Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe mamy 2021


Gość Madlen

Rekomendowane odpowiedzi

Przeplyw jest nie taki jak powinien być...za 3 tyg usg i może tak być ze po tej wadzie nie będzie śladu. A jak dalej będzie coś nie tak to kolejne usg. I jak na tym będzie źle to aminopukcja... pocieszył mnie ze jestem w średniej grupie ryzyka i ze miał pacjentkę co maluszek miał wiele nieprawidłowość a urodził się zdrow jak ryba.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Agga a napisał:

Przeplyw jest nie taki jak powinien być...za 3 tyg usg i może tak być ze po tej wadzie nie będzie śladu. A jak dalej będzie coś nie tak to kolejne usg. I jak na tym będzie źle to aminopukcja... pocieszył mnie ze jestem w średniej grupie ryzyka i ze miał pacjentkę co maluszek miał wiele nieprawidłowość a urodził się zdrow jak ryba.

Gratuluję synka 🙂 czyli zostałam sama z dziewczynka póki co 🙂

NA pewnie będzie wszystko wporzadku postaraj się nie stresować przez te 3 tygodnie żeby maluch za bardzo nie odczuwał. 3mam kciuki.i nie załamuj się 

 

Odnośnik do komentarza

Agga gratulacje synka.. A co do wady słyszałam że na tym etapie ciąży są pewne nieprawidłowości i każdy lekarz musi to powiedzieć i wpisać w opis ale że po pewnym czasie one już zanikają.  Tak też miała moja koleżanka że wyszły jej 2wady poszła na następne usg i już było ok. Ale lekarka mówiła jej że tak jest na tym etapie ciąży i pewnie zależy jak duże jest maluszek. Urodziła zdrowa dziewczynke. Zobaczysz że będzie wszystko dobrze... Nie martw się teraz żeby synek nie odczil że sie martwisz. 

16udskjozun6alqk.png

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Anula napisał:

Gratuluję synka 🙂 czyli zostałam sama z dziewczynka póki co 🙂

NA pewnie będzie wszystko wporzadku postaraj się nie stresować przez te 3 tygodnie żeby maluch za bardzo nie odczuwał. 3mam kciuki.i nie załamuj się 

 

Jeszcze we mnie nadzieja 😄 za dwa tygodnie powinnam wiedzieć 😉 była tu jeszcze jedna dziewczyna co pisała, że prawdopodobnie córcię będą mieć, ale nie wiem czy się potwierdziło czy nie. 

Anula, a przypomnij mi czy to Twoje pierwsze czy kolejne dziecko będzie? 😊

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dziękuję pięknie za gratulacje i słowa otuchy. Potrzebne mi byly. gosiaczekk bardzo uspokoiło mnie to co napisałaś. 

kurcze! Musi być dobrze!💪

A jak zareagowały Wasze starsze dzieci na płeć maluszka? Moj Mikolaj jak tylko wróciłam pyta :Mamo i co chłopiec czy dziewczynka? Ja mowie : będziesz mial braciszka. A on... upadł na kolana i krzyczy taaak jest coś na podobieństwo piłkarza który strzelił gola 🙂 zryczalam się jak nie wiem. Puściły emocje z gabinetu i udzieliła mi się jego radość! Hmmm kiedyś mowil ze chce siostrę A tu taka radość na brata🥰

16udyx8dzd15hq8t.png

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Agga a napisał:

Dziewczyny dziękuję pięknie za gratulacje i słowa otuchy. Potrzebne mi byly. gosiaczekk bardzo uspokoiło mnie to co napisałaś. 

kurcze! Musi być dobrze!💪

A jak zareagowały Wasze starsze dzieci na płeć maluszka? Moj Mikolaj jak tylko wróciłam pyta :Mamo i co chłopiec czy dziewczynka? Ja mowie : będziesz mial braciszka. A on... upadł na kolana i krzyczy taaak jest coś na podobieństwo piłkarza który strzelił gola 🙂 zryczalam się jak nie wiem. Puściły emocje z gabinetu i udzieliła mi się jego radość! Hmmm kiedyś mowil ze chce siostrę A tu taka radość na brata🥰

Cieszę się że udało mi się Cię choć troszkę uspokoić. I najważniejsze to pozytywne myślenie... Wiem łatwo się pisze ale warto czymś zająć glowe do następnego usg.. 

