Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe mamy 2021


Gość Madlen

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Gość Agga napisał:

Tak. Swoją drogą gdybyśmy miały te powiedzenia i zabobony brać na poważnie to byśmy zwariowały 🤪🙈

No tak, niektóre zabobony są naprawdę kosmiczne 😛 a ciążowych to mam wrażenie, że jest cała masa. A co jeden to lepszy 😅

Jeden z moich ulubionych to taki, że jak kobietę w ciąży męczy zgaga to dziecku rosną włosy 😹😹😹 albo odgadywanie płci po kształcie brzucha też jest niezle 😛

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Maria Monika napisał:

No tak, niektóre zabobony są naprawdę kosmiczne 😛 a ciążowych to mam wrażenie, że jest cała masa. A co jeden to lepszy 😅

Jeden z moich ulubionych to taki, że jak kobietę w ciąży męczy zgaga to dziecku rosną włosy 😹😹😹 albo odgadywanie płci po kształcie brzucha też jest niezle 😛

Albo ze córka urodę odbiera. Albo jakie zachciewajki taka płeć. Ja np. Ostatnio mialam zostać chrzestną ,ale bliscy mi zabronili bo niby ciężarna nie może być... 🤷‍♀️

Odnośnik do komentarza
W dniu 8/10/2020 o 1:19 PM, Maria Monika napisał:

Też myślę, że te wszystkie ciągnięcia są normalne 😉 macica cały czas się jeszcze powiększa, więc pewnie od tego. U mnie zazwyczaj po jakimś trochę większym wysiłku te ciągnięcia są intensywniejsze. 

A jak u Was z chodzeniem do toalety? U mnie to jest jakaś masakra, bardzo bardzo często chodzę siku. W nocy w sumie na szczęście nie muszę, ale w ciągu dnia to naprawdę czasem mnie to aż wkurza 😏 zwłaszcza jak poza domem jestem.. 

U mnie też masakra w nocy z 5 razy jak nic a w dzień to już nie mówię ostatnio wyszłam do sklepu i nie doszłam musialam zawrócić mimo że przed wyjściem byłam w kibelku 🙂

Odnośnik do komentarza
W dniu 8/10/2020 o 2:54 PM, Gość A13 napisał:

Dziewczyny ja z takim pytaniem : jak radzicie sobie z zaparciami ? W pierwszej nie mialam z tym problemu a teraz to masakra. Poradzcie cos 

Też mam ten problem nic nie pomaga ani kefir ani suszone śliwki codziennie rano pije cytryne z wodą. Niestety musiałam zakupić czopki 😞

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gość Agga napisał:

A ja miałam tak intensywny weekend ze wczoraj o 19 juz smacznie spałam 🙈 A tak to ok. Nawet samopoczucie w porządku. A u Was?

 

Anula czekamy dzis na wieści? Bo to dziś, prawda?

Dziś dziś 🙂 właśnie się zbieram i tak się stresuje ze w kibelku z 4 razy byłam. Oby bylo wszystko dobrze 🙂

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, gosiaczekK napisał:

Hej Wam. U mnie sobota trochę zakupów i porządki a niedziela spędzona z synem i z kolegami Lego... Maz był w pracy. 

Anula trzymamy kciuki i będzie wszystko ok. 

Ja mam wizytę u giną w środę o 18.20 przeniesiona z piątku. Także zobaczymy co powie na te wyniki. 

To prenatalne czy kontrolne masz?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny 🙂 u mnie w sobotę byliśmy odwiedzić nowo narodzone bliźniaczki u rodziny mojego męża i gdzieś ta wizyta mnie tak wypompowała ,że noc miałam bardzo ciężka bo nogi chciały odpaść i od 3 w nocy nie spałam 😞 a niedzielę cała wegetowalam bo tak mnie głowa bolała, że ja urwe zaraz 🙂

Odnośnik do komentarza

Anula powodzenia i czekamy na wieści !:) 
 

Nooo w końcu coś się dzieje 🙂 ja miałam tez intensywny weekend. Sobota sprzątanie gotowanie wieczorem mieliśmy gości. Przyszli znajomi 🙂 w piątek wieczorem my byliśmy u sąsiadów na urodzinach ich córki. A cała niedziele mnie głowa bolała tak samo jak większość z Was z tym ze od 9:00 do 16:00 miałam szkolenie online bo postanowiłam ze teraz nadrobię szkolenia i punkty które muszę zbierać żeby potem moc być kierownikiem w aptece 🙂 także poświęciłam wczorajszy dzień nauce. 
corka cały tydzień będzie ze mną w domu żeby się troszkę podleczyla z tego kataru bo w następnym tyg mamy druga dawkę szczepienia. 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Gość Meggii napisał:

Anula powodzenia i czekamy na wieści !:) 
 

Nooo w końcu coś się dzieje 🙂 ja miałam tez intensywny weekend. Sobota sprzątanie gotowanie wieczorem mieliśmy gości. Przyszli znajomi 🙂 w piątek wieczorem my byliśmy u sąsiadów na urodzinach ich córki. A cała niedziele mnie głowa bolała tak samo jak większość z Was z tym ze od 9:00 do 16:00 miałam szkolenie online bo postanowiłam ze teraz nadrobię szkolenia i punkty które muszę zbierać żeby potem moc być kierownikiem w aptece 🙂 także poświęciłam wczorajszy dzień nauce. 
corka cały tydzień będzie ze mną w domu żeby się troszkę podleczyla z tego kataru bo w następnym tyg mamy druga dawkę szczepienia. 

Oo to super z tymi kursami! Powodzenia 🙂 jedna dobra rzecz w tej całej pandemii że teraz jakoś dużo więcej tego typu rzeczy dostępnych jest on-line. I fajnie że możesz to wykorzystać 🙂

powodzenia z córką w domu i potem na szczepieniu i łącze się w cierpieniu z powodu bólu głowy. Dziś odpukac póki co ok. Ja swoją latorośl odprowadzilam do przedszkola właśnie. Oni znów pod koniec października mają tydzień wolnego 😉

 

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
W dniu 9/10/2020 o 6:16 PM, Gość Anula napisał:

Też mam ten problem nic nie pomaga ani kefir ani suszone śliwki codziennie rano pije cytryne z wodą. Niestety musiałam zakupić czopki 😞

Mi tez nic nie pomaga przyznam ze kilka razy ratowalam sie czopkami. Ale od czterch dni jem jedno kiwi dziennie, nie powiem ze jest dobrze ale przynajmniej ide raz na dwa dni a to bylo ciezko przed tym. Wiec moze i ty sprobuj jesc kiwi, moze sie nam ureguluje do codziennego wyprozniania. Czego sobie i tobie zycze. 

Odnośnik do komentarza

Gość Meggi to fajnie ze wykorzystasz ten czas na szkolenia.. I łącze się z tobą bo moj 5 latek tez że mną w domu już w tamtym tygodniu był i chyba ten cały tydzień też będzie bo nie katar jak był to jest nadal i od tego kataru kaszel... I chyba jak do czwartku nie przejdzie będzie trzeba teleporade umówić.. 

Ja dzisiaj zrobilam tylko 2 prania a tak to cały dzień leżę bo troszkę mnie dół brzucha pobolewal.. Oczywiście na tyle ile dał mi mój 5 latek polezec... 

16udskjozun6alqk.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...