Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe mamy 2021


Gość Madlen

Rekomendowane odpowiedzi

Hej kochane błagam waa pomóżcie mi. Jakieś półtora tyg temu uprawiałam sex z chłopakiem oczyśćcie bez zabezpieczenia . Miałam dni płodne. Od kilku dni czuję uczucie jakby na okres. Tak było przez jakieś 2-3 dni Bolą mnie plecy od połowy w dół i czasem brzuch i trochę lewy lub prawy jajnik. Mam uczucie głodu. Trochę boli mnie głowa. Dzia robiłam test ciążowy wyszedł negatywny. Myślicie ze to za szybko? Dzień spodziewanej miesiączki to. 17.01

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny to moja 4ciaza. Pierwsze poronienie, druga cc i trzecią cc teraz jestem w ciąży. Byłam u gina i potwierdził ciążę ale wciąż nie wiem który to tydzień dr mówi że 11tydzien a po chwili 12tydz przed wyjściem powiedział że może 10tydz nie wiem sama już bo w 14tygodniu przechodzę badania czy dziecko jest zdrowe. Ostatnio miesiączkę miałam 24.12.2020 

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny 

Powiedzcie co o tym myślicie,dziś  mam 24 dzień  cyklu i bardzo swędzą mnie sutki, czasem coś zakuje w podbrzusza ale wczoraj bardzo bolał mnie dolny odcinek kręgosłupa, do tego stopnia że ciężko było wstać z łóżka, i dreszcze jakby mnie  łapało przeziębienie temp. 37,2 - 36,9 

W 11 dniu cyklu mieliśmy małą wpadkę z mężem,czy te objawy mogą świadczyć o ciąży?

Pozdrawiam 🙂🙂

Odnośnik do komentarza

Hej, termin na 22 kwietnia 😉

Dziewczyny szczepicie sie nw covid? 

Mam mnóstwo rozterek związanych z tym tematem 🙈 

Duzo zdrowka dla Was wszytskich 😍

W dniu 31/7/2020 o 6:44 PM, Gość Madlen napisał:

Hej, 

Są już tu jakieś dziewczyny z dwoma kreseczkami i terminem na kwiecień? 🙂 U mnie dwa razy zrobiony test, są upragnione dwie kreski. To moja druga ciąża.

Hej, 22 kwiecien 🙂

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...