Fajna reakcja synka na wiesc o braciszku.. 😀

16udskjozun6alqk.png

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Agga a napisał:

Dziewczyny dziękuję pięknie za gratulacje i słowa otuchy. Potrzebne mi byly. gosiaczekk bardzo uspokoiło mnie to co napisałaś. 

kurcze! Musi być dobrze!💪

A jak zareagowały Wasze starsze dzieci na płeć maluszka? Moj Mikolaj jak tylko wróciłam pyta :Mamo i co chłopiec czy dziewczynka? Ja mowie : będziesz mial braciszka. A on... upadł na kolana i krzyczy taaak jest coś na podobieństwo piłkarza który strzelił gola 🙂 zryczalam się jak nie wiem. Puściły emocje z gabinetu i udzieliła mi się jego radość! Hmmm kiedyś mowil ze chce siostrę A tu taka radość na brata🥰

Na pewno na nastepnym USG wszystko będzie w normie. Zobaczysz 🙂

a reakcja Twojego synka piękna!! 🥰

bardZo ciekawa jestem jak moja Bianeczka zareaguje 😁 póki co pyta tylko co kilka dni czy możemy już wyjąć dzidziusia z brzuszka 🤭🙈😅

  • Lubię to 1

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Maria Monika napisał:

Jeszcze we mnie nadzieja 😄 za dwa tygodnie powinnam wiedzieć 😉 była tu jeszcze jedna dziewczyna co pisała, że prawdopodobnie córcię będą mieć, ale nie wiem czy się potwierdziło czy nie. 

Anula, a przypomnij mi czy to Twoje pierwsze czy kolejne dziecko będzie? 😊

Pierwsze, 🙂 i to takie wyczekane wymodlone od kilku lat. Udało się kiedy nadzieja odeszła 🙂

  • Lubię to 2

w57vxzkrp4wiyveg.png

Odnośnik do komentarza

Meggi dziękuję 😊 szczupła to byłam kiedyś, teraz tu i ówdzie jakis nadprogramowy tłuszczyk by się znalazł, no ale w sumie teraz nie czas, żeby na to patrzeć czy się przejmować. Ty masz super figurę! A brzuszek ślicznie się zaokrągla ❤️ mega mi się podobają brzuszki takie co zaczyna być widać hihi. Te większe też są super, choć pod koniec nosić to to już trochę wysiłek 🙈😅

Pokazujcie swoje brzuszki inne Mamuśki 😁😁

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Olga92 napisał:

@Maria MonikaMonika dziękuję 🙂 piersi zawsze miałam duże ale teraz to z orbit wylecą 😂🙊 

Ja znów z tych co mają małe i nawet przez ciążę jakoś szczególnie nie rosną 😆 dopiero po porodzie coś tam zmieniają swój rozmiar 😛 takze jeszcze trochę i brzuch będzie większy niż cycki ^^ a jakbym ściągnęła stanik to w sumie już by tak mogło być 😅

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Maria Monika napisał:

Ja znów z tych co mają małe i nawet przez ciążę jakoś szczególnie nie rosną 😆 dopiero po porodzie coś tam zmieniają swój rozmiar 😛 takze jeszcze trochę i brzuch będzie większy niż cycki ^^ a jakbym ściągnęła stanik to w sumie już by tak mogło być 😅

I powiedz mi gdzie ta sprawiedliwość 😂 jakby ją na swoje piersi nie narzekam ale pupa i biodra moglyby być mniejsze 😂zgrabniejsze a nie takie wielkie jak Jennifer Lopez 🙊😂koniec świata mówię Wam 😂

 

  • Haha 1

7v8rdqk37n11vlka.png

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Meggii napisał:

@Maria Monika masz na imię Marysia czy Monika ? 🙈

Miałam właśnie pisać Ci już kilka razy, bo pisałaś per Marysia 😉 jestem Monika Maria, ale jak próbowałam założyć konto na taką nazwę to nie przeszło i zamiast dodawać cyferki czy literki dodatkowe to zamieniłam imiona miejscami i się okazało że przeszło, i już tak zostawiłam 🙈😅😅

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...