Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamy 2021


Gość Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

Apropo wesel. Pytanie mam do koleżanek, które mają już dzieci i pamiętają swój stan w 8 miesiącu. 

We wrześniu jesteśmy zaproszeni na wesele mojej przyjaciółki. Mega mi zależy żeby być, ale mamy do nich dość daleko, bo ponad 250km, a po drugie będę miesiąc przed porodem. Przyjaciółka nie robi żadnych problemów i już mówiła że zrozumie jeśli odmówimy.

Ja oczywiście skonsultuję to z lekarzem, ale obecność musimy potwierdzić najpóźniej do sierpnia, a ja nie mam pojęcia w jakim stanie wtedy będę. Lepiej odpuścić sobie to wesele?

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Gość Natalia napisał:

Apropo wesel. Pytanie mam do koleżanek, które mają już dzieci i pamiętają swój stan w 8 miesiącu. 

We wrześniu jesteśmy zaproszeni na wesele mojej przyjaciółki. Mega mi zależy żeby być, ale mamy do nich dość daleko, bo ponad 250km, a po drugie będę miesiąc przed porodem. Przyjaciółka nie robi żadnych problemów i już mówiła że zrozumie jeśli odmówimy.

Ja oczywiście skonsultuję to z lekarzem, ale obecność musimy potwierdzić najpóźniej do sierpnia, a ja nie mam pojęcia w jakim stanie wtedy będę. Lepiej odpuścić sobie to wesele?

Zalezy od nastawienia,  w pierwszej ciąży byłam na weselu 4 tyg orzed terminem a urodzilam 2 tyg szybciej.  Bylo super😊😊😊 wiekszy problem w tym co jak zaczniesz rodzic...my bykismy 10 km od domu. Fakt maz lekko pil ale ja prowadzilam auto. No było super😊😊😊

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Gość Natalia napisał:

Apropo wesel. Pytanie mam do koleżanek, które mają już dzieci i pamiętają swój stan w 8 miesiącu. 

We wrześniu jesteśmy zaproszeni na wesele mojej przyjaciółki. Mega mi zależy żeby być, ale mamy do nich dość daleko, bo ponad 250km, a po drugie będę miesiąc przed porodem. Przyjaciółka nie robi żadnych problemów i już mówiła że zrozumie jeśli odmówimy.

Ja oczywiście skonsultuję to z lekarzem, ale obecność musimy potwierdzić najpóźniej do sierpnia, a ja nie mam pojęcia w jakim stanie wtedy będę. Lepiej odpuścić sobie to wesele?

Nie odpuszczaj, jeszcze duzo czasu do potwierdzenia. Poczekaj na rozwoj wydarzen. Jak to przyjaciolka to szkoda bylo by nie być.  Posiedzisz troche i pojdziesz polezec. Tylko napewno wziasc cala dokumentacje i tyle km ze dobrze by bylo zeby maz nie pil w razie co.

Odnośnik do komentarza
Gość marta_joanna

Natalia ja byłam w 7 miesiącu ciąży na weselu i też kawał drogi od domu bo 300km. Miałam spakowaną torbę wrazie czego dla siebie i dziecka  do szpitala. Sprawdziłam gdzie jest najlepszy oddział ginekologiczny w okolicy dla świętego spokoju. Miałam od swojej ginekolog zestaw leków wrazie czego i wizytę przed z pomiarem szyjki i sprawdzeniem czy wszytsko ok i czy mogę jechać 😊. Wesele super bez żadnych niespodzianek 😁.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
1 godzinę temu, Gość Ewi napisał:

Mój Królewicz karetę już ma stoi u koleżanki, nie chciałam tak wcześnie ale wczoraj trafiła mi się okazja i grzech było nie skorzystać😁

Super. W przyszłym tygodniu zabieram sie za jeżdżenie po sklepach i oglądanie. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość Ewi napisał:

Mój Królewicz karetę już ma stoi u koleżanki, nie chciałam tak wcześnie ale wczoraj trafiła mi się okazja i grzech było nie skorzystać😁

Rewelacja. Zazdroszczę, że macie już to za sobą xd ja nawet nie wiem jak zacząć poszukiwania 🤦

W dniu dzisiejszym, tj 20+4 wyraźnie poczułam małą wiercipiete 🙂 tym razem już nie miałam wątpliwości czy to mój żołądek czy co 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
26 minut temu, Gość Natalia napisał:

Rewelacja. Zazdroszczę, że macie już to za sobą xd ja nawet nie wiem jak zacząć poszukiwania 🤦

W dniu dzisiejszym, tj 20+4 wyraźnie poczułam małą wiercipiete 🙂 tym razem już nie miałam wątpliwości czy to mój żołądek czy co 🙂

Niesamowite jest to uczucie jak się czuje kruszynkę 😁😁😁😁

Odnośnik do komentarza

My rok temu kupywalismy wozek gondola plus spacerowka bez fotelika bo to mam. I pojechalismy do hurtowi z nastawieniem max 1500😂😂😂😂 jasne....... trzeba bylo dokladac. A jeszcze jak fotelik.....ale jak patrzylam uzywane to po 950zl. To wyszksm z założenia ze biire nowy i sama sprzedam za tyle..i będe  teraz mieć  ponownie dla kogogo uzyc❤❤❤❤

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Gość Gość Joanna napisał:

Ewi ja jestem przerażona cenami wózków. Jeszcze nie byłam się przymierzyć do żadnego. Na razie net. No ale już niedługo czas zacząć 

Ja rok temu bylam nastawiona na uzywany...ale fajny w bardzo dobrym stanieu nas 950 w zwyz....no to kurde wyszlam z zalozenia ze dorabiac nikogo nie bede. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Gość Gość Joanna napisał:

