszystko jedno byle urodziło się zdrowe

Co to w ogóle za tekst?!??

U nas też tylko najbliżsi wiedzą. W pracy wiedzą tylko dwie zaufane osoby i wiem, że one nie rozpowiedza, a reszta jeszcze nie zauważyła xd zresztą, pogoda średnia to głównie w swetrach chodzę 🙂 w sumie to tego nie ukrywam, ale nie umiem też tak stanąć na środku i ogłosić wszystkim. Zwłaszcza, że wiadomo jak to jest i cały czas mam wrażenie że może jeszcze za szybko na radość 🙄

Dziewczyny, też tak macie że czasem w ogóle Was piersi nie bolą? Bo ja od razu panika. W dwóch poprzednich razach też mi objawy minęły i dopiero na USG dowiedziałam się, że już po wszystkim:( 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość Natalia napisał:

Co to w ogóle za tekst?!??

U nas też tylko najbliżsi wiedzą. W pracy wiedzą tylko dwie zaufane osoby i wiem, że one nie rozpowiedza, a reszta jeszcze nie zauważyła xd zresztą, pogoda średnia to głównie w swetrach chodzę 🙂 w sumie to tego nie ukrywam, ale nie umiem też tak stanąć na środku i ogłosić wszystkim. Zwłaszcza, że wiadomo jak to jest i cały czas mam wrażenie że może jeszcze za szybko na radość 🙄

Dziewczyny, też tak macie że czasem w ogóle Was piersi nie bolą? Bo ja od razu panika. W dwóch poprzednich razach też mi objawy minęły i dopiero na USG dowiedziałam się, że już po wszystkim:( 

Natalia 2 poprzednie razy?? 😭😭😭😭😭 w ktorym tygodniu, pewnie nie doczytałam wczesniej. Teraz jest juz dosc daleko takze bezpiecznie 😊😊 bo chyba byl wąteki znikl a ja jestem tutaj od tego nowego watku czy 19 stron

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia
31 minut temu, Gość Ania napisał:

Natalia 2 poprzednie razy?? 😭😭😭😭😭 w ktorym tygodniu, pewnie nie doczytałam wczesniej. Teraz jest juz dosc daleko takze bezpiecznie 😊😊 bo chyba byl wąteki znikl a ja jestem tutaj od tego nowego watku czy 19 stron

W 9 tygodniu, a kolejna w 11 🙄

Teraz już wchodzę w 20, więc wbijam sobie do łba, że na pewno wszystko ok.  I wyczekuje ruchów, bo tak jak na początku jakoś mi się nie spieszyło, tak teraz mogłabym już coś poczuć to byłabym spokojniejsza

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
Godzinę temu, Gość Natalia napisał:

Co to w ogóle za tekst?!??

U nas też tylko najbliżsi wiedzą. W pracy wiedzą tylko dwie zaufane osoby i wiem, że one nie rozpowiedza, a reszta jeszcze nie zauważyła xd zresztą, pogoda średnia to głównie w swetrach chodzę 🙂 w sumie to tego nie ukrywam, ale nie umiem też tak stanąć na środku i ogłosić wszystkim. Zwłaszcza, że wiadomo jak to jest i cały czas mam wrażenie że może jeszcze za szybko na radość 🙄

Dziewczyny, też tak macie że czasem w ogóle Was piersi nie bolą? Bo ja od razu panika. W dwóch poprzednich razach też mi objawy minęły i dopiero na USG dowiedziałam się, że już po wszystkim:( 

Mnie piersi w tej ciąży nie bolą. W poprzedniej bolały i jak przestały to na usg dowiedziałam się,że dziecko nie żyje, plus plamienie. Dlatego teraz tak bałam się tych plamien, a to przez krwiaki. Teraz czasami odczuwam sutki, schodzi skóra. Prawie codziennie leci mi siara. Co fakt mloda już mocno się rusza. Chociaż dzisiaj słabiej bo znowu mam mega zaparcia. 

Odnośnik do komentarza
Gość marta_joanna

Ewi

Szkoda słów i czasu dla takich osób. Ja ma 2 starszych synkow i nie wymieniłabym ich nigdy. Chlopaki są fajne😊. Ja za to teraz zobacze jak będzie z dziewczynką 🤔😁

Natalia

Mnie tylko piersi bolą w 1 trymestrze później tylko rosną i tak z mojego kochanego małego biustu 70B mam już 70E🙈.

 

Dziewczyny mnie by to tak nie wkurzało ale w 1 ciazy wiedziałam, czułam, chciałam mieć synka(i mam) a wszyscy wmawiali mi córkę. W 2 ciąży to już musi być dziewczynka żeby była parka i mam ale cudownego synka o której życie modliła się całe 9 miesięcy bo ciąża zagrożona. A jak się urodził cały i zdrowy to moja tesciowa do starszego synka powiedziała idąc na spacerze że trzeba go wymienić a siostrzyczkę 😡🤬.

Teraz czułam że będzie córcia i mega się cieszę ale mam dość tych tekstów. Bo jak by był 3 chłopak to też kochałam bym nad życie jak pozostałych 2 ale tego chyba nie zrozumie ten co nie miał zagrożonej ciąży albo nie stracił😔. Ludzie są daremni i płytcy czasem .

Odnośnik do komentarza

Ja w sumie poroniłam 3 razy, to jest czwarta ciąża. Pierwszą już dawno jak miałam 24 lala potem w styczniu rok temu i w grudniu, więc jak teraz w 9tc przestały mnie boleć piersi to dostałam ataku paniki, że to już koniec, na szczęście wszystko było ok. Detektor to moje wybawienie inaczej bym oszalała że strachu.

W leginsach ciążowych śmigam po domu bo mi wygodnie normalne mnie uwierają. Mam jeszcze jeansy kupione w lidlu już jakiś czas temu za 12 zł.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
7 godzin temu, Gość marta_joanna napisał:

Dziewczyny a kupowałyście już leginsy ciążowe? Możecie coś polecic jakaś firmę albo link jeśli z jakąś stronką lub allegro 😊🙏

 

Leginsy ciążowe kupilam na allegro. Noszę rozmiar M, a s są dobre. Pierwszą parę kupilam m. Są mega bo grubość 40 den więc tyłka nie widać, nawet jak masz coś krótszego założonego.  Będę tez od nich zamawiać krótkie, bo jestem mega zadowolona. Po praniu nic się z nimi nie dzieje.  Spodnie mam z hm są fajne, tylko tez mogły być s, no ale w sumie nie wiadomo ile przytyje. Na razie młoda bierzesz z nadprogramowych kilogramów tak,że mam 1 na plus. Biust w ogóle mi nie urósł.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna

Sprzedający na allegro to Petrus-EKO. Mam na myśli leginsy.  Za to ja poszukuje sprawdzonej firmy z tunikami. Bo ostatnio jak byłam na zakupach, to oprócz biustonoszow nie kupilam nic. Taki słaby był wybór.  Tym bardziej, że mam już dość spory brzuch. Podobno u nas w rodzinie przy dziewczynkach każda kobieta tak ma

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia
8 godzin temu, Gość marta_joanna napisał:

Dziewczyny a kupowałyście już leginsy ciążowe? Możecie coś polecic jakaś firmę albo link jeśli z jakąś stronką lub allegro 😊🙏

 

Ja jeansy i takie lekkie dresy ciążowe kupiłam sobie w lumpeksie, bo przerażały mnie ceny w sklepach 🙂 zapaliłam za obie pary 43zl , a jeansy były chyba nawet nowe 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
34 minuty temu, Gość Ania napisał:

Ja mam tylko dzinsy ciazowe lidl.  Zamowilam na vinted krotkie spodenki hm mama L i sa tak wielkie ze nawet na koniec ciazy ich  nie ubiore😂😂😂😂😂 mam nadzieje ze na lato rzuca cos w lidl.

W hm spodnie mierzyłam i wzielam m, ale zsuwają mi się z bioder. Więc  myślę,że jak coś wezmę s letnie. Chyba,że gdzieś indziej uda mi się kupić 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna

Właśnie zapisałam nas do szkoły rodzenia. Tak jak myślałam, że mój nie będzie chciał pójść,  bo na początku marudził, tak teraz zapisz mnie. Co fakt najmłodsza para tam nie będziemy, a każde z nas ma doświadczenie z dziećmi. Nie mam swojego  a świecie, ale od 3 tygodnia opiekowałam się chrzesnicami. Mimo wszystko postanowiłam pójść, aby coś więcej dowiedzieć się na temat porodu i jego przebiegu, jak złagodzić ból. Tutaj doświadczenia nie mam żadnego.  Kurs zaczyna się 1 lipca. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Gość Joanna napisał:

W hm spodnie mierzyłam i wzielam m, ale zsuwają mi się z bioder. Więc  myślę,że jak coś wezmę s letnie. Chyba,że gdzieś indziej uda mi się kupić 

No ja nie wiem co mnie fantazja poniosła ze ja L wzielam,  jeszcze z hm gdzie tam rozmiary sa mega zawyżone 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Gość Joanna napisał:

Właśnie zapisałam nas do szkoły rodzenia. Tak jak myślałam, że mój nie będzie chciał pójść,  bo na początku marudził, tak teraz zapisz mnie. Co fakt najmłodsza para tam nie będziemy, a każde z nas ma doświadczenie z dziećmi. Nie mam swojego  a świecie, ale od 3 tygodnia opiekowałam się chrzesnicami. Mimo wszystko postanowiłam pójść, aby coś więcej dowiedzieć się na temat porodu i jego przebiegu, jak złagodzić ból. Tutaj doświadczenia nie mam żadnego.  Kurs zaczyna się 1 lipca. 

Bedziemy czekac na wskazówki od Ciebie 😊😊😊 przy 1ciazy bym poszla z ciekawosci. Takze nowedoświadczenie napewno sie przyda😊😊😊 i poznasz ludziz twojej okolicy a pozniej wspólne spacerki 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
22 minuty temu, Gość Ania napisał:

Bedziemy czekac na wskazówki od Ciebie 😊😊😊 przy 1ciazy bym poszla z ciekawosci. Takze nowedoświadczenie napewno sie przyda😊😊😊 i poznasz ludziz twojej okolicy a pozniej wspólne spacerki 

Wspólnych spacerków nie będzie.  Bo będę mieszkała w innym mieście.  Ale właśnie z tej ciekawości co do porodu chcę iść.  

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna

U mnie dzisiaj 1 raz inaczej odczuwane ruchy dziecka.  Trochę mocniejsze,  tak jak by mi brzuch pulsował.  Raz w jednym miejscu,  po chwili w innym lub przez chwilę w tym samym z różna częstotliwością.  Też tak macie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...