Ewi ja jestem przerażona cenami wózków. Jeszcze nie byłam się przymierzyć do żadnego. Na razie net. No ale już niedługo czas zacząć 

Dlatego właśnie zdecydowałam się kupić już teraz bo mam nowy za połowę ceny

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna

Wiecie co poczułam się jak ktoś gorszy. Pojechałam do hm bo są spodenki do kolan -1 wzór bo reszta tylko online. Nie myslalam, że rozmiar S zleci mi z tyłka. A u mnie caly czas plusowe kilogramy no i 2,5 doszło. Poszłam do innych sieciowych, a tam informacja, że mają ciążowe ubrania ale nie stacjonarnie tylko online. No to w 3 takim nie wytrzymałam i zapytałam się czy już wirtualne przymierzalnie też uruchomili, skoro produkt mogę obejrzeć online. Nic mi nie odpowiedziano. Szkoda gadać. 

Odnośnik do komentarza
Gość marta_joanna

Joanna

Ja kupiłam przez internet spódnice z panelem takie bawełniane i do tego sukienki odcinane pod biustem w spodniach mi nie wygodnie jakoś. Mam dosłownie 1 i 2 pary leginsów zamówiłam. 

W H&M są super przeceny na dziecięcym dziś kupiłam body kopertowe, leginsy, dresik i sukienkę dla młodej i zapłaciłam ok 60zł😁 Musze zacząć omijajać działy dziecięce bo wypłaty mi braknie 🙈 w smyk też już mam paczkę dla młodej do odebrania. A z drugiej strony wolę kupować na promocji niż później po normalnych cenach.

Przewijak z komoda udało mie się kupić za 250 zł w bardzo dobrym stanie. Teraz szukam kołyski. A później zostanie odmalować pokój i wstawić mebelki.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
8 godzin temu, Gość marta_joanna napisał:

Joanna

Ja kupiłam przez internet spódnice z panelem takie bawełniane i do tego sukienki odcinane pod biustem w spodniach mi nie wygodnie jakoś. Mam dosłownie 1 i 2 pary leginsów zamówiłam. 

W H&M są super przeceny na dziecięcym dziś kupiłam body kopertowe, leginsy, dresik i sukienkę dla młodej i zapłaciłam ok 60zł😁 Musze zacząć omijajać działy dziecięce bo wypłaty mi braknie 🙈 w smyk też już mam paczkę dla młodej do odebrania. A z drugiej strony wolę kupować na promocji niż później po normalnych cenach.

Przewijak z komoda udało mie się kupić za 250 zł w bardzo dobrym stanie. Teraz szukam kołyski. A później zostanie odmalować pokój i wstawić mebelki.

Jeszcze nic nie mam. W przyszłym tygodniu zaczynam zamawiać. Daj znać jak po badaniach😀😀😀😀

Odnośnik do komentarza

Wy tu kupujecie ciuchy ciążowe, a mi dzisiaj coś odbiło i kupiłam sobie spódnice, w której ciężko mi już normalnie funkcjonować 🤣 stwierdziłam że to będzie taka motywacja za rok żeby się z nią wcisnąć xd

Ja ostatnio kupiłam przewijak w Pepco i myslalam że będzie pasował do komody, ale coś nie pyknelo xd nawet nie pomyślałam że mogę kupić od razu taki zestaw 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
Godzinę temu, Gość Natalia napisał:

Wy tu kupujecie ciuchy ciążowe, a mi dzisiaj coś odbiło i kupiłam sobie spódnice, w której ciężko mi już normalnie funkcjonować 🤣 stwierdziłam że to będzie taka motywacja za rok żeby się z nią wcisnąć xd

Ja ostatnio kupiłam przewijak w Pepco i myslalam że będzie pasował do komody, ale coś nie pyknelo xd nawet nie pomyślałam że mogę kupić od razu taki zestaw 🙂

 

Przyszłościowo myślisz. Ze względu na brzuchol dzisiaj wzielam krótkie spodenki mojego po domu. Tak mi gorąco, a ubrań brak. Ja przewijak kupuje ale półki z ikea. Juz oglądałam.  

Odnośnik do komentarza
Gość marta_joanna

Zdrowa dziewczynka ok 380g 😊 wszystkie parametry w normie😉

Dobrze że się potwierdziło bo już cała szuflada ubran z falbankami oraz z dziewczęcym motywem 😁

Jeszce 2 tygodnie pracy i zaczynam leniuchowanie  jupiii 😄😄😄😄

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Gość marta_joanna napisał:

Zdrowa dziewczynka ok 380g 😊 wszystkie parametry w normie😉

Dobrze że się potwierdziło bo już cała szuflada ubran z falbankami oraz z dziewczęcym motywem 😁

Jeszce 2 tygodnie pracy i zaczynam leniuchowanie  jupiii 😄😄😄😄

Super że wszystko dobrze

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość marta_joanna napisał:

Zdrowa dziewczynka ok 380g 😊 wszystkie parametry w normie😉

Dobrze że się potwierdziło bo już cała szuflada ubran z falbankami oraz z dziewczęcym motywem 😁

Jeszce 2 tygodnie pracy i zaczynam leniuchowanie  jupiii 😄😄😄😄

No i rewelacja 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
9 godzin temu, Gość marta_joanna napisał:

Zdrowa dziewczynka ok 380g 😊 wszystkie parametry w normie😉

Dobrze że się potwierdziło bo już cała szuflada ubran z falbankami oraz z dziewczęcym motywem 😁

Jeszce 2 tygodnie pracy i zaczynam leniuchowanie  jupiii 😄😄😄😄

Super wiadomość . 😀😀😀😀Niedługo zasłużony odpoczynek. